Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Niuniek

Większość koordynatorów i dyrektorów civis to banda nieuków z dworca sami spali kombinowali by nie odbijać punktów a teraz nakładają kary na nas i myślą że są kimś. Na krzywdzie jeszcze nikt sie nie wzbogacił , prócz Giowaniego

@Niuniek

No ta koordynatorka z rejonu Piły była do końca grudnia zwykłym pracownikiem ochrony w Pile a na służbach chrapała tak głośno że się ławki przesuwały na poczekalni.

Job
@Roger

Hahahahaha

Bob

Dostal juz ktos z was PIT?W firmie nikt nie odbiera telefonu.

Louis
@Bob

Nie, narazie PIT-ów brak. Mają jeszcze tydzień a potem idziemy ze skargą do US niech ci również po nich się przejadą.

Włoski ogier

Masz pracować jak nie to wypad.sssspageti bolzano.na twoje miejsce jest stu innych.

Wrocławski syf

Ciavus też jest we Wrocławiu.tu to jest syf.ale są nieroby co pracują za grosze i Liz a (usunięte przez administratora) dyr...zlamasy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
końTrojański

W Pile cała ochrona wypowiedziała od dziś umowy, dworzec miał zostać bez ochrony a to byłby gwóźdź do trumny dla CIVIS-u. Giovanni znalazł podobno aż w Lublinie dwóch łamistrajków, którzy za judaszowskie srebrniki zgodzili się przyjechać do Piły na jakiś czas. Rano koordynatorka ich przywiozła na dworzec. Znaleźli się Judasze, konfidenci co stanęli po stronie bufona i wyzyskiwaczy przeciwko ochroniarskiej braci pracowniczej. Im pieniądz rzeczywiście nie śmierdzi. Ohyda!

Rumun
@końTrojański

U nas koordynator też namawiał do wyjazdu do Piły. W grę wchodziło nawet 18-20 zł netto. Nie znalazł frajerów. Poza tym 2 ludzi to chyba za mało. Ponoć zmiana jest tam 2-osobowa.

leon wlkp.
@końTrojański

U nas też szukali. Koordynator oferował 17 zł netto a w przypadku własnej kwatery 20zł. Do każdego z nas dzwonił Śmiech na sali.

@Rumun

I dobrze zrobiliście. Odmawiać wszystkiego tej sprzedajnej jędzy. Ona kiedyś pracowała w ochronie na dworcu w Pile ta obecna koordynatorka. Dzisiaj rano przywiozła tych 2 judaszy z lublina i tym samym sprzedała byłych 6 kolegów którzy rano zeszli ze służby i dworzec miał zostać pusty żeby wreszcie weszła w to miejsce normalna firma. Dodam jeszcze że koordynatorka która ma dworce Piła, Wronki, Bydgoszcz, Gniezno, Inowrocław i Toruń pracuje od początku stycznia bez umowy o prace wymaganej w przetargu pkp dla koordynatorów. Pracuje w miesiącu 400h i dostała za to 1528zł. Za taką wypłate sprzedała 6 pracowników z Piły którzy pracowali tam już od trzech lat. W tym ona z nimi przez kilka miesięcy do końca grudnia 2017. Ta ekipa z Piły załatwiła jej prace w ochronie a ona dzisiaj tak im podziękowała.

ZEN
@końTrojański

Pomorskie, cały czas wydzwaniają i proponują 18 zł netto oraz zakwaterowanie w porządnym hotelu a także wyżywienie za wyjazd do Piły. Jak na razie wszyscy odmawiają, bo wiadomo, teraz złote góry a jak już jakoś opanują to albo nic albo jakieś marne grosze dadzą. Ta firma żadnej umowy nie dotrzymuje a jak się buntujesz to jesteś dla nich ostatnim żulem tak jak w tej chwili ochroniarze z Piły. Podobno tam poszło na ostre, u nas chłopaki z innych firm mówili, że w Pile podali CIVIS do ZUS, PIP i Sądu, Bardzo dobrze, może wreszcie ktoś tej makaronowej firmie podetnie skrzydełka i pokaże na co stać Polskiego robola.

@ZEN

Tak w Pile poszły pisma do Zus i zaległe składki, do PIP o zamiene umowy zlecenie w umowe o prace i wypłacenie zaległych nadgodzin, dadatku nocnego i urlopu. Prawo jest takie że kiedy wykonujecie taką prace stałą na dworcach to można przywrócić umowy o prace. Także polecam działajcie wszyscy w całej Polsce a wygramy to i bedzie na dworcach normalna firma.

końTrojański
@końTrojański

Koordynatorka przywiozła z Polski czterech Judaszy i załatwiła dwie laski z których jedną zna z kursu na ochronę, bo razem go robiły a ta z kolei przywiozła jeszcze jedną. Dla wszystkich wynajęli pokoje w najdroższym w Pile hotelu GROMADA doba 280 zł i do tego wyżywienie. to wszystko na razie na dwa tygodnie z możliwością przedłużenia dokąd będzie trzeba. Wam, przepraszam, nam nie płacą składek, opóźniają terminy wypłaty wynagrodzeń, żałują po pięćdziesiąt groszy na podwyżki, ba, chcą od marca obniżyć wszystkim o złotówkę ale na drogie hotele z żarciem i stawkę zbliżoną do 20 zeta dla Judaszy i konfidentów to mają. Znajdują się jednak między nami ludzie bez honoru i ambicji, którzy za judaszowskie srebrniki są gotowi na zeszmacenie się byle je dostać, koordynatorka wcale nie jest lepsza bo to ona przede wszystkim staje na głowie by podlizać się Giovanniemu i robi to za 1528 zł ale czy na pewno za tyle? śmiem wątpić. Pewnie jej zapłacili dobrze za gnojenie ludzi, bo tym co ich poprzywoziła to podobno złote góry obiecywała sama od siebie, jej poprzednika z hukiem wykopali bo nie chciał się godzić na pewne sprawy, dyrektora na Wlkp tez wylali bo opowiadał się za ludźmi i nie zgodził się na obniżanie od marca stawek, podobno już szuka roboty i wiecie gdzie?... podobno w IMPEL-u.

Jerzy
@końTrojański

Koordynatorka z Piły uprawnienia ma raptem od stycznia 2017r. gówniara chce zabłysnąć i robi pod siebie byle tylko Giovanniemu zaimponować, z tego co wiem to pracowała na dworcu w Pile a od stycznia tego roku jest koordynatorką. wiem bo tu do nas przyjeżdżała z jakimś faciem i sama nam o tym mówiła.

Louis
@Rumun

Tak w Pile na zmianie dwie osoby.

Rampampampam
@Jerzy

Ten koleś z którym ona jeździ po dworcach to jej fagas. Nieudacznik który wrócił z zachodu bez pieniędzy i teraz ona robi wszystko żeby zarobić na nich obydwu. Dno totalne. Ta firma zatrudnia na dworce ludzi którzy nie mają uprawnień.

WACEK

Przyjdzie taki czas a przyjdzie napewno!!!Firma krzak pojdzie w zapomnienie a sprzedajne łajzy razem z nią.!!!!

Roger

Koordynatorka z rejonu Piła, Chodzież, Wronki, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław dzisiaj rano sprzedała swoich byłych 6 kolegów pracowników ochrony z Piły. Przez nią stracili prace. A ona dostała za to 1528zł. Uważajcie na takich oszustów. Zróbcie wszystko żeby wróciła na dworce w Polsce normalna firma .

CIAWUS

Ludzie dziwię się wam że dajecie się tak mamić ,jesteście byłymi mundurowymi którzy walczyli z przestępcami a teraz sami się poddajecie przestępcom, patrzycie na to i nic z tym nie robicie , wstyd mi za was. Polityką każdej firmy jest wyzysk na człowieku . Nikt nie daje umowy o pracę bo nie mogliby was karać i wałkować .11 zł. to żadna stawka , byle cieć ma 12 na portierni lub budowie . Miejcie honor wy nieudacznicy .

Kurt
@CIAWUS

Tak no przeciez pracuja wpisani ludzie a dziala to jak typowe cieciowisko.Dziwnie jakos.

zła zmiana

Witam.Otrzymałem z Civisa pieniądze, ale ludzie kasa mi się nie zgadza o prawie 370 złotych. Miałem dostawać 13 zł na rękę a wychodzi coś około 11 pln. Tak jak prędzej pisałem, kończę powoli z tą śmieszną firmą. Za podpisanie umowy z nimi miałem dostać 150 pln, a dostałem 100 złotych. Dzwoniłem już do kierownika do Impela czy jest szansa na powrót, ale jasnej deklaracji nie otrzymałem jeszcze bo musi pogadać z menadżerem, więc jest szansa, bo z tego co wiem to nie bardzo chcą przyjmować tych co odeszli do Civisa. Mam nadzieję,że mi się uda powrócić. Za chwilkę idę sprawdzić czy są wszelkie opłaty porobione przez tą firmę,bo jak zawsze dodzwonić się nie można. Radzę Wam zrobić tak samo.

W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM 60 PROCENT LUDZI ZOSTAJE PO IMPEL OFERUJĄ OD 11 DO 13 ZŁ NA GODZINĘ WIĘC JA PRACUJĘ I ZAPRASZAM IMPEL WYPISUJE BZDURY TO STRACIŁ SPORY KONTRAKT

ISENGRIM FAOTARIANA

Bajkopisarz z Ciebie chyba Ci chodzi o jeden obiekt.Impel stracił większość dworców i obiektow w pomorskim.

Ti amo

Stawka 13,7 brutto podlega szczególnej ochronie prawnej.

@Ti amo

Na umowie zlecenie wypłata nie podlega ochronie prawnej. Przy żadnej stawce. Komornik może i robi to czyli 100% wynagrodzenia wciąga jak spaghetti .

Były Pracownik
@Roger

UZ podlega, nie podlega umowa o dzielo

Lark

Prosta zaleznosc. Ludzie sie nie zatrudniaja to zla firma leci bo nie ma kim obsadzic obiektow.A tu narzekanie w necie i koniec, dalej na obchody. Jestescie ludzie sami sobie winni.

Pracuś

Mam pytanie? czy dostaliście już z firmy CIVIS Pit 11 za rok 2017. Gdzie była umowa o prace od maja do listopada 2017 , aby rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym bo to już najwyższa pora ? Bo ja do dnia dzisiejszego jeszcze nic nie dostałem nawet wypłaty !

@Pracuś

Pracodawca ma czas wysłać pity do końca lutego.

SmjerdzacyWłoch
@Pracuś

A oni uznaja nasz urzad skarbowy?

@SmjerdzacyWłoch

Spółka jest polska i tu obowiązuje nasze prawo.

Fernando
@SmjerdzacyWłoch

Jestes w bledzie.sa firmy ktore nie wysylaja pitow.i to te zagraniczne.nie wiem czy taka firma jest civis czy nie?

Fernando
@SmjerdzacyWłoch

Sa firmy ochroniarskie ktore nie wysylaja pitow a potem urzad skarbowy sciga.tak bylo w przypadku jednej zydowskiej firmy ochraniajacej jednostki wojskowe?

Lark

Czegos nie pojmuje... Dlaczego wy w tej firmie pracujecie? Sami pod murem bo komornik zje albo zamkna za alimenty? Ludzie w naszej okolicy po miesiacu poszli i dobra jest.

Inspektor

Minimalna stawka za godzinę pracy w 2018 roku (umowa zlecenie, umowa o dzieło) Wraz z podniesieniem minimalnego wynagrodzenia za pracę wzrosła także minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych (umowa zlecenie). Jej wysokość jest waloryzowana o wskaźnik wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę. Rząd ustalił, że minimalna stawka godzinowa w 2018 roku wynosi 13,7 zł brutto. Podobnie jak wynagrodzenie za pracę, minimalna stawka podlega szczególnej ochronie.

ŚLĄSK

Właśnie zostałem odesłany ze SOR z kwitkiem , Złamałem rękę , mam robić?brak ubezpieczenia , brak wypłaty . To koniec z tymi DZIADAMI ZAPOŻYCZĘ SIĘ BY ICH ZNISZCZYĆ ! MIEJCIE CHARAKTER !

@ŚLĄSK

Od razu w Zusie zglos w dziale kontroli platnodci skladek.

Pizza
@ŚLĄSK

A nie mozesz sam oplacic skladki zdrowotnej? Oplac sobie prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Tony
@Pizza

Jak zarejestrujesz własną działalność gospodarczą to możesz wszystko sam opłacić. Bez tego nie ma takiej możliwości w tym kraju. Tylko przez firme lecą składki na ubezpieczenie społeczne.

Marlenka
@Tony

Civis oplaca tylko skladki spoleczne. Nie oplaca skladek zdrowotnych. Kazdy pracownik musi to robic we wlasnym zakresie. Wypelnia odpowiednie oswiadczenie i z jego pensji Civis sciaga 47 zl.

Tony
@Marlenka

Ty się troche naucz prawa zanim napiszesz takie bzdury. Firma zgodnie z obecnymi przepisami płaci za pracownika obowiązkowe składki na ubezpieczenie społeczne czyli emerytalną, rentową, zdrowotną i dobrowolną chorobową. Te 47zł to jest składka dobrowolna chorobowa płatna z pensji pracownika. Mylisz pojęcia. Zdrowotna jest obowiązkowa a chorobowa nie przy umowie zlecenie. Wpisać w wyszukiwarke albo zadzwonić do zusu nie potrafisz ? Tak cieżko to zrobić ? To nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

końtrojański
@Marlenka

47 zeta to dobrowolna składka chorobowa. Zdrowotną płaci Ci firma w obowiązkowej składce na FUS ale tego właśnie te szmaciarze makaroniarze nie robią.

Nik

Stawki jak widać są różne to zależy od regionalnych dyrektorów od 11 do 14 zet Jeśli chodzi o wypłaty to pracując na zleceniu liczcie się z tym że możecie nie otrzymać ani złotówki z błachego powodu np. złej usługi i nikt wam nie pomoże. Sami się godzicie na takie dziadostwo. Nie macie zusu ani żadnych praw do wynagrodzenia ????????????

Reks

Jak wygląda sprawa z obsadą ludzi w Słupsku, Gdyni , Gdańsku , Malborku , Tczewie , Bydgoszczy i Inowrocławiu ?

Nowy x

A jakie stawki sa w Lodzi i okolicach?Jakie warunki pracy i jakie umowy daje firma?

CYPIS

Pomorze czesc dostalo. Nie wyrobili sie z czasem i tyle. Wypociny w necie tego nie przyspieszą. Czekamy do jutra. Jak nic nie przyjdzie to wtedy mozna szalec. Wezcie pod uwage ze ksiegowanie wplaty przez bank to maks 24 godziny

@CYPIS

Ty wiesz co piszesz?????????jesteś popierdola i tyle dzwonie

Ronin

Nikogo to nie obchodzi 15 maks i tyle

mirek

śląsk dostał przed chwilą

ISENGRIM FAOTARIANA
@CYPIS

Tak naprawdę to hajs powinien być już 15 na koncie bo jest w umowie do.Niedlugo marzec 15 to czwartek znowu oby historia się nie powtórzyła.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Civis Polska Sp. Z. o. o.