Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

Hanna

Świetny sklep meblowy. Ceny atrakcyjne, świetna oferta.

Roman
@Hanna

Stała klientka, czy tyle zachwytów po jednorazowej wizycie? Bo jeśli stała, to poproszę o informacje o tym, na ile pracownicy znają asortyment i - jeśli są znane - słów kilka o warunkach zatrudnienia?

@Roman

Jednorazowa wizyta, ale z pewnością nie ostatnia:). Porównując jakość produktów do innych salonów, te meble stąd zdecydowanie porządniejsze. Warto dopłacić kilka zł za meble, które będą stały a stały i dalej wyglądały jak nowe. Wg mnie pracownicy, a przynajmniej osoba która mi pomagała się odnaleźć zna asortyment. Odpowiedziała na każde moje pytanie, zaprowadziła tam gdzie chciałam dojść. Warunki zatrudnienia nie są mi znane. Pozdrawiam:)

Emilia Wojtaszek

Warto było tu przyjechać. Urządzamy mieszkanie i wybraliśmy ekomeble, bo oferowali najlepszy dla nas wybór, ceny mają w porządku.

Nina

Salon z porządną obsługą. Każdy jest chętny do pomocy, doradzają w sprawie materiału, koloru itp. Przystępne ceny.

Tomek Wilk

Salon świetnie wypada cenowo i jakościowo... Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zuzia

Ulubiony salon mój, i mojej mamy. Od dawna kupujemy tylko tutaj ze względu na duży wybór i opłacalne ceny.

Hania

Przyjemny, pomocny personel, który podpowie, pomoże szukać czego trzeba i genialnie dopasuje meble do preferencji. Osobiście mam zestaw do kuchni i salonu i nie zamieniłabym na żaden inny. Nie dość że piękne, to wysokiej jakości.

Patrycja

Salon wart uwagi, jeśli szukacie ładnych mebli do wyposażenia domu. Firma nie szczędzi na jakości, te meble są bardzo porządnie wykonane. Często w salonie stacjonarnym widuję bardzo dużo atrakcyjnych ofert.

Grażyna

Dużo tu zadowolonych klientów widzę, a opowie ktoś coś więcej o pracy tutaj? Bo może w takim razie warto się zainteresować zatrudnieniem. Czy doradcy klienta mają tu jakieś szkolenia i premie za wyniki? I jak wygląda atmosfera w zespole? Dajcie znać

Byłem zdziwiony ile maja tu promocji. Przyszedłem po fotele do salonu a dokupiłem stolik i parę mebli do sypialni, obok tak ładnych mebli nie da się przejść obojętnie.

Amelia Stawska

Świetna reakcja ze strony obsługi. Pomogła wybrać mi produkty od a do z, całe wyposażenie kuchenne. Jestem bardzo zadowolona z tych zakupów bo zapłaciłam dużo mniej niż proponowali w innych sklepach, do zakupu wchodzi opcja dowozu więc także na plus:)

Sara Olszewska

Meble z najwyższej jakości materiału, starannie wykonane. Od lat stoją w domu i tylko co chwile jeździmy do salonu po różne dodatki i ozdoby. Mój i męża ulubiony salon, polecamy.

Hanna

Wizyta w sklepie była bardzo przyjemna. Obsługa jest miła i super traktuje klientów. Tak samo montaż mebli, panowie wykonali pracę szybko i rzetelnie, wszystko zostało super złożone. Profesjonalizm ze strony firmy.

Diana

Polecam skorzystać z promocji na stronie internetowej;) Są tam bardzo ładne meble i nie tylko, można znaleźć super rzeczy w niskich cenach a z doświadczenia wiem, że meble stąd są trwałe i bardzo dobrej jakości.

Filip Dąbek

Panowie z salonu z montażem uwinęli się szybciutko, dostawa plus meble wyszły tanio a są to meble nie do zdarcia, u nas w domu stoją od lat i wciąż wyglądają jak prosto z salonu:)

Amelia

Zamówiliśmy z mężem sporo mebli do domu, panowie przyjechali bardzo punktualnie, szybki montaż i transport, czyli dokładnie tak jak byliśmy umówieni.

Jakub Dołchacz

W porządku firma, asortyment mają spory, są tam klasyczne jak i bardziej wymyślne meble więc można ciekawie skomponować wnętrze:)

Maciek

Naprawdę fajna firma z meblami. Porównując jakość do tych popularniejszych marek to jest dużo wyższa a ceny niewiele się różnią.

Bożena
@Maciek

Niewiele ale jednak więcej tu zapłacisz niż u konkurencji? Tutaj ogólnie jakaś personalizacja zamówienia wchodziłaby w grę?

Emilia

Świetna firma!! Dotychczas meble kupowałam w popularniejszych sklepach ale jakość leżała, a ekomeble to najwyższa jakość i dobre ceny. Na pewno nie zmienię salonu, polecam!!!

Kamil
@Emilia

Dowożą za darmo przy większych zakupach?

Ala
@Kamil

Chyba tak

Bożena
@Ala

Przecież wszystko mają na stronie www, czemu tam nie zajrzycie? Od 1,5 tys za darmo deklarują

Mary Mary

Salon godny polecenia. Meble konkretne, porządne, wybór jest duży. Warto wspomnieć o obsłudze- przemiła, super podejście do klienta.

Mati Woźniak

Salon warty polecenia!!! Obsługa sklepu jest super pomocna, wspólnie wybraliśmy odpowiedni zestaw kuchenny i to w dodatku w cenie promocyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE