Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Miki

10 letni okres bez podatków się kończy.upadlosc kwestia czasu albo sprzedaż. Nisko przynosi olbrzymie straty.

Strumyk
@Miki

Skąd w Was tak mała wiara w zakład i ścieżkę rozwoju nakreśloną przez zarządzających, czyżby dziesiątki tysięcy złotych wydawanych miesięcznie na konsultantów, nieporadnych 'linowców' i asystentek ds. wycinania, oooooo przepraszam miałem na myśli inżynierów procesów od przenoszenia linii montażu o 2 metry w lewo nie przynosiło oczekiwanego efektu???

@Strumyk

" ścieżkę rozwoju nakreśloną przez zarządzających, czyżby dziesiątki tysięcy złotych wydawanych miesięcznie na konsultantów, nieporadnych 'linowców' i " Bo ta ścieżka prowadzi donikąd Jak można nakreslić ścieżke rozwoju nie mając pojecia o specyfice pracy ? Jeden już posadził drzewko które miało mieć złote jabłka - po drzewku nie ma śladu Nastepny wprowadził plastykowe pudła do przewożenia grzejnika (~600zł jedno) ktore zwrócą sie po 10 latach Nie wspomne o tych pindach oklejających wszystko

były
@Miki

Gdyby przejął to konkretny pracodawca, który by zapłacił odpowiednią kasę (czyli nie Polak, niestety), z miejsca składam papiery. Pracowałem w armatoorze kilka lat. Teraz pracuję w systemie dwuzmianowym i bez sobót biorę na okresie próbnym 2000 ponad na rękę. A po przedłużeniu umowy na pewno więcej będę brał. Czy jest więc sens tyrać świątek, piątek, 1,2,3 zmiana bez socjalnego na dusigrosza, który nie szanuje pracownika? Ci, którzy znają odpowiedź na to pytanie, już tam nie pracują. Pozdrawiam i tym, którzy tam zostali, życzę, aby odważyli się na ten krok i opuścili ten zakład.

Jak to jest
@były

Jeszcze raz powtarzam. Porównując 2 bieguny odległe, Np na bateriach w armatoorzez płacą mniej niż 1600 netto ( 2100 brutto). W Stalowej na stanowisku mistrza, lub brygadzisty z dużym stażem, lub kontrolera jakości, księgowej lub sekretarki można zarobić 3000 zł na rekę bez nadgodzin !!!. To jest 2 ( cztaj DWA) ray tyle co na najgorzej płatnym stanowisku w Armatoorze. Do tego są premie świąteczne, paczki na mikołaja, premie roczne za niechorowanie, nie to co 150 brutto u Krakusów Centusów na świnta :/:/

Miki

Pudła się zwróciły po m-cu.bo tak niektórzy przewozili jakby to nie było ich (50$na każdej palecie bo po drodze posiadały sztuki) inny durne grzało. sztuki spadały z palety to nie jego to się nie przejmował.sami pracownicy przynoszą straty.

joseph

Powiem tylko jedno aramtura czy tam armatoora jeden (usunięte przez administratora) zakład dla ludzi bez przyszłości .

Przyszły milioner

Dziś 10 i wypłata w nowej firmie :P:), Miałem 2 nadgodziny (chyba mi je policzyli). A wypłata z tymi dwoma potencjalnymi nadgodzinami 2950 netto. Na rekę prawie 3 tysie za 2 nadgodziny. Inny biznesmen potrafi dać trochę więcej kaski a Tam w Armie jak była nyndza, jest nyndza i będzie nyndza. Coraz lepsza wypłata mnie motywuje do rozwoju aby być lepszym od siebie samego potrafić więcej i szukać jeszcze lepszej pracy i lepszych pieniędzy.

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Nisko
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.
Miki

Jak tam na odlewni? Polepszylo się z ilością jakością?

Strumyk

Z każdym dniem się polepsza, już leją na dwóch maszynach na 1 gnieździe :D

wyksztalcony

Syf kila i mogila ten nedzny zaklad i to stado nierobow pijakow

@wyksztalcony

Dokładnie same pijaki wystarczy na te mordy spojrzeć

@wyksztalcony

A ty w do której grupy sie zaliczasz? Jaki jet zakład wszyscy wiemy :)

Weź scisnij tyłek chamie nierobie i pijaku. Każdy widzi jak pracujesz . Niedługo się to skończy .

@650

Pewnie ze sie skończy , tacy jak ty z pianą wylecą Na twoim miejscu małpę można będzie zatrudnić i będzie pracować lepiej :) szybciej ogarnie temat :)

@bakteria

Jak liżesz jaja kierownikom to pewnie zostaniesz i dalej będziesz sie obijał. Takich jak ty było już wielu i teraz ich nie ma przyjedzie czas i na ciebie nierobie

@650

Została do lizania jeszcze jedna dziurka, jak się sprawdzisz też może zostaniesz nierobem :)

@bakteria

ty juz wylizales wszystkie i wszystkim . Wypij wiecej kawki zapal wiecej papieroskow a inni niech na ciebie robia . Bedziesz czul sie lepiej

@650

Dlatego ze myślę :) :))) a teraz jestem nierobem U ciebie brak mózgu wiec musisz zapier ....ać :))))

@bakteria

Akurat nie muszę a chce i tu się różnimy

Janosz

Piszecie głupoty. Zaklad ma się dobrze a nawet bardzo dobrze. Jakby bylo tak źle to po co zatrudniali by nowe osoby, nowego kierownika mech. Raczej by zwalniali. Zarząd co tydzien przyjezdza do Niska, organizuje spotkania ze związkami. Raczej na upadłosc to nie wygląda.

@Janosz

Tak zakład wygląda ładniej - poszło tone farby na linie i inne kreski :) Na każdym rogu tablica , karteczki i zdjecia Może ktoś wrzuci ile kosztuje , papier ,tonery do drukarek , taśmy ,koszulki i inne pierdoły Najważniejsze ze na wodzie do picia zaoszczędzono to dlatego zakład ma sie dobrze

Wiarygodny

Grzejnik _ miliony zł.strat.baterie Hiszpan albo Ukraina. Poplynelismy. (Komputer nie nadąża ???)Panie p.p.w.?! Pozdrawiam .

@Wiarygodny

Kiedyś grzejnik przynosił dochód, utrzymywał całą firme , nawet wtedy kiedy felgi przynosiły straty Skończyło sie jak przejął firme K....w i wprowadził osoby zarządzające, które nie miały pojecia o specyfice produkcji Po "(usunięte przez administratora)" grzejnika płyniemy coraz bardziej w dół = braki idą w tysiace i nie ma mądrego na podjecie odpowiedniej decyzji . Kazdy tylko liczy te gramy aluminium które oszczedzają na sztuce Obecnie zarząd wybiera nowego dyrka , ciekawe czy wybór bedzie taki jak za poprzedników czyli dyrek który wcześniej robił makaron i karmę dla psów , moze teraz wybiorą informatyka ? :) Baterie ? przy takiej technologi produkcji nie sa w stanie wyrobić na siebie

Wiarygodny

Rozważane są koła warianty:sprzedaż,wejście w inny biznes z innym podmiotem,baterie na Ukrainę,grzejnik przynosi olbrzymie straty

Kazdy moze
@Wiarygodny

Teraz bedzie tylko lepiej od ddzisiaj pracuje nowy Pan do optymalizacji procesu odlewniczego (dumny jak paw) co jeszcze pare dni wojowal na odlewni z swoim kolego

Pan p.cz
@Wiarygodny

System przynosi starty. To całe oprogramowanie nie nadąża z wymianą danych i nie odejmuje ilości wydanych z stanów magazynowych. Dlatego brakuje grzejnika bo coś pojechało ale przeciążony system tego nie odjął ze stanów i o brakuje grzejnika.

@Kazdy moze

A który to ??

Kończy się 10 lat nic nie placenia#

Wiarygodny

Zbliża się godzina W. SYNDYK! (kwestia kilku m cy)

NYNDZA
@Wiarygodny

(usunięte przez administratora) Czechy :) Ziemia obiecana :), koszty życia takie same a kasa od 2500 zł nawet do 5000 netto. Naród też słowiański :), A dlaczego u nas jest tak źle ?. Kuźwa, Za komuny był wyż demograficzny w każdym domu było od 2 do 10 dzieci, Nagle nastała zmiana ustroju, (usunięte przez administratora) ludzi na bruk, plan balcerowicza, redukcja miejsc pracy, Jedyny żywiciel rodzicy z 5 dzieci na bruk wywalony, na zbity pysk, baba nie robi 5 dzieci, nie ma 500 plus, Taka była polska jeszcze 20 lat temu, Przez tą nędzę co się wychowało obecne pokolenie 30 latków, (bo teraz można kichę napchać jak się jest singlem) to obecne pokolenie boi się zakłądać rodziny. Było tak dawnej za komuny narobili dzieci one weszły w dorossłość w kapitaliźmie ( lata 1995 - 2005) a w tym czasie nastała redukcja etatów :/:/ co miała robić ta młodzież ? jak było za dużo ludzi Tylko unia była wybawieniem i wyjazd z Kaczolandu :). A wracając do Czech, to w Estonii płacą lepiej i w Czechach niż w Pl. 2500 zł netto to przecież jest mało :/:/ na budowę domu czy kupno mieszkania na kredyt :/:/. A co niektórzy myślą żę to kupa szmalu. Była nędz jest nędza i będzie nędza. POLSKA NYNDZA Nawet Czesi i Estończyc lepiej zarabiają, Brawo Jarosław, Brawo Władza, Brawo Kler, Sprzedaliście fabryki, (usunięte przez administratora) przemysł, Zrobiliście redukcje, W Nimecie dawniej pracowało 1000 ludzi dziś jest ile ?, Zakłądów mięsnych nie ma, Ograniczyliście prdukcje, To ograniczcie miejsca w RZĄDZIE PRZY KORYCIE

rokokoko

co to za cisza na tym forum?

ogier

skoro tak zle płacą i tak wam tam zle to po h u j włazita na te regały do 4 piętra , jak małpoludy jakies ,tak sie poświecac dla takich nedznych groszy na takim (usunięte przez administratora) , sami nie wieta co chceta, gada jedno robio 2gie haha

@ogier

Zgodzę się z tobą i jadłem cheleb z niejednego pieca, W obnecnym miejscu jest cieżko psychiczne nie jest to Armatrup, praca pod presją czasu, a nie to co w Armie na tym ZPD co chodzą po odlewnii w pomarańczowych koszulkach lub w kontrolii, W nowej pracy jest ciężko, czasu mało, psychika siada, ale ja jestem ambitny :) i mam ambicje finansowe wole się przemęczyć i zarobić a nie (usunięte przez administratora) i zarobić 1700 zł albo co chwila chodzić na chorobowe bo gardełko boli lub temepratura 37.0. Są takie cioty co by za 1000 zł na zasiłku by siedziały w domu, co nie lubią pracować a ja Lubię harować $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$, Muszę dobrze pomysleć gdzie z miomi umijętnościami za lepszy hajs się przyjąć :):P

@ogier

bo to ludzie którzy kala w swoje gniazdo gorszy asort tzwany

bb
@anonymous

jak mozna publicznie oczerniac ludzi z którymi sie na codzien wspólprcuje codziennie spotyka widzi sie ich opisywc w tak (usunięte przez administratora) sposób to jest nie do pomyslenia.brak słów

były
@bb

a jak można współpracowników podpier...lać i obrabiać im 4 litery, gdy tylko się odwrócą?

Pan p.cz

Obrusiki mało ważne. Niech Pan kierownik lepiej kombinuje gdzie tu grzejnik wsadzić bo czas alutecu kończy się. Watpie, że toster z zarzecza hale nam w wynajem da.

natka pietruszki

Hehe co mi z tych ladnych obrusikow w jadalni na magazynie CD? Co mi one dadza? Wolalabym zarabiac wiecej i godnie oraz zjesc przy stole bez obrusikow. Panie nowy kierownik masz pan pole do popisu gdyz ani w miare posprzatanym magazynem ani obrusikami sie nie wyzyje!

NIE MA PO CO

Właśnie przez takie firmy nie szanujące pracowników i niewynagradzające ich dobrze za pracę ludzie są dziadami, i nędznie żyją na marginesie................. Wiadomo że w Krakowie życie jest droższe i wynajmy kosztują, Ale za 9 zł czy 10 zł na godzinę to się ulotki obok Barbakanu rozdaje czy na rynku. Tu się za te grosze tyra na grzejniku wieszając po 8 ton lub wybijając młotkiem na odlewnii. Nie ma się co dziwić że za ganicą Polacy mają opinię: żebraka, biedaka, nedzarza, (usunięte przez administratora) i krętacza. Ja się cieszę że z tego cyrku odeszłem i chciałbym abym juz nigdy w życiu nie pracował za 1700 czy 2000 zł netto bo to nędzna i marna pensja, dla marginesu społecznego. Kto ma trochę szczęscia i r***** to się stąd zwoli lub nawet nie zatrudnii bo nie ma po co.

@NIE MA PO CO

A Ty z jakiego marginesu jesteś?

Geniusz
@bakteria

Ja tam nigdy nie chciałem być i nie byłem jeszcze i mam nadzieję że nie będę. Zachód stoi otworem, A pytasz z jakiego, odpowiem żartem że tego z zeszytu w kratkę lub linie.

@Geniusz

Skoro nigdy tu nie byłeś to może zamkniesz "zeszyt" tak zeby nie było widać tego marginesu

Kudlatyy
@bakteria

A ja jestem i widzę to zuborzenie i marność o innych sprawach w szczegółach mówić nie będę. Lecz to co dzieje się w tej firmie jest jakimś totalnym nieporozumieniem. Czekam na dzień aż posypia się kary i ten obóz pracy zostanie zamknięty. Pozdro dla wszystkich którzy nie mają odwagi powiedzieć prawdy

Rozumny

Ta firma to kompletne nieporozumienie. Jak tu można pracować ? Brud smród i ubóstwo. Nie ma nic wszystko prowizorka. Nie polecam . Dla wszystkich chcących się zatrudnić powiem tak że lepiej zarobić mniej bądź tyrać bardziej ale ten obóz pracy omijać. Za takie grosze w takich warunkach to zwykle upokorzenie.

www

nazatrudniali owieczki to niech teraz ogłaszaja upadłość

bakteria

było nawet dobrze , w miarę czytelnie to i tu spier ...lili

Tą firma wpedza w depresję wystarczy spojrzeć na ludzi jak idą tam do pracy oraz w alkoholizm wystarczy spojrzeć na co drugiego z odlewni, same pijaki . Jak tu można pracować jak nawet wózkowy pije trzeba uważać idąc nawet do kibla.

@650

Ty chyba jesteś na odlocie , co drugi tak wygląda z przepracowania a nie z powodu picia Wózkowi na odlewni to akurat sami abstynenci Fakt w depresje wpędza jak sie patrzy na tych co zarzadzają ,i na te pindy chodzace - bo tu linia tam tablice , tony farby i masę pędzli a po tygodniu i tak farby nie widać :)) Co tam , przecież sie poprawi malowanie , no i nowe zdjecia wydrukuje Kasa na zbędne rzeczy jest , ciekawe czy znajdziesz w firmie jedną porządna łopatę Może lepiej jak to ktoś kupi , może będzie w końcu kadra znająca temat

Ciekawy
@bakteria

Chyba ze zostanie ta sama przecież to sami fachowcy ????

robol odlewnia
@Ciekawy

tak fachowcy szczególnie pan żołubak :D majster pendzel hahaha

Bylem widzialem podziekowalem ...
@bakteria

Wozkowi na odlewni to abstynenci ...nieosmieszaj sie czlowieku przyjdz z alkomatem na 2 albo 3 zmiane i zobaczysz ilu trzezwych jest mowa tu o jak i wozkowych tak i o tych w pomaranczowych koszulkach ustawiaczach .. same opoje i nieroby byle 8 godzin zlecialo a mlodzi musza robic za nich ...

bakteria
@Bylem widzialem podziekowalem ...

Młody był , jest i będzie od zapierd...nia , tak było od zawsze i w wojsku i w pracy , na osiedlu itd.... :)) Co do tych pomarańczowych to trochę racji masz , ale oni nie są już chyba młodzi :) swoje popracowali .Jak popracujesz i przetrzymasz te wszystkie durne pomysły to i Ty może zostaniesz pomarańczowy i będziesz wtedy sie 8h (usunięte przez administratora) br /> Jak widzisz ze piją należy to zgłosić

@robol odlewnia

"D majster pendzel hahaha" jak już to PĘDZEL prawidłowa pisownia Adolf też był malarzem co prawda pokojowym , a zobacz kim został :) może niedługo bedziemy mieć swojego Adolfa Od czegoś trzeba zacząć Podawanie czyjegoś nazwiska na forum to chyba lekka przesada

Cojest
@650

To nie firma wpędza w depresje a ludzie którzy rządzą!!! Gestapo Kierownik Ha jak Hit..ler... Udzielacie się jełopy i pewnie na dodatek w godzinach pracy. Opier. .dala się jeden z drugim a potem dziwne że niewyróba ?

Cojest
@650

Fajnie że nika ucina a orginał jest (usunięte przez administratora)

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)