Tuplex

Opinie o Tuplex

no

handlowiec to stacjonarny jest!! co ty piszesz !! ja mówie o konsultancie klienta że zarabiam 3200 zł na rekę , i nie we Wrocławiu !!! handlowiec stacjonarny to zarabia z 1700 zł !!!!! czytaj a potem komentuj

konsultant klienta

przede wszystkim nie ma czegos takiego jak przedstawiciel, w Tuplexie są konsultanci klienta. Ja jestem na takim stanowisku i zarabiam na rękę 3200 zł do tego mam auto telefon i laptopa premii nie bo nie wyrabiam budżetu .

@konsultant klienta

kituś bajduś, takiej kasy nikt w Tuplex Wrocław jako handlowiec nie zarabia i nigdy nie zarabiał pewnie, stąd taka rotacja, a skoro nie wyrabiasz planu to dziwne, że jeszcze tam pracujesz haha

wrocławiak

mobilny czyli przedstawiciel może wyciągnąć 2 tys. zł netto jak dobrze na początku wynegocjuje na rozmowie kwalifikacyjnej, więcej w tej firmie jest wykluczone

Joł

czyżby we Wrocławiu się coś posypało??? od budowlanki kogoś szukają, przecież był ktoś. Nie dał rady czy jak?

@Joł

we Wrocławiu ludzie sami się zwalniają, bo zarobki jak na Wrocław są śmieszne, oh zarabia 2 tys. zł netto i premia jest nierealna, bo normy mocno wyśrubowane, a rynek siada

Magazynier GL

Witam wszystkich Jeżeli chodzi o firmę tuplex to mogę wam coś o niej powiedzieć z racji tego iż pracuję tu już niespełna 8 lat. A więc jeżeli chodzi o zarobki to totalne (usunięte przez administratora)ja sam osobiście zarabiam tyle samo co moja malżonka w supermarkecie poza tym o nic nie można się doprosić np. Potrzebujesz rękawic ? Jak sobie nie pojedziesz to nie masz , jest lato przysługuje ci woda i tu rownież musisz sam sobie po nią pojechać oczywiście firma za wszystko płaci oprócz paliwa i eksploatacji samochodu, tu pracownik jest nikim nikt cię nie doceni po prostu jesteś nikim, dasz coś od siebie np. Naprawisz wózek widłowy to nie usłyszysz nawet dziękuje chociaż pozbawiłeś firmę kosztów , jedyny plus to atmosfera pomiędzy magazynierami tu panuje rodzinna atmosfera. A kerownik jest jaki jest .... z resztą kto pracuje w tej firmie ten wie . Dzięki za współprace dla wszystkich magazynierów. Pzdr.

MO

pewnie że jest taki dział w centrali to "grupa zarząd"

Czy

Zastanawiam sie czy jest jakiś dział zamiejscowy albo w centrali w którym nikt w ciagu roku nie odszedł, bo szczerze mówiąc to mam wrażenie ze takiego działu nie ma :(

no
@Czy

chyba oddziału

Pod

co by nie pisać, w firmie nie zmienia się nic lub bardzo mało. Kadra zarządzająca nie zwraca uwagi na handlowców, konsultantów ze stażem, doświadczeniem wyrobionymi kontaktami. Kontrola dotyczy tylko pracowników niższego szczebla ale nikt nie rozlicza zaangażowania kadry zarządzającej. Jak często odwiedzają biura sprzedaży, jak często odwiedzają różnych klientów a nie w kółko wałkują tych samych. Gdzie się pytam zbierają wiedzę, tylko z własnego podwórka? Czas najwyższy zastanowić się nad tym, czy firma ma zarabiać pieniądze dla nich samych czy dla wszystkich i dzielić się tym. W tym roku zadzieje się jeszcze w firmie i wiedzą to Ci którzy mają wiedzieć. Kilka osób jeszcze odejdzie, kilka osób już nie wróci. W ich miejsce oczywiście znajdą się nowe osoby, ale kto je wprowadzi, kto je nauczy tego wszystkiego czego inni uczyli się latami. Firma na tym tylko zubożeje. Ale niestety już nikogo to nie obchodzi. Tak jak pracę zaczynałem kilka lat temu, tak jak ta praca mi się bardzo podobała i podoba do tej pory - produkty, kontakt z ludźmi, tak samo podejście do "ludzi z firmy" kadry zarządzającej powoduje jedno - odejdę ja, odejdą inni. Życzę Pani Prezes, żeby w końcu wydostała się spod tego klosza które roztacza nad nią MO i każdy RDS po kolei. Jak trzeba powiedzieć że jest coś źle to wszyscy siedzą cicho bojąc się o własne ciepłe posadki dyrektorów. A kogo wina? No pracowników niższego szczebla, bo nic nie robią, jak coś robią dobrze to i tak jest źle, bo mało, mało, mało. Może gdybyście bardziej interesowali się rynkiem i ludźmi firma robiłaby lepsze wyniki. Wasze wymyślne sposoby motywowania pracowników, gdzie za dużo włożonej pracy dostajesz prawie nic. Poczytajcie najpierw jakieś mądre książki o zarządzaniu, motywowaniu, wspieraniu...wymieniać długo. Pozdrawiam i żegnam się w najbliższym czasie.

hehe

dobre, oni udają że mi płaca a ja udaję że pracuje ciekawe ile tak "pociągniecie"

znawca rynku
@hehe

jeśli firma duża i zaczynała jeszcze w latach 90-tych to może w ten sposób pojechać nawet z 10 lat zanim padnie, ale to proces dość trudny do oszacowania

kandydat

Nie jestem pracownikiem firmy Tumlex (miałem zamiar składać CV) po tym co tu czytam zmieniłem zdanie i nie będę aplikował. Patrząc z boku czytając wszystkie opinie nasuwają mi się takie dwa przemyślenia. -Albo Wasza Pani Prezes ma coś głową i nie widzi tego wszystkiego (wtedy powinna się leczyć- tylko czy nie jest za późno?) -Albo ma to wszystko głęboko gdzieś (bo już się dorobiła) i jej nie zależy, ale wtedy z głową ma coś kadra zarządzająca. Wyleczyć wszystkich się nie da także będziecie się dalej kisić w tym ....

mam to w dupie
@kandydat

a ja pracuje w Tuplex parę lat na pewno powyżej średniej:)i kolejny raz nie dostałem podwyżki. wyszedłem z założenia oni udają że mi płacą, a ja udaję że pracuję. Robię tylko tyle co muszę, a nawet mniej, mam w....... na wszystko i rozglądam się za nową robotą

motywacja

a propo motywacji, ciekawa historia do przeczytania: (usunięte przez administratora) Nic dodać, nic ująć - Tuplex kiedyś i dziś.

ja dostałem 500 zł brutto i w końcu wiem że zarabiam

opinia2
@opinia

no to chociaż jeden szczęśliwy. Gratuluję i sukcesów w dalszej pracy. Można dać ludziom, można. Są bardziej zmotywowani - SĄ.

bleble

No właśnie ja też dostałam więc bez przesady! Gadajcie za siebie, a nie za całą firmę czy innych;)

JJ
@bleble

to kochaniutka powiedz ile teraz zarabiasz? pochwal się? podwyżki dostałaś 50, 100 czy 200 zł brutto.

JOke
@bleble

a ja podwyżki nie dostałem(am) w tym roku i w poprzednim. Pomimo że pracuje za swoich przełożonych nikt tego nie widzi. Nikt nie docenia mojej pracy. Jak jest jakiś problem to moja wina. Jak jakiś temat załatwię, dogram, sprzedam, to i tak idzie to w portfolio innych osób. Mam już tego dość. Ani pieniędzy z tego nie mam ani uznania w oczach szefostwa - tylko źle,źle,źle. Dlaczego nikt nie wnika w pracę kierowników i konsultantów, w jakość ich wizyt, w wiedzę jaką posiadają na temat klientów, materiałów, tego co się dzieje na rynku reklamy, przemysłu i budownictwa. Nie kontaktują się z klientami, robią co chcą. Gdzie ty jakakolwiek motywacja do pracy...

opinia

ej ej ej ale ja np dostałem podwyżkę na ten rok więc proszę nie mówcie że nie dają , i wiem że koleżanka z oddziału też dostała :)

jasnowidz
@opinia

oj czarnulko Ty moja, jesteś w swoich wypowiedziach tak przewidywalna...Może powtórzysz pracownikom swoją ankietę: "sposoby motywowania pozafinasowego"?

@jasnowidz

słuchajcie ja naprawde dostałem podwyżke, pracuje już dwa lata i do tej pory nie dawali więc chodziłem chodziłem do RDSA i w końcu sie ogarnęli i dali, bo widzieli że cos jest nie tak ! tu żadna pani z hr tego nie pisze, naprawdę ! a jeżeli nie wierzycie to musicie albo źle pracować alb o nie umiecie walczyc o swoje że wam nie dali podwyżki proste

RDS

Buhaha, ten tekst "ekonomicznie nieuzasadniona" słyszałem wiele razy. To chyba motto tej firmy. Jak ma sie czuć zwierzchnik wszystkich podległych pracowników, którzy mają świadomość wysokich zarobków kadry kierwniczej a sami odstają niewspółmiernie. Pracowałem, zarządzałem i probowalwem motywować pozafinansowo (bezskutecznie). (usunięte przez administratora)

tak, bo w tej firmie nie ma podwyżek dla ludzi, nawet dla tych , którym obiecało sie marne 50 zł brutto po okresie próbnym. Mija okres próbny i dowiadujemy sie, że podwyżka jest ekonomicznie nieuzasadniona i jak chcesz to rób(usunięte przez administratora)

sprzedawca

kiedyś zapytałem o podwyżkę i mój przełożony odpowiedział że jak mi nie pasuje to mogę zmienić pracę bo motto szefowej to: NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH....

xyz

a co się dzieję w marketingu ? jakieś zwolnienia ?

do xyz
@xyz

tak zwolnienia grupowe, ludzie na potęgę(usunięte przez administratora).. z tego tonącego statku.

S.O.S.

dziadostwo się robi. Dział Marketingu - w rozsypce. Dział Logistyki - w rozsypce. Niedługo info dojdzie do wszystkich. Z kim "Sprzedaż" ma pracować. Czas odpowiedzi na zapytania niestandardowe - kilka dni. Klienci już odchodzą przy takim podejściu, wypracowana relacja z nimi nie pomoże. Konkurencja gniecie cenami jak się da - u Nas niedowierzanie tylko. Trzymać tak dalej to Wszyscy z torbami pójdziemy.

durex
@S.O.S.

chyba cienko pierdzą bo likwidują dystrybucję i wzięli się za detal. Za słabi na prawdziwą konkurencję...

kadrowa

Zapomniałam dodać że podwyżki są od kwietnia bo w I kwartale(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex