Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

sebax

nic dodać, nic ująć. meble są REWELKA,,, pieknie wykonane i w dobrej cenie. dostarczone do domu.

Bartosz

Jako wielokrotny klient jeszcze ani razu nie zawiodłem się na meblach stąd. Zawsze są porządne

margot

naprawdę fajna praca :) polecam aplikować, ja nie żałuję :)

Jakie są mocne strony pracodawcy EKOMEBLE?

żadne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
dosiek

Ostatnio pierwszy raz kupiłem tu meble i jakiś czas temu dostałem je do domu. Po zlożeniu widac że są solidne, mocne i wyglądają bardzo ładnie. polecam

Z.a.l

Chciałbym napisać szybko i w trzech słowach, jednak w tym przypadku tak się nie da. To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Nie pracowałem tam długo, ale ta chwila wystarczyła, żeby być pewnym, ze nigdy więcej tam nie wrócę. W tej pracy nie ma czegoś takiego jak miła atmosfera, masz się z innymi nie przyjaźnić, a najlepiej nie rozmawiać (usunięte przez administratora) Masz robić jak robot i nauczyć się wszystkiego w ciągu dwóch dni. Ludzi jest tak mało, ze klienci się złoszczą, ze nikt ich nie obsługuje, a to nie ich wina. W końcu oni nie tylko obsługują klientów. Każda osoba musi zajmowac się salonem, infolinia, strona i to najlepiej wszystko na raz. Każda osoba ma zapisywać każdy swój ruch i oby zrobiła jednego dnia milion rzeczy, albo zaraz dostanie pogadankę. Kary, wyzywanie, to w tej firmie norma. Żadne pieniądze nie są warte tego jak niszczy się tam psychikę młodego człowieka. Mam nadzieje, ze kiedyś wszyscy odejdą i w końcu może ktoś zrozumie, ze trzeba szanować każdego pracownika.

@Z.a.l

Dokładnie...

Kacper

Fajne mebelki, można znaleźć ładne zestawy w atrakcyjnych cenach. Polecam i na pewno ponownie odwiedzę salon

AM

Co Ty wypisujesz ------ "ma do zrobienie" - o czym Ty mówisz, wiele lat pracowałam do EKO - nie masz pojęcia o czym mówisz, jesteś fałszywą osobą - która została zwolniona – główny powód to ciasny umysł, powiedz prawdę - nie wchodziło do głowy - - , szukaj pracy w Żabce - KONIEC

konrad

Przyjemnością było wybieranie mebli w tej firmie. Poszukiwałem idealnych mebli i właśnie takie tutaj znalazłem- z pomocą super obsługi. Pozdrawiam

Jadwiga

Rodzina poleciła wybrać się to do salonu i naprawdę meble robią wrażenie. Są przepiękna, na pewno dokupie kolejne.

Grzegorz

bardzo dobre meble. Zestaw kuchenny jest super praktyczny, polecam firmę

artur s.

Świetna firma pod względem jakościowym oraz obsługa super.

helen

Witam. Jestem w trakcie rekrutacji. Bardzo podobają mi się warunki pracy. Czy ktoś z pracowników może opowiedzieć coś więcej o atmosferze na obsłudze klienta? Niebawem będę się szkolić mam nadzieję :)

barto99
@helen

hej. pracuje w salonie na Lesznowoli od pół roku. Atmosfera jest naprawdę ok. Kierownictwo fajne i do dogadania w wielu kwestiach. Ogólnie wprowadzenie do pracy bez stresu, wszyscy pomocni :) także zapraszamy :D

Maja
@helen

Zapraszamy do nas- praca jest przyjemna. Przede wszystkim moim zdaniem dobrze wynagradzana. Dużo dodatków i premii. Także można naprawdę poszaleć :)

ulala

nikogo o Twoim imieniu także nie pamiętam. pracuję już 7 lat i nie zamierzam pracy zmieniać- szef naprawdę jest wyrozumiałym człowiekiem i atmosfera pracy do pozazdroszczenia :) polecam nas :D

Marlena

Dobra firma. Polecam meble głównie za ich wykonanie ponieważ są naprawde porządne

basia

kupiłam super meble!!! polecam jakość mebli jak i ceny. odwiedziłam parę salonów i ten zdecydowanie spełnił moje oczekiwania

Michalina

Meble na wymiar godne polecenia. Jestem z zakupu bardzo zadowolona i z pewnością skorzystam z kupna mebli ponownie;)

Zbigniew

Polecam, jesli ktoś chce kupić porządne meble, ładne w dobrych cenach. Wyposażyłem tymi meblami prawie cały dom i trzymają się świetnie.

Janek

firma jak najbardziej dobra. wiele razy brałem stąd meble i nigdy się nie zawiodłem;) polecam

maciej

dawno nie trafiłem na tak miłą i otwartą obsługę. meble już stoją, są dokładnie takie jak chciałem. polecam bardzo

nick00

Najlepsze meble do sypialni dorwałem właśnie tutaj. prezentują sie przepieknie, są dobrej jakosci... polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE