opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Vesuvius

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 234 ocen
Opinie(650)
Dodaj opinię
Aktualności(43)

Opinie(650)

Dodaj opinię
Aktualności(43)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Wydziały
  • .
  • Benefity
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Zrównoważony rozwój

Poznaj nas

Wydziały

Benefity

Proces rekrutacji

Zrównoważony rozwój

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skawina
  • Kopanka
  • Brzyczyna
  • Rzozów
  • Buków
  • Chorowice
  • Borek Szlachecki
  • Kulerzów
  • Jeziorzany
  • Radziszów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - Vesuvius CSD Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skawina
  4. /
  5. Opinie o Vesuvius

Opinie

Opinie o Vesuvius Skawina

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Vesuvius!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Patryk

    31.07.2016 16:35

    Inne

    Ja pracuje w V. już pół roku, umowę ze mną przedłużyli, bo widzą, że się staram. Jeśli się znasz na rzeczy nie boisz się wyzwań, próbuj swoich sil u nich, są rzetelni i profesjonalni. Mam kolegę, który nie dostał się do nas, bo był po prostu za słaby kompetencyjnie.
    ReviewUserIcon
    prawdajesttaka

    20.01.2018 02:20

    Inne

    Żeby nie dostać pracy w Vesu trzeba chyba nie umieć czytać albo liczyć... przyjmują masowo bo dobrze wiedzą że na 10 przyjętych 9 się zwolni i to nie dlatego jak oni mówią że młodym się nie chce robić choć tacy tez się znajdą ale dlatego ze jeśli ktoś jest odrobinę kumaty to nie da zrobić z siebie niewolnika popychadla.
    ReviewUserIcon
    Omg

    09.01.2018 21:37

    Inne

    Same zle wspomnienia czlowiek nawet do ubikacji wyjsc nie moze nie ma chwili odpoczynku , czlowiek jest terroryzowany psychicznie chca zeebys wyrabial norme i jeszcze porzadek trzymal jak w muzeum , takie zachowanie mija sie z celem . nie polecam i wspolczuje tym co tam jeszcze ich wszystkich znosza
    ReviewUserIcon
    Nowy

    11.04.2016 12:10

    Inne

    Chciałem się dowiedzieć ile w tej firmie się zarobi na rękę jako operator maszyn?
    ReviewUserIcon
    LOL

    25.11.2017 15:33

    Inne

    Siedząc cały czas po 12 godzin to 3000 zł na rękę weźmiesz
    ReviewUserIcon
    Adi

    07.01.2018 17:09

    Inne

    3000zl na ręke za 12 h roboty to nic specjalnego tylko raczej minimum
    ReviewUserIcon
    tarrs

    17.01.2017 07:09

    Inne

    Kolchoz łagr i nie wiadomo jak jeszcze mozna to nazwac, banda ludzi ktorzy myślą ze cos potrafią, a umieja tylko poniewierac pracownikami, zero organizacji a duzo papierologi nikomu nie potrzebnej wchodzac tam trafiasz do innego swiata w ktorym nie masz nic do powiedzenia
    ReviewUserIcon
    anonymous

    25.11.2017 15:29

    Inne

    Ta papierologia to wielka beznadzieja a do tego coraz więcej roboty dodają wielkie nieporozumienie
    ReviewUserIcon
    Sypacz W3

    25.11.2017 14:03

    Inne

    Na W3 wcale nie jest lepiej,tylko roboty dodają a pieniądze w miejscu,jak się przyjmujesz to obiecują złote góry a prawda wygląda inaczej.Ciężka robota fizyczna,brud,syf,kurzu co nie miara(a warunków szkodliwych oczywiście brak) nie polecam
    ReviewUserIcon
    skawińczanin

    24.11.2017 15:23

    Inne

    Niestety też tam miałem nieprzyjemność pracować... W1 to największy kabaret ze wszystkich wydziałów,robią jak niewolnicy nawet nie zdając sobie z tego sprawy,a liderzy kto to taki?robole z wiochy wywleczeni(pozdrawiam Lidera Kc z Kielc czy skądś tam),szkoda,że nie zdążyłem nim potrząsnąć,ale może będzie okazja
    ReviewUserIcon
    Strong Man

    24.11.2017 14:00

    Inne

    Vesuvius to jedna wielka kpina,praca ciężka za takie grosze co nazywacie wynagrodzeniem,dobrze że się zwolniłem (miesiące zmarnowane) pozdrawiam trzech niby liderów ścioranych konfidentów Kc(takich to do wybierania szamba dać i jeszcze by się głupio cieszyli,że robotę mają)
    ReviewUserIcon
    Mistrz uszczelek

    24.11.2017 13:48

    Inne

    Do Vesuvius od lat! nie uderzyłeś się czasami w głowę idąc z biura na stołówkę(bo to chyba jedyny czas kiedy wstajesz z fotela,a no i ewentualnie toaleta) i ty to nazywasz pracą?(pieprzenie koledze co ci się śniło wczoraj itd) same super opinie,a jakim kosztem się pytam,ludzie urobieni po łokcie,a wam dalej mało i mało....normy z kosmosu wyrabiamy a wy tylko ręce zacieracie i szczerzycie zęby jak koń na wyścigach.Czerwony dywan pod nogami,heh no i drinki wspomniane za nasze pieniądze(ze wspomnianych premii,jeśli w ogóle jest)zawsze coś brakuje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.11.2017 00:39

    Inne

    Cala prawda o Vesuvius: Oferuja cuda i niema tego malo ale prawda jest taka ze kasa i dodatki sa, za to w ciongu kilku lat roba z ciebie wrak czlowieka. Korporacyjna prawda niszczy cie bardzo szybko . Mobbing i ciagle poganianie zeby gora miala kase doprowadza do ciaglych konfliktow miedzy ludzmi (kolegami) i doprowadza ludzi do ruiny. Rodzina cierpi, ty cierpisz ale idziesz zeby na chleb bylo i po chwili (zycia) orientujesz sie ze juz nie jestes potrzebny bo jak przychodziles to miales sile i checi a tu nagle opadasz z sil i zaczynaja toba pomiatac i traktowac cie jak zepsute trybo, nie daja ci zdolnosci, zwalniaja, pruboja manipulowac ze to niby twoja wina. A wczesniej obiecuja ze pomoga i konczysz jako patol, na stryczku, lub jako wrak: Ot cala prawda o Vesuvius. Wiec zastanow sie i uwarzaj gdzie pchasz lapy
    ReviewUserIcon
    LOL

    23.11.2017 16:24

    Inne

    Niedługo to będą nas kontrolować w każdej minucie
    ReviewUserIcon
    2008

    12.11.2017 13:30

    Inne

    Witam 15 listopada jest akcja krwiodawstwa w Skawinie zapraszam chętnych
    ReviewUserIcon
    Palacz W2

    12.11.2017 11:25

    Inne

    do Niepalącego'' śpiewka biurokraty weź się Pan za robotę a nie tylko pierdzenie w krzesło:)
    ReviewUserIcon
    Niepalący do palacza na W-2

    11.11.2017 18:42

    Inne

    Przerwa na papierosa w regulaminie Pracodawca może uregulować przerwę na papierosa w wewnętrznym regulaminie zakładowym. Zarówno może zezwolić na opuszczenie stanowiska pracy, jak i może tego zabronić. Kodeks pracy określa, że pracodawca zobowiązany jest do wypłacenia wynagrodzenia pracownikowi za czas przepracowany. Za czas, kiedy pracownik opuszcza stanowisko pracy w celu palenia papierosów, pracodawca nie jest zobowiązany płacić. Jest to łatwe do zidentyfikowania, kiedy w zakładzie pracy ewidencja czasu pracy prowadzona jest w sposób elektroniczny, np. za pomocą kart magnetycznych. W ten sposób bardzo łatwo określić, ile czasu pracownik spędził poza miejscem pracy. Obniżenie wynagrodzenia z tego powodu jest jak najbardziej zgodne z przepisami. Równie dobrze pracodawca przerwa na papierosa może wiązać się z koniecznościom odpracowania tego czasu przez pracownika. Przerwa na papierosa a przepisy bhp Art. 5 ustawy z 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, określa wprost zakaz palenia w zamkniętych zakładach pracy, w miejscach innych niż do tego przeznaczonych. Z kolei od listopada 2010 roku pracodawcy nie mają obowiązku organizowania w zakładzie pracy palarni. Z przepisów może wynikać zakaz palenia papierosów na terenie zakładu pracy, a co za tym idzie zakaz udzielania przerwy na papierosa. Z punktu widzenia przepisów bhp obowiązkowe są tablice informujące o zakazie palenia w danym miejscu. Złamanie przez pracownika zakazu palenia może wiązać się z karą. Przerwa na papierosa w tym przypadku może oznaczać 500 zł grzywny lub karę porządkową (upomnienie, nagana, kara pieniężna). Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-przerwa-na-papierosa-a-potracenie-wynagrodzenia
    ReviewUserIcon
    Palacz W2

    08.11.2017 19:28

    Inne

    Rewelacyjna premia kwartalna ''śmiech na sali'' jednorazowe zakupy w tanim sklepie i podziękowania za kamery na palarnię(może niedługo i ich się w toaletach doczekamy)
    ReviewUserIcon
    Wąchający W1

    08.11.2017 18:38

    Inne

    PRECZ ZE ŚMIERDZĄCYMI BUTAMI I SZATNIAMI.... ZRÓBCIE NAM SZAFKI NA BUTY I DAJCIE TALK TRZEBA ZASYPAĆ STOPY ŻEBY NIE ŚMIERDZIAŁO! bo po co się myć.... talk rządzi. A tu od liderów nierobów tak samo jak od capów śmierdzi.
    ReviewUserIcon
    Mistrz uszczelek

    08.11.2017 18:26

    Inne

    Gońcie dalej na tym Kc jak ''Struś Pędziwiatr'',a nagroda dla liderów konfidentów
    ReviewUserIcon
    LIder W1

    08.11.2017 18:17

    Inne

    Bartek wracaj KH stoi:( Vesuvius cierpi
    ReviewUserIcon
    Robokop Vesuvius'a

    08.11.2017 09:02

    Inne

    Jak to już kolega wcześniej napisał ,, PROPAGANDA", a ludzie tą tzw. Uczciwa pracą doprowadzani są do: ,,Kobierzyna" lub Szpitala bo jak świat- światem niewolnicy nie wytrzymywali zbyt długo.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    11.09.2017 20:25

    Inne

    @__Blue__ czy jesteś pewny, że chodzi Ci o mobbing, Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Jeśli tak jest to czy zgłosiłeś to gdzieś? Czy ktoś jeszcze z was odczuł mobbing w firmie Vesuvius?
    ReviewUserIcon
    __Blue__

    12.09.2017 05:14

    Inne

    Dokładnie o to mi chodzi. Nie jestem jedyny, lecz o tym sie nie mówi na głos. Byłem świadkiem takich zachowań i nie jeden się zwolnił bo nie wytrzymał. A nagrodą za odezwanie sie była praca jak ja to nazywam na minie. Dawali ci takie zadania których nie byles wstanie wykonać a w zamian na koniec dniówki była dekikadnie mowiac zrypa lub rozmowa z kierownikiem lub majatrem bul liderem (a ci sa najgorsi).Oczywiście nie zbyt miła i przyjemna. Co tu duzo gadać to tzreba przeżyć bul zobaczyć. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gohan

    29.08.2017 16:24

    Inne

    Witam aż tak źle jest w firmie czy poprostu znowu narzekanie na wszystko chce wiedzieć jaka panuje atmosfera w pracy i tez to co mówią na rozmowa ze bednefity wczasy pod grusza? Czy premia kwartalne są dobrze płacone
    ReviewUserIcon
    __Blue__

    30.08.2017 16:06

    Inne

    Praca jak praca, trzeba robić swoje. Choć to nie lekka robota. Benefity, wczasy pod grószą jak najbardziej są, ale trzeba się liczyć z Wyzyskiem, Mobbingiem i ciągłymi pretensjami, na miłą atmosfera niema co liczyć. No chyba że jest sie z rodziny, dupowłazem lub konfidentem to wtedy tem korporacyjny szajs cie przyjmie jak swoją ratolosl i bedziesz żył długo i szczęśliwie ku swej uciesze i cierpieniu innych u boku, bo zeby jeden mógł leżeć to drugi musi za niego (usunięte przez administratora) w ,,PRACY" ????????
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    18.07.2017 15:52

    Inne

    Nie polecam to jest jakas kpina na rozmowę czekałem 40 min atmosfera tragiczna musiał bym być desperatem żeby tam pracować, po przeczytaniu tutaj opiń postanowiłem spróbować teraz się nauczyłem , strata czasu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Vesuvius?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Vesuvius

    Tyniecka lok. 12 32-050 Skawina

    NIP:6790084447

    KRS:0000043693

    https://www.poznajmysie-vesuvius.pl/
    Branża główna: Przemysł ciężki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Gero

    11.05.2017 14:26

    Inne

    Dlaczego tak często zmieniają się tam bhp-owcy?
    ReviewUserIcon
    Revenge

    16.01.2017 16:52

    Inne

    Nie radze tam pracować zwłaszcza na W1. Mistrzowie to ludzie, którzy totalnie nie znają się na robocie, a jedyne co potrafią to przypierdalać się , że robisz za mało nawet jeśli wyrabiasz normę. Na samym starcie zostaniesz okłamany o premiach, bonusach - nic takiego nie istnieje. Zostaniesz potraktowany jak śmieć, żaden mistrz nie przyzna Ci racji nawet jeśli ją masz. Beznadziejna organizacja pracy. Mam nadzieję, że całe W1 upadnie jak najszybciej i te darmozjady zostaną bez pracy.
    ReviewUserIcon
    bk

    13.01.2017 22:11

    Inne

    Masakra, liderzy to podpierdalacze, dla nierobow zza biurek licza sie tylko tabelki, robią jakieś obchody z nudów bo tak naprawdę nie mają pojecia o tej robocie, siedza na (usunięte przez administratora) piszac maile do kolegi siedzacego obok, juz nie wspomne o postawianiu osoby mierzacej czas twojej pracy, ciągle wizytacje osób ktore nic nie wnoszą pożytecznego, drugi kolchoz po valeo,
    ReviewUserIcon
    Michał..

    19.12.2016 22:14

    Inne

    Piecy tyle mają czemu tego nie pala jeszcze.. kierownictwa mistrzów liderów i lekkowlazow
    ReviewUserIcon
    Pan umeczony tam

    19.12.2016 21:58

    Inne

    Złodziej na zlodzieju złodziejem podparty.. Lider nie zna się na robocie ale umie ściemniać !!!
    ReviewUserIcon
    Chacha

    04.11.2016 23:15

    Inne

    Złodzieje jak się odwrocisz nóż w plecy oczy do okola głowy...
    ReviewUserIcon
    Koki

    04.11.2016 23:10

    Inne

    Czytaj to.. !!!!!! Mistrz to złodziej więcej robić do wc nie iść byś nic nie widział co robią obok Ciebie hehe kolega kierownika z jednego wora wyjeci WSTYD POLSKA
    ReviewUserIcon
    mikro

    22.08.2016 10:33

    Inne

    ale każdy ma prawo uważać firmę za solidną, ja też takie zdaniem mam o nich. poza tym jak ktoś szuka pracynto jest ogłoszenie że szukają na stanowisko Inżynier R&D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    29.07.2016 21:02

    Inne

    A ja pracuje tutaj już 6 lat. I złego słowa nie mogę o firmie powiedzieć. Chyba o czymś to świadczy, tak?
    ReviewUserIcon
    prawda prawda

    22.08.2016 08:24

    Inne

    Pani z HR widze że dobrą robote pani wykonuje. Czy za kazdy wpis pozytywny są jakieś premie? Czy tylko chodzi o poprawe wizerunku?
    ReviewUserIcon
    10 lat w ves

    30.06.2016 18:02

    Inne

    i zależy jeszcze to od działu w którym pracujesz.
    ReviewUserIcon
    10 lat w ves

    30.06.2016 17:59

    Inne

    tomek: tylko wtedy gdy brakuje urlopu (moim zdaniem lepiej iść na dzień bezpłatnego w poniedziałek a w sobotę na 100 :D) Na początku każdego roku kalendarzowego kierownictwo wraz z prezesem (pod czujnym nadzorem związków zawodowych :) układa kalendarz urlopów na cały rok: -dwa tygodnie taryfy ( lipiec/sierpień) -zwykle ok. 5-8 dni na święta i długie weekendu (Boże Ciało, majówka, itp.)
    ReviewUserIcon
    10 lat w ves

    30.06.2016 12:04

    Inne

    za nadgodziny płacą w terminie. chyba, że brakuje urlopu to wtedy odrabiasz 1 za 1. jeżeli skończy się limit kwartalny nadgodzin (ok. 105) i jesteś na prośbę pracodawcy to do odbioru 1,5 h za 1 przepracowaną.
    ReviewUserIcon
    Koko

    24.05.2016 11:43

    Inne

    A na jakie zarobki można liczyć? Jako operator 3k da się wyciągnąć? I ile "władza" zarabia?
    ReviewUserIcon
    pracownik jeszcze normalny

    09.05.2016 19:34

    Inne

    "Niezależne forum pracowników firmy VESUVIUS SKAWINA" na pracownicy.tk to miejsce dla przydupaców i wazelinarzy to włażenia do duuu.....py szefom wielkim menagerom buhhhahhha i oczywiści dla przewodniczących :niezależnym" związkom zawodowym
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    09.05.2016 19:26

    Inne

    Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to tylko wierzchołek góry lodowej. Kiedyś parowałem tam, dziś już na szczęszcząc w innej firmie. Teraz jak patrze na to wszystko z perspektywy czasu zastanawiam się jak mogłem tam wytrzymać tak długo. Atmosfera - każdy na każdego donosi, współpraca to hasło na kompetencje, komunikacja emailowa nawet jak koleżanka siedzi przy biurku naprzeciw Pranie mózgu - menagerowie mylą że są wielkie guru, a w najprostszej sprawie nie wiedza o co chodzi w projektach i na każdym kroku wpada za wpadką. Mnie byłoby wstyd przed swoim podwładnym że nie wiem o czym mówię, wykazując się brakiem wiedzy w zakresie swoich obowiązków i technologi produkcji. Zdarza się tak że procownik produkcji ma większą wiedzę z zakresu procesu produkcyjnego niż kierownik produkcji lub jakości. Nie mówiąc już o menagerach R&D (to już temat rzeka - kompletna porażka). Jak chcesz pracować 1.w domu wariatów, 2.lubisz być poniżany, 3. na każdym kroku mieć pranie mózgu że niby korporacja to szczęście a twoim największym marzeniem to integracja z współpracownikami którzy utopili by cię w łyżce wody (zresztą tak jest na każdym kroku będą cie pod......lać do szefa) 4. pracować na najniższej pensji za coraz to wyższe obowiązki 5. po 1 roku poczujesz frustacje , drugiego załamanie, trzeciego wściekłość, czwartego - nienawiść do siebie że jesteś w sytuacji bez wyjścia a piąego znienawidzisz siebie że pozwalasz na traktowanie w taki sposób TO MUSISZ POPRACOWAĆ W VESEVIUSZU ps. dla osób które nigdy nie pracowały w korporacji może wydawać się to wyolbrzymione i przesadzone byłego pracownika, bo przecie z zewnątrz firma to raj dla pracownika tak jest przedstawiana. Dla niedowiarków i lubiących ekstremalne wrażenia to jest praca. Jedyni plus w to jest motto "co cie nie zabije to Cie wzmocni". Po takim doświadczeniu w tej pracy nic juz nie jest straszne :)
    ReviewUserIcon
    number 1

    15.12.2016 22:48

    Inne

    W pełni popieram!!!
    ReviewUserIcon
    Ve

    01.02.2016 11:57

    Inne

    Karty benefit przydatne bo po takim tyraniu kilkadziesiat ton dziennie to wszystko boli dotego calkowity brak szacunku ze strony kierowniczej jestesmy dlanich robolami do zajechania
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    24.11.2015 14:53

    Inne

    Witajcie Co powiecie o zakładzie w Gliwicach? Byłem na rozmowie i zaproponowali dośc dobrą kasę. Warto przechodzić z innej firmy? Jak wygląda socjal? Jest wogóle? Piszą że jest. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Kiks

    15.09.2015 21:01

    Inne

    Witam W Skawinie już po raz kolejny widze ogłoszenie na Mistrza Produkcji, byłem na rozmowie za pierwszym razem i wg mnie wszystko było OK. Jednak dostałem informacje , że mają kogos lepszego itd. Ale potygodniu z nowu w internecie widze tą samoą oferte
    ReviewUserIcon
    Luna

    04.11.2016 23:04

    Inne

    Mistrzowie szukają jak coś zwinąć by nikt nic nie widział .. nie mają na chleb !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2015 19:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    prezesso

    27.04.2016 20:01

    Inne

    Witam byłem na 2 rozmowach kwalifikacyjnych i niestety n ie spełniam ich profilu - rozmowa to fikcja i wszystko juz było dawno ustawione - porażka z taką firma
    ReviewUserIcon
    xxx

    26.01.2017 19:40

    Inne

    wg mnie nie, ogłoszenie znalezione na pracuj.pl zero znajomosci
    ReviewUserIcon
    JJ

    02.09.2015 12:10

    Inne

    Proszę o poradę w kwestii zatrudnienia w tej firmie czy warto.

    Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.