A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Ciekawska

Czy wie ktoś coś o kierowniku na AKFie? DLACZEGO odszedł z poprzedniej pracy??

U kn0w who
@Ciekawska

Odszedł i tyle, ale już żałują tego.

Marcin C.

Uwaga ! Firma kasuje negatywne opinie. Byla ich masa ! Cała ich polityka to jedno wielkie naginanie rzeczywistości oraz wyzysk.

Marcin B.

Pracowałem chwilkę w tym burdelu i cieszę się, że odszedłem. Niewolnicza praca, niskie zarobki zmotywowały mnie do odpuszczenia sobie pracy w tym syfie.

CZERWONE FUJARY

Wszyscy zgodnie jednym chorem......Powiedz stary coś zrobił ...że ci tak cisnom ....może zwiedzisz Rzym lub Krym choć ten jeden raz....powiedz chłopie jak pomóc . w tej niedoli złej ...powiedz....w końcu nam zechciej..... ..stara wiara znów wygarnie ci błędy twe ....lecz do góry głowa....uważaj!!!! Na gałęzie.....nanananannana i jechannnnnaaaa!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Lili

Super robota - można chorować co miesiąc i spać na nockach.....

Actuator

Ustalcie priorytety i sie sfokusujcie, a bedzie dobrze. Na miescie mowia, ze nowy kierownik zatrudniony...

23e4

@iko może po prostu w=sytuacja na każdym stanoiwksu inaczej wyglada

Obserwator

A czy sa tam lub byli jacys szefowie o ktorych sie dobrze mowi? Jak wygladaja relacje kierownictwo pracownicy? Dalej sa chamskie docinki?

Trybik

Praca w Kayser wymaga dużo odporności psychicznej. Ojciec lider ma braki w zarządzaniu, przez co batem motywuje pracowników do dobrej pracy. Firma niby niemiecka, ale z porządkiem ma nie wiele wspólnego. Niezłe bagno. Nie polecam.

Olbrzym

Typowa firma krzak , tylko że w "garniturze koncernowym". Porażka...

bcsbcbd
@Olbrzym

Tey gościu, chyba nie wiesz co to znaczy "firma-krzak" :D

Kłodzko

No bo kto normalny i po co otwiera na takim wygnajewie zakład i po co skoro w Batorowie do okoła kupe ziemi by się rozbudować i mieć wszystko elegancko w jednym miejscu i pod kontrolą...

@Kłodzko

Ale tu nie ma komu robić, a efektywność batorowaska jest przeciętna...

andrzej

Narzekacie na Batorowo ? Zapraszamy do Kłodzka, dopiero dostaniecie po (usunięte przez administratora) każdy weekend sie pracuje na 3 zmiany ! Nie kompetentne kierownictwo i brak jakiej kolwiek organizacji pracy sprawia ze ludzie traktowani sa jak rzeczy , zmusza sie ich do wszystkiego. Batorowo część produkcji powoli przenosi do Kłodzka i zamiast wysłać dobrych pracowników z Batorowa by nauczyli nas jak wykonywac prace to lepiej było wydać tysiące euro strat powodowanych przez niedoswiadczonych pracownikow. Potwierdzam (usunięte przez administratora) jakich mało - dodam tylko ze niemcy mają połowę mniejsza norme niz polacy i 5 razy wieksza wyplate, spadam stąd niewarto tracic czasu i zdrowia dla ludzi ktorzy mają to w (usunięte przez administratora)

ula

A ile tam jest zmian?

sachem

pracownik ...po co jeszcze z nami pracujesz?

Naganiacx

Naga prawda...ale prawda

tak właśnie zaczęli od d..y strony najpierw ludzi zatrudnili a brakuje pojemników maszyn miejsca gdzie przepisy, wymogi itd. ale co tam ważne aby produkcja szla śmiać mi się chce ludzie przychodzą i odchodzą a dyrektorek taki pewny był ze pod brama 100 osób będzie stało a on sobie wybierze naj panie dyrektorze szanuj pan starych pracowników

sachem

SZczera ...w ilu firmach pracowałaś?, piszesz że bałagan,a obejrzyj się wokół swojego stanowiska ....zobaczysz bałagan.Zacznij od siebie a potem oceniaj innych,bo nie wszędzie za Ciebie będą sprzątać.

sachem

...a strukturę zakładu zostaw jego zarządowi. Aczkolwiek ,jeżeli uważasz,że masz lepszy pomysł na organizację zawsze KVP możesz napisać i jeszcze nagrodę łykniesz :) Pozdr

swój

Alicja poznaje Firmę, i tez ogląda ja z zainteresowaniem,...i ze zdumieniem, prawda jest taka,że sprawiedliwości nie ma..ale krzywda nikomu się nie dzieję

m

Hmmm...,odważny to ty jesteś ...,szkoda,że nie w zakładzie przypomnij sobie jakiego wcześniej miałeś szefa,zawsze możesz do niego wrócić ,jeżeli twój kierownik cię nie docenia.

Sprawiedliwa

Tak ty tyle wyciagasz bo kazdy dzial ma inna stawke!ludzie sie staraja i nie pier...jak nie wiesz świerzynko!

Ogar
@Sprawiedliwa

Nie każdy ma tak dobrze jak Ty!!!!Ludzie przychodzą przez pośredniaka i po półtora roku akordu mają 1400 - 1600 zł .... a Ty ile masz Sprawiedliwa że tak mówisz ????? Umowa o prace czy tymczasowa ?!

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.