Tuplex

Opinie o Tuplex

kadrowa

Wasze dane o zarobkach są nieaktualne ostatnio dali podwyżki dla najlepszych po 100 zł brutto. Pracownicy zasłużeni po 200 brutto.

żart
@kadrowa

podwyżki pracownicy dostali??? gdzie się pytam one są.

cooo

a można donieść na (usunięte przez administratora)

Jorguś

owszem, nie da się zarobić kokosów bo to zachłanna firma ale można nic nie robić i utrzymać stanowisko przez lata. Przykład w Gliwicach gdzie gość jest od początku i porobi do końca świata i o jeden dzień dłużej bo wystarczy uprzejmie donosić. Ostrożnie ze szczerością bo są konfidenci...!!

pp

hehehe to pracujesz tam czy gdzies w innej mongolii... ej dzieki bo to sttrasznie pomocna odpowiedz..

ahahaah

premie??? ostatnio było 170 zł w jednym z oddziałów a czasami wiele miesięcy nie ma nic tzn wiele kwartałów tylko przed euro były fajne premie fajne tzn 1000 zł teraz dno totalne

ooo

no tak ale to tzw. chyba podstawa a premie jakieś są?

noo

handlowiec stacjonarny w biurze 1600 zł ( to gdzie ty waciki kupujesz że takie drogie) przedstawiciel handlowy jeżdżacy -tzw KK to około 2500 zł na rękę tyle w temacie

żonaty
@noo

chłopie ja mam dom babe i 6 dzieciaków na utrzymaniu, ja musza zarabiac jak człowiek, a nie jak w Mongolii

kandydat

chyba na waciki buahaha

jaaa

no napisałem 1600 zł

ile

a ile taki handlowiec może średnio zarobić?

jaaa

na handlowcu płacą jakieś 1600 zł na rękę

ciekawy

ile oni płacą ph w oddziale we wrocławiu, że tam cały czas jest nabór i ludzie wieją jak poparzeni?

M.(istrz)O.(bliczeń)

Kiedyś był w firmie niedoceniony(usunięte przez administratora) i za jego czasów dało się wszystko załatwić w logistyce magazynu centralnego. Chłopak był lepszy niż ten cały SAP. W dniu kiedy odszedł nasza firma powinna zostać prekursorem "witualnego magazynu w chmurze". Dlaczego? Widzisz 15 płyt zamawisz dwie - towar nie dociera a następnego dnia jest już stan zerowy.(usunięte przez administratora) W remanencie natomiast stan towaru jest OK. Pani prezes niestety nie ogarnia swej kuwety. Czyż nie lepiej było dać pracownikowi kilka tysi do wypłaty niż kilkaset na SAPiących. Rzetelny remanent wykazałby napewno, że niektórzy wychodzą jednak na swoje. (usunięte przez administratora)Może trzeba zrobić porządek we własnym gnieździe zaniedbanym przez wizję ekspansji na Europę. P.S. Z powodu braku matury pisownia została sprawdzona przez dwa programy i część wyrazów zaczerpnąłem ze słownika wyrazów obcych i bliskoznawczych.

heh

znowu w szczecinie handlowca poszukują , nie dziwię się skoro takie kierownictwo tam jest ! kolejna cegiełka do odhaczenia haha

oferta pracy handlowiec

podobnie jak w temacie wyżej, jest ogłoszenie na handlowca w Szczecinie: na jaką pensję można liczyć? jak z premiami? jak z podwyżkami po okresie próbnym?

mtm
@oferta pracy handlowiec

W Szczecinie jest jeszcze słabiej niż w innych oddziałach, zarobki dużo mniejsze, bo plany do wyrobienia też minimalne. Jak dostaniesz 1800 brutto to powinieneś się cieszyć. Premia w Szczecinie zdarza się bardzo rzadko, właściwie nigdy... Ale przynajmniej handlowiec siedzi na tyłku w biurze. Na głowie wszystko i od czasu do czasu praca na magazynie dla urozmaicenia. powodzenia.

Haaaa

pojawiło się ogłoszenie w sprawie pracy na PH w Krakowie? Mógłby ktoś coś powiedzieć odnośnie: -pensja, podstawowa -premie, -samochód(limity, gps, użytek własny po godzinach?) -socjal -przełożeni Na tym forum jest sporo negatywnych opinii dotyczącej firmy, prosiłbym o odpowiedź na pytania, obiektywną!!!

opinia
@Haaaa

2000zł zależne od obrotów samochód,gps i po godzinach można kawa,cukier masakratorrrr

opinia2
@opinia

1600-2300 zł do wyrobienia czasami, nie licz na kokosy limit jest, gps jest, użytek własny możliwy - do ugadania kawa,cukier, woda z kranu, paczki na święta niekompetentni, brak realnego podejścia do różnych tematów

:"{

a ktoś wie jak jest na magazynie w warszawie? ile jest podstawy i pozawalają wybierać zmiany?

nick
@:"{

jest zimno tak żartem chyba coś 1500 zł są 2 zmiany i zależy co byś jeszcze robił

:"{
@nick

Dzięki za odpowiedz. a nie wiesz czy szukają teraz kogoś? zmiana jest dla mnie obojętna. w zeszłym roku znajomy mi mówił że pracuje tam dużo osób i ciągle kogoś szukają.

zeszłoroczny śnieg

Witam, zauważyłem ogłoszenie na stanowisko "logistic" manager, ciekawe kto napisał to ogłoszenie ;-) ale chyba ktoś z "humane" resources. Czy ktoś jest w stanie podać rząd wielkości zarobków w tej firmie na stanowisku kierownika logistyki? Czy to ekwiwalent wcześniejszego kierownika zaopatrzenia? (pomijam kwestię co wynegocjujesz to masz)Czytałem tu gdzieś dobre opinie na temat działu logistyki. Dotychczasowy kier. zwolnił się przez zarobki czy awansował? Dzięki za info.

Konkurencja 2

ODP: Medalik - brawo kolejny mądry właśnie zdradza pomysły i "strategię" swojego oddziału/regionu wobec konkurencji... matko skąd oni Was biorą... tylko się załamać - człowieku myśl - jeśli to napisałeś tzn. że mniej zarobisz więcej sprzedając! Ktoś kto jest nad Tobą przecież to wcześniej policzył. Wniosek: Czyli nie chcesz mieć więcej pieniędzy:) Kosmos! Aha i dzięki za info o Waszych pomysłach i akcjach! :) Aha fajnie, że piszecie źle o swojej firmie z pewnością Wszyscy będą chcieli teraz Was zatrudniać...hehehe POWODZENIA! ;)

y
@Konkurencja 2

Jakoś nikt nie narzeka na problemy ze znalezieniem innej roboty.

medalik
@Konkurencja 2

Konkurencja to pewnie wali ze śmiechu czytając te teksty i nie odpisuje a Ty kolego swoim oburzeniem potwierdzasz,że jesteś pewnie lichym managerkiem po MBA zaliczonym na mierny i załapałeś się do nas (usunięte przez administratora)

czarna mamba
@medalik

medalik bohaterze! moj Ty wybawco kochany:-) przeslij mi moze swoje zdjecie szybko ;-)

konkurencja

Tak czytam to i czytam... i zastanawiam się kto to pisze... Tak średnio od 3 lat „optymiści” piszę, że firma zaraz upadnie albo „ (usunięte przez administratora)z hukiem”, że jeden kradnie a inny oszukuje, że ten zły a tamten jeszcze gorszy itp. Itd. Może mi łatwiej bo nie pracuję u was ale jestem delikatnie mówiąc blisko...i kurka wodna macie najlepsze wyniki z tzw. 5 największych firm w branży, nie mieliście zwolnieni grupowych, nie rotuje 20 czy 30% ludzi jak gdzie indziej... a non stop narzekacie, cały czas jakieś problemy, bo ten bo tamten. Pisanie, że każdy tylko „dla siebie” to głupota...bo to chyba normalne jest że się pracuje dla siebie:) I każdy pracuje tak aby zarabiać i się utrzymać – czyli stara się jakoś ciągnąc ten czy inny wózek. No chyba, że jest kompletnie głupi i chce aby go wywalili. Aha pisanie źle o swoim chlebodawcy to zupełny nonsens, to tak jakby „pluć we własne gniazdo”. Macie wybór – zmienić zwyczajnie pracę. Zapraszam do nas... chociaż skoro tak się zachowujecie czy warto was zatrudniać...

konkurencjo
@konkurencja

Najlepsze wyniki z 5 firm z branży?...nawet gdyby, to z tego spija śmietankę tylko góra, nic dla pozostałych pionów firmy. Zwolnienia grupowe, 20-30% rotacji pracowników? no może i na taką skalę się nic nie dzieje, ale ludzie odchodzą z tej firmy już bo nie ma w niej żadnej przyszłości. Pisanie, że tylko każdy dla siebie to głupota? człowieku...ogarnij się. Jak ktoś pracuje tylko dla siebie to niech otwiera własną działalność jednoosobową i tam zarabia. Ale nie w firmie wieloosobowej. Wszyscy pracujemy wspólnie na wspólne dobro każdego z Nas - tak powinno brzmieć przesłanie. Pisanie źle o swoim chlebodawcy to nonsens? Lepiej pochwalać wszystkie nieetyczne praktyki, nic nie mówić, siedzieć cicho, przytakiwać...może Nas nie zwolnią - tak? Gratuluje podejścia. Ale z jednym się zgodzę - jest wybór - zmienić pracę. Właśnie to ludzie zaczęli już robić i rozglądają się. Konkurencja?Żadna z pozostałych 4 nie jest lepsza. Wszyscy tacy sami. Natomiast na rynku są jeszcze normalne firmy, pracodawcy, gdzie liczy się pracownik. Powodzenia tym co już znaleźli, zmienili, tym co szukają, odwagi tym, którzy jeszcze się zastanawiają.

x
@konkurencjo

jakie wspólne dobro? czy Ty nie widzisz że tu nie ma wspólnego dobra, zespołu? najgrosze jest to że ci co pracuja jak mróweczki dostaja najmniejsze pieniądze. A ci co nie robią nic, sieją ploty spijają kawki i papiroski to dostaja największą kasę. Ja się pytam za co??????

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex