EKOMEBLE

Opinie o EKOMEBLE

Radek

Uważam, że można tutaj kupić naprawdę fajne i stylowe meble, a obsługa w sklepie na najwyższym poziomie. Polecam wam wszystkim ich sklep.

Grzegorz

Mnie udało się zakupić tutaj bardzo dobre meble i zarówno jeśli chodzi o obsługę jak i meble to jestem zadowolony. Osobiście mogę wszystkim polecić zakupy w tym sklepie meblowym, jeśli chodzi o reklamacje to niestety na ten temat informacji nie mam.

elcia
użytkownik zarejestrowany

Agnieszka' czy dało się jakoś załatwić tą sprawę do tej pory? Ponieważ ja z mezem rownież chcemy dokonac zakupu u nich

Agnieszka

Nie pracowałam, ale byłam klientką. Obsługa żenująca. Otrzymaliśmy uszkodzony mebel, niestety sklep nie bierze odpowiedzialności, uzasadniając tym, że... trzeba było oglądać w magazynie. Firmę, obsługę klienta tworzą ludzie. A tam pracują ludzie źle przygotowani do swojej pracy, albo mają takie wytyczne

Zostaw opinię o EKOMEBLE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOMEBLE