opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Vesuvius

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 234 ocen
Opinie(650)
Dodaj opinię
Aktualności(43)

Opinie(650)

Dodaj opinię
Aktualności(43)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Wydziały
  • .
  • Benefity
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Zrównoważony rozwój

Poznaj nas

Wydziały

Benefity

Proces rekrutacji

Zrównoważony rozwój

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skawina
  • Kopanka
  • Brzyczyna
  • Rzozów
  • Buków
  • Chorowice
  • Borek Szlachecki
  • Kulerzów
  • Jeziorzany
  • Radziszów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - Vesuvius CSD Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skawina
  4. /
  5. Opinie o Vesuvius

Opinie

Opinie o Vesuvius Skawina

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Vesuvius!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pegaz

    10.09.2021 12:54

    Pracownik

    Nie polecam pracy w tej firmie starzy pracownicy nic nie robią tylko gnoją nowych ludzi . Co najlepsze kierownik o tym wie ale siedzi cicho . Jedna wielka szajka ..By tylko cię zgnoić żebyś odszedł ..
    ReviewUserIcon
    Lustro

    02.08.2021 17:23

    Pracownik

    Według jednego z bardzo wysoko postawionych kierowników „ludzie oddają krew bo im się robić nie chce”. To zdanie pokazuje podejście firmy do życia i zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Pik

    09.09.2021 20:48

    Pracownik

    Rzeby jej nie potrzebował po wtedy pójdę do pracy zachce mi się robić
    ReviewUserIcon
    Adam

    24.03.2021 11:59

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć w systemie czterobrygadowym ?
    ReviewUserIcon
    Lo

    05.09.2021 17:47

    Pracownik

    Ok
    ReviewUserIcon
    Lo

    05.09.2021 17:49

    Pracownik

    Niezle
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    04.07.2021 22:30

    Kandydat

    Zastanawiam się nad wysłaniem CV jednak doszły mnie słuchy, że w ostatnim czasie odchodzi dużo pracowników z długim stażem pracy. Czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    18.07.2021 18:35

    Pracownik

    Napewno nie jest to praca stabilna i na całe życie. Poza tym system cztero brygadowy jest mówiąc delikatnie dla kawalerów lub Ukraińców. Osoby , które chcą mieć weekend w środku tygodnia a chodzić do pracy kiedy normalni ludzie są w domu to zapraszam do tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Madafaka

    02.09.2021 00:25

    Inne

    Szlachetny pan, dobrze znany ludziom z v. :)
    ReviewUserIcon
    Edward

    01.09.2021 08:29

    Pracownik

    Czy tak potężna firma jak Vesuvius Poland pomyśli wkoncu o miejscach parkingowych dla swoich pracowników??? Gdzie są związki ??? Pracuje tu 12 lat i widzę jak ta firma zmierza na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.05.2021 17:35

    Były pracownik

    Jeśli szukasz bólu pleców, braku możliwości regeneracji przed następnym dniem pracy, ponad 40 stopni na hali w lecie i systemu 4 brygadowego to idź do Vesuviusza. Będziesz pracował w wigilię, w Wielkanoc w weekendy majowe. Nie będziesz miał życia rodzinnego i zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Gg

    19.05.2021 21:11

    Pracownik

    I zapomniałeś jeszcze jednego ...pieniedzy nie będziesz miał
    ReviewUserIcon
    Gogol

    01.08.2021 13:41

    Były pracownik

    I nie będzie
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    15.09.2020 11:25

    Kandydat

    A Co z wydziałem W4 co z pracownikami fizycznymi, kadrą zarządzającą? Są masowe zwolnienia ? Z góry dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.05.2021 03:10

    Były pracownik

    Do tego należy doliczyć ból pleców i utratę zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Gogol

    22.07.2021 23:34

    Były pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    04.06.2021 15:02

    Były pracownik

    Wracam właśnie z Holandii i czytam te ciekawe komentarze na temat Vesuviusza i cztero-brygadowki. Pracowałem tak kilka lat. Nigdy nie będę już pracował w takim systemie. Zabierano mi weekendy , zabierano mi nawet urlop bo miałem przymusowy w tygodniu. Zmarnowałem tak kilka lat swojego życia. Teraz pracując po 8 godzin żyje jak król. Nie muszę prosić prosić o niedzielny urlop na imieniny Taty , chrzest córki czy wyjazd do Zakopanego.
    ReviewUserIcon
    Izzy

    11.06.2021 09:06

    Były pracownik

    Zabierali ci weekend ale ci za niego więcej płacili. Poza tym przecież nikt cię do pracy w tym systemie nie zmuszał xd
    ReviewUserIcon
    As

    21.07.2021 15:54

    Pracownik

    Ile placili?
    ReviewUserIcon
    Tomasso

    02.07.2021 13:08

    Inne

    Jak wygląda praca na wizo czyli w5 w vesuviusz?
    ReviewUserIcon
    Janek

    21.07.2021 15:50

    Były pracownik

    Normalnie
    ReviewUserIcon
    Kamo

    14.07.2021 16:40

    Kandydat

    szukają kogoś do działu BHP ponownie od kilku miesiecy.zwolnił się etat bo ktoś się zwolnił czy firma się rozrasta? Praca tylko biurowa czy trzeba kontrolować stanowiska poza biurem?
    ReviewUserIcon
    Damian

    14.07.2021 20:55

    Pracownik

    Zwolnił się chłopak. Będzie miał lepszą robotę. Większego chaosu nie ma.
    ReviewUserIcon
    Janek

    16.07.2021 22:40

    Były pracownik

    Z biura
    ReviewUserIcon
    panna

    13.07.2021 22:42

    Kandydat

    Hej, szukają kogoś do działu transportu : zwolnił się etat bo ktoś się zwolnił czy firma się rozrasta? Jakie warunki można negocjować? Macie jakieś doświadczenie, opinie, uwagi co do pracy biurowej?
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.07.2021 11:53

    Kandydat

    Jak wygląa praca w kontroli jakości? Czy jest ciężka? Wstępnie byłbym zainteresowany ale nie wiem co mnie czeka.
    ReviewUserIcon
    stażystka

    23.06.2021 18:17

    Kandydat

    Czy ktoś aplikował na stażystę w dziale produkcji i może się podzielić swoim doświadczeniem? Będę wdzięczna
    ReviewUserIcon
    Jacob

    08.06.2021 18:39

    Inne

    Dział Vizo ktoś coś. Mam tam zacząć 14,ale po komentarzach mam teraz wątpliwości.
    ReviewUserIcon
    Norbi

    10.06.2021 16:02

    Pracownik

    To przyjdź i sprawdź na własne oczy a nie polegaj na czyichś opiniach. Na VISO pracuje moja znajoma już kilka lat i nigdy nie chciała zmienić wydziału. Ja tam nie mogę iść bo czterobrygadówka, ale da się lepiej zarobić to na pewno...
    ReviewUserIcon
    Jacob

    10.06.2021 16:41

    Inne

    Dzięki za opinie ,masz rację sprawdzę na własnej skórze.
    ReviewUserIcon
    Jacob

    08.06.2021 18:42

    Inne

    Vizo opini o tym dziale
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    14.01.2021 17:20

    Kandydat

    Witam. Zastanawiam się nad pracą w Vesuvius doszły mnie słuchy, że wynagrodzenia wysokie dodatki też całkiem spore + premie + ponoć 1000 zł miesięcznie za system 4 zmianowy prawda to ? Pozdrawiam A
    ReviewUserIcon
    Ez

    21.05.2021 06:07

    Inne

    W systemie 4 brygadowym Drogi Kolego nie masz życia rodzinnego. Z jednej strony Vesuviusz mówi o Szacunku a z drugiej strony pozbawia ludzi tego co najcenniejsze Rodziny!!!! Powód systemu 4 brygadowego jest zawsze taki sam. Żądza pieniądza
    ReviewUserIcon
    Lolek

    26.05.2021 16:08

    Pracownik

    Pracuje w systemie czterobrygadowym chociaż mam rodzinę. Nawet ten system bardziej mi pasuje bo jest lepiej płatny, a i dla dzieci mam więcej czasu w tygodniu.
    ReviewUserIcon
    Kolomolo

    19.05.2021 10:09

    Kandydat

    A czy może ktoś się wypowiedzieć jak to jest w dziale zakupów?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    24.04.2021 10:57

    Inne

    Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Vesuvius?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.05.2021 20:33

    Były pracownik

    Niestety nie. Do nas na w3 przenieśli człowieka, który za to, że w sposób grzeczny wyrażał swoje zdanie na temat pracy dwóch operatorów na 3 maszyny. Nie liczą się ludzie tylko słupki i pieniądze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2021 21:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    As

    02.05.2021 16:25

    Były pracownik

    Tak jak tego gościa z jakości. Kabaret.
    ReviewUserIcon
    pÓżniej

    02.05.2021 22:52

    Kandydat

    Cóż skoro się nie wyrabiasz i jak sam wspomniałeś nie spełniasz oczekiwać pracodawcy to co się pÓźniej dziwisz że Ci nie przedłużyli ?
    ReviewUserIcon
    Kolomolo

    30.04.2021 07:32

    Kandydat

    WItam, widzę że poszukują kupca, czy ktoś z tego stanowiska może sie wypowiedzieć jaka wyglada wynagrodzenie na tym stanowisku?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Vesuvius?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Vesuvius

    Tyniecka lok. 12 32-050 Skawina

    NIP:6790084447

    KRS:0000043693

    https://www.poznajmysie-vesuvius.pl/
    Branża główna: Przemysł ciężki

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    XxX

    02.06.2020 20:04

    Inne

    Co piątek wolne nie z naszej winy a z naszych urlopów śmieszne urlop powinien być dla pracownika nie dla pracodawcy jak nie ma roboty to postojowe w piątki i tyle w temacie!!!
    ReviewUserIcon
    XxX

    02.06.2020 23:29

    Inne

    Za przeproszeniem CH.. nie ustawa , ma prawo Cię wysłać na obowiązkowy urlop jeśli masz zaległy!!! Poczytaj dokładnie!!!!
    ReviewUserIcon
    8h biegania tragedia

    10.04.2021 07:15

    Były pracownik

    Myślałem że trafie w fajne miejsce a tu tragedia wydział w5 viso i nie tylko ja tam jest (usunięte przez administratora)rozmawiałem z różnymi ludzmi na stołówce i każdy narzeka że normy już na maxa ludzie padają i jeszcze chcą więcej op 8 miesiącach sie podałem i kolerzanka też pracujemy w valeo i jest o niebo lepiej i wynagrodzenie też lepsze nie polecam tej firmy z daleka od niewolnictwa horror ludzie szkoda załatwiać pracy codzienie ktoś przychodzi i po 2 dniach już uciekają
    ReviewUserIcon
    rzeka

    15.01.2020 08:57

    Inne

    Dlaczego Natalia odeszla
    ReviewUserIcon
    ale

    08.03.2021 18:07

    Pracownik

    bo to była największa porażka tej firmy
    ReviewUserIcon
    Piter

    06.02.2021 19:39

    Inne

    Witam. Jak wyglada praca w vesuvius? Jest prosta czy skomplikowana do nauczenia dla nowego pracownika? Na czym polega? Jak wygląda szkolenie? Czy jest bardzo ciężko czy da się wytrzymac? Jak wygląda struktura na zmianie? Sa mistrzowie liderzy czy pracownik jest pozostawiony sam sobie i nie moze liczyc na pomoc? Czy warto aplikowac czy jest tak ciezko jak wszyscy piszą?
    ReviewUserIcon
    Hmmm

    12.02.2021 14:59

    Pracownik

    Praca zależy od stanowiska, albo stoisz cały czas w jednym miejscu i wykonujesz jedną pracę, albo są stanowiska gdzie jest dużo pracy takiej ręcznej związanej z obróbką itp. Ogólnie praca nie jest najłatwiejsza jest dużo dźwigania, no i cały czas w jednej pozycji. Szkolenie jest zawsze, z tym nie ma problemu. Dadzą ci wszystko czego będziesz potrzebował do pracy. Majstrowie w większości też są ok. Warunki ogólne średnie.
    ReviewUserIcon
    Były

    05.03.2021 21:10

    Były pracownik

    3 miesiące masz na naukę, nie zostaniesz sam. Nie dając się wkręcić w wydział W3.
    ReviewUserIcon
    Maty

    01.03.2021 16:16

    Pracownik

    Jak wyglada praca na vapex? Na czym polega? Czy jest ciężko?
    ReviewUserIcon
    Janek

    18.02.2021 22:02

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś wypowie się jak wygląda praca jako formierz i jaki to wydział? Czy jest ciężko czy praca jest trudna do nauczenia? Jak wygląda praca na vapex? Jest ciezka czy da sie wytrzymać? Skomplikowana? Prosze o opinie na temat tych stanowisk i ewentualnie jakiś opis pracy na tych stanowiskach
    ReviewUserIcon
    Janek

    15.01.2021 12:00

    Pracownik

    Witam. Na jakie zarobki może liczyć nowo przyjety w firmie na rękę? Czy praca jest ciezka? Trudna do opanowania czy raczej nieskomplikowana?
    ReviewUserIcon
    Lolo

    12.02.2021 15:10

    Pracownik

    Podwyżki teoretycznie są co roku na podstawie oceny. Tylko te oceny są różne, więc z podwyżkami też jest różnie. Jedni mają w porządku, a inni niewielkie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.02.2021 15:14

    Pracownik

    Z benefitów, oprócz dodatkowo płatnych nocek i nadgodzin, premia co 3 miesiące, nagrody za niechorowanie, wyróżnienia. No i dofinansowanie do wczasów pod gruszą, pożyczki itp. No ale to ostatecznie różnie wychodzi
    ReviewUserIcon
    ??

    05.02.2020 20:42

    Inne

    W3 - praca - ciężka, zwłaszcza na początku dla ludzi bez uprawnień zapylenie - duże, co widać na wycieczce pokazującej wydział BHP - wbrew opiniom - na wysokim poziomie - zauważą to tylko osoby ze stażem na wydziale produkcyjnym! atmosfera - tworzą ją ją ludzie na poszczególnych zmianach! jak szukasz pracy lżejszej od spania - zapomnij! dla ludzi z ambicjami - TAK możliwość awansu - TAK zarobki - ? dla jednych dużo, dla innych "na waciki" rozmowa kwalifikacyjna - byłem na kilku - na zadawaląjącym poziomie. trzeba widzieć na co patrzeć i o co pytać :)
    ReviewUserIcon
    Yfb

    07.03.2020 15:27

    Inne

    Duzo takich jestt firm w skawinie robil ktos w dragonie moze bo slyszalem ze tam jest dopiero wykorzystywanie ludzi i pieniadze marne
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.02.2021 15:05

    Pracownik

    Tak, nadgodziny są płatne 100% więcej, podobnie sobota jeśli się jakaś trafi
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    01.09.2020 16:36

    Kandydat

    Co sądzicie o pracy na dziale W1? Praca lekka, ciężka? jak przełożeni? W porównaniu do innych działów dobrze się tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    Pik

    07.02.2021 23:32

    Pracownik

    Szkoda pisać przyjdź zobacz wszystko zależy od ludzi my jesteśmy normalni a ty ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.02.2021 15:02

    Pracownik

    Praca na W1 jest w porządku, nie najtrudniejsza. Praca na 3 zmiany, trochę taka budowlanka. Szefowie są Ok. Zawsze można przyjść, spróbować i samemu ocenić.
    ReviewUserIcon
    Zajc

    09.01.2021 04:21

    Kandydat

    Witam czy jest tu może jakaś kobieta / dziewczyna która pracuje na produkcjii i mogła by powiedzieć jak ta praca na produkcjii wygląda tak od a do z . Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Lilek

    18.11.2020 23:08

    Inne

    A pracodawca nie zapewnia dojazdu z okolicznych miejscowości ?
    ReviewUserIcon
    M

    20.11.2020 13:43

    Pracownik

    Miały być w tym roku, ale chyba przez COVID zrezygnowali. Może za rok się uda. Na razie trzeba sobie samemu radzić.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.09.2020 00:16

    Kandydat

    Czy ktoś wie, jak najlepiej dojeżdżać do Vesuviusa z Krakowa? Jakieś busy, autobusy? Gdzie można znaleźć rozkład jazdy prywatnych busów? Można kupić bilet miesięczny u nich?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.11.2020 13:09

    Pracownik

    Można dojeżdżać busami jeżdżącymi na trasach Kraków-Skawina-Kalwaria, Kraków-Skawina-Brzeznica. MPK 203, ewentualnie pociąg. Rozkładów trzeba poszukać na stronach internetowych, albo można dostać od kierowców
    ReviewUserIcon
    zniesmaczony

    24.03.2020 16:22

    Inne

    Brałem udział w rekrutacji do tej firmy, niestety po 5 miesiącach zrezygnowałem sam z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym. Powodem rezygnacji było ciągłe wymyślanie dodatkowych rzeczy potrzebnych do rekrutacji (w tym referencji z poprzedniej firmy), przeciąganie terminu z powodu urlopu osób decyzyjnych itd. Po dostarczeniu referencji przez moją osobę, firma zerwała kontakt całkowicie, nie odpowiadała na maile, a rozmowy telefoniczne były bardzo zdawkowe. Rekrutacja rozpoczęła się w październiku 2019. Dodam że rekrutacja nadal trwa. W ciągu pięciu miesięcy trwania rekrutacji na stanowisko pracy, na które brałem udział, w procesie rekrutacyjnym dostałem ponad 10 różnych propozycji (rekrutacji ukrytych) z firm pośredniczących, które oferowały ofertę pracy dla firmy Vesuvius. Na rynku pracy nie ma zbyt wielu ciekawych ofert pracy, lecz przez podejście firmy Vesuvius, na rynku pracy jest 20 sztucznych ofert pracy, na jedno stanowisko w tej samej firmie. A człowiek traci tylko czas na rekrutację, z której nic nie będzie. Mam nadzieję ze firma zmieni podejście do rekrutacji. Opinię piszę w celu informacyjnym. I szczerzę odradzam udział w rekrutacji do firmy Vesuvius. Całkowity brak profesjonalizmu.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    08.11.2020 19:25

    Kandydat

    Odnoszę podobne wrażenie co do podejścia firmy Vesuvius do rekrutacji. Brak szacunku dla drugiej strony niestety pokazuje poziom pracodawcy. Brak profesjonalizmu, marnotrastwo czasu zarówno ze strony mojej jak i osób wysokiego szczebla zaangażowanych w ową rekrutację. Widocznie bogatą firma skoro nie liczy się z czasem ;) Na przyszłość zdecydowane NIE.
    ReviewUserIcon
    Formierz

    17.11.2020 12:27

    Pracownik

    Ja brałem udział w rekrutacji na operatora i decyzję miałem w ciągu tygodnia
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    11.11.2020 11:08

    Kandydat

    Jak wygląda praca operatora wózka jaka pensja, szefostwo, atmosfera, nadgodziny, wypłaty na czas?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.11.2020 12:25

    Pracownik

    Wypłaty to akurat na każdym stanowisku są na czas
    ReviewUserIcon
    utnubu

    13.10.2020 13:27

    Kandydat

    Witam mam pytanie odnośnie stanowiska spawacza w tej firmie. Czy warto? Na jaką kasę można liczyć
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.10.2020 14:30

    Pracownik

    Spawanie proste, ogólnie dużo go nie ma, jakieś blachy. Głównie MIG/MAG. A stawka to teraz nie wiem jaka jest wejściowa trzeba by było zadzwonić i zapytać ;)
    ReviewUserIcon
    Zasypowy

    02.10.2020 11:24

    Pracownik

    Bardzo nie polecam. Presja, awantura, krzywe spojrzenia to codzienność. Trafisz na zły wydział masz porobione.
    ReviewUserIcon
    W3 kwadrans

    29.09.2020 19:33

    Były pracownik

    Plusy: Warunki socjalne itp. jak w firmie państwowej. Może ja miałem szczęście, atmosfera w pracy super. Minusy: Zbyt niskie wynagrodzenie do wykonywanej pracy, Ciężkie warunki pracy.
    ReviewUserIcon
    RZEKA

    25.04.2020 23:23

    Inne

    Czy maski dotyczą tylko na halach produkcyjnych w biurach jest inne zdrowsze powietrze .????
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    20.09.2020 18:48

    Pracownik

    Zejdź na ziemię. Ludzie bez szkoły więcej zarabiają niż Ty , nie cwaniakuj, szkoda , że się nie przedstawisz i nie powiesz tego prosto w oczy ludziom z W3
    ReviewUserIcon
    W3

    29.09.2020 18:32

    Były pracownik

    Taaak tylko że na W3 w biurze wykryto korona wirusa a nie na chali.
    ReviewUserIcon
    Były

    17.09.2020 10:23

    Były pracownik

    w firmie z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Wymagania coraz wyższe i presja zeby (usunięte przez administratora) a jak nie odpowiada to do widzenia. Lepiej szukac innych ofert. Szkoda tam tracić czas na zatrudnienie
    ReviewUserIcon
    Nick

    06.09.2020 17:20

    Były pracownik

    Ty majsterku z w4 nie czuj się taki pewien bo nie damy sobie w kaszkę dmuchać na w3 ;) spróbuj poganiać to sam się przebierzesz albo za bramę wylecisz ;) Na mistrzowce niedługo będzie więcej ludzi niż na produkcji, śmiech na sali. Daje W3 jeszcze max rok i posypie się jak ta lala
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    30.06.2020 10:54

    Inne

    Czy w Vesuvius zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    Zośka

    12.08.2020 14:21

    Pracownik

    Nie, od razu dostajesz umowę o pracę ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.