Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

CYPIS

Pomorze czesc dostalo. Nie wyrobili sie z czasem i tyle. Wypociny w necie tego nie przyspieszą. Czekamy do jutra. Jak nic nie przyjdzie to wtedy mozna szalec. Wezcie pod uwage ze ksiegowanie wplaty przez bank to maks 24 godziny

@CYPIS

Ty wiesz co piszesz?????????jesteś popierdola i tyle dzwonie

Ronin

Nikogo to nie obchodzi 15 maks i tyle

mirek

śląsk dostał przed chwilą

ISENGRIM FAOTARIANA
@CYPIS

Tak naprawdę to hajs powinien być już 15 na koncie bo jest w umowie do.Niedlugo marzec 15 to czwartek znowu oby historia się nie powtórzyła.

Isengrim Faotariana

Koledzy uważajcie sytuacja z wyplatami może się powtórzyć w marcu znów 15 to czwartek i znów kasa może być w piątek.Tak jak u wszystkich brakuje mi hajsu na koncie.

odyn

witam chłopakom brakuje po 50 i 60zł a co niekturzy wcale wyplaty niedostali z tego co wiem prezes kazał tak zrobic aby straty z kar odzyskac takze nieodzyskacie tej kasy jak teraz pozwolimy na to to za miesiac bedzie wiecej odtroncone i włoch bedzie sie cieszyc ze ma zyski a polaczki i tak robia.

Chłopaki rozumiem irytacje co niektórych bo niestety nie jest niczym miłym się o swoje upominac ale jest sobota dzień olimpijski i kibicujmy Stochowi i całej reszcie:)chociaż na te chwile zapomnijmy o tych niemiłych rzeczach:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

W Gdyni brak obsady człowiek nie dostał całej kasy

fil

Kasa jest a co z ubezpieczeniem w zusie i zdrowotnym do tej pory nie ma opłacone juz 3 miesiac idzie a tu nic, jak tu mamy interweniowac jak sie cos stanie to za lekarza bedzie samemu trzeba płacic

@fil

To dostałeś wypłatę mam rozumieć? Coś przycieli ?

fil
@Kutas Duży

tak mi sie zgadza kasa ale kolegom z kilku dworców na slasku brakuje po 50zł i po 80zł i bedzie dym a jeden wcale niedostał

@fil

To jest chore dla mnie że PKP dopuścilo taka firmę Krzak do kontraktu no ale czego się nie zrobi za małe koszta..A pracownika ma się za nic ..

.......

Wszelkie nieprawidłowości oraz opis sytuacji można zgłaszać na: kontakt24@tvn.pl

falszywka - lewatywka

podrobione podpisy na umowach zlecenie- ciekawe co mozna im jeszcze (usunięte przez administratora) i co na to PIP??

MICKUN

Nie lękajcie się wypłaty będą. Jak nie to Impel wróci. Syfis przeleje kapustę i będzie git.

@MICKUN

Do jutra mają czas A potem fak mi Cypis Solo

Fjiexjjrex
@MICKUN

Panie Krzysztofie zrób PAN rozpierd*l ;D porządek musi być !

inspektor dr wiktor traktor

Praca pracownika ochrony na dworcu kolejowym, jest bardzo odpowiedzialna, narażacie swoje życie, zdrowie , a i godnosc osobista szacunek do siebie, często dzialajac na granicy z prawem, czesto widzac niesprawilosc, bol, cierpienie, brak zainteresowania odpowiednich organow, sluzb, z drugiej strony presja ze strony administracji, kerownictwa, nawet ludzi, ?, o to chodzi ze czasami moze siedziec,no fajna praca, każda wasza czynnosc moze was narazic na odpowiedzialnosc sądową, przekroczenie uprawnien itp, kwalifikowani pracownicy ochrony, z krwi i kosci, nie powinni dawac sobie dmuchac w kaszke, pracujac w takich firmach jak civis, co to ma byc? pierwsza wyplata nie na czas?, zgadzajac sie na takie warunki, zaciskajac zeby, sprawiacie ze na dworcach jest coraz gorzej, zarowno jesli chodzi o was, pkp mysle ze sie wami nie przejmuje, ale i sami stanowicie wieksze zagrozenie dla siebie, jestescie niekiedy sami, samemu to mozna...., chodzic z spb,itp, szkoda slow, powodzenia ochroniarzom, tylko nie placzcie, jak cos sie stanie

WINA PKP
@inspektor dr wiktor traktor

Skoro kolej bierze firmę krzak z najniższa ofertą przetargową na co liczy ? Musieli z czegoś upierdo**ć na premie dla siebie. A na czym najlepiej oszczędzać w XXl wieku ? Na bezpieczeństwie ?! W dobie terroryzmu wpierdalaj* na dworce wojewódzkie 1 człowieka ze ŚPB i myślą że poradzi sobie w każdej sytuacji, gdzie często przy podwójnej obsadzie było ciężko podczas grubych akcji.

Koordynator

Zusu nie płacą wam od 3 miesięcy i nie zapłacą ściemniają a wy to łykacie

Syn rybaka
@Koordynator

Dobrze Panie koordynatorze, że PAN o tym wiedział i wciskał ludziom umowy do podpisania.

śląsk

nadal nie mam wypłaty > STOP < nikt nie przyjdzie na dworce w całej Polsce tylko tak możemy ich pogrążyć !!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Makaron myśli że będzie Polaczków kiwał na polskiej ziemi!!!!!!! (usunięte przez administratora) na Sycylię !!!!!!!! Prokuratura ABW musi nam pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ormowiec
@śląsk

Tyko ty nie dostałeś czy wszyscy u ciebie na dworcu?

Anglia !!!!!!
@śląsk

Oni tu tylko pieniazki prać przyjechali, ja w poniedziałek idę do ZUSu i czuję że się wkur*ie. A jeśli cos będzie nie tak sprawa trafi do odpowiedniej instytucji.

Koordynator

(usunięte przez administratora) pracuje na zleceniu. Dajecie sie rolować a Giowani ręce zaciera te łajzy walą was w rogi

Były koordynator

Witam na forum czytam te wszystkie wpisy i muszę się odnieść co do niektórych bo mnie dotyczą dzięki że pracownicy mnie doceniają i mają dobre zdanie na mój temat to się odniosę do tego to prawda byłem koordynatorem Woj Pomorskie walczyłem o ludzi dlatego mają stawkę jaką mają umowy podpisane na kwotę którą obiecałem pracuję w branży sporo lat i wiem jaka ciężka praca jest na dworcu dlatego ludzie mają zarabiać dobre pieniądze a odeszlem z firmy ponieważ nie mogłem pozwolić na to by zatrudniać ludzi za mniejsze pieniądze osoby które podemna pracowały mogą to potwierdzić Pozdrawiam wszystkich na forum PS walczcie o swoje bo żyje się z pieniędzy a nie dla przyjemności

Rezon
@Były koordynator

Szacun Panu.My odeszlismy z kolegami z malych dworcow bo obiecywali nam po 14 i 15 zl na reke, zebysmy tylko zostali.To bylo klamstwo ponizej pasa, bo jeden z nas ma rodzine w Cbdk i sie smiali tam z takiej sciemy.

Pan ochraniacz
@Były koordynator

Obiecywal Pan umowy o prace mowil ze macie zielone swiatlo na takie umowy a chodzilo tylko o to by sciagnac pracownika i miec pelna obsade na dworcu

KiedysWCivisTerazImpel

Wypłata z umowy o pracę 7ego wypłata ze zleceniówki 13. Ale wy się dajecie robić :D

SZNEPS MARIAn NO
@KiedysWCivisTerazImpel

Jak się kur*a dajemy robić ? Mamy takie same umowy jak ty a kwestia braku wypłat to chyba nie nasza wina prawda ? Tu odpowiadają kadry i pseudo menagerowie . JE*AĆ CYPIS

KiedysWCivisTerazImpel
@SZNEPS MARIAn NO

Bo ja się nie daje oszukiwać kolego, gdyby więcej osób tak myślało to takie firemki nie miałyby prawa bytu. I skąd wiesz jaka mam umowe? Civis nie wysłał na moje konto do zusu ani złotówki przez 4 miesiące za to obecna firma płaci wszystko regularnie.

Potwierdzam stawki dał koordynator po 13 zgadza się

Fan

Szacunek dla osoby były koordynator

W Gdańsku po 13 zł Gdynia 13 zł Dworce premium dał złotówkę więcej

Tczew

Potwierdzam koordynator był ok nam stawki dał po 12 i kasa się zgadza to tak dał złotówkę więcej bo miało by być po 11 słyszałem że odszedł bo kazali zmniejszać stawki Wracaj Panie Darku

Na samym początku w Pomorskim było ok do puki koordynator nie zrezygnował podpisał z nami stawki dobre bo po 13 zł i takie mamy umowy kasę naliczone ok bo wypłata się zgadza pi 13 teraz zmienili się koordynatorzy i słychać plotki że od marca stawki będą złotówkę mniejsze na godzinę dlatego warto spadać bo kasa mniejsza Pozdrawiam Koordynatora Darka był ok i

Pan ochraniacz

Jaki dworzec kolego

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.