Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Mika

Przecież niektóre osoby tam pracujące mają długi staż, więc widocznie da się pracować. W każdej firmie są różni ludzie, jedni będą zadowoleni, drudzy nie. Wszystko po części zależy od nas ;)

Klaudia

Mile wspominam tamten czas. Pracowało się ok., trzeba było się starać, ale to jak w każdej pracy. Wypłata zawsze na czas

kirsty

Pewnie, że dobrze, zawsze jak są nowi to tak jakoś fajniej jest a co za tym idzie lepsza atmosfera. Mika, zgadzam się z Tobą, być może niektórym nie udało się dłużej tam popracować i teraz tak piszą.. No ale nie można wszystkim się tak przejmować ;)

aaaskaaa

moze i dobrze

prawda

jest sporo nowych twarzy. chyba to dobrze.

A ja sądzę, że nie jesteście obiektywni - najlepiej jest narzekać i marudzić. Do roboty się weźcie.

Mika

Może po prostu osoby wypowiadające się tutaj zostały zwolnione z jakiś przyczyn i teraz takie negatywy wypisują?

Klaudia

No dokładnie, są osoby, które mają dosyć tej pracy no to wiadomo, że wypowiadają się negatywnie, a tym co praca odpowiada/odpowiadała ( tak jak w moim przypadku ) piszą, że jest ok. Pracowałam kilka lat w Virtu na PRODUKCJI ( NIE W ŻADNYM BIURZE ) a mimo to nie chce mi się wierzyć w te wszystkie negatywne opinie. Niestety byłam zmuszona zrezygnować z tej pracy, bo przeprowadziłam się do innego miasta.

Mika

Wszyscy piszą, że ten portal jest po to, aby móc napisać swoje zdanie, tak? To co się czepiacie tych osób co mają pozytywne odczucia co do pracy w Virtu??

jakas

A jaka panuje tam atmosfera?

co racja to racja, trzeba pracowac, zeby kasa byla

sara

Praca jak praca, wiadomo jeśli chce się zarabiać to trzeba dać również coś od siebie, pieniądze same od siebie nie pojawią się w portfelu

a ja chetnie chodze do tej pracy

kinia

W każdej firmie zawsze są osoby zadowolone z pracy jak i niezadowolone z niej, do których w większości należą pracownicy fizyczni, którzy muszą wyrobić jakąś normę. Dla mnie i tak najważniejsze jest to, że wynagrodzenie jest zawsze na czas.

No oby, oby, ale myślę, że wszystko się zmienia na jeszcze lepsze.

ajajaj

Ogólnie jest ok, teraz sporo zmian, trochę nowych ludzi, ale chyba na dobre te zmiany

Carla

Mnie się podoba ta praca, nie narzekam i nawet fajna atmosfera panuje w firmie, więc jest ok.

hhh

a ja lubie te prace

zosia

Nie ma co gadać, czasem jest cięzko i czlowiek caly dzien ostro pracuje, ale ja daje rade, a tak w ogole to się ciesze ze jest praca i kasa na czas, tyle w tym temacie

aj

g32 - dobrze gadasz. Nasza narodowa mentalność jest okropna. Ludzie osiągają sukcesy, a otoczenie tylko patrzy, jak tu ich opluć.... Malkontentów ci u nas dostatek...

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.