Opinie o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy METTAP Stare Pole. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METTAP Stare Pole o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METTAP Stare Pole w Stare Pole

Praca ciężka, kasa taka sobie, jak komuś nie przeszkadzają wypłaty w różnych terminach to tragedii nie ma.

on
@Tomek

Ile idzie wyciagnac w ilu godzinach Jakie umowy

dostawca

Firms nierzetelna wobec dostawców. Nie płacą za faktury, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile. Umieszczona w Krajowym Rejestrze Długów, gdzie dostawcy umieścili 14 niezapłaconych faktur na kwotę 175620 zł. Niektóre opóźnienia przekraczają 30 dni !!!

dostawca
@dostawca

Błąd - niektóre opóźnienia przekraczają 300 dni!!!

Jesica
@dostawca

A myślisz na czym się dorabiają, na sponsoringu u obcych firm. Od dawna tak działają.

siwy

Nie wiecie czy przyjmują do pracy?Kierownikiem dalej Łyżwa? Kidyś tu pracowałem i wydawało mi sie wtedy słabo jednak na czasy dzisijesze chciałbym tam wrucić. teraz widze ze zagranicca to (usunięte przez administratora)

nie rozumiem krytykujących

pracuję tu od niedawna wczesniej jako osadzony. nigdy sie nie spotkałem z taka życzliwością w pracy za co dziękuję kolegom i prezesowi

Spawacz

Rozmowa dobrze przeprowadzona, wszystko tak jak powinno wyglądać. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

miedzy innymi : staż pracy umiejętności odległość miedzy domem a pracą. jakie warunki mnie interesują

Mewa

(usunięte przez administratora) po całości.....

Beata
@Mewa

Znaczna część Twojej wypowiedzi została usunięta przez administrację strony. Bądź świadom tego, że na pewno naruszała ona jakoś regulamin. Pewnie pracujesz (bądź pracowałeś) w firmie METTAP i chyba nie masz o niej najlepszego zdania. Ale w czym tkwi problem? Możesz to na spokojnie wyjaśnić?

Jak się pracuje z ludźmi z METTAP Stare Pole?

Dawid

Ci co tam pracowali wiedzą jak jest, zostali tacy co nie mają innych perspektyw, im wszystko pasuje.

Kontrahent

Jak jest aktualnie w firmie ? Płaca? Za faktury średnio wiec wie zastanawiam czy płaca chociaż pracownika. Dzięki za info

Hej
@Kontrahent

Nie płacą faktur to dla pracowników mają

sama prawda

Firmie wiedzie sie róznie. wypłaty czasm przesuniete. pracuję od ponad roku 3 razy sie zdarzyło nie na czas kierownik i brygadzista w porzadku. nie rozumien tylko jednego jak można jechac po swojej firmie. wiekszośc problemów jest przez nas pracowników jak pier... robote. nigdy za to nie było zadnej kary. ostatnio miałem problem osobisty to szefowie staneli na głowie by mi pozyczyc pieniądze a wiem ze sami nie mieli. wiec prosze wszystkich nie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo a wspolnie budowac nasza pryzsłosc. mam 30 lat i nigdzie sie stad nie ruszam bo nikt nigdy w pracy mnie tak nie potrakrował jak prezesi za co dziekuje.

ten co narzeka to typowy baran co chce dostawac i nic w zamian. firma ucziwa i pomocna pracownikom

Beata

Takie obrażanie ludzi na forum jest mało w porządku. Widzę, że Tobie podoba się praca w METTAP. A czy jest tam jakaś realna szansa na awans?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie METTAP Stare Pole?

Umowa o pracę

Janusz

Od początku zatrudnienia? Czy obowiązuje jakiś okres próbny ? Napisz też proszę jaka podstawa i czy jest opcja nadgodzin. Dzięki.

Gumis
@Janusz

Pracy coraz mniej, wypłaty za każdym razem w innym terminie, ciągły bałagan organizacyjny i reklamację. Stawki słabe.

FRYZJER

pracowałem jako skazany z ZK w Sztumie, zdania są owszem podzielone na początu było cięzko ale z czasem sytuacja sie umiarkowała i pracując na montażu było fajnie.jako skazany na warunki nie mogę nażekac bo firma naprawde o nas dba.czy co tygodniowa paczka zywnościowa , sobota gril,i warunki finansowe bardzo dobre,tak ze polecam, michał

Artur
@FRYZJER

Rozumiem, że byłeś w trochę innej sytuacji niż pozostali pracownicy. Fajnie, że warunki Ci odpowiadały, czy atmosfera w pracy i relacje z innymi współpracownikami były równie udane?

chris

Szkoda słów. Firma bez perspektyw dla zwykłego pracownika, tylko na przetrwanie. Stawki,nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Połowa to nieroby i karierowicze a rzetelni pracownicy (usunięte przez administratora)za psi grosz. Tu się nic nie zmieni, bo nie ma kto tego zmienić. Kto pracuje ten wie od Starego który połowę ma za śmieci, po brygadzistów którzy bardziej dbają o siebie niż zwykłych Kowalskich. Firma jest i będzie i ktoś tam będzie pracował, niby coś robi,a raczej rzeźbi wiadomo w czym. Nie polecam.

@chris

moje odczucia sa podobne. jest kilka osób starajacych sie ale to za mało. za duzo jest pozerstwa. u nas na dziale jest spoko ale u was to nie wiem.

@chris

jak jestes taki dobry to sie zwolnij albo idż do szefa młodego i pogadaj. omijajcie tylko starego

Artur
@chris

Napisz więcej faktów o swojej pracy w Mettap. Dlaczego stwierdziłeś że ''tu się nic nie zmieni, bo nie ma kto tego zmienić''? Co twoim zdaniem należy zmienić lub poprawić w zarządzaniu w firmą?

Arek

Firma z dobrymi opiniami więc z pewnością jest wymagająca dlatego nie każdy utrzyma się tu.

Spawacz

Jakie stawki dla spawaczy?

w. cnc

czytam opinie i piszą je w wiekszości ludzie zazdrośni. praca cieżka ale nikt z batem nie stoi . firma normalna na poziomie. pomoc od szefów dostaniesz zawsze. polecam spróbowac . pozdrawiam kolegów z pracy

Ten co pracuje.

Typowy Polska cebula, zazdrość, też wyjedź na wakacje albo zmień prace jak Ci nie odpowiada. Każdy ma prawo do odpoczynku. A firma naprawdę spoko.

Filip

He he biuro już w akcji... (usunięte przez administratora)

Zewnętrzny dostawca

zależy o którym mówisz, bo akurat młody to nawet wypowiedzieć się nie umie poprawnie. Każdy dobrze wie w okolicy na czym się dorobili i uczciwi to oni nigdy nie byli i nie są :) Nie pracuję w Mettapie tylko z nimi współpracowałem, ale są nie uczciwi. Jedynie to ten (usunięte przez administratora), w miarę można się z nim sensownie dogadać. (usunięte przez administratora)

Moja opinia

Nie ma tu przyszłości ....kwestia czasu jak odejdą co bardziej kumaci a wtedy nie będzie komu tego ciągnąć (usunięte przez administratora) Płace słabe jak na spawaczy . Dziwna firma w której nie wiadomo kto rządzi.

anonimowy
@Moja opinia

to dlaczego nie porozmawiacie z szefem. żale na forum są na nic. inne działy mają lepiej my na laserze mimo mamy bardzo dobrze i warunki i kasę ale każdy zapier....... po równo. wy na spawalni to wiecznie macie problem wiecznie cos wam ginie cięgle coś wam dorabiamy wiecznie cos poprawiacie. niemówie ze wszyscy

Brat
@anonimowy

Dokładnie zawsze szukają problemu u kogoś a nie u siebie

Bombel
@Moja opinia

Jak się D pali to mimo wszystko każdy wie gdzie iść po pomoc. A prawda jest taka że zawsze ja dostanie. Takie sr@anie we własne gniazdo.

@anonimowy

@anonimowy, powiesz coś więcej o różnicach między poszczególnymi działami? Jakie warunki panują w Twoim? Co najbardziej podoba się pracownikom? Wspominasz, że wynagrodzenie także jest dobre, czy pracownicy otrzymują jakieś dodatki?

anonimowy antyalkoholik
@Moja opinia

pewnie jestes jednąz tych pi...... co wiecznie marudzą. nie podoba sie to wy pierd......

@anonimowy antyalkoholik

Takie wpisy nie powinny się tutaj pojawiać. Każdy ma prawo do przedstawienia swojej opinii. Rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z warunków? Czy zechcesz zdradzić, jakie zajmujesz stanowisko? Co podoba Ci się najbardziej, a co chciałbyś zmienić? Masz jakieś rady dla potencjalnych kandydatów?

jest ok
@Alicja

oczywiście ze jestem. Tutaj nikt nie gania nie wyzywa nie obraża. robie swoje. jak jestem zmęczony robie wolniej. wiadomo kazdy ma swoje gorsze dni i wtedy sie pracuje 6 godzin z 10. idzie pracowac na akord to zarobicie 35 złotych a zobaczycie co to praca. je..... w stoczni jak pies nawet wody nie było a kasa gorsza

ChudyByk

Zły brygadzista na montazu pozdrawiam

wiatr

wstaję do pracy o 4 i wkur....... mnie tylko jak pis....y obrazaja swoja firme a potem właza w (usunięte przez administratora) szefom robie tu 5 lat i teraz jest naprawde dobrze

Baron
@wiatr

Zawsze się znajdzie jakiś bażant co będzie psioczyc. Jak cos potrzebują to wiedzą do kogo iść...

@wiatr

trzeba zaczząc od samych brygadzistów co pier.... na firme a palec w dpsku trzymaja. nie podoba sie to jest pełno firm beda was ganiac jak psów a tu luz blus. tutaj jest wszystko co potrzeba

Alicja

Na stronie pracodawcy nie znalazłam żadnych informacji odnośnie do rekrutacji, może w Mettap istnieje jakiś system poleceń, dzięki któremu polecająca osoba uzyskuje jakieś profity? Czy obecnie jest zapotrzebowanie na nowych pracowników? @bobek, a jakie relacje panują między pracownikami? Wspomniałeś o nerwowej atmosferze, czy występują jakieś problemy z komunikacją w zespole?

Sprawiedliwy.
@Alicja

Jak zawsze, na Panią Alicję można liczyć. Cóż za cudowna kobieta!

@Alicja

Pani pracuje w Mettapie czy chciałaby pracowac?

Zostaw merytoryczną opinię o METTAP Stare Pole - Stare Pole

• Jak się pracuje w METTAP Stare Pole?

Zobacz opinie na temat firmy METTAP Stare Pole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METTAP Stare Pole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METTAP Stare Pole?

Kandydaci do pracy w METTAP Stare Pole napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METTAP Stare Pole
4.5/5 Na podstawie 402 ocen.

METTAP Stare Pole