Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

Michaś

Najlepiej dobierane meble na wymiar, eleganckie, porządne

Kuba

Kompetentna obsługa, szeroki i dobrej jakości asortyment.

Marianna Maciejczak

Najlepszy taki salon gdzie można dobrać meble na wymiar, miła i pomocna obsługa, meble idealnie wykonane

Gośka

Firma w 100% warta zaufania jeśli chodzi o jakość mebli, moje zamawiałam na wymiar i zrobione i d e a l n i e!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
andree

polecam serdecznie współpracę z tym salonem, kompetentna obsługa, terminowość na szóstkę i oczywiście meble trafione w punkt

Kamil
@andree

Cenowo też jest lepiej niż u innych? :D

Marcelina

meble na wymiar zrobione idealnie, sympatyczna obsluga i dobre doradztwo

Sandra

Czy warto aplikować do firmy? jak atmosfera?, jak szefostwo?

sławek

Szacun że dałeś radę tam rok wytrzymać xD

Andrea Szymańska

Polecam wybrać się do salonu przy okazji remontu a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Świetnie zaopatrzony salon i bardzo dobre ceny. Polecam gorąco

Marian Chmielewski

Bardzo dobra firma nie tylko jeśli chodzi o meble ale również obsługa potrafi doradzic super. Polecam.

Konstancja

Polecam ten salon. Duży asortyment i bardzo mili pracownicy;)

Ignaś górski

otrzymałem super pomoc ze strony obsługi sklepu, polecam!

szymon

W sumie wypoażyłem prawie całe mieszkanie meblami z tego salonu, ich jakość jest swietna i wygladają super!

Julia

Dziękuje bardzo za piękne meble sypialniane:) jestem bardzo zadowolona:)

magdzix

meble na pewno zachwycają samym wyglądem, ale gdy już posiada się je w domu to widzi się jak bardzo są praktyczne i solidne, polecam

Oktav

Dobra jakość i przyjemna obsługa:)

Aśka Ignaczuk

Meble były zamawiane na wymiar, wszystko idealnie wymierzone. Obsługa bardzo pomogła w wyborze i trafione w punkt

Radosław Pietrzak

Meble kupione, w mieszkaniu wyglądają dużo lepiej niż w salonie, polecam:D

Paula Rutkowska

Z przyjemnością kupowałam meble w tym salonie. Wybór jest bardzo duży i ciężko trafić na gorszy mebel. Bardzo polecam zakup jeśli ktoś poszukuje mebli na lata.

DAniel

meble z dobrego materiału i w dobrych cenach. polecam zwłaszcza zestawy do jadalni bo prezentują się bardzo estetycznie;)

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE