Promedica24

Opinie o Promedica24

werka

Niestety to co firma oferuje w obiecankach a krótko przed wyjazdem to niebo a ziemia. Najpierw zarobki miały sięgać prawie 2tys euro a potem zmieniło się na 700 XD po weryfikacji online mojego języka niemieckiego, który jest całkiem dobry, otrzymałam propozycje kontraktu za niecałe 800 euro haha. (usunięte przez administratora) Panie z rekrutacji są nachalne.

Kejli
@werka

Niestety znam ten temat

Lusia

Generalnie firma jest w porządku ,większość rzeczy obiecana w Polsce podczas rozmów potwierdziła się w praktyce . Bonus wypłącony. Jak najbardziej polecam

Zbigniew
@Lusia

A na jakich umowach zatrudniają? Jest jakiś wybór?

Lisa
@Lusia

To widocznie miałaś szczęście

Grzegorz

Kontakt rewelacyjny

Ciekawy

Jak wyglada podroz do uk w dobie wymaganej wizy czy promedica dalej oferuje takie wyjazdy?

@Ciekawy

Dzień dobry, Tak, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz: https://promedica24.com.pl/lp/lp-opiekunki9-uk/ Pozdrawiamy

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Teresa

Polecam z całego serca dla wszystkich co się wahają czy skorzystać, i którym brak odwagi - żeby wyjechać. Dziękuję za pomoc ! Pozdrawiam serdecznie

Wiesław

Firma ok, solidna.

Gosia

Pracowałam już przez kilka agencji i ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory- babcia, któą się zajmuję i jej rodzina w porządku, szanują moją pracę, a niestety nie zawsze tak jest. Z czystym sercem polecam.

Janusz

Wszystko jest okej to firma godna polecenia

pani

Co im trzeba przyznać to, że nie zostawaiaja pracownika samego sobie ani tu w Polsce ani jak się wyjedzie. W razie problemów ogarniają hotel. Dowożą pod dom staruszka do opieki. Dla mnie warunki całkiem ok.

Tomasz
@pani

Czyli jest cały czas opieka koordynatora? To bardzo dobra wiadomość. Moja żona rozgląda się za taką pracą ale zależy jej żeby jednak mieć możliwość pomocy w razie problemów. Język trzeba znać perfekt czy wystarczy komunikatywnie?

Jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy - Ania M. z Sanoka

Sabina

Zależy jak się trafi ze zleceniem, czasem jak stan staruszka jest ok, to praca jest naprawdę satysfakcjonująca i nie wyczerpuje fizycznie. Tylko do rodziny tęskno... ale polecam za taką wypłatę można wytrzymać.

kandydatka

panie z agencji są bardzo pomocne i życzliwe, wszystko tłumaczą i przygotowują na każdą ewentualność chciałabym bardzo pochwalić to podstawa tej firmy

Janusz
@kandydatka

Tak ,dla jednych są pomocne a innych robią w konia ,tak to wyglada

Celina

Szybka propozycja kontraktu to główny atut tej firmy. Zależało mi na szybkim wyjeździe. Gorąco polecam!

Łucja

nic do zarzucenia, praca ok

Krystyna

wspominam bardzo dobrze te firmę ale już jestem na zasłużonej emeryturce

Jagoda

Jestem bardzo zadowolona zarówno z pracy jak i kontaktu z agencją - mieszkanie w DE bardzo ładne i komfortowe.

Rożą

Trochę czekałam na odpowiedź w sprawie pracy. Za to od pierwszej rozmowy do wyjazdu minęło tylko 12 dni, pracuję od grudnia 2021 i jak na razie jestem zadowolona. Polecam!

Mam pytanie czy to co jest na umowie będzie na moim koncie, bo Pani która przyjechała z umową zarzekała się że ani centa mniej, no chyba że są obciążenia komornicze. Proszę o odpowiedź

Alicja

Jakby mi nie pasowało to nie jeździłabym 8 lat.

Bogdan

Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 338, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24