Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

bobek

jedyna sensowna firma w starym polu. płace na dobrym poziomie troche atmosfera czasem nerwowa bo musi byc tempo ale to wszedzie

Alicja

@profesor miodek z ucha, nie do końca jest dla mnie jasne, do czego odnosi się Twoja opinia. Zachęcam Cię do pisania rzeczowych komentarzy, z których będą mogli skorzystać inni użytkownicy. @Ryba, czy masz zastrzeżenia wyłącznie do kadry kierowniczej? Jak oceniasz atmosferę? Jest w firmie coś, co Ci się podoba?

alicja

sio stąd

Mała

Czy nikt w tej firmie nie widzi że z takim kierownikiem nic nie zrobimy ,nie szanuje pracowników,cham i tyle.

Ryba
@Mała

Właśnie taki kierownik pokazuje jak słaba to firma, organizacji zero,kto pierwszy ten rządzi,brygadzisci nie mają pojęcia o rozdzielaniu pracy, ciągle coś zmieniają,nie wiemy kogo słuchać po prostu burdel.Kiero zero poważania u nas, chamskie odzywki to nie sposób na szacunek, wieśniak.

alicja
@Ryba

o którym dziale mówisz? Czy jest to problem rozdzielenia pracy, czy braku narzędzi, sprzętu detali?Czy moglibyście sprecyzować zachowanie kierownika? jest to forma obrażania, chamskich odzywek? Czy próbowaliście rozmawiać o tym z szefem?

Neo

Cesarz jest the best????

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

profesor miodek z ucha

Pani Alicjo, zgodnie ze SJP (usunięte przez administratora) to człowiek człowiek ordynarny, grubiański, nieokrzesany, niekulturalny; grubianin, prostak, gbur, prymityw; dawniej: człowiek, który należy do niższej warstwy społecznej, zwłaszcza taki, który nie posiada szlachectwa; chłop, wieśniak, włościanin, plebejusz.

Alicja

@Mała, obrażanie innych osób jest na forum zabronione. Rozumiem, że szefostwo może Ci nie odpowiadać, a co z samym charakterem pracy, atmosferą? Jesteś zadowolona? Napisz, czy firma oferuje stanowisko adekwatne do posiadanych umiejętności.

Sprawiedliwy.
@Alicja

Jest już Pani na maxa męcząca. Może powiedzieć że już nawet irytująca. Więcej tutaj Pani niż opinii pracowników. Żenujące zachowanie to jest Pani.

Alicja

@lubie rudych ale daleko, zapoznaj się proszę z regulaminem serwisu, nie wolno na forum nikogo obrażać! Możesz powiedzieć, czy obecnie pracujesz w Mettap? Czy z czystym sumieniem poleciłbyś firmę osobom, które szukają pracy? Czy według Ciebie w ostatnim czasie zaszły jakieś pozytywne zmiany? Będę wdzięczna za rzeczową odpowiedź.

Goldenboy

Z ciekawości znalazłem się na tej stronie hahaha xD. Niezle ktos cisnie na temat Mettap-u. Musze powiedziec szczerze ze jak pracowalem w tej firmie to nie bylo tak zle. Szefowie daja luzu, jest dosyc mila atmosfera, jest czas aby sie posmiac ale tez trzeba pracowac w sumie jak w każdej pracy... Milo wspominam ta robote. Brakuje mi was :'( Moze jeszcze cos razem bedziemy robic ! Mam nadzieje. Lecz na dzien dzisiejszy mam swoja firme indywidualna. I nawiazuje kontakty miedzy narodowe. Nawet Eryk sie odezwal do mnie hehe. Jak cos to dajcie znac. :DDDD Firma sie rozwija i ma potencial ;)

Miłośnik
@Goldenboy

Brakuje fachowców, firma się męczy na rynku bo brakuje pracowników, młody szef się stara ale fala hejtu pijakow którzy zazdroszczą że mu się uda jest ogromna. Pracownicy którzy mają coś do zaoferowania firmie mają naprawdę dobrze, reszta narzeka.

GoldenBoy
@Miłośnik

To prawda. Biedny region i duża konkurencja w regionie nie ułatwia rozwoju. Lecz wszystko jest możliwe. Potrzeba trochę sprytu.

gdpromotions
@GoldenBoy

od razu widac , że znasz sie na regionie i biznesie w którym działa mettap. Szkoda że sie zwolniłeś z firmy bo na pewno swoim sprytem byś wprowadził firmę na wyzynny .

lubie rudych ale daleko
@Goldenboy

rozwija się bo nie ma już w niej takich gamoni jak Ty.

Alicja

@alicjo juz dziekujemy, piszesz, że pracodawca szanuje pracowników, to bardzo dobrze, a możesz wyjaśnić, jak ten szacunek jest okazywany? Czy pracownicy i kadra kierownicza są w dobrych relacjach? Napisz proszę nieco więcej konkretów, czym się w Mettap zajmujesz?

alicjo juz dziekujemy

mettap-porzadny pracodawca co szanuje pracowników. wszycy inni pordol..... na swoja firmę niech sobie idą do innej. słowa te kieruje przede wszystkim do starych pracowników pier. w szatniach po katach i brygadzisów . pomyślcie zanim szefostwo was wywali na zbity pysk. chociaż młody jest dla was za dobry. dla nas zreszta tez jest dobrym szefem.

Alicja

@Typie, czasami pracowników trzeba zachęcić do dyskusji, a odpowiedzi na moje pytania mogą pomóc innym. Jeśli jesteś związany/a z firmą, może udzielisz na nie odpowiedzi? Każdy merytoryczny będzie przydatny. Jak wygląda sytuacja z Twojej perspektywy? Jakie wady i zalety zatrudnienia w Mettap dostrzegasz?

Alicja

Czy Mettap potrzebuje obecnie nowych pracowników? Na stronie internetowej firmy nie ma zawartych informacji na ten temat. Jak sądzicie, warto aplikować? Czy pracodawca wymaga dużego doświadczenia? Czy oferuje wszystkie niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną? Jak oceniacie możliwości awansu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami!

Typie
@Alicja

Pani Alicjo, więcej Pani komentarzy niż pracowników. A nie o to chyba tutaj chodzi prawda ? Trzeba znać jakiś umiar.

Alicja

@Miłośnik czyli jeśli pracownik się stara, pracuje to przełożeni doceniają ten fakt, tak? Rozumiem, że wtedy łatwiej można liczyć na awans lub dodatkowe wynagrodzenie. @Goldenboy Twoja opinia pokazuje, że nawet po zakończonej pracy można wyrazić się o pozytywach pracy w METTAP Stare Pole. Polecisz tam pracę osobom bez doświadczenia, by mogły się nauczyć zawodu?

cnc
@Alicja

w mettapie sie nauczyłem sie wszystkiego od podstaw. Goldena pamietamy jak sie błąkał po firmie i zdawał pytania z dpy. kazdy kto narzeka na prace tutaj jest pierd...... i powiem im idzcie gdzieś inndziej to zobaczycie jak to jest nie palić 8 h albo jak cie ganiaja jak psa jedyny minus to czasem obsuwa o kilka dni w wypłatach ale mamy zaliczki bez proszenia i włażenia w dpe kierownikowi. do szefa. wypierd....... pijaków i nierobów. ile bedziemy na nich pracowac.

GoldenBoy
@Alicja

Firma ma duże ambicje i potencjał na rynku. Do tego bardzo dobre zaplecze. Na pewno osoba która nie ma doświadczenia czegoś się nauczy.

Alicja

@cnc po nicku mogę domyślić się, że pracujesz na stanowisku operatora cnc. Powiedz jakie masz obowiązki i czy pracujesz na zmiany z dodatkiem nocnym? Czy zmiana terminu wynagrodzenia jest sytuacją pojawiającą się często? Znasz może przyczynę późniejszych wypłat?

Pan
@Alicja

Pani Alicjo, czemu robi Pani sztuczny tłok. Ewidentnie brak Pani zajęcia. Proszę poczytać jakaś dobra książkę albo obejrzeć jakiś dobry film.

łysy

Dodatek taki ze rolką papy przez łapy, łagry i kołchoz ale zaścianek tego nie zrozumie przez najniższe 50lat.

Pozdrawia zarząd.

2 zmiana weszła, pieniądz ten sam, śmieszny, 10H minimum, często 12h. Lećcie w uja dalej, obijajcie się i cieszcie się z pracy po 12h za stawkę cały czas ta samą bo można popalić janka i się obijać. Zamiast pracować dokładnie, uczciwie i dobrze przez 8h. Niedługo 3 zmiany, tylko trzeba matołów jeszcze zatrudnić z ulicy co przyjdą po 12h pracować za takie pieniądze.Ciężko z nimi będzie ale się znajdą.

montownik

Kobiety u nas pracują wiec zapraszamy panią Alicję do pracy na montaż.

Alicja

@Wiesiek czy odkąd poczyniono zmiany kadrowe sytuacja w firmie poprawiła się na lepsze? Czy pracując w METTAP Stare Pole można uzyskać umowę o pracę czy zatrudniają tylko na umowy cywilnoprawne ? Jest zmianowość? A jak pracownicy? Trzymają się razem, tworząc partnerską atmosferę czy raczej skupiają się wyłącznie na swojej pracy?

Alicja2
@Alicja

dziwne pytania Pani zadaje. z tego co wiem każdy ma umowe o pracę. pracują dwie zmiany. atmosfera jest bardzo lużna i nik nie goni.

alicja 4
@Alicja

dziwne te pytania, nie wiem kim Pani jest ale na pewno nie osobą, która chce pracować w mettapie. Raczej chyba jakimś moderatorem z biura. Bo za duze szczegóły itp. To ma być forum dla pracowników a nie dla pracodawców ktorzy zadaa pytania

A.
@alicja 4

To jest moderator gowork.

Alicjan

Kobieta jak zwykle próbuje zamieszac w męskim świecie. przyszła napić sie piwa z bezalkoholowym karmi.

pracownik montażu

Czytam opinie o naszym Mettapie i nie można sie zgodzic ze wszystkimi a nie które krzywdza ludzi. przede wszystkim firma jest w budowie. widzicie róznice miedzy tym co robił stary a co robi młody? jesli nie to szkoda. przecież nie da wszystkim zaraz podwyzki o 200 %. liczą sie tez warunki pracy. jeśli kierownik i brygdziści chamsko sie odzywaja porozmawiajcie z młodym bo wiadomo ze z niektórymi z kierownictwa sie nie da. Jesli cos was boli, cos chcecie zmienic mówcie. na tym polega wspólne budowanie miejsca pracy. Bartek z Przemkiem widać ze zapierdzielają do późna bo czy mam 1 czy 2 zmianę to są. na montaż do nas tez przychodzą często i sie wypytują o wszystko. mi miejsce pracy sie podoba. widze zmiane w ciagu 1,5 roku i chce tu pracowac. zycze wszystkim i sobie by do pracy nam sie przychodziło z przyjemnością

Robinson
@pracownik montażu

Od kiedy montaz ma 2 zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole