Tuplex

Opinie o Tuplex

Konkurencja 2

ODP: Medalik - brawo kolejny mądry właśnie zdradza pomysły i "strategię" swojego oddziału/regionu wobec konkurencji... matko skąd oni Was biorą... tylko się załamać - człowieku myśl - jeśli to napisałeś tzn. że mniej zarobisz więcej sprzedając! Ktoś kto jest nad Tobą przecież to wcześniej policzył. Wniosek: Czyli nie chcesz mieć więcej pieniędzy:) Kosmos! Aha i dzięki za info o Waszych pomysłach i akcjach! :) Aha fajnie, że piszecie źle o swojej firmie z pewnością Wszyscy będą chcieli teraz Was zatrudniać...hehehe POWODZENIA! ;)

y
@Konkurencja 2

Jakoś nikt nie narzeka na problemy ze znalezieniem innej roboty.

medalik
@Konkurencja 2

Konkurencja to pewnie wali ze śmiechu czytając te teksty i nie odpisuje a Ty kolego swoim oburzeniem potwierdzasz,że jesteś pewnie lichym managerkiem po MBA zaliczonym na mierny i załapałeś się do nas (usunięte przez administratora)

czarna mamba
@medalik

medalik bohaterze! moj Ty wybawco kochany:-) przeslij mi moze swoje zdjecie szybko ;-)

konkurencja

Tak czytam to i czytam... i zastanawiam się kto to pisze... Tak średnio od 3 lat „optymiści” piszę, że firma zaraz upadnie albo „ (usunięte przez administratora)z hukiem”, że jeden kradnie a inny oszukuje, że ten zły a tamten jeszcze gorszy itp. Itd. Może mi łatwiej bo nie pracuję u was ale jestem delikatnie mówiąc blisko...i kurka wodna macie najlepsze wyniki z tzw. 5 największych firm w branży, nie mieliście zwolnieni grupowych, nie rotuje 20 czy 30% ludzi jak gdzie indziej... a non stop narzekacie, cały czas jakieś problemy, bo ten bo tamten. Pisanie, że każdy tylko „dla siebie” to głupota...bo to chyba normalne jest że się pracuje dla siebie:) I każdy pracuje tak aby zarabiać i się utrzymać – czyli stara się jakoś ciągnąc ten czy inny wózek. No chyba, że jest kompletnie głupi i chce aby go wywalili. Aha pisanie źle o swoim chlebodawcy to zupełny nonsens, to tak jakby „pluć we własne gniazdo”. Macie wybór – zmienić zwyczajnie pracę. Zapraszam do nas... chociaż skoro tak się zachowujecie czy warto was zatrudniać...

konkurencjo
@konkurencja

Najlepsze wyniki z 5 firm z branży?...nawet gdyby, to z tego spija śmietankę tylko góra, nic dla pozostałych pionów firmy. Zwolnienia grupowe, 20-30% rotacji pracowników? no może i na taką skalę się nic nie dzieje, ale ludzie odchodzą z tej firmy już bo nie ma w niej żadnej przyszłości. Pisanie, że tylko każdy dla siebie to głupota? człowieku...ogarnij się. Jak ktoś pracuje tylko dla siebie to niech otwiera własną działalność jednoosobową i tam zarabia. Ale nie w firmie wieloosobowej. Wszyscy pracujemy wspólnie na wspólne dobro każdego z Nas - tak powinno brzmieć przesłanie. Pisanie źle o swoim chlebodawcy to nonsens? Lepiej pochwalać wszystkie nieetyczne praktyki, nic nie mówić, siedzieć cicho, przytakiwać...może Nas nie zwolnią - tak? Gratuluje podejścia. Ale z jednym się zgodzę - jest wybór - zmienić pracę. Właśnie to ludzie zaczęli już robić i rozglądają się. Konkurencja?Żadna z pozostałych 4 nie jest lepsza. Wszyscy tacy sami. Natomiast na rynku są jeszcze normalne firmy, pracodawcy, gdzie liczy się pracownik. Powodzenia tym co już znaleźli, zmienili, tym co szukają, odwagi tym, którzy jeszcze się zastanawiają.

x
@konkurencjo

jakie wspólne dobro? czy Ty nie widzisz że tu nie ma wspólnego dobra, zespołu? najgrosze jest to że ci co pracuja jak mróweczki dostaja najmniejsze pieniądze. A ci co nie robią nic, sieją ploty spijają kawki i papiroski to dostaja największą kasę. Ja się pytam za co??????

Ciekawy

Z Nowym Rokiem nowym krokiem do wymiany załogi wszystko dąży. Ciekawe gdzie dalej zmiany będą miały miejsce. Czy pobijemy rekord 2013 roku w wymianie personelu? Otwieram ankietę!!!

ocp
@Ciekawy

Rekord powinien zostać pobity. W 2015 nie pobijemy bo nie będzie miał już kto pracować.

___

Sam siebie nie wymieni. Decyzja musiałby wyjść od właścicielki lub szersze grono osób na wyższych stanowiskach musiałby widzieć w NIM duży problem dla firmy. Niestety jak na razie nic w tej firmie nie zmienia się na lepsze. Każdy tylko dla Siebie, nie dla innych. Ten rok będzie przełomowy dla firmy. Albo ktoś przejrzy na oczy i będzie szanował innych, ich problemy, ich potrzeby albo jak to już nie raz przewijało się na tym forum... (usunięte przez administratora)z hukiem w pod koniec roku, przez ludzi na górze z braku ludzi na dole.

niekumaty

a kto jest kierownikiem działu zaopatrzenia?

Tego sie nie spodziewałem, że Kierownik Działu zaopatrzenia się zmieni. Znam tych ludzi i wiem, że obecny kieruje dobrą ekipą, która się pewnie posypie pod nowym kierownikiem. Chyba jedyny tak zgrany dział w tej firmie gdzie nie ma dużej rotacji pracowników. Kolejny dobry krok w przyszłość firmy. Gratuluję dobrych decyzji tylko co z ludźmi co są tam 20 lat, chyba wiekszego doswiadczenia nie można mieć.

zbyszek

i znowu nowe ogłoszenia w sprawie pracy...w Gdańsku ZNOWU szukają handlowca, w Warszawie !!! Kierownik Działu Zaopatrzenia !!!, Białystok magazynier, w Bydgoszczy przedstawiciel handlowy - co się dzieje w firmie. Nie pamiętam już czasów kiedy to ludzie tak hurtowo odchodzili z firmy. Porażka ten rok. Nowy zapowiada się wręcz rewelacyjnie. W takim tępie to niedługo ludzi będą zatrudniać chyba na umowy zlecenie - szybko, wygodnie, tanio. Firma będzie się pięła w górę traktując tak pracowników marketingu, sprzedaży i magazynów. Czy ktoś pójdzie po rozum do głowy???

KL

po liczbie negatywnych opinie wnioskuje, że problem nie leży w samych pracownikach w biurach sprzedaży a raczej w dyrekcji. Brak decyzyjności personelu na rozmowach z klientem jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kiedy z kimś rozmawiam i się dowiaduje, że musi to skonsultować ręce opadają. Do tego bardzo częste rotacje pracowników - zdążysz się już do kogoś przyzwyczaić to albo odchodzi sam albo mu "ktoś pomaga". Firma nie traktuje kontrahentów poważnie zmniejszając rabaty bez informowania ich wcześniej o tym. Koszty dowozu materiałów też jak na dzisiejsze realia odstaje od pozostałych i pozostawia wiele do życzenia - "punktualność". Ps. Niech do mnie nie przyjeżdżają Dyrektorzy którzy nie dotrzymują słowa i obiecują gruszki na wierzbie.

klient
@KL

tak to prawda, chyba u Pana był ten sam dyrektor który u mnie. Opowiada takie bajki że uszy puchną, a potem nie wypełnia tego co obiecał.jedno wielkie kłamstwo, szkoda że w dobie takiej konkurencji takich ludzi firma trzyma, bez wiedzy i kompletnych umiejętności negocjacyjnych. ale to od razu widać co to za człowiek, nie musi buzi otwierać.

Gowin

Praca jak każda inna. Tyrasz jak wół to masz spokój. Co do płacy to każdy wie za ile pracuje więc jak się zgodził to może mieć pretensję tylko do siebie. W porównaniu do podobnych firm to rzeczywiście płace są niskie dlatego od kilku lat Tuplex nie buduje kadry tylko zatrudnia i szkoli pracowników, którzy po chwili z wiedzą odchodzą. Tuplex nie dogania obecnych czasów. Socjala nie ma żadnego, a w tych czasch to wstyd, ludzie mają dzieci rodziny i oczekują wsparcia. Prosty Bennefit załatwił by temat i zmienił nastawienie pracowników. Paczki na BN to jednak nie to. Brak działu HR, brak rozwoju pracownika. Firma stawia sie bardzo wysoko, ale zapomina, że firma to ludzie którzy sie jej trzymają. Pracuje tu wiele fajnych i rzetelnych osób, które liczą na wsparcie.

Polgrz

O co chodzi? W firmie pracuje wiele osób, pracują więc jest ok,niezadowoleni to lenie i osoby czekające na gwiazdkę z nieba( gwiazdkę BN mamy raz w roku)a w pracy trzeba walczyć o wynik każdego dnia,firma handlowa to suma cyfry miesiąca, roku -a to sie birze z 365 dni w roku.Wyjedzcie do Angli jak wrocicie będą z Was sumienni pracownicy.Do roboty koledzy.pozdrawiam

ss
@Polgrz

Ale w Anglii uczciwie płacą za uczciwą pracę

nick

przyjedz ,to zobaczysz .szykują paczki świateczne

wtf

co tam się ciekawego dzieje w Warszawie, jakieś rewolucje na piętrze?

gość

Witam, a jak wygląda praca w księgowości? Ktoś się orientuje?

NICK

SZTUCZNE USMIECHY TO W TEJ FIRMIE STANDARD [DZIWNE] SAMOCHODY WYJEZDZAJA PELNE TOWARU W KAZDY DZIEN , KRYZYS DLA MNIE BRAK WYMYSł góry żeby ludziom nic nie dać na rynku wszystko idzie w górę a w firmie cennik towaru który jest w sprzedaży podwyżka dla ludzi mniej dla nich ,żałosna to polityka firmy [lidera]

NICKK
@NICK

Zgadzam się. Dajcie ludziom normalnie zarobić i wymagajcie. A nie, mało dać a dużo wymagać. Starych już niedługo nie będzie, polecą.

Golo
@NICK

no

te sztuczne usmiechy na spotkaniu kwartalnym, szok

znawca

nie sądzę, za kilka lat to jebnie z hukiem i po temacie, takie firmy nie padają z dnia na dzień, proces trwa kilka lat i degrengolada się pogłębia, a sprzyja temu ogólny kryzys na rynku

?

cd. - 2013-09-11 20:37:19 tak - 2013-09-11 19:27:35 cd... - 2013-09-11 18:58:31 Podbijam temat... od jakiegoś czasu z miesiąca na miesiąc robi się coraz gorzej. Nikt za nic nie odpowiada, nie bierze za nic odpowiedzialności, szerzy się spychologia na pracowników najniższego szczebla, ich obwinia się za czyjeś porażki. Wymagania rosną ale za nimi nic nie idzie. Tak jak ktoś napisał, pensje śmieszne w stosunku do wielomilionowych planów a gdzie motywacja dla pracowników. Jakby ktoś wiedział jak niskie niektórzy premie kwartalne potrafią dostać to by parsknął śmiechem. Wrzucanie wszystkich pracowników do jednego wora z kimś kto coś ukradł jest niesprawiedliwe i krzywdzące. Firma obecnie przechodzi bardzo duży kryzys...kadra zarządzająca nie potrafi skutecznie motywować pracowników, rozmawiać z nimi, SŁUCHAĆ. Siedzi sobie ktoś w Warszawie, snuje teorie wyssane z palca niepoparte tak naprawdę niczym a pracownicy jeden po drugim odchodzą. Nikt ludzi nie słucha. Szkoda patrzeć na upadek firmy która zapowiadała się tak dobrze. nieskie premie kwartalne to fakt co to jest 290 zl ja sie pytam?zanua290 zł... to i tak nieźle, gratuluje. To wychodzi po niecałe 100 zł na miesiąc. Ja się pytam co z tym można zrobić? Zaplanować zakup artykułów spożywczych na 1-2 dni. Zgadza się, "lepszy rydz niż nic" ale jak na kilku milionowy budżet to wydaje mi się jakieś nieporozumienie. Ktoś powie koszty. Jakie koszty? Chyba zbędnych stanowisk w Warszawie i ludzi od robienia dobrego wrażenia którzy nie są pomocni w niczym.100 zl na 1-2 dni?? to i tak dobrze zyjesz, ja mam 8 zl na dzien , no okok my tak narzekamy a co ci ktorzy zarabiaja tysiace na stanowiskach dyrektorskich lub kierowniczych?

cd.

tak

cd...

w temacie

MI również nie podoba się wzajemne obrzucanie błotem, przyklaskiwanie kradzieżom jako rekompensatom wyzysku, to jakaś porażka, brak kręgosłupa moralnego i luka w wychowaniu -;) Jednak prawdą jest, że ludzie w tej firmie nie są szanowani, pracują za takie grosze, że aż się dziwię, że jeszcze się chętni znajdują - jeśli Człowiek w Warszawie pracuje za 1500 zł, to jaką ma mieć motywację, że czynsz zapłaci? no może mu starczy na bilet do pracy, handlowcy z wieloletnim stażem pracują za 1500-1700zł i może jak wyrobią wielomilionowy plan to dostaną jakiś kwartalny ochłap w wysokości 300zł na głowę. Żałosne. Część kadry to całkiem fajni porządni ludzie, jednak jak i wszędzie są i ci drudzy -;) Nawet wśród tych na wyższych stanowiskach znajdą się Ci profesjonalni - normalni, ale i ci mniej profesjonalni traktujący straszenie jako formę skutecznej motywacji, wg nich skutecznej, bo to raczej brak argumentów i wynik bezsilności, po prostu słabość ...... miało być bez obelg i chyba się udało

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex