Opinie o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Armatoora S.A. (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armatoora S.A. (zakończona działalność) w Nisko

Strajk

Dziś protestują urzędnicy administracji państwowej ponieważ w strefie budrzetowej zarabiaja około 2200 netto (i pewnie jeszcze jest 13 stka). W urzedzie praca jest na 1 zmianię, siedząca, pod krawatem, nic się nie dzwiga i nie jest to tryka fizyczna. Mam w pewnej firmie trochę wiecej kasy i lekką pracę ale zamieniłbym się na urzad. W tym arma zakładzie robol jest ,masakra ciężko to opisać,, prawie pozbawiony godności i normalnego życia. No po prostu marginesem społecznym.... bo co to za życie: - robota ma 4 brygady, - brak łikendów, - praca na noce, - cieżka praca fizyczna na grzejniku w pyle, smrodzie, gorącu. - do 2000 zł w hucie czy odlewnii aluminium. Chwilę do was chodziłem i czekałem na te lepsze chwile, piękniejsze chwile które nadeszły, Mi się to po prostu w głowie ne mieści aby tak wykorzystywać ludzi, w ciężkiej robocie takie marne wynagrodzenie. To sie po prostu w głowie nie mieści. Ciekawe co ci urzędnicy by powiedzieli jakby mieli zapiepszać na grzejniku na 4 brygady za 1800 zł. Wtedy by swój los docenili w urzędzie :)

asddsa
@Strajk

Albo jeszcze jedna historia, odlądałem ostatnio program damy i wieśniaczki ( tylko tam byli panowie). Więc wieśniak z boeszczad pojechał do warszawy, a Warszawiak w bieszczadny na gospodarstwo. I jak trzeba było pół tony węgla zanieść do szopy to już za ciężko dla warszawiaka. Jak powiedział warszawiak to nie jego klimaty bo on jeżdzi limuzynami ze skórzaną tapicerką a nie furmankami. I te pół tony węgla za ciężko dla niego.

Robol

Ktos wie jak sie nazywa dyrektor ?

Girl

Jest jakaś praca dla kobiet ?

@Girl

Tylko dla ładnych :) Należy złożyć aplikacje

@anonymous

Zastanów się dobrze gdzie chcesz się zatrudnić

@anonymous

Ufff to się łapie ????a zastanowić się bo ?mozna prosić trochę jaśniej

@anonymous

" ?mozna prosić trochę jaśniej" W Biedronce dostaniesz więcej :) no i ustawiaczem nie zostaniesz - na razie miejsca zajęte :)

Dzieki bogu odszedlem

Bakteria nie osmieszaj sie czlowieku jakby nie ustawiacze. !!!!chlope oni modla sie co zmiane.i ty tez. Bo tez jestes pseudo ustawiaczem Aby tylko maszyny dzialaly Cala zmiane bez problemu bo wtedy mozecie spac pic. Kawke. Alko..cala zmiane i kitrac sie gdzie sie da. Byle zlecialo 8h a reszta na was (usunięte przez administratora) Nieroby. Pozatym wystarczy zwyklego motkowego nauczyc jak sie ustawia maszyny a was (usunięte przez administratora) na mlotek i wtedy zmienisz zdanie nierobie. Tylko ze wy wiecie o tym ze. Jak nauczyli by sie mlotkowi ustawiac to was pogonia na mlotek albo z roboty bo na (usunięte przez administratora) nierobom placic jak zwykly pracownik zrobi to samo za mniejsza kase . a jesli o ciebie chodzi przewaznie twoje posty sa pisane na zmianie twojej podczas pracy gdy ty powinienes pracowac to siedzisz na tym forum i komentujesz. Aleco sie odwlecze to ....!!!!!!!

@Dzieki bogu odszedlem

" Tylko ze wy wiecie o tym ze. Jak nauczyli by sie mlotkowi ustawiac to was pogonia na mlotek albo z roboty" W chwili obecnej nie ma takich "mlotkowych" co by sie nauczyli ustawić maszyny , a szkoda i to wielka Odszedłeś , a mogłeś być orłem i pierwszym ustawiaczem , tylko jakoś nikt nie zauważył Twoich zdolności ciekawe dlaczego - pewnie za dużo było przycisków na pulpicie Myśle ze marzeniem kazdego pracodawcy by było zeby ustawiacze pili kawke , a maszyny zapierniczały na okrągło Pozdrawiam :)

Dzieki bogu odszedlem
@bakteria

Niema takich co by aie nauczyli ustawiac. Znowu aie osmieszasz. Potrzeba troche czasu dac kazdemu z nich. I sie naucza. No fakt ty pewnie bakteria odrazu umiales uatawiac albo nauczyles sie w godzine ustawiac w cale sie nie dziwie. Jak kazdy z pracownikow by mial tyle czasu na opierdalanie sie co ty na zmianie to tez by sie mieli czas nauczyc. Ale co ja tam moge wiedziec. Ty wiesz najlepiej przecierz ze zaden nie nadaje sie. Nie ocenia sie ksiazki. Po okladce..a ja odszedlem. Nie dlatego ze tobie niestety sie zdaje ze mialem problemy z pulpitem tylko mialem dosc na was robic nieroby bo gdy byl pelny sklad ludzi to ustawialiscie kazdego na maszyne zeby (usunięte przez administratora) non stop a swoich przydupasow na kawke papierochy i opierdalanie cala zmiane. ..ps zato ty z pulpitem niemasz problemu na kazdej zmianie na tel siedziec i pisac swoje wypociny zamiast pracowac. I mowisz ze pracodawca sie by cieszyl zeby maszyny 24 h szly non stop. Bez awari Pewnie tak..ale czy ucieszy sie ze na kazdej zmianie jest minimum 3-4. Co nic nie robia a placa im zato i niekiedy wieksza kase niz temu co zapierd.....na was.???

Wrozka
@Dzieki bogu odszedlem

Idą czarne dni koniec opierdalania się albo praca albo do domu

@Dzieki bogu odszedlem

"Niema takich co by aie nauczyli ustawiac. Znowu aie osmieszasz. Potrzeba troche czasu dac kazdemu" Jak widać są , Ty pewnie do szkoły chodziłeś min. 8 lat , a piszesz jak dziecko w piątej klasie . Widać nie zawsze czas wyjdzie na dobre Myślisz ze byś się uczył do emerytury? PRZECIEŻ - tak powinno się pisać "tylko mialem dosc na was robic nieroby" Teraz robisz na innych nierobów i tak już będzie do końca Twoich dni Idąc Twoim tokiem myślenia to w biurowcu wszyscy sie opierniczają :)

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Nisko
ACTION Poland Sp. z o. o.
Serdeczny kolega

Jajec ty nie robie slyszalem zeby sciemniac gorzej to przeniosles sie az na kuznie bo na bateriach musiales pracowac i nie do sie tam siedziec na telefonie i w czsie pracy dodawac komentarze na gwork.

Gusman

Kto to ten jajec

Kadrowiec uczciwy
@Serdeczny kolega

Ktory to ten jajec nierob mozna namiary. Szybko zrobi sie z nierobem. Porzadek!!

@Kadrowiec uczciwy

Wszystko w swoim czasie zostanie podane a narazie zegnam

Polak
@Serdeczny kolega

Łysa łajza z B brygady . Chyba.

Gusman
@Polak

Jeśli chodzi o lesera to już nie pracuje

Yrek

To jest najgorsza firma ... już na felgach lepiej. Cwaniaki ustawiacze kawka papierosek a reszta na tych gamoni robi. Ale cóż ja to wolę niż pod stołem do ust brać za awans

Bylem widzialem tych nierobow
@Yrek

Swiete slowa. Dyrekcja powinna na kazdej zmianie zostawic po jednym. Ustawiaczu i tule a reszta na mlotek albo zwolnic aa tak to na kazdej zmianie minimum jest 10 osob tylko ze zawsze minimum 3 sie (usunięte przez administratora) bez celu a reszta robi. Bo nieroby kawka alko papierochy pobunkrowani. W szatniach albo w pseudo biurze. No coz zycie!!#

Bylem widzialem tych nierobow

Oleju w glowie hahhh sadze ze wystarczy byc przydupasem pseudo mistrza. I mozna walic jawnie w. (usunięte przez administratora) Bo kadra nie widzi......

@Bylem widzialem tych nierobow

Byłem w tej firmię trochę i widziałem, są nierówno przydzielone obowiązki, np jeden tłucze młotkiem i ma ciężko, ale to nic, na malarni drugi wiesza 8 ton grzejnika, ciągle ten sam wiesza i nie ma przerwy, bo znaleźli głupka co na nich robi, inni zajeli sobie szpachlowanie i ciągle szpachlują, i nikt ich nie nazdoruje, ci ze szlifiernii zrobią normę i się plątają, albo na fajce są w kiblu lub spią po kątach, ale jeden z drugim nie pomoże drugiemu co 600 sztuk ma zawiesić. Jak miszcz czy brygadzista ma nauczyć ludzi różnych stanowisk pracy jak ciągle ten sam człowiek robi ciągle to samo, a gdzie najgorsza i najcięższa robota to ten co dułżej starzem ucieka, Yo samo ci ustawiacze mam niedaleko wydział to widzę, 200 metrów od odlewnii są za minuta początek zmiany, jakoś im się nierobom nie śpieszy, A jak sami kiedyś powiedzieli, jak pijdziesz gdzie indziej to 8 godzin trza robić, a tu nie trza, bo i pół zmiany można pochodzić, i do tego jest ich kilku. I właśnie z tąd są niskie zarobki w tej firme ileś kasy do podziału na tyle osób z czego z 20 % nieproduktywnych, To po 3 000 zł na wypłate chcecie, Za dobrze by niektórym było. Za pół zmiany sciemniania to i te 2000 za dużo

XYZ

Co do poprzedniego kierownika wydz.mechanicznego to powiem tyle, że facet nie nadawal się zupełnie na kierownicze stanowisko. Brak umiejętności zarządzania ludźmi, motywowania itd. Faworyzowal brygadę z której pochodził, to oni dostawali premię w ukryciu. Zresztą wszystkie jego działania były po kryjomu. Oczywiście są na malarni brygadziści, którzy uważja,że był dobrym kierownikiem, bo mogli z nim robić co tylko chcieli. Nie szkoda mi go.

XYZ

J.S

Tak obrażacie i piszecie na miszczynie Dampa, a moim zdaniem o wiele gorsza jest koza od 5S nijaka p.Kasia Kabel. Podpiepsza, skarży cały czas. Kiedyś robiła to do Lesińskiego teraz do Strumyka. Jest jego prawą ręką . To ona przyczyniła sie do zwolnienia kier.mechanicznego, to przez nią wyleciał technolog Szifer. razem z lesińskim wprowadzała i wymyślała pudła-niewypał w których przewozimy grzejnik z odlewni. Mam nadzieję,że podzieli jego los. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka..............

@J.S

co ja czytam?! Stary, poczciwy Szifer wyleciał? Co on komu winien?!

gonzo
@J.S

a co twoim zdaniem miszczyni dampa nie jest niczemu winna malo ludzi przez nia z Dampa wylecialo jak osoba ktora cieła rurke 5 miesiecy zostaje miszczem wytlumacz

@gonzo

Wcale nie uważam ,ze jes niewinna, tylko uświadamiam,ze 100 razy gorsza jest koza od 5S.-.wilk w owczej skórze.Koza chodzi po odlewni, robi z wami co chce, a wy co? Przytakujecie, piernie,a wy robicie wszystko co chce. Doda karteczek do wypełniania (usunięte przez administratora) będziemy wypełniać. Jak sługusy, nie mający nic do powiedzenia, bo zaraz (usunięte przez administratora) do Strumyka.

Koh
@J.S

Pamiętajcie o jednym - nikt nie jest anonimowy w internecie .... wiec lepiej się zastanów nim coś napiszesz

@gonzo

Jak mąż mistrz na odlewni był , a może i dalej jest pierwszym czopkiem muszki to ona musiała awansować :) czy to tak trudno pojąć ?

@J.S

zwolniony nie nadawał sie na stanowisko kierownika , jego akurat nie jest szkoda ,ale Sz...a tak

Dampa ni ma
@bakteria

A obecny jest lepszy? Nadaje się na kierownika twoim zdaniem?

Dampa ni ma
@były

Nie wykonywał poleceń pani Kabel.

@Dampa ni ma

Ciężko ocenić kogoś po miesiącu pracy:) To ze chodzi blady i drobi jeszcze o niczym nie świadczy , za miesiac ,może dwa odpowiem Poprzedni bał sie własnego cienia , gdyby nie starzy pracownicy to by nie podjął żadnej decyzji , o nic nie potrafił sie upomnieć , nie dbał o ludzi wcale Jak przyjdzie ktoś mądry rządzić to i czas kabel sie skończy

Doo
@Koh

Prawdę powiedział.

@bakteria

Bakteria minął już okres próbny. Może wyrazisz swoje zdanie na temat tego pana.

@Dampa ni ma

Bakteria minął już okres próbny. Może wyrazisz swoje zdanie na temat tego pana.

Xyz

A poprzedni twierdził, że się na wszystkim zna?

@Xyz

"zwolniony nie nadawał sie na stanowisko kierownika" Tyle w moim poście Kłania sie czytanie ze zrozumieniem

Serdeczny kolega

Jajec wez sie do roboty ty nie robie jeden

Leon Zawodowiec

Głosowaliście w związku z walentynkami na serduszkach? Głosowanie i przeliczanie w pudelku może zostać zfałszowane. Ja mam dla was fajna zabawę.. Zagłosujmy tu na tym forum na najsymatyczniejszą może i najładniejszą oraz najsympatyczniejszego i przystojniaka w Armatoorze. Głosujemy i na produkcyjnych i na biurowych. Bercik też głosuj ;)

@Leon Zawodowiec

Thanku you, ale ja rzem jusz po za mórami armatrupa prafie dwa roki, wienc nie wiem na kogo oddać mam swuj głos.

Tamta dziewczyna
@Leon Zawodowiec

Głosuję na Dyrektora i wcale się nie podlizuję.

@Leon Zawodowiec

Ja też oddaję swój głos na na naszego pana Dyr.

bakteria

Zeby było jasne , nie na czopka tylko na KASIE z drugiego pietra :)

To ja tesz głosóje na Kasie z drugiego pientra : D

Ilovedamp
@Leon Zawodowiec

Ja głosuje na panią czajnikową najlepsza śpryche na zakładzie

ciekawski

Witajcie Armarobole, narzekacie tak bylo i tak pewnie bedzie, pracowalem 2 lata temu w Aramtoorze, czytam i widze że jet nie ciekawie, ale wyniki potwierdzają sytuacja, ile grzejnika schodzi z malarni obecnie ( wiem, że nie ma juz Dampa) to powinno schodzić blisko 36-40 tirów. A ile jest ?

eks kołchoźnik
@ciekawski

Też nie pracuję już kilka lat w armatrupie i ze źródeł z pierwszej ręki wiem, że malarnia przeszła na II zmiany, a robiła w ciągłym. Zanosi się zapewne na upadłość, ewentualne przejęcie przez obcego inwestora. Oby lepszgo.

@eks kołchoźnik

Żadna upadłość nie ma aluteca grzejnik składowany jest na CD nie ma takich depozytów jakie kiedyś były że klient sobie mógł po 300 palet w depozyt wziąć i przez to nie potrzeba tyle grzejnika bo chociażby gdzie by się on pomieścił

bakteria

A gdzie są ZWIAZKI ? dlaczego nie rozmawiaja z zarządem na temat podwyżek ? Jak to jest ze tam gdzie chodzą tylko na dwie zmiany - sobota , niedziela wolne mają sporo wyższe stawki niż robole na lini , malarni i na odlewni ? ? Dlaczego niektórzy dostają podwyżke już kolejny raz od czasu nowych rządów Dlaczego o podwyżkach nic nie słychać ? Są tajne ? Nie wiem czy to prawda , ale na CD podobno dostaną wszyscy po 300

@bakteria

bo zwiunski mamią ludzi, kasę za łebka biorą cholera wie na co, a po tylu latach ichni "prawnik" zorientował się, że dwa zwalczające się związki w jednym zakładzie to bezprawie. Ot cała solidarność. Spytaj byłych pracowników HSW, co o "solidarności" sądzą. Robią pod siebie, sobie załatwiają bezpłatny urlop i saksy, a robolowi mamią oczy.

cd
@bakteria

Na CD po 300zl? To co piszesz brzmi niczym fantastyka. Piszmy powaznie.

@bakteria

CD i podwyżki chętnie sobie pomarzyć można KrK zawsze miał nas gdzieś kasa za sprzedaż się liczyła żeby premie podostawali oni a na CD rozkaz był cisnąć linie i ich to nie obchodzi ma być zrobione nawet żeby robol miał uszami klaskać. Stówa brutto podwyżki raz na dwa lata to rzeczywiście w ch..j. Nie wspomnę o socjalnym na święta 125zł braku premi za niechorowanie tym nikt się nie interesuje odkąd ją zabrali. Za duże wymagania a na wyplatę to można mówić zasiłek bo nawet sobót nie chcą roboczych płatnych już robić niedługo znowu na papierze do d..y będą oszczędzać.

@Magazynier CD

Się normalnie takie jaja tam dziejom w tym armatrupie, ze asz szkoda mnie pisać cokolwiek, rzeby nie wzbudzać wienkszej frustracji wśród pracowników. Jedno jest pewne, oszczędzali na wszystkim na czym się tylko dało, i to nie tylko w Nisku, ale we wszystkich zakładach spółki. Byłem we wszystkich tych zakładach, największa nędza to chyba w Radomiu była.....

@Magazynier CD

Fakt, pamietam czasy, ze jak się s-r-a-ć zachciało, tsza było biegiem gdzieś z-a-d-u-p-a-ć na widlaku, żeby się wypakować, bo albo kible zasrane na CD, albo taka bida była w armatrupie ze papieru do (usunięte przez administratora) nawet nie było. Oj cienszkie czasy byli :(

@Magazynier CD

Nie narzekajta, jak wam zle, lub mało płacom, się zwolnijta, póki jeździłem to kasa się zgadzała, przestałem jeździć kasa przestała się zgadzać, wienc odszedłem.

były

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka - powiedział ktoś mądry. Nie dziwię się, że niektórzy tak się tam zasiedzieli, że świata poza armatrupem nie widzą. Mało brakowało, abym i ja się zasiedział. Przez 4-5 lat pracy w jednym miejscu człowiek się po prostu przyzwyczaja. Ale, wyrwałem się, bo widziałem, że tam nie ma przyszłości. Nie ma nigdzie. Ale pomiędzy zakładami porozrzucanymi po okolicy są kilkusetzłotowe różnice w płacach. Samego armatrupa, choć spędziłem tak sporo czasu, mi nie szkoda. Nie szkoda mi upadlających zarobków, żyłowania ludzi, oszczędzania na wszystkim, byle nie na przepastnych kiesach prezesów i ich orszaku. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie nowy właściciel, który da ludziom zarobić godne pieniądze. Wtedy wrócę. Na razie jednak się na to nie zanosi.

Na taczkach się wywoziło
@były

Tam rok temu w armatrupie nie mieli nawet na wodę dla ludzi tylko jakiś (usunięte przez administratora) i sik był z kranu podłączony do maszyny "sodującej". Jak tam byłem to wszystko było zabranie co można było zabrać. WSZYSTKO i musze tak napisać. Komuna wówią że była zła ale w tamtych czasach zakłady były wielkie i potężne, na samej Hucie pracowało około 30 tys. ludzi w kombinacie, kolonie, 13 stki dni hutnika to wizytówka PRL u. A w kapitalizmie wizytówką są cieńia, cięcia, oszczędności, z robola zrobić dziada i nędzaża. Zniszczyli i ośmiali kościół, zrobili sex przedmałrzeński normą, dawanie (usunięte przez administratora) za 14 lat, zwiąski gejowskie, pełno rozwodów, zdrad, oszustw. Tak wygląda 21 wiek " róbta co chceta" woodstoki cpanie i wolna amerykanka. To zmierz i upadek tego systemu. Takich dobrodziejów i chlebodawców to się za PRL ta taczkach z zakładu wywoziło.

O jakich "powyżkach " piszesz , czyżby znowu po cichu niektórzy dostali?

ygygu
@anonymous

na mosiadzu dostali po cichu nie duzo ale dostali minimum po 200... 300 a moze i nawet po 400 zeby sie nie pozwallniali

Kość
@anonymous

Jeśli uważasz wyrównanie do najniższej krajowej za podwyżkę to życzę powodzenia ;)

Oto i podwyżka
@Kość

Za mojego czasu jak nowy przychodził to miał na umowie próbnej 1600 zł brutto podstawy, to było ze 3 lub 4 lata temu. Umowa próbna to nie była umowa pierwsza wedle ich numeracji. Po umowie próbnej dostawało się umowę pierwszą. Nagle rząd ogłosił wprowadzenie płacy minimalnej na oszałamiającym poziomie 2000 zł brutto. To byl wielki cios dla Krakusów bo ludziom trzeba wiecej płacić, Szefowie wpadli na pomysł że przemię za niechorowanie (średnio 300 zł miesięcznie) włączą w stawkę. Ludzie podpisali aneksy do umów, a niektórzy nie zaczaili do wypłaty że tyle samo zarobią, I jakie było ich zdziwienie przy wypłacie że tyle samo jest na przelewie. To forum za niedługo bedzie polityczne itp itd:). Każdu stara się oszukać, dla siebie jak najwiecej zagarnąć, ograbić, wykorzystać. Jeden kradnie na Amber Gold, Drugi metdą na wnuczka, Trzeci metodą na Policjanta, Czwarty kupuje spółki giełdowe po atrakcyjnej zaniżonej cenie (ostatnia afera przejęcie CIECH przez Kulczyk Inwestment, inna sprawa to Autostrada kulczyka pod poznaniem najdroższa kilometrówka w Europie). A piąty ma inny sposób na okradanie.

&#-._&#;_
@Oto i podwyżka

Chlopcze. Oto zo do najnizszej wyrownali to pikus bo kilka osob mialo mniej. Niz 2100. Ale polernicy i szliwierze. Najmniej mieli 2300-2700 I zeby nie odeszli dostali wedlug widzi misie. Centusiow z krk. Od 200-do 400 a nawet i 500 zl podwyzki byle by sie nie zwolnili itd. Jeden dostal 200 drugi 300 itd itd. S ty dalej pracuj za 1900 nettto. Jak ci pasuje!!!

" Jacie " Może czas wrócić do szkoły nauczyć sie czytać ze zrozumieniem , ja nie widze zadnego postu gdzie bakteria narzeka Każdy ma prawo do krytyki , a jej jest dosyć trafna , chociaż nie zawsze sie z nią zgadzam

Ona

Powyzki

Satysfakcja

Ściezka kariery zawodowej jest dluga i wieloetapowa, sam zaczynałem od stażu z PUP za mniej niż 1000 zł netto. Nastepnie dostałem propozyjcię pracy od innej firmy gdzie nie odbywałem stażu, za ponad 1000 zł, to było bardzo dawno temu. Takie były początki, nie łatwe, pokręcone lecz trzeba było czekać na nową lepszą propozycję, ciągłe nabywanie umiejętnosci i budowanie swojej mocnej pozycji tylko się do tego przyczyniło. Dzieki ciągłemu poszerzaniu horyzontów, uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych, kursach językowych, odnajdywaniu się w trudnych sytacjach, oraz zdobycia doswiadczenia w kilku kluczowych firmach z branży, dziś po tylu latach cięzkiej pracy doszedłem do rocznego zarobku na poziomie 40 000 netto rocznie. Czy to dużo na obecne czasy ?. Czy takie wynagrodzenie jest staysfakcjonujace ?, Odpowiem że nie, Sukces jest dla nas czymś kuszącym, ze względu na profity i pozycję społeczną. Aby zebrać plon na jesień, trzeba na wiosnę zacząć siać, więc sieję już tyle lat, rozwijam się i chciałbym w najbliższym czasie pokonać swoje granice. W myśleniu ludzi leniwych pozycja materialna jest zdobywania okradaniem i oszukiwaniem, dla mnie owoce sukcesu są zdobywanie tylko ciężką pracą.

Jestem za
@Satysfakcja

Ciekawy ktory(a) sie tak natrudzila zeby to napisac nic nie wnoszacego o pracy,warunkach traktowaniu pracownikow w tej firmie

byly
@Jestem za

kto pracował dłużnej niż rok w armatrupie z pewnością wie kto takie piekne poematy pisze:)

@Satysfakcja

Zarabiaj i ponad 80 tys rocznie , tylko dlaczego właśnie w firmie o której profilu nie masz pojęcia ? Z tego wywodu można wyciągnąć tylko jeden wniosek , ze jesteś zwykłym "spadochroniarzem " tak jak wielu poprzedników Przed Tobą byli tacy co mieli sporo większe CV i co zrobili ? Nic , upodlili tylko zwykłego pracownika każąc mu pracować za minimalną stawke . Zgadzam sie , ze kasy na podwyżki brak , ale dlaczego ? Własnie przez takich "skoczków" którzy za wszelką cene udowadniają ze zawsze mają racje i chcą wszystko zmieniać po swojej myśli , a KOSZTY tych "złotych " myśli odbijają sie na pracowniku Ludzie którzy piszą ze zdobywali doświadczenie w kluczowych firmach , to tak naprawdę idąc do firmy o innym profilu nie mają zielonego pojęcia o specyfice tej pracy Dlaczego nie trzymałeś sie tych kluczowych firm?

@byly

tjaaa, przypominam sobie kogoś. Nie wiem, czy to dokładnie ten, ale jeśli to ten, to oprócz kwiecistej mowy, potrafił zwyzywać pracowników, aż chcieli mu w końcu wpier...lić.

Wszedłem do dobrego pociągu
@były

Wszedlem do dobrego pociągu a nie bylejakiego. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do finansowych marzeń.

Jacie
@bakteria

Może zamiast krytykować innych lub być cebulą to warto by było poszukać innej pracy skoro w Armatoorze jest tak źle ? Może jest tak wygodnie że się nie chce? Ooj jakie to przykre... Najłatwiej jest nagabywać na innych a sam narzeka jak mu źle...

@Jacie

ja 2 lata temu wysiadłem z tego pociągu. Każda zmiana roboty z armatoory na inną to dobra decyzja. To nie była zła firma, jeno kasa licha i ludzie do bani. Większość. Szkoda. Smutne, ale prawdziwe.

Szczesliwy ze odszedl.......

Jak tam sie sprawuja nieroby z odlewni ???dalej pija po szatniach i kiblach. Nierobiac nadal nic. ....ponoc kolejni sie z odlewni zwolnili a w kolejce jest jeszcze pewnie kilka osob. Pierdo......za gowniane pieniadze. (usunięte przez administratora) na tych idiotow. Co sie obijaja a biora wieksza kase od tych co robia...no coz.jaki zaklad tacy pracownicy. ......

Jolka

Czy są szanse dla dziewczyny ? na tym cd

@Jolka

Tak umowa zlecenie o ile będą wogóle przyjęcia co się nie zanosi narazie

• Jak się pracuje w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatoora S.A. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Armatoora S.A. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)
1.4/5 Na podstawie 854 ocen.

Armatoora S.A. (zakończona działalność)