Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

Fajna atmosfera w salonie, obsługa bardzo miła i poświęca dużo uwagi klientowi;)

Zuzanna W

Ostatnio z mężem wybraliśmy zestaw do sypialni na wymiar, jest wręcz idealny, meble bardzo pojemne, solidne, materac duzy i wygodny, polecamy.

Tati

Jak meble albo jakiekolwiek akcesoria do domu to tylko Ekomeble. Jakośc do ceny super, meble są trwałe i na lata.

lula

kupiłam przepiękny narożnik, jest duży, wygodny, całą rodziną możemy razem posiedzieć bez ciśnięcia się, polecamy:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Angelika Sławska

Zestaw Rossano do sypialni to coś cudownego. Z mężem jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, bardzo pojemne meble, wygodne, bardzo przemyslany zestaw.

Mikołaj Kubiak

Przyjechałem z polecenia brata, super meble, ogromny wybór.

Artur
@Mikołaj Kubiak

I co kupiłeś coś? Jak z cenami? Są konkurencyjni w porównaniu do innych firm robiących meble? Nie przepłacę?

Mikołaj Kubiak
@Artur

Kupiłem stolik i lustro, wg mnie ceny nie różnią się od innych a jakość w porównaniu do konkurencji jest dużo lepsza, jest to naprawde solidny materiał, wykonanie staranne i wyglądają na meble które będą sie trzymać latami,pozdrawiam:)

Angelika

Wysokiej jakości meble i różne elementy ozdobne, staranne wykonanie, ładnie upiększają wnętrze

Dominik

Zakupiłem rok temu na wymiar kuchnię, niedawno sypialnie i wszystko zostało wykonane starannie, super jakość.

Julia

Najwyższej jakości montaż i transport mebli. Szybciutko i sprawnie.

Borys

Solidne meble z dobrego materiału, obsługa z fajnym podejściem do klienta.

Ada Nowicka

uwielbiam tu przyjeżdzać po zakup rzeczy takich jak np zegar czy lustro, są porządne, pięknie wykonane i ładnie wypełniają wnętrze.

Joasia Kowalska

Bardzo fajne drobiazgi do domu- czyli to co najbardziej lubią kobiety;D można fajnie wyposażyć wnętrze za niewielką cene

Z żoną jak potrzebujemy najmniejszego drobiazgu to tylko Ekomeble. Fajnie mieć taki salon w pobliżu, praktycznie, fajne ceny:)

Współpraca z tą firmą podczas remontu to był najlepszy wybór. Obsługa zrobiła tu dobrą robotę pomagając dobrać meble, polecam bardzo.

Michalina

Rewelacyjna jakość i obsługa, profesjonalne podejście do klienta.

Daniela Stawicka

Mój nr 1 wśród salonów meblowych, obsługa świetnie doradzi w wyborze, pomoże dobrać do wystroju.

Antoni

Polecam wyposażyć dom w meble z tego sklepu. Bardzo dobra jakość, przemiła obsługa.

Michalina Filipiak

Jeden z lepszych salonów w jakim miałam okazje zakupić meble. Brałam na wymiar i zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane.

adam

Nie polecam salonu. Właściciel na Pełen etat pisze opinię na gowork :) Oczywiście żeby wiedzieć jak firma wygląda wystarczy poszperać w internecie.

marcinkrajanka

Jak dla mnie najlepsze meble kuchenne jakie kiedykolwiek miałem. Zrobione idealnie na wymiar, dokładnie takie jakie chcieliśmy z żoną, jesteśmy zachwyceni

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE