TUPLEX Sp. z o.o.

Opinie o TUPLEX Sp. z o.o.

Ciapaty z ruczaju Nowy wpis

A górol robi jeszcze ?

Balbina Nowy wpis

Tutaj ludzie naprawdę są toksyczni !!!!!!

Czosnek Nowy wpis

Na pierwszy rzut oka firma robi wrażenie ok niestety pózniej jest tylko gorzej , atmosfera tragedia , pracownicy bardzo fałszywi z uśmiechem na ustach podkablują każdego o każdą pierdołe dla przyjemności bo raczej nie mają z tego nic więcej trzeba uważać co się komu mówi . Wymagania i presja nie jest adekwatna do zarobków i śmiesznej premii , od czasu do czasu zarząd postawi pizzę albo zorganizuje jakieś wyjście lub rzuci dodatkowo stówkę albo dwie jeśli jest dużo pracy co w porównaniu z przychodem na dany miesiąc z zamówień jest kwota żałosna i śmieszną . Jedyny plus to tylko jedna zmiana chociaż zdarza się tak że z 8 godzin robi się 10 albo i więcej więc ciężko coś zaplanować ale nie jest tak zawsze zależy od miesiąca . Dorobić się tutaj niczego nie dorobisz jedynie zdenerwujesz praca jest dobra na Chwile jeśli nie masz innego wyboru lub szukasz czegoś co faktycznie cię interesuje, na dłuższą współpracę nie radzę szkoda zachodu (chociaż kto co lubi ) . Koniec wypracowania choć dużo jeszcze można się rozpisywać , ostrzegam wszystkich tak w skrócie przemyślcie to 10 razy zanim się zatrudnicie jest o wiele więcej lepszych zakładów pracy na rynku :)

Honorata Nowy wpis
@Czosnek

No brzmi to jak brzmi, zależy jak spojrzeć. Przybliżysz warunki wynagrodzenia bardziej szczegółowo? Bo ostatnie doniesienia są o 2 tys brutto sprzed 10-ciu lat. Jak to wygląda teraz wraz z premią?

Dariusz

Przeczytałem że można tu robić nadgodziny. Ktoś mi powie jaką wtedy dają stawkę? Wyższą niż normalnie np. setki?

Czy po rozmowie w TUPLEX Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Lugi

Miałem przyjemność tam rozładowywać towar nie dość że przestałem od wczoraj jak pies pod płotem bo na firme nie wpuszczają to jeszcze rano wzięli Ukraińca przede mną który wwwalił się w kolejkę a doskonale wiedzieli źe bylem pierwszy w kolejce przez co nie zdążę na drugi rozładunek w Tuplexie w Wawie ,mam nadzieję źe moja noga więcej tam nie postanie..(usunięte przez administratora)

Bobo

Hey czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w firmie ? Oddział w Krakowie na magazynie ?. Jak to wygląda?.

Incognito
@Bobo

Praca po 10h w standardzie,możliwe nadgodziny, czasem trzeba przyjść w sobotę.Duży ruch na magazynie,układanie towaru,wysoki skład,rozładunek i załadunek,między innymi cięcie płyt z tworzyw sztucznych na wymiar,obsługa klienta.Jeśli żyjesz dla pracy a nie odwrotnie to możesz brać.

Aneta

Co wchodzi w skład benefitów ?

Jolanta

Brak opinii :( A chciałabym się dowiedzieć jak tu wygląda praca handlowca, jakie są benefity, jakieś premie?

2000 brutto plus premia podobno:-)

wooy

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca jako handlowiec w tej firmie? Zarobki, czas pracy, atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o TUPLEX Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TUPLEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TUPLEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUPLEX Sp. z o.o.?

TUPLEX Sp. z o.o.