Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jaka jest atmosfera?

były
@Jasiek

wypowiem się jako były, bo już tam kilka lat nie robię. Po kilku latach roboty miałem dość. Omijaj armatoorę szerokim łukiem. Przyjęcia są, ogłoszenia też choćby na portalu stalówka. Ale uwierz mi, że nie chcesz tam pracować. Zarobki podłe, atmosfera kiepska. Lepiej poszukać czegoś w Stalowej. Wszędzie zarobisz więcej niż w armatoorze.

@były

Już w STW jest tak że bez nadgodzin zarabia się 3000 na rekę a za 1 godzine nadliczbową jest 25 zł netto to daje za 2 dzień czyli 8 godzin 200 zł netto. Pracując 1 dzień dłużej 3200 na rekę się zarabia jak dobrze się trafi. Tam w Nisku na 1 zmianach od pon. do piatku tyle jest za 2 miesiące.

były
@3200

ma więc pytający odpowiedź na swoje pytanie. PS. Wrócę do armatoory, jeśli firmę przejmie ktoś, kto doceni pracownika i mu godziwie zapłaci. Z niewolnika nigdy nie zrobi się pracownika.

Mądry po szkodzie

Pupa i kamieni kupa. taka jest nasza firma . Nie szanuje nas ani swoich aktywów (opel astra chociażby) . Pensja - no cóż może ta anorektyczka z kadr sama pójdzie na przykład na odlewnie za 1900 robić. Ludzie . Ten zakład woła o pomstę do nieba . Już ochroniarze w tym obozie więcej zarobią niż Wy. Szkoda mi tylko tych co odejść nie mogą. Ja w tym tygodniu odchodzę . Nie mam zamiaru wegetować za jałmużnę podczas gdy te ciule będą jadać osmiorniczki i kawior.

@Mądry po szkodzie

"może ta anorektyczka z kadr sama pójdzie na przykład na odlewnie za 1900 robić. " Zostaw J.....e w spokoju , to nie jej wina ze robolom tak marnie płacą Odchodzisz wieć wszystkiego najlepszego i wysokich zarobków Tego samego życzę Góralowi . Szkoda tylko ze odchodzi ktoś kto ma pojecie o tej robocie :( " Szkoda mi tylko tych co odejść nie mogą." Już niedługo wszyscy chyba zmienimy pracodawce , bo przy takich pomysłach "dobrej zmiany "długo nie pociągniemy

Co zrobisz
@Mądry po szkodzie

Co zrobisz z zarobionymi i zaoszczedzonymi piniendzmi ?? Dużo masz piniondzorów ??

Wibo
@Mądry po szkodzie

Daj spokój dziewczynie (usunięte przez administratora) Pojęcia nie masz co piszesz. Kadry ci nie płaca a szlachta z Krakowa. Idź i szukaj szczęścia gdzie ci lepiej bedzie.Wszedzue to samo g...

Koh

Po co siedzicie w tej Armatoorze jak tak jedziecie po niej . Zmieńcie pracodawcę Przeciez w okolicy jest kilka zakładów gdzie płaca i warunki są dużo lepsze . Ja to zrobiłem i zadowolony jestem . Tutaj zaglądam i tylko się śmieje co wypisujecie ...

repatriant
@Koh

bo cytując jednego okrąglaka: "gdzie indziej pójdziesz?" albo dlatego, że niektórzy złapali swojego świętego Graala, czyli umowę na stałe.

Nie wolno się zasiedzieć.
@repatriant

świętego Gralla ?? i czujecie się spełnieni z tym i TAM na sandomierskiej ?, Mi umowa na stałe utrudniała i przeszkadzała aby zmienić pracodawcę, U dwóch pracowadcow miałem umowę na stałe ( bo sie zasiedziałem) a teraz to już 3 ci co nie mam umowy na stałe (Już nie robię w armatoorze). Taki co się tam zasiedzi i ma na stałe papiery to mu trudniej odejść bo kierownik bedzie go straszył 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, pewnie nie bedzie chciał puścić wcześniej bo gdzie takiego drugiego znajdzie co bedzie za tyle robił ??, Pozostaje zostawienie i pożucenie pracy.

repatriant
@Nie wolno się zasiedzieć.

też mi się widzi, że w polskich, a zwłaszcza niżańsko - stalowowolskich warunkach umowa na stałe to jedynie przeszkoda, by po jakimś czasie zmienić zakład. Tak mi nawet doradzał pewien doświadczony życiowo gość - nie krócej niż rok nie dłużej niż dwa w jednym zakładzie. Bo kto się nie rozwija, ten się cofa. Umowa na stałe jest atrakcyjna, jeśli zarabia się powyżej 4000 złotych. W każdym innym przypadku doprowadza do rozleniwienia i marazmu. Nawet uczeni tak twierdzą.

specjalist-dypcyngiel

Co tu dużo mówić, nie ma co mówić zakładem rządzi banda niełuków, tac, którzy nie mają pojęcia o produkcja jak zieć byłego dyrektora, czyli kiero odlewni nie jaki strumyk, czy miszczyni złodziejka,o specjalistce od 5S juz nie wspominam, najgorsze jest to, że wy na nich zapierdlaacie, wydychając ten (usunięte przez administratora) tłukac młotkiem i przerzucajac grzejnikory

@specjalist-dypcyngiel

Strumyk to Menedżer Strumienia Wartości Aluminium :)) MSWiA na ten temat już zostało chyba powiedziane wszystko :)

@specjalist-dypcyngiel

Dobrze ze macie internet to macie co robic tak to tylko kon w dlon

chuj
@bakteria

zieć byłego dyrektora T nie jak napisano MSiA tylko Mancin Ranczak

@chuj

Czytaj ze zrozumieniem :) Menedżer Strumienia Wartości Aluminium to nie kierownik odlewni Wiem kto jest kierownikiem odlewni

logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Jak tam w Armie po zmianach? Który lepszy dyrektor obecny czy poprzedni Lesiński?

gonzo

dziwne decyzje kartony na pizze zamowione niby przez bylego dyrektora ale ktos je chyba testowal spradzwdzal(technolog,inzynier procesu) miala pakowac jedna osoba pakuja dwie osoby i jeszcze pare osob te kartony sklada powoli zaczyna sie robic taki (usunięte przez administratora) na zakladzie jak by nad tym nikt nie panowal odlewy do d.u.p.y schodzi bardzo malo grzejnika ale jesli nie bedzie dobrego odlewu z odlewnii to ten zaklad dlugo nie pociagnie(przykre ale prawdziwe)

Dolar

Dziś jadąc do pracy, nie do Kombinatu gdzie produkują grzejniki rozmyslałem sobie całą sytację. Jesli nie macie celu w życiu, jesli interesuje was jakakolwiek i bylejaka praca, Jeśli niedużo ponad niminum krajowe wam pasuje to ta firma jest dla was. Nie macie żadnego celu więc go nie osiągniecie ale za to osięgniecie cel Prezesów tej machiny wyzysku. Ludzie tam pracujacy są tylko trybikiem do spełniania oczekiwań finansowych góry i całego Krakowa a nie swoich. Mówiąc prosto: Macie natłuc i narobić Szefom Hajsu jak najtańszym kosztem.

Cieć a chcieć
@Dolar

W hucie czy też odlewnii gdzie jest ciężka i szkodliwa praca za tyle ile wynosi godzinówka za rozdawanie ulotek np. w Rzeszowie. Lub za tyle ile zarabia cieć na bramie.

jebaczysko klasyczny

Co tu duzo mówić ci co rządzą wydziałem mechanicznym są po prostu nie normalni baba bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego była majstrem na wydziale no (usunięte przez administratora) bez jaj podobnie jest na odlewni gdzie kierownik nie ma wykształcenia kierunkowego... ale wracajac do pani miszczyni własnie awansowawała na pomocnika technika rozliczenia produkcji, baba która chciała okraść ludzi na 65 zeta powinna być zwolniona dyscyplinarnie a ona jeszcze robi

Bez optymizmu
@jebaczysko klasyczny

hej.To juz jest normalne dno a najgorsze to,ze my tez idziemy na to dno.A bedzie lepiej w tej firmie? Tza juz pomalu z tad fyrac

Wróżka
@jebaczysko klasyczny

Może będzie specjalistka za 5tys.A co do kierownika odlewni nie musi mieć wykształcenia kierunkowego poprostu wystarczy zeby się znał a czy się zna ? Niech każdy sobie odpowie

Marcin Szast
@jebaczysko klasyczny

Jak to było z kradzieżą owych 65 zł?

Kość
@Marcin Szast

Było co było, skoro nie wieto chyba znaczy, że Ciebie to nie dotyczy.

wujek dobra rada
@jebaczysko klasyczny

skoro ona ma awansować na pomocnika technika rozliczenia produkcji, choć cały zakład wie, że ma lepkie łapska, to chyba właściciel zakładu celowo chce doprowadzić do upadku tego molocha. Jego rzecz. Nie lekajcie się! W okolicy jest z czego wybierać i na pewno źle na tym nie wyjdziecie.

@jebaczysko klasyczny

Jacy wy jestescie biedni normalnie aż mi was szkoda

Góral

MÓJ ziomal wygrał z tego się cieszę wszystko inne jest nie ważne KAMIL JEST WIELKI I CAŁY ZĄB JEST WIELKI JESTEM DUMNY Z TEGO ŻE JESTEM Z ZĘBU. Dla takich chwil warto żyć

knurzysko snajperzysko
@Góral

Góral (usunięte przez administratora) nas to obchodzi skąd jesteś konfidencie i nie robie dziobaku i lizusie

@knurzysko snajperzysko

Heh i właśnie o tym mówię nic tylko pomyje wylać tyle potraficie godne pozalowania brawo ty:-D

duda

pal gume

Góral

Ludzie zamiast marudzić obrażać i wylewać pomyje. Zamiast płakać, że wam mało płacą ruszcie cztery litery i poszukajcie lepszej pracy. Ja na dzień dzisiejszy po małych problemach i trzech tygodniach spędzonych na dociepleniach gdzie też było spoko zarówno z kasą jaki z atmosferą podpisałem umowę z firmą która na dzień dobry dała mi prawie taką samą kasę jaką miałem w Armatoorze. Dzisiaj podpisałem drugą umowę na 12 miesięcy i kasę mam już lepszą niż w Nisku. Oprócz tego można robić nadgodziny i za sobotę płacą nam setki więc wypłata jest nieporównywalnie wyższa. Pracuję na wiertarkach więc robota spoko atmosfera w pracy również jest ok nikt nikomu nie obrabia tyłka za plecami jak tylko się odwróci. Nikt nikogo nie okrada. Więc jak ma ktoś trochę pojęcia i chęci do pracy to na pewno znajdzie coś lepszego niż Armatoora. U nas również np. dobry spawacz zawsze mile widziany i to za odpowiednią kasę. Na koniec chciałem pozdrowić całą załogę z odlewni alu i wszystkich znajomych. Ps. Żal mi operatorów którzy w świątek piątek i niedzielę w dzień i w nocy tłuką młotkami za 1 900 zł. Chłopaki można znaleźć dużo lżejszą pracę za dużo lepsze pieniądze.

oczy kobry
@Góral

Góral jeszcze wrółcisz do tory ty nigdzie miejsca długo nie zagrzejesz pracowniku majowy wiesz kto pisze

panna z lasu
@oczy kobry

Jesli ktos pracowal w Armaturze i wraca do niej po jakims tam czasie, niczym syn marnotrawny (albo corka), to jest to zwykly zyciowy nieudacznik.

@Góral

Kolego powodzenia i nie wracaj

Błogostan
@panna z lasu

JAkby nawet ptacownik fizyczny zarobił te 2200 - 2300 netto to i tak ta praca by była malo konkurencyjna za ciężkie warunki pracy, odlewnia, szlifiowanie, zaczyszczanie. A tyle tam nie płacą, jak tam byłem i rozmawiało się na temat zarobków, to widać było po ludziach jakby mieli tą wspmniana kwotę około 2300 netto to by dostali błogostanu i nasycenia. Tak mało ludziom potrzeba. 2300 Euro to możeby porozmawiać. Nie zapmnijcie że teraz średnia płaca w Polsce to 4500 brutto, około 3200 netto i się pomału poraz kolejny do tego zbliżam. A W Arm..... płacą połowę z tego o 2200 brutto.

@oczy kobry

No nie bardzo jak masz jaja to się podpisz

@panna z lasu

Mam to gdzieś co ktoś o mnie mysli tyle w tym temacie

doświadczony
@Góral

po co to piszesz, skoro ci co się ostali w kołchozie, jęczą, narzekają, stęczą, ale 4 liter nie ruszą, bo to wszystko się tam zasiadło?! Tak działa psychika: że człowiek się przyzwyczaja. A jak już chce się wyrwać, to liczy, że ktoś ich za rękę pociągnie. Nie ma tak. Ja sam się wyrwałem, zdobyłem się na to po 5 latach i dobrze na tym wyszedłem. Nikt mi nie pomógł i ja nikomu pomagać nie zamierzam. Dorośli jesteśmy, więc sami ważmy się na kroki. Dla mnie opuszczenie zakładu, w którym bądź co bądź spędziłem 1/7 mojego życia to było wielkie wyzwanie, dla tych miernot, co trzymają się armatoory mimo że narzekają, ten wyczyn jest niemożliwy. I niech się kiszą. Dobrze im tak.

byly wtajemniczony

Pracuje jeszcze złodziejka z Dampa?tak beszczelnej klamliwej osoby dawno nie bylo w tej firmie.Pytanie do zarzadu jak taka osoba moze byc na takim stanowisku.

Marcin Szast
@byly wtajemniczony

Takich ludzi jest znacznie więcej na stanowiskach. Mali ludzie są chorzy na punkcie wysokiej pozycji. Patologia odwieczna zapewnia im to ku własnej zgubie: zarówno beneficjentów patologii jaki patogennych jej twórców oraz nieświadomych bezustannie nowych miłościwie wam królujących :) . I tak kółeczko powoli się kręci coraz wolniej... Smutne ale prawdziwe bo w ten sposób Zniknęły polskie zakłady. ten jest jednym z niewielu.

do byłego
@byly wtajemniczony

typowe - tu gadają, że kradnie, a w kościółku rąsie do Bozi. Ot obłuda. A nie można za bety i wyjąć z portfela należności, którą zajumała, skoro inaczej się nie da?

Tyn co widzioł

Prawda jest taka że: - Armatoora nie płaci prawie wcale lub płaci miniumum, - Nie zmieni tej pracy na inną ten kto tam siedzi ponad 10 lat lub wincej, - Pełno tam kadry co mapinta czasy PRL, - Te co pamintają casy PRL to chowają sie po kątach lub siedzą cały czas w kib lu lub na jadali caly czas siedzą i udają że pracują, - młody co przyjdzie to ma nieciekawie, musi wyrobić na ych wszystkich "umysłowych" na produkcji, bo jest miszcz co na kniec zmiany papiry, raporty zmianowe wysyła do Krakowa o ile komputer umi obsługiwać, no i jest ze 2 brygadzistów na zmaianę, siedzą przy stole i co chwilla nalewają kawe, herbate i gadajo o dawnych czasach nimetowskich co juz nie wruco, - młody co przyjdzie to musi robić na to całą kadre umysłową co siedzi i popija kawe a casami nawet cos mocnijszego,

gumowe uch..... ryzego

Za robote sie wezcie pier...... nieroby ,, a nie ciagle narzekacie i ciagle siedzicie w tym ARMatrupie fakt ze tym zakladem rzadza idioci to nie zmienia faktu ze wy jestescie jeszce bardziej glupsi od nich dajac sie (usunięte przez administratora) w tym zakladzie pracuja stare capy byle do marnej renty dozyc o ile im sie to uda czego im zycze oraz banda nierobow ustawiaczy pseudo i wozkowych oraz podpierdalaczy i na koncu robole ktorzy na tych wszystkich CHUJI PRACUJA na mosiadzu tzn na meczanicznym kilkanascie maszyn a kilku roboli ciagle sie (usunięte przez administratora) nie robia nic byle by zlecialo 8 h chowaja sie za maszynami a na drugiej zmianie to juz kompletnie nic nie robia kawa net itd odlewnia to samo poza kilkoma na maszynach co robia reszta zywcem sie (usunięte przez administratora) ,,,,, zlodziejka z dampa w magazynie pali frana za paletami od rana udajac ze cos robi byle do 15 o cd nie wspomne bo tam to cyrk na kolkach malarnia zas to juz ewenement nierobstwa wsumie podobny do odlewni no coz taki zaklad i tradycje tu chesz zarobic musisz byc (usunięte przez administratora) i konfidentem poki jestes im przydatny to ok, krotko mowiac jaka placa taka praca wiec ludziaska skamlec dalej i robic jak zawsze czyli nic opierdalanko na calego ,,,,,

cichy wielbiciel armatu,,,,,,
@gumowe uch..... ryzego

swiete slowa nic dodac nic ujac

szczęśliwy eks odlewnik
@gumowe uch..... ryzego

i wszystkie mamisynki grubo przed 30tką, którzy uczepili się jednej roboty i innych zniechęcają do szukania innej, pytając: gdzie indziej pójdziesz? Takie energetyczne wampiry powinno się tępić

nilubuB_oT
@szczęśliwy eks odlewnik

Pracowałem na malarni chwilę w tym zakładzie i na pomysły szukania innej pracy słyszałem od pewnego ewenementem takie właśnie opinie typu ,,gdzie tu pracę znajdziesz?,, Lub j.w aby właśnie mnie zniechęcić, no wypisz wymaluj taki sam przykład

szczęśliwy eks odlewnik
@nilubuB_oT

może to ten sam mamisynek, hehe...

Pan p.cz

Od jutra inwentaryzacja magazynu CD. Te dni pokażą ile naprawdę brakuje grzejnika oraz innych pierdół. Alutec się skończył. Magazyn CD wygląda teraz jak po wybuchu atomówki - ciężko przejść. Powodzenia w inwerturze. :)

Magazynier CD
@Pan p.cz

Chyba nie byłeś na magazynie a pier..olisz że na magazynie nie ma przejścia wszystko z aluteca jest pochowane w regały więc nie siej na forum (usunięte przez administratora) burzy na temat o którym niewiesz nic Pozdrawiam.

Majster

A prawda jest taka, że jesteście w większości tępymi prymitywami i to, że pracujecie za takie marne pieniądze oznacza jedynie, że nikt wam więcej na rynku nie zapłaci, więc siedzicie i jęczycie jak totalne łajzy i tchórze. Cena rynkowa pracy jest taka, na jaką się godzą obie strony. Zgodziliście się na taką stawkę i teraz szczekacie jak kundle, bo jesteście zwykłymi frajerami. A najgorsze jest to, że takie kmioty jak wy się rozmnażają i niewinne dzieci muszą mieć takich pajaców za ojców. Jak się nie podoba i uważacie, że wasza praca jest warta więcej, to podpiszcie umowę z kimś kto za nią więcej zapłaci. Dlaczego tego nie zrobicie? Bo jesteście tchórzami, czy jednak nikt więcej wam nie zapłaci? W obu przypadkach proponuję zamknąć mordy.

powodzenia w nowym roku,

Panowie, Tak napiszę o tej pracy, też tam bylem chwilę ponieważ potrzebowałem pracy gdyż pewnie plan nie wypalił a nie chciałem iść na bezrobocie lub wyciągac ze skarpety. Ja robiłem zawsze tak, Pierwsza praca kasa srednia jak na 1 pracę ale jest rozwoj, zmieniłem na druga kasa lepsza plus nadgodziny, konto puchnie, jakby nawet mnie zwolnili, jakby nawet coś nie wyszło ze zmianą pracy to czuję się pewnie bo mam te z 50 tys zł czy jest jeszcze, bezrobocie itp itd, kase mam na kontach więc spokojnie moge sobie przez chwilę nawet w Armaturpie porobić, odpoczać od innych prac ale jak przyczajona kobra lub lew uderzyć do nowej roboty i bez obaw i strachu odejść bo: - jest bezrobocie marne ale jest, - oszczędności mam w grubych tysiącach to przetrwam bez roboty nawet kilka lat, - mam doswiadczenie więc do mnie dzwonią jak dla fachowca, - dla ciekaowosci zanim odeszłem z tej pracy miałem kilka propozycji ale 3 pierwsze odrzuciłem gdyż nie wydawały mi się aż tak atrakcyjne na zmiane, dopiero 4 ta okazała się tą najlepszą, -Jak nie masz grosza na koncie, jak nie masz doświadczenia i siedzisz w Armatrupie od ukończenia szkoły średniej, jak nie masz łba, chęci i motywacji to spedzisz tam czas albo do emerytury albo do upadłości, - najgorsze jest to że byli tam tacy pracownicy co się obawiali upadku lub zmiany pracy bo na naszym rynku pracy sznse by mieli zerowe i by im bylo bardzo cieżko, a tak jak już robi w armatoorze kilka lat to się chowa po kontach lub w toalecie, a w noej pracy zwyczajnie by sobie nie poradził, nawet dlatego że nowego się sprawdza jak się szybko uczy i jak szybko przyswoił nową wiedzę, jak nie to po okresie próbnym get out, nie nadajesz sie nie ma dla ciebie pracy.

dampa ni ma

a ty jesteś dziad, bo kisisz się w zakładzie. Zapewne dostałeś umowę na stałe, która nic nie znaczy, bo zawsze mogą być grupowe zwolnienia np. z powodu upadłości zakładu. A słysząc to, co dzieje się z armatoorą, wiele wskazuje na to, że w 2018 roku hale na sandomierskiej 14 straszyć będą pustką i ciszą. O ile nie znajdzie się jakiś porządny inwestor. Umowa na stałe chroni robotnika tak samo jak kamizelka kuloodporna przed wyrzutnią rakiet. Nie fikaj do gościa, bo słusznie ci wytyka. Podejrzewam, że gdy to wszystko runie, będzie płacz, skowyt i zgrzyt zębów.

@Majster

Majster , pewnie nie sa większymi prymitywami od Ciebie :) Znam takich co wcześniej sprzedawali pasztetową a teraz uważają sie za wybitnych majstrów czy brygadzistów :) Nie obrażaj wiec ludzi jak nie wiesz z jakich powodów zawarli umowe z "trupem" Prawda jest też taka ze większość was - majstrów to zwykłe "czopki" które na co dzień siedzą w tyłku kierownictwa i donoszą co tylko sie da, bo bez tego nie bylibyście tym kim was zrobiono . Stawki powinni wam obniżyć do poziomu stawki zwykłego pracownika , za wypełnienie raportu na koniec zmiany to i tak dużo , no chyba ze "inne " obowiązki tyle są warte Nie wiem też czyje dzieci powinny sie wstydzić bardziej , czy tego co zarabia mało i narzeka czy tego co donosi , albo został majstrem bo jest czyimś kolegą czy zoną innego majstra Bez tych "łajz" jak ich określasz pewnie nigdy nie był byś majstrem Wszystkiego najlepszego życzę "robolom" jak i pozostałym pracownikom ,ale tylko tym uczciwym

Cel

Cel na rok 2017 uważam za osiągniety, Odeszłem dobrowolnie z tej firmki, Moje plany zawodowe się pomału realizują i spełniają. Znalałem satysfakcjonujacą pracę za o połowę większe pieniadze bez nadgodzin. Z okazji Świąt i zbliżającego się nowego roku życze pracownikom tego zakładu, aby też zmienili coś w swoim życiu, aby zostawili ten kombinat z PRL-u, świat idzie do przodu, wszędzie jest lepiej. Wszędzie dostaniesz więcej niż w Armatoorze, przy takich wypłatach nie ma satysfakcji przychodzić do pracy.

@Cel

Ja kołchoz opuściłem rok wcześniej, po kilku latach przepracowanych. Oto bilans: przeżyłem 4 dyrektorów, 3 kierowników, 3 majstrów. Za mnie "biurowe" zasoby ludzkie - czytaj - nieroby, na których wynagrodzenie trzeba było tyrać w świątki, piątki, niedziele, pierwsza, druga, trzecia szychta rozrosła się tak jak do realizacji programu 500+ albo nowo powołanego resortu ds. smogu (zupełnie jakby minister środowiska był ułomny i poza wycinaniem Puszczy nie potrafił niczego innego). Plus: stres, nieprzespane noce, na siłę odsypiane nocki, upadek na zdrowiu (bóle głowy, pylica, pogorszenie wzroku, słuchu, kiedyś pewno rak kości). Póki gnaty trzymają się ochłapów mięcha i póki w mózgu świecą światełka, uciekłem, bo pora była najwyższa. A i tak zwlekałem dwa lata z odejściem. Ale, przyzwyczajenie naturą człowieka. Tak więc, gratuluję wykonania tego kroku. Bo wszędzie w okolicy będzie lepiej. Lepsze zarobki, lepszy pakiet socjalny. Nawet pomimo cięższej pracy człek ma świadomość tego, że orobi się za tych 8 stów więcej na przelewie. Pozdrawiam.

stary pracownik
@Cel

szczesliwego nowego roku zyczy byly pracownik armatury tez naszczescie juz niepracuje w tym kolchozie.Mam juz nowa prace jestem szczesliwy i zadowolony 2,800 na reke bez nadgodzin,szukajcie a znajdziecie,swiat na tej firmie sie nie konczy

2018 rokiem pracownika
@stary pracownik

W 2017 się kończy a 2018 wedle zapowiedzi będzie rokiem pracownika, 90 % pracodawców zamierza zwiększyć zatrudnienie, starzy pracownicy odchodzą na emerytury, młodzi do 30 lat już siedzą na stałe za granicą i do Polski nie chcą wrócić, a ci co z mlodych tu są nie mają dzieci i rodzin lub mają max 1 dziecko. Oto nasuwają się pytania, - kto będzie pracował jak nawet Ukraińcy chcą zarabiać w PL 4000 Netto ? - jak biznesmeni zwiększą produkcję jesli nie ma ludzi chętnych do pracy, dołożą nam obowiązków ? jak tak to chcę zarabiać tyle razy wiecej ile wykonam więcej pracy. - którzy pracodwcy upadną lub zmnieją proudkcję ponieważ ta praca nie bedzie atrakcyjna finansowo ?, Szanowni, byznesmeni, wyzyskiwacze, prywaciarze, krętacze, dusigrosze i inni nowogatcy czas pomysleć nad rozsądną pracą lub zwinąc wasze złodziejkie Byznesy. - Kraje zachodnie wprowadzają minimum gwarantowane jak nie masz pracy, jakby Polska wprowadziła takie świadczenia to z 1/3 podkarpacia by nie pracowała, bo po co sie męczyć za wdowii grosz jak można mieć troch mniej i całe dnie wolne.

@2018 rokiem pracownika

nasze rodzime byznesmeny, a raczej janusze byznesu o tym nie pomyślały, zbyt zajęci eksploatowaniem zasobów ludzkich. Na razie jestem w Polsce, ale jedno spięcie, jedna spina i tyle mnie tu widziano. Mam swoją godność i czasy, kiedy dyrektorzyna za trzy grosze mógł pomiatać ludźmi, a jaśnie pan prezes czy inny "szlachcic" decydował o tym , czy dać 120 zł brutto socjala z łaski swojej czy nie dać nic, minęły. Wszystkim januszom byznesu z tej okazji życzę, aby w 2018 roku porzucili mentalność pańszczyźnianą i choć spróbowali powalczyć o pracownika. Nie o niewolnika, ale o pracownika. A jak nie, to niech się bujają i niech im te kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie stanęły w gardle.

Minimum, zycie na krawędzi
@konserwatysta

Zgdzę się z toba, Jak jestem od kilu lat a runku pracy to były okresy aby stąd wyjachać i zistawic tych pracodawców, była zmiana pracy jedna i druga, i widzę że ogólnie praca jest lecz tej dobrej gdzie atmosfera jest normalna i płaca w miarę godna powiedzmy pod 3 tys netto nie jest za wiele, trzeba szukac swojego miejsca na ziemii. Jak szedłem do pracy do takiego zakładu w STW o złej oinii to sobie mówilem trzeba szukać swojego miejsca na ziemii, jak nie tu to za kilka lat w innym mijescu. Na zachodzie ponoc jest trochę gożej niż dawniej, a w PL jak umiesz wykzystać okazję i szczęście ci dopomoze to jest też ok. Najważniejsze to nie sprzedac sie za grosze. W tej firmie pracownik z 20 letnim stażem na I zmianę tez zarabia mniej niż 2 tys netto ?, Nie ma nakazu pracy, znajomy alkoholik co dorywczo pracuje na fuchach, ode nmnie z dzielnicy powiedział tak, na emeryturę nie płacę składek bo m=nie wiem czy dożję, a w Armatorze na zmiany w 4 rech brygadach płacą 1600 netto a za tyle nie pójdę tam do pracy. Z 3 lata temu młodemu na zmiany to tyle płacili 1600 netto, no moze 1680 zł. Firma o ogólnopolskim zasięgu, z tradycją, z latami historii się kompromutuje takimi wyplatami, Najlepsze jest to ze ci co tam są powiedzmy ponad 10 lat to stratę tej pracy by bardzo żałowali...., jakby to był jedeyny taki pracodawca. hmm tak jest to taki jedymy pracodawca w regionie co płaci minimum i usiłeuje płacić jak najmniej. Wszystko obojetnie Funty, Euro, czy Dolary I am here for a money.

@Minimum, zycie na krawędzi

Wiem, ile płacili za mnie w systemie 4 brygadowym. Śmiech na sali. Po 5 latach miałem 1900 brutto na umowie. Z czego dostawałem na przelewie około 1820 zeta. W obecnym zakładzie robię na dwie zmiany i na rękę 2300 zł spokojnie. Bez nadgodzin, bez nocek. Za nocki jeszcze więcej wpadnie, jak się trafią. A na święta 400 zł socjalnego. Bez żadnej łaski i fochów ze strony majstrów i brygadzistów, którzy płaczą, kiedy wołasz choć dzień urlopu, zupełnie jakbyś to takiemu majstrowi zabierał z jego puli. Zgranie i jedność - dwa słowa klucze. Tego w armatoorze brakowało, brakuje i brakować będzie. Z frajerami, gumowymi uszami, cwaniakami wszelakiej masci nic nie wskórasz i znajdą się gnidy, co to co innego mówią tobie, a co innego, gdy się odwrócisz. Każdemu, kto opuścił zakład gratuluję, a tym, co tam się kiszą i liczą, że ktoś za nich wszystko załatwi, życzę, by się bujali. Pracodawcom, a konkretnie januszom byznesu powtórzę życzenia - niech te miliony, które wyrabiają na was niewolnicy staną wam w gardle.

tamara

Kochani, Chińczycy już pukają do drzwi Armatury..blisko to jest coraz bliżej...

@tamara

Nareszcie :))) niech biorą i wyp..... lą obecnych rządzących

@tamara

Ciekawe w które drzwi pukają ? Czas otworzyć to badziewie , a później zamknąć raz na zawsze Zółty bedzie lepszy od centusiów , a może bedzie sie też znał na robocie

Ambicje finansowe
@bakteria

Napiszę tylko tyle. Ten zakład nie jest dla ludzi z ambicjami finsnsowymi. Dziekuję.

Wróżka

Chińczyk co najwyżej może Ciebie puknąć Tamara

alojzy
@Wróżka

Puknac to mozesz sie co najwyzej ty w swoj pusty leb, Wrozka.

Bercik

Merry Christmas :)

syn Antka szwagra z lipy ...

Pytanie do dyrekcji jak to jest ze cala ekipa z DAMPa jest porozrzucana po roznych wydzialach i ludzie musza tyrac za psie pianiadze na zmiany a wiejska koza ktora okradla kolegow z wydzialu na groszowe sprawy pod pretekstem zbiorki kasy na czajnik po 5 zl nadal nic nie robi tylko po magazynie sie chowa za paletami byle dzien pracy 8 h zlecialo i do domu i tak w kolo na dodatek jedna zmiana ona ma podobno a koledzy musza (usunięte przez administratora) na zmiany a ona kaze za nic bierze ...a druga sprawa jak to mozliwe ze wywozi ta sama dama ze wsi palety pod pretekstem ze sa polamane uszkodzone itd gdy w tym czasie na przyczepce ktora wywozi ta koza wiejska palety niby zepsute itd wywozi dobre euro palety w srodku przykryte polamanymi ...wiec pytam sie (usunięte przez administratora) imbecylow z kadr i dyrekcji ile jeszce solidny zwykly pracownik bedzie na was i na tych nierobow ktorych w tym nedznym zakladzie jeste kolo 50 bedzie pracowal ....... odpowiem wam polglowki jaka placa taka praca jakie traktowanie pracujacych i nie pracujacych ty;lko byle 8 h zlecialo takie efekty pracy ..AmEn

bakteria
@syn Antka szwagra z lipy ...

Bo ta "koza" ma bezpośredni tel. do Krakowa :) Przynajmniej kiedyś dryndała i nie zyczyła sobie zeby jej planować robotę :)) Tu od pewnego czasu panuje zasada ze ci co pracują rzetelnie są pomijani

wszechwiedzacy i widzacy
@syn Antka szwagra z lipy ...

wystarczy ja kolego nagrac telefonrm i zrobic jej kilka fotek jak sie chowa za paletami i nic nie robi i wyslac do krk bezposrednio adres masz na glownej stronie armatory a jak to nie pomoze to proponuje tak jak ona i reszta tych obibokow jawnie walic w h,,,,,,

wwww

będzie zrzutka na nowego opla z pensji pracowników

Kto naprawi Łopla
@wwww

haha, Jakby się dało to z wypłat by wam zabrali na tego Łopla, lecz zarabiacie tam tak mało, bo 1700 - 1900 zł netto przy takiej H@@@@ej robocie, że jakby wam zabrali wszystko co można, to byście zarabiali 2000 brutto a to daje ponizej 1500 zł netto. Na taki krok się już chya Kraków nie posunie bo to by był wstyd wstydów. Płaca najniższa w regionie, lekko ponad minimum i jeszcze mieli by wam zabrać za takie tyranie ? i w nocy nie spanie ?

@Kto naprawi Łopla

" jeszcze mieli by wam zabrać za takie tyranie ? i w nocy nie spanie ?" Jakie tyranie , robota lekka jak piórko - tyrają za nas inni - strumyk , kierownicy , specjalisci od optymalizacji procesu . Codziennie nad firmą wisi mgła - to czachy im tak dymią od myślenia, myslą co tu jeszcze można spier ...ć i jak ulżyć temu pracownikowi .Zawsze można dodać jeszcze jedną kartke do wypełnienia , niech robol sobie posiedzi jak bedzie pisał :)

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)