Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

nowy

Ale chyba najlepszym wydziałem jest jednak magazyn CD bo nikt się nie wypowiada konkretnie stamtąd Widać że muszą mieć super kierownictwo a i kasa chyba na super poziomie Muszą mieć tam dobrze po prostu Więc tam złożę moje CV

Widziałes kasę w D####ie
@nowy

Ty widzialeś dobrą kasę w tym zakładzie, zreszą jak mieszkasz u mamusi i jesteś kawaler to na życie wystrczy mniej niż 1000 zł, tam większość takich rozgarniętych pracuje, a jakbyś miał dzieci, żonę, mieszkanie na kredyt albo chęć budowy domu to byś sie zes####ł. W tym czymś zarabia się od 1600 netto do max 2000 netto na 4 brygady.

cd
@nowy

tak stary tam jest najlepiej składaj tam cv

jakubek

A tak faktycznie to są jakies przyjecia do tej firmy czy nie

bakteria

Zaczęło sie od poprzedniego dyrka . Głupie pomysły i wydawanie kasy . Prym w wymyślaniu wiodą "dorotki" i wszyscy specjaliści od optymalizacji procesu .Damp stoi wymalowany i przestawiony ,a zamówień brak :) Ale największe jaaaja podobno dzieją sie na odlewni , a dalej robią same braki . 50 % powinno być odesłane z powrotem

Almet
@bakteria

Najwikszą porażką tgo zakładu jst zatrudnini MSWiA. Gość ni ma pojęcia o odlewaniu,maszynach i wydz. mechanicznym. Dziwi mnie to,ze nikt tego nie zauważa, nawet nowy dyrektor. Natomiast gość zna się dobrze na dodawaniu kartek do wypełniania.Słyszałm,że wejdziesz na szlifierki -kropka, wyjdziesz kropka.

@Almet

Nie tylko on n ie ma pojecia , takich jest sporo wiecej .Moim zdaniem gdyby nie starzy pracownicy to już by to dawno padło Dyrka faktycznie szkoda , bo co zrobić jak połowa funkcyjnych nie powinna zajmować swoich stanowisk Jak zwalnia sie kilku pracowników z jednej brygady to chyba jest coś nie tak z mistrzem , ale czopków sie nie wyciąga Podobno za makaronów był tylko brygadzista ,kierownik no i ktoś w rodzaju technologa i funkcjonowało bdb. Szkoda słów

Już były
@bakteria

Prawda jest taka ze karteczki wcale mi nie przeszkadzały czy ludzie od dyrektora po chłopaków z brygady prawda jest taka ze za te pieniadze w tym systemie i to jeszcze na alu nie bede pracowal a płakać nad sobą nie bede tak jak wy miejcie troche szacunku do siebie

@Już były

Teraz podobno kijem od szczotki głębokość wody mierzą :))) , ciekawe czy chciałbyś zapisywać codziennie wyniki Absurd czy nie ?

Mentos

Od dorotki to sie bujaj

Już były
@bakteria

Kolego jak by płacili godziwie to tym kijem moge podłoge zamiatac ale wszystko ma swoja cene

Bert
@bakteria

Z jakiej brygady zwalniają się pracownicy? Odlewnia czy mechaniczny?

@Bert

Z najlepszej "C" :)

@Mentos

Żadna nie jest w moim typie , jedna za mała , druga za "duża" :) One powinny szukać pracy w duluxsie :) Tam miały by pole do popisu

Banda pijakow

@bakteria

Bakteria na jakim wydz. pracujsz, że tak wszystko wiesz?

Pawlo
@999

Bakteria to opierdalacz z odlewni. Kawka , papierosek, byle osiem godzin zleciało

BAKTERIA
@Pawlo

Kawka to dla ćwoków , do cygara tyko beer 999 - obok Ciebie

Mistrz zmianowy

Prawda jest taka jakby nie my mistrzowie to by ten zakład dawno szlak trafił. To my uczymy młodych na stanowiskach, nowych kierowników. Na naszej wiedzy opiera się nowy menadżer i dyrektor. Nie obrażajcie nas bo bez nas nie było by was.

były
@Mistrz zmianowy

mistrzów w tym zakładzie tyle, ile generałów w polskiej armii. Po kiego grzyba aż tylu? I jak ma cyrk działać sprawnie, skoro za biureczko przy komputerku pcha się tyle osób, które o zarządzaniu produkcją pojęcia zielonego nie mają? Gdy jeszcze tam pracowałem, mnie też proponowano stanowisko mistrza. Nie przyjąłem, bo stwierdzam uczciwie - nie nadaję się do tego. Większość obecnych również się nie nadaje, a pcha do stołka, jak do tek ministerialnych. Nieudacznicy tacy sami, skala tylko inna.

@Mistrz zmianowy

Za makaronów nie było mistrzów a firma działała dobrze , był brygadzista i to wystarczało . Mistrzów narobił jeden dyrek który koło Lublina robił karmę dla psów a tu udawał specjaliste znającego sie na odlewaniu - był króciutko :)) Z tych mistrzów co znam to 1/2 nie powinna zajmować swojego stanowiska " Na naszej wiedzy opiera się nowy menadżer i dyrektor." No właśnie , dlatego takie bzdury wymyślają że aż trudno uwierzyć

Marcin Szast
@Mistrz zmianowy

A kto jeśli nie patologia uczyniła cię miścem? Może powiesz że ogłoszenie na twoje stanowisko znajdowało się w Urzędzie Pracy?:) Powiedz to bo tylko to ci pozostało,zrób to dla nas bo chcemy się ubawić do rozpuku

Byly wozkowy
@Mistrz zmianowy

(usunięte przez administratora) ty chyba zaduzo pijesz. Albo cpiesz gdyby nie miszcze. Czlowieku. To sa takie tepe dzidy ktore byle tylko dniowka zleciala i tyle daj im dzien pracy zadaniowy z obslugi maszyn odlewniczych z zakresu obowiazkow. Bhp I. I przyjdz na zmiane. W dowolnej chwili. Zapytaj ich czy tych cepow w pomaranczowychy koszulkach nugusow co cala zmiane po kAtach pochowani za piecem w szatni czy innych jalach byle zmiana minela a kase za damski (usunięte przez administratora) biora co dzis zrobili dla firmu w jakim zakresie i dla pracownikow. ???? Wiesz co. Wielkie (usunięte przez administratora) Opierdalajac sie. Non stop a ludzie (usunięte przez administratora) na tych nie robow. Taka prawda. I tyle

@Mistrz zmianowy

Robercik ?:) Jak to Ty to powinieneś sie walnąć w kaczy ..... Ty jesteś największym z nich karierowiczem Od samego początku pętałeś się koło kierownictwa żeby zostać chociaż ustawiaczem Miałeś szczęście bo zwolniło sie miejsce najpierw ustawiacza zaraz potem brygadzista odszedł na piece ,a mistrz sie zwolnił i poszedł do STW BŁYSKAWICZNA KARIERA , a umiejętności i wiedza ??

Niewolnik Toory
@anonymous

Nie obrażaj chłopaka.To pisał na pewno miszcz z mechanicznego z grzejnika P.S Robert jest spoko i uważam ze jest dobrym mistrzem.

Wróżka
@Mistrz zmianowy

Uwierz mi ze od jutra Was nie ma a odlewnia funkcjonuje bez żadnych utrudnien

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.
Magazynier CD

Kierownik CD kazał rozmontować część regałów żeby rozdzielić regały z ceramiką by nie jeździć na około. Utrzymanie ruchu tydzień zabiera się za bardzo trudne dla nich zadanie widocznie planują jak to się robi żeby powycinać szyny i przyspawać je po bokach regałów. Normalnie pewnie mają taki zapiernicz że ciężko kawę wypić :)

Niewolnk TOORY

Menadżer Strumienia Aluminium szaleje na mechanicznym. Nawet już siedzi z nimi w biurze. Zabrania również palić w wyznaczonych miejscach. Ale cóż :PRZEŻYLIŚMY WALKOWIAKA PRZEŻYJEMY ŻOŁUBAKA. Kto popiera łapka w góre.

@Niewolnk TOORY

Tyle jego , ten to powinien siedzieć tylko w biurze i nie wychodzić - przecież on sie na odlewnictwie w ogóle nie zna łapka

Muły
@anonymous

Wy się znacie, Jakbyscie coś potrafili to nawet miesiąca w tej firmie na sandomierskij nie pracowali, poziom pracowników i ich wiedzy jest marny. Zreszta do 90 procent stanowisk tam nie trzeba wiedzy tylko muły.

@Muły

Jaki MISTRZ taki uczeń :) Całe 8 h sprawdzacie tylko czy cynaderki są na miejscu Jak przyjdzie sie odezwać i bronić swojej wiedzy to żaden tego nie robi - dlaczego??

Mały

W porównianiu do zakladów w stw w alu to na odlewni w armie jest bajka jedyne co to kasa a w armie jej nie ma i racze nie bedzie

Dd

Pracownicy zwalniaja sie nie podpisuja nowych umów na całym zakładze i ani dyrektor ani strumyk kierownik ani nikt na to nie poradzi ludzi zatrzymac moga tylko pieniadze a tych nie widac obietnice nie wystarcza

Ogłoszenie

Wchodzę na ogłoszenia, a tam Armatoora z nagłówkiem coś w stylu ,,wraz z dynamicznym rozwojem firmy...,,

były
@Ogłoszenie

w słowie rozwojem ktoś chyba dodał dla żartu przedrostek ro-

Rni
@Ogłoszenie

W dynamicznym tempie padnie

A traktor stoi i rdzewieje

bakteria

Na odlewni pani technolog też nie wytrzymała i sie ponoć zwolniła , jeszcze chyba ze trzech pracowników i to z jednej brygady Ciekawe ile jeszcze ludzie tam wytrzymają słuchania tych głupich poleceń strumyka i spółki - kartek , karteczek i podpisików, no i tablice

M
@bakteria

A od kiedy na odlewni był technolog jakoś tyle pracuje i nie widziałem nigdy takiej osoby odpowiedzialnej za to stanowisko

@M

A widzisz , była taka , a czy odpowiadała za stanowisko ? tego nie wiem Trochę sie ukrywała po biurach :)

XXX

Pan Tygo, zimny miszcz już nie wytrzymał ciśnienia i musiał pójść na chorobowe, nasi mądrzy przełożni wykończają nas powoli.

Bardzo dużo ludzi się zwalnia, nawet i z biur. Jeden szlifierz został na szlifiernio-polerni. Może Krakusy wreszcie przejrzą na oczy i oby nie było za późno.

Jestem za

To co sie dzieje w tej firmie jest nie do pomyslenia nikt nad niczym nie panuje glupie pomysly wydawanie pieniedzy na glupoty zbyteczne rzeczy nie przynoszace korzysci firmie co madrzejszy to ucieka zostaja tylko Ci co maja za dobrze osoby bez wiedzy robiace tylko zamieszanie zeby cos sie dzialo nie wnoszace nic na plus dla firmy zostana niedlugo osoby na cieplych posadkach i starzy pracownicy ktorym wiecej do szczescia niz praca w armaturze nie potrzeba

bakteria

Cud to będzie jak wytrzymamy jeszcze pół roku Obecnie to CUDA się dzieją

A jak tam strajk ?

rudy pajac rudy chu... wozi gn

Nie wymagajmy cudów zakład jest rządzany przez niełuków matałów i baranów jak strumyk i inne cuda wianki od 5S

Byly wielbiciel armatrupa

jak tam sie sprawuje tepa dzida zlodziejka robiaca zbiorke na czajnik dalej (usunięte przez administratora) ,,bo to ze dadal nic nie robi to norma a ponoc nowa zbiorke szykuje po 10 zl na mikrofale ,,,,, druga sprawa nieroby z odlewni dalej popijaja tzn wozkowi pseudoustawiacze i przydupasy co za 1 zl dali by sobie jaja ogolic ,,i pytanie do IDIOTOW Z KADR I DYREKCJI TZW POLGLOWKOW .. jak to mozliwe ze ludzie pracujacy w systemie pracy 4 brygadowym na odlewni i chyba malarni zarabiaja mniej niz ci co pracuja na jedna zmiane gdzie na odlewni trzeba sie ojebac mlotem a na malarni odzwigac grzejniki to jeste smiech na cala polske jak i ewenement w skali kraju ps w tym (usunięte przez administratora) cyrku brudnym gdzie wentylacja ledwo zipie ludzie sie truja to ludzikiz firmy sprzatajacej maja doslownie pare zlotych mniej pracujac jedna zmiane od 7.do 14 od tych co (usunięte przez administratora) na darmozjadow z gory na 4 bryg ,,,,,,ps (usunięte przez administratora) was pies centusie

gonzo
@Byly wielbiciel armatrupa

palet tyle co wyzwiozla dobrych wymieszanych z zepsutymi wystarczylo sprawdzic na kamerze ale w tym zakladzie dalej sa uklady

@Byly wielbiciel armatrupa

" jak to mozliwe ze ludzie pracujacy w systemie pracy 4 brygadowym na odlewni i chyba malarni zarabiaja mniej niz ci co pracuja na jedna zmiane" a Ty myślisz ze skąd jest kasa na tusze do drukarek , papier , tablice i farby? Muszą zarabiać mniej żeby nieudaczniki miały zajecie :) i udawały ze coś robią "kiedys wozkowy " Twoich myśli nie idzie odgadnąć , może dobrze ze odszedłeś - zobacz co o wózkowych pisze wielbiciel .To wasza zasługa ze firma sie stacza :)))

Dzidek
@Byly wielbiciel armatrupa

PO co dawałeś kasę!!!!! Od tego jest zakład żeby zapewnić takie rzeczy.A jak by zbierała na nową maszynę na odlewni bo się zepsuła!!!!!też byś dał??????? Przynoszą termosik i mam wszystko w (usunięte przez administratora)

Atakse
@Byly wielbiciel armatrupa

Co do tego, że warunki i wypłaty w tym zakładzie to nędza i że zarząd firmy nie szanuje pracownika to się z tym zgadzam, dlatego zamiast płakać i narzekać to powinniście wziąć dupcie w triki i zmienić pracę. Co do umysłowych w tej firmie to nie powinno się generalizować ludzi, bo wśród fizycznych też są tacy ludzie, którzy nadają się na odstrzał. Wiec zamiast też psioczyć jacy to umysłowi nie są to sami powinniście wziąć się za naukę jak był na to czas zamiast kończyć zawodówki byle by przejść z roku na rok, a jak się ma wykształcenie adekwatne do pracy umysłowej to szukać pracy adekwatnie. Jak zacząłem tu pracować pewien jegomość zarzucił mi mądrym tekstem ,,jak się nie chciało nosić teczki, to się nosi woreczki,, . Całe szczęście już tu nie pracuje, teraz mam pracę , z której jestem zadowolony i nie jest to praca fizyczna. Pozdrawiam ????

piotrek

niedlugo nie bedzie mial tam kto pracowac ludzie odchodza,niedlugo umyslowi beda pracowac

respons
@piotrek

i dobrze. Jak chwycą z konieczności za szlifierki i pilniki, to może nabiorą szacunku do robotnika, który ich utrzymuje.

@piotrek

Już teraz nie ma specjalnie kto robić Niedługo ustawiacze i mistrzowie bedą dymać na maszynach W tym zakładzie zapomnij o szacunku dla robola wszyscy sa wybitnie "mądrzy" Przyjdźcie na linie , na dampa , przestawia sie maszyny z jednej strony na drugą i jak zwykle farba

kiedys wozkowy
@bakteria

Niedługo ustawiacze i mistrzowie bedą dymać na maszynach..heheheh to dojebales kolego teraz przeciesz oni jedynie co potrafia to z tych opisow ludzi widac ze tylko pic i (usunięte przez administratora) sie cala zmiane. no chyba ze sie zmienilo przez 4 miesiace cos w co watpie

ijaa

wiecie co sie dzieje na szlifierni

@ijaa

Ponoć strajk chłopaki chcą kasę jakby reszta działów tak zrobiła to może i by tu tez godnie się zarabialo

wujek
@Wrozka

o strajku już mówiło się rok temu. Nic z tego nie wyszło. Za dużo gumowych uszu uprzedzi górę o planach dołów. Za dużo ograniczonych mentalnie ćwierćinteligentów, dla których armatoora to jedyny zakład na świecie, bo "gdzie pójdziesz"? Zapomnij o strajku, zrób to co ja - olej armatoorę, znajdziesz w okolicy coś innego i UWIERZ MI, za większe pieniądze.

@Wrozka

Strajk? - pewnie bujda , nie można strajkować ot tak . Można za to złożyć w kilkanaście osób wypowiedzenie

@anonymous

Nie miałem na myśli dokładnie strajk ale cos podobnego typu bunt czy jak to nazwać a z tego co wiem to do końca miesiąca maja być wypowiedzenia

Kto komu daje
@Wrozka

Kto komu daje ?? Firma pracownikom wypowiada umowy, czy Pracownicy nie godzą sie na takie nędzne stawki i sami wypowiadaja umowy ??

@Kto komu daje

No tym razem od pracowników nie od firmy

szliffffffffcap
@ijaa

a co ma sie dziac pewnie (usunięte przez administratora) z podkulonym ogonem jak zawsze czyli norma

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)