kayser automotiwe systems

Batorowo

Opinie o kayser automotiwe systems

Lukasz

21 stycznia giełda pracy do Kayser (miejscowość Jaszkowa) - jak podaje Powiatowy Urzad Pracy w Kłodzku.

Marta

@JEST SUPER, kilkanaście lat przepracowanych przez Ciebie w kayser automotiwe systems to chyba znak, że ta firma spełnia Twoje wymagania. Masz bardzo duże doświadczenie z tym pracodawcą. Czy przez ten czas zmieniałeś stanowiska w obrębie struktur firmy, a może awansowałeś? Ze względu na Twoją wiedzę wynikającą ze stażu w kayser, prosiłabym Cię o wypowiedź na temat możliwości podnoszenia kwalifikacji przez pracowników i awansów. Jak to wygląda w tej firmie?

JEST SUPER
@Marta 05.12.2017 22:41

Owszem jeśli pracownik się stara i widać że chce, jest możliwość w firmie podnosić swoje kwalifikacje i awansować. Nie jest lekko ale da się.

Stu

W firmie panuje totalny wyzysk pracowników który jest w ogóle nie adekwatny do zarobków,nie wspominając chociażby o szacunku dla ludzi. Brygadzistki oczywiście mile tylko gdy pracownik będzie pracował w soboty lub brał nadgodziny a nie każdy może sobie na to pozwolić bo poza pracą ma też swoje życie prywatne. -brak szkoleń -słabe zarobki -z dnia na dzień coraz większe wymagania bez jakiegokolwiek docenienia -odpowiedzialność za pracowników z Ukrainy, większość z nich nie jest w stanie się porozumieć z brygadzistka a za wszystkie braki, ilości, problemy musi odpowiadać pracownik z Polski -częste awarie maszyn, nie są brane pod uwagę przy nie wyrobionej normie -brygadzistki wolą więcej uwagi poświęcac na plotkach w stołówce niż rozwiązaniem problemów na linii Oczywiście na szkoleniu bhp pada mnóstwo zapewnień jak to jest cudowna firma, a cała prawda wychodzi po zaledwie jednym przepracowanym dniu pod bacznym okiem Pana kierownika ze stoperem. Brak słów..

Zly
@Stu 07.10.2017 23:48

Of 7 nas zalatwi

Zły
@Zly 08.10.2017 22:07

Zgadzam sie . W Kłodzku jest nowy mistrz ktory nie ma szacunku do innych. Załatwiłem sprawy z lekarzami a on na to zastanowię się . Co to ma być ? I sie dziwia czemu dużo osób odchodzi albo on zwalnia bo on tu rządzi a czemu z biora nie patrza?bo maja.to w (usunięte przez administratora)

Tomek

Firma jest straszna - jest straszny wyzysk - nie wiem dlaczego firma jest tak ukierunkowana ... Ja bardzo chciałbym zarobić a firma to mi uniemożliwi , niby jest to międzynarowowa firma ktróa robi części dla wielu marek , z nimieckim kapitałem , ale wyzysk daje się we znaki . Kierowicy produkcji poruszają się ze stoperami i tylko patrzą gdzie uciąć czas . To jest naprawdę przykre ... Dlatego moja prośba do kierownictwa zakładu - otwórzcie oczy na ludzi którzy zarabjają na Wasze pensje ...

Mieczysław
@Tomek 25.10.2017 08:03

Dyrektor na ograniczone myślenie plus centrala w de. Ryba psuje się od głowy.

Podły
@Mieczysław 27.10.2017 12:14

W Kłodzku dopiero jest bajzel . Nie polecam serio

JEST SUPER

Praca w różnych firmach dała mi prawo ocenić pracę w firmie KAYSER w której pracuję lat kilkanaście, na porównanie co do warunków jakie tutaj panują: -pracownicy: no cóż wymagania duże, starania małe. - kadra zarządzająca: różnie to bywa, bywali tacy co mieli wszystko w "pompie" bo zahaczyli się tylko na krótko, ale stara kadra stara się aby pracownicy byli zadowoleni i firma prosperowała sprawnie. - zarobki: obliczane rzetelnie i wypłacane na czas, do tego nagrody za pomysły racjonalizatorskie, socjalne na wczasy pod gruszą, socjalne świąteczne, paczki na święta i różnego rodzaju premie. - dyrektor: człowiek tak często oczerniany a tak na prawdę w różnych ciężkich sytuacjach okazywał się człowiekiem wrażliwym i ludzkim służącym pomocą. Wystarczy tylko uczciwie porozmawiać. - ogólnie pracując lat tyle ile pracuję jestem w stanie powiedzieć że mam zamiar tutaj doczekać emerytury bo jest ogólnie fajnie, problemy jak w każdej firmie.

Marta

kayser automotiwe systems posiada filie na całym świecie, np. na Węgrzech, Niemczech i Hiszpanii. W związku z tym mam pytanie. Czy istnieje możliwość awansu do zagranicznego oddziału tej firmy? Jeżeli tak, to moglibyście opisać, bazując na swoim doświadczeniu w tej firmie, drogę do takiego międzynarodowego awansu?

Lukasz

Kayser non stop się ogłasza w lokalnej prasie i na stronie U. Pracy. Ludzie zmądrzeli olali te firmy w powiecie kłodzkim i uciekają do Czech.

Antonina

Chciałabym jeszcze spytać, jakich pieniędzy można się spodziewać jako Specjalista?

Antonina

Aplikuję na stanowisko Specjalista ds. zarządzania produkcją. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat ?

Montażysta
@Antonina 27.11.2017 13:41

Zależy do jakiego działu. Słyszałem że w jednym jest głupi kierownik.

Sprawiedliwa

Na AKF normy nie do pokonania tak wysokie że nie da rady się ich wyrobić nawet jak się pracuje od deski do deski stoisz przy maszynach starasz się żeby zrobić normę aby więcej zarobić ale naprawdę się nie da nawet nie idąc na przerwę robiąc całe osiem godzin jest du..pa więc lepiej się nie przemęczać i nie starać się... A wypłata śmieszna wręcz tragiczna i nikt nic z tym nie robi nawet brygadzistki nie walczą o swoich pracowników... Gdyby wynagrodzenie było lepsze praca całkiem nie zła...

Marta

@Tomko piszesz, że odradzasz pracę w kayser automotiwe systems. Czy mógłbyś rozwinąć swój komentarz i przedstawić tę firmę ze swojej perspektywy? Dlaczego masz o niej takie a nie inne zdanie? Twoja opinia o kayser automotiwe systems będzie wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą firmą jako pracodawcą.

Tomko
@Marta 15.11.2017 18:24

Zarządzenia na niskim poziomie, a firma jak (usunięte przez administratora). Nikogo nie interesuje człowiek tylko wydajność. Dyrektor ma dużo kompleksów, a szczególnie ten jeden - niższości, dlatego szuka poklasku wśród swoich ludzi. Kto tylko się wychyli jest stracony. Wręcza nagany i zwalnua. Istnet show.

Athlon

Planuje aplikować na utrzymanie (usunięte przez administratora). Może mi ktoś powiedzieć jakie zarobki, jaki system pracy?

Tomko
@Athlon 06.11.2017 19:16

Odradzam. Unikaj tej firmy. Zobacz na ocenę i komentarze.

Odlot

No i dalej nie ma Kierownika Montazu. Tokutaro Suzuki bedzie aplikowal, jakby co...

różyczka

nie podoba mi się to że żona brygadzisty z piecy przesiaduje na piecach niby pracuje bo pracę którą ma na 8h kończy o wiele wcześniej a premie dostaje przecież ona pracuje na innym dziale ,no tak tylko tam niema premi,przecież na piecach też są pracownicy którą tę pracę co wykonuje ta pani też potrafią zrobić

Heh
@różyczka 23.06.2017 19:18

Czyżby chodziło o Magdę S?

gizmo

czy wiecie może czy został już wyłoniony nowy kierownik na montażu?

gremlin
@gizmo 16.10.2017 13:08

Nie ty jeden tam aplikowałeś ... firma nie jest konkretnai poszukuje już długo na te stanowisko ... co chwile są rekrutacje z Panem R i Panią M . Ta firma poszukuje chyba jakiegoś profesora z Lean Management ... dziwne ?!

Marek
@gizmo 16.10.2017 13:08

Co się stało z poprzednim kierownikiem ?

Jeremiasz

konkrety są takie że 2 tys. z lekką nadgodziną. Tyłka nie urywa .. Panie nie polecam , radę omijać szerokim kręgiem ... nie wiem nie długo będzie chleb sznurkiem chyba kroił ;-/

Alfa

Proszę o konkrety. System pracy, zarobki, dodatki, wymagania. No i atmosfera (choć z tego co czytam to raczej nie za fajnie). Zastanawiam się nad zmianą pracy na Kaysera właśnie tylko nie wiem czy warto.

.. podły

Narzekacie.na batorowowo ? Zapraszam do klodzka. Tam to.jest wielki syf nie maja szacunku do pracownikow . Muei byc taka norma i koniec albo wylatujesz a co my roboty jestesmy ??? Zamiast szybciej i wiecej do zrobienia to powinniscie.zrobic malo ale doskonale.zrobione a pozniej narzekacie.ze jest szkolenie ??????? Zle tamponowanie lub zgniecenie ? Dlaczego ? Wymyslacie gowniana norme zeby bylo.jak.najwiecej . A co do.ukraincow to.jak.oni maja ? Na montazu jak.jest audyt to.wolne a dlaczego.nam nie dadza.sie pytam ?! Brak szkolenia.maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkokenia.bo.sami nie.potrafia . Taka jest prawda a sie.dziwia ze wypadek sie stal Po cholere to. Wszystko teraz jaies wieszaki wymyslili na worki z czesciami i co.to.dalo ??? Powiem tyle i prawde że ten.kayser to.wielkie dno bajzel i w dodatku syf nie polecam... dno

Rokefeller

Ukraina, ukraina i jeszcze raz Ukraina. Bardzo cieżka firma ....

Wro
@Rokefeller 17.10.2017 18:57

Zgadza sie ja pracuje w jakosci(jeszcze)I znam to od drugiej strony

Olaf

I co jej zrobią? Obstawiam, że rozejdzie się po kościach. Bynajmniej Panie Dyrektorze ja chętnie podpowiem ;) - DEGRADACJA!

Roman

Kierownik działu montażu - czy może powiedzieć co to za stanowisko ... polecacie ?

Marcin
@Roman 21.09.2017 21:12

Nie

gizmo
@Marcin 28.09.2017 19:52

dlaczego nie polecacie tego stanowiska? Co z poprzednikiem, dlaczego odszedł?

idiota

jest fajnie mazyłem zeby tutaj prcowac

Naganiacz

Kierownik Dzialu Montazu poszukiwany... Aplikuje ktos? Tylko sie nie pchac i po kolei.

Adam

Hejka, da ktoś znać czym dokładnie zajmuje się zakład produkcyjny w Batorowie? Tzn jakie działy się tam znajdują i jakie konkretne części się na nich wytwarza? W internecie znajdują się informacje tylko na temat czym zajmuje się firma jako całość a nie ten konkretny zakład.

idiota

Jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] najważniejsze ze się kasa zgadza.

Nostress

Cacy cacy dla tej glacy a ludzi wywożą karetkowi na noszach jak na tacy. Takich było paru co nieznali w głupocie umiaru i nie mieli zamiaru aby załogę szanować przecież nowych będą kolonizować. Ma taką metodę przetrzebić tę trzodę a na osłodę dać tym co zostali stosik medali. Byle by na duchu nie upadali i dla produkcji normy wyrabiali...ilość tylko jakość czasem byleby miesac minął z zapasem. Ale ale żadne żale i lamenty taki ły..y...taki święty choć ma umysł nieogarniety rzuca kolejne bzdurne przynęty typu premia co życie zmienia na plus...ale zdrowie leci w minus bo ciągły stres i mus..pisze jeden ze mu rymu zbyt mało wiec napisz pało tak żeby się wszystkim nam spodobało chcesz to walcz nikt nie broni niech ci piękny rym.poleci po skroni i niech pióra twego nikt nie dogoni...a gdy padniesz wycieńczony po twej smiesznej pracy w agonii nikt po karetke Tobie nie zadzwoni nawet gdy w robocie lecisz na twarz ...to twoje ryzyko tylko ty je masz. Nic się nie zmieni ta grupa cieni firmę w bitwę o normę zamieni i co z tego ze ludzie podnoszą głos powtarzam raz jeszcze tu liczy się tylko firmowy trzos. Jak jest zysk a nie strata to krawat z radości pod sufit aż lata taki to z jednego i drugiego jest dyplomata ze u prezesa ma lepiej niż u swego rodzonego brata... Ciśnienie rośnie a pacan cieszy się z tego radośnie ....zmądrzeje makówka jak komuś pęknie na wylew glówka...szkoda jedynie ze będzie dla pracownika za późno krety..nie

Adam Mickiewicz
@Nostress 11.09.2017 20:57

Siada Adam do pisania lekcję rymu dać cieciowi, co swe tanie wypociny sprzedać chce czytelnikowi. Zamiast książkę wziąć z polskiego albo choćby wyGooglować, jak to robić, jak rym składać, woli bzdury publikować. Chcesz pocisnąć kierasowi, rób to z odpowiednim stylem, zamiast gówno w sieć pakować nazywając swój shit rymem.

Widoczny

Słabo bardzo słabo najwiecej wpisów robią panie z akf a same nic nie robią tylko na innych zwalają winę a same siedzą z podkulonym ogonem w swojej klitce

różyczka

Panie prezesie jeżeli panu zależy na terminowych wysyłkach i pracownikach któży pracują już wiele lat,to niech pan się w końcu zastanowi jaka jest tego przyczyna że pracownicy się zwalniają,ja mogę panu podpowiedzieć,to się zaczęło od czasu gdy zmienił się kierownik działu akf i panie z "czasoumilaczami"jeżeli pan kierownik będzie tak postępował z pracownikami to ludzie będą się zwalniać bo to nie jest na naszą siłę fizyczną i psychiczną

Adam Mickiewicz

Słabiutko, słabiutko. Aż się kiepsko czyta. Ani to szesnastozgłoskowiec, ani inny rym. Układ tekstu również "niewierszowy". Przekaz jest zawarty, owszem, ale forma małoprzystępna czytelnikowi. Proponuję walić prosto z mostu następnym razem.

Czas najwyższy

Jeden drugiego juz wykończył karierą tym kolejną zakończył. Nie waźne jakim to sposobem znów powiało miętowym chłodem jeden minus ktory nim się wściekną w końcu z gółry gdy zobaczą policzą ile tracą wtedy swej siębrzytwy chwycą ci co toną lub co tracą swoje nerwy przecież zwariowac mozna z nim bez przerwy on planuje postanawia nowe cele wszystkim stawia tylko innym a nie sobie ...pytam czy ktos widzi te absurdy? Czy potrzeba w koncu burdy by się cos moglo zmienic by ktos kogos mogl docenic a nie tyko cisnąć wiecej a tu fige masz w podzięce stoper bacik gdy za malo a bilecik bo zostalo cos na górkę lub czysciutko i rowniutko jest  ze sznurkiem. Taki gest z of7 jest.Ludzie smieją się wesoło choć ten bajzel jest wokoło ale będzie przecieź lepiej i nie traćcie wiary swej bo to lepiej kiedy będzie gdy inny kogut zasiądzie na grzędzie i zarządzi tym kórnikiem lecz nie wymuszaniem i nie krzykiem a spokojnym tłumaczeniem i porządnym ludzi przeszkoleniem. Szanuj panie pracownika co ci jeszcze normę robi a nie gadasz niech się drugi przysposobi na to miejsce bo ten pierwszy głupi nie jest widzi co się pisze w rejestr i sam ile tu charuje a wciąż słyszy ze dziaduje. Brygadzistki ...w zasadzie mogłyby pracować rzadziej według jego eminencji skrócimy im połowę ich kadencji i zastapmy je studentem czy innym zdolnym młodym talentem.  To byłoby już ewenementem i jak to się w końcu uda znów se krzyknie działam cuda tylko mu odpowie co? Ano echo pod tą strzechą albo wschodni tylko powieje wiatr z którym tak czy tak firma jest juz za pan brat Jedni leżą pod palmami inny leżą szpitalami a tu ciągle bitwa między nami o wyniki o te sprawy by zaznać w końcu sławy której mu tak bardzo brak ...znów ten wybrak...ilosci...a na słowo brak trzęsie się cały w żalu barak ze się nikt tu juz nie stara przecież tak to Ĺadnie szło źeby wlać coś w grubsze szkło i wznieść toast za zwycięstwo za to męstwo które sprytem zmysłem swym wiedzie wśród gawiedzi prym i jak wszyscy dobrze wiemy nic nie zrobi by dla Ściemy coś skasować jak co miesiąc był wyniczek taki jest to kierowniczek.  Krzyczeć i się drzeć to tak można? Na słabszą płeć ? Kto tak robi ? To się kwelifikuje jako....gdy to słowo w końcu padnie będzie bardzo juz nie Ładnie bo nikt nic z tym nie zrobił wcześniej gdy słychać było o sprawie w całym mieście co się jeszcze musi stać nożesz .....k......jego.....m.... Nerwy puszczą jak postronki i usłyszą w końcu dzwonki ci u góry chyba trzeba lecieć w chmury by tam wcisnąć papier swój z tymi słowy. ..My tu mamy taki gn..j ze to tylko kwestia czasu ....dobrze dosyć tego juz chalasu....brakuje komuś opinii dowodów jakichś Śmiesznych korowodów?a  Mało było tych pielgrzymek z petycjami?Jest ktoś kto zarządza i nimi i nami? To niech się w końcu ta persona uaktywni bo my juz będziemy coraz bardziej pasywni ...po co spinac nerwy swe chcecie znaleźć się w karetce? po co nam te stresy ciągłe presje wszak tu idzie o nasze pensje lecz wcześniej tak nie było więc dlaczego się tak zchrzaniło a kiedyś można było normalnie pracować i się szanować . Kto przyjął taką w firmie strategie ze ten jest zły kto w biegu polegnie bo gorszy ma wynik lub zbyt mało zrobił oby tylko do emerytury swej dobił. Kto zadecydowaĹ powierzyć zarządzanie tym co kawior jedzą na Śniadanie i pod krawatem noszą ubranie? Wiemy ze ktoĹ ktoś zarządzać musi ale nas ten krawat dusi myśląc Źe normy i przykręceniemem Śruby więcej sztuk wydusi.. Kiepskie jest to zarządzanie niech u steru inny stanie który zna ten zakład od poczÄtku. ...zresztą....wiecie co chrza my to :)Byle do piątku. .....

miniminio

Jakiż spokój błoga cisza gdy brakuje sterownika i jak widać chodzi maszyna bez tego trybika a ze komuś żyłka strzyka gdy te wersy czyta trudno taki to już ludzki los gdy się liczy jeno kierowniczy nos no i jego gruby trzos. Zacne piękne i wspaniałe te wakacje są ideałem i niech trwają jeszcze rok w końcu firma zrobi krok do przodu zamiast w miejscu stać bez powodu. Stać to cofać to my wiemy ale nic z tym zrobić nie możemy ...bo co pomysł nasz to zły i nie gadać więcej mi o pomysłach i problemach ...kierownicza funkcja to jest ściema to przykrywka żeby dział miał pana a że pan nie słucha ludzi tylko układem się tu trudzi i w tym trudzie idzie mu jak po grudzie. Nie wychodzi jakby chciał a miałbyć taki szał czy jak sam mawiał złoty strzał. Co odmieni wszystkie linie co wydajnie na nie wpłynie i nic w wybrak nie popłynie. . . Bredził jak w maglinie o myśleniu strategicznym w sensie globalnym takim...filozoficznym. Filozofia się już wścieka ze ją w swej ideologii wywleka lecz nie zadrży mu powieka by wywalić kolejnego człeka który choć się utrudził i się pobrudził usłyszał zarzut ze się obija....już się w człeku nerw rozwija by mu krzyknąć prosto w twarz takiś cwaniak no to masz sam se stań i normę rób a nie tylko drzesz ten dziób ze ci mało ze jak się uczyć nie chciało to teraz na linii postać się będzie na nadgodzinach musialo. . . W wielkim chłopie jesteś błędzie i na ostrym już z zakręcie sporo ludzi mówi basta mówiąc prosto - dość. . . My nie psy na komendy będzie złość bo masz za nie pyszną kość ....co najwyżej w gardle stanie takie ciśnieniowe wymuszanie. Weź ilości wydajności zaproś na spotkanie gości i im tłumacz jaki sukces żeś odniósł ....wywalając ludzi tłum którzy swoim doświadczeniem mianowali jeleniem tego co sprawił że ludzi zmusił i z nich wydusił ilości większe. . . Pozornie przez wysyłki raptem trzy takie ilości sobie szły potem legły w gruzach piękne sny gdy ludzie padli bo bolą już ręce a tu batem dostają zamiast w podzięce usłyszeć zwykłe dziękuję a wystarczyło nie być do końca takim..... Ilu odeszło to weźcie sprawdźcie i rachuneczek komuś wystawcie. To przejdzie i tak pewnie bez echa jedyna w tych słowach miła pociecha ze tydzień jeszcze nie chwycą nas te dziwne kleszcze które sprawiają że ciarki na plecach się pojawiają. ..kto mu pozwala na taki stres ...musi to być przebiegły bies co kombinuje i kalkuluje gdy mu już ludzi wokół brakuje wiec trzeba wycisnąć co tylko się da....jak mówi norma człowiek to cyfra i cyfrę dać ma gdy kończy się jego zmiana..a właśnie zmiana .....to kiedy nastąpi jakaś zamiana? Może by na południe wysłać tego pana tam też podobno jest sporo zmian ....my spakujemy niech wyślę się sam. Jak pięknie cicho na hali jest gdy nie króluje ten dziwny bies gdy wysyłki idą bez większych spin gdy się układa w uśmiechu rym bo weekend idzie a po nim tydzień w którym sterującego brak ....nima pana a wybraków brak...niech to trafi jasny szlag to nie miało być tak...miało sie walić miało sie palić miało się w pył obalić a jednak nie wszystko wysłane choć łatwo nie ma ale nikt nikogo goni jak hiena co tylko czyha na gorszy dzień by stanąć za nim jak cień i męczyć i głosić i głos swój podnosić....już dosyć już starczy żądamy tarczy co nas ochroni by nie paść w agonii gdy normy trzeba wciąż wyższe trzeba dogonić.....

Marta

@minionków więcej ...znacznie więcej...... , każdy pracownik, może odbierać swojego szefa inaczej. Dla jednego będzie on spełniał wszelkie standardy a dla drugiego nie. Musimy pamiętać ,że forum służy przede wszystkim aktywnej komunikacji między pracownikami a pracodawcą ,a także stanowi źródło informacji dla poszukujących pracy. Dlatego ważniejszymi informacjami będą takie jak zatrudnienie w firmie i nowe oferty.

Minionokok

Przestać płakać i się prosić ręce w górę tylko wznosić to jak gest poddania jest dla tego pana ...narzekacie i tak macie pełne strachu g...cie każdy gada coś pod nosem nikt nie pójdzie juz za ciosem i nie powie jemu won. ..choć na alarm bije dzwon komu bije temu bije tak się cieszą krzywe ryje a jegomosciowi po wypłacie tylko kasa tyje. Zebrać się pójść i krzyknąć co chce głowa będzie filozofia nowa która choć poświęceń wymaga lepsze czasy przepowiada jak niewiele trzeba nam by był spokój tu i tam. Dosyć strachu krzyku i pressingu dzień w dzien nerwicowego dla wielu joggingu.kto się z tego tylko śmieje ? Krawaciarscy czarodzieje bo to ich kukielka ły.a nerwy z ludzi tu wysysa. A on sobie glace skrobie i się śmieje z nas zakrzykujac raz po raz: ...Na nic lament na nic łzy byłem jestem będę zły (to jak pacierz klepie z rana ten z fryzurą jak kolana) Będę sprawdzał egzekwował kontrolował jak konował i naginał jak kto hardy wnet udzielę swej pogardy i na świst mej naganiarskiej halabardy będzie krnąbrny ów pachołek z niej obdarty bo nie będzie ciemny lud myślał że się stanie cud i ten co tam wyżej jest miłościwie wykona gest i uwolni ucisnionych pracowników ...ha ! Tych grzeszników ...łotrów... buntowników którzy jak mnie już nie widzą wtedy sobie ze mnie szydzą. ..ze mnie...czyż to nie herezja? Ma persona to poezja człowiek kryształ mowie wam ja ich wszystkie chwyty znam z wielu firm mnie nauczyli i tak pięknie wyszkolili jak wydusic i jak zmusić a samemu nie zakrztusic hukiem pracy...bo dla takiej slodkiej płacy... (stop .tu znow drapne się po glacy) ....wiec dla płacy ..warto wszak jest płacona złotą kartą która jak wiadomo kiedyś ma to swoje dno i jak tam już wyschnie woda to ta nasza harda trzoda pojmie jaki byłem smyk nic nie robiąc tylko pstryk paluszkami a palety zapełniałem kubełkami tak było panie dyrektorze a ze kilkunastu przy tym legło cóż mój Boże niech kto inny im pomoże ja wyjeżdżam juz nad morze i jak wrócę to być może .....będzie jeszcze dla was gorzej..... Wreszcie powrot vivat praca ...jaka praca sam ze smiechu sie wywracam zamiast praca ma być płaca teraz mi się wszystko zgadza a ze troszkę mnie to zdradza cóż mierna władza ale władza. O juz firma ma... tuż tuż...jeszcze tylko brama....Zaraz ...chwila.. .moja karta deaktywowana ? Dawać tego pawiana co mnie tutaj wpuścić nie chce toż to moje jest królestwo moje księstwo męstwo i zwycięstwo nad tym bajzlem com go zastał nic im nie szło teraz idzie oni byli wszyscy w bidzie i zbiorowym jakimś zwidzie ja im oczy otworzyłem ja ich trików nauczylem mym uczuciem otoczyłem to ja tylko to sprawiłem jak tu stoję... tylko coś mnie wpuścić nie chcą ...wyrzucili? Co za gn...je....o niewdzieczni oj niedobrzy ludzie a tak pracowałem w takim trudzie i w tym brudzie. ...ale za co ? ...już mi więcej nie zapłacą? Może jakbym troszkę ciszej krzyczał może gdybym tak dla draki nie zrobił z produkcji tak gęstej sr. ..ki...a wysyłki nie przypominały już kloaki... byłby łaskawszy jeden taki co tam w górze palcem na zachodniej chmurze napisał won i żem poszedł sobie stąd ..bo jak wieści gminne głoszą wieści szybko się roznoszą i już w niedalekim czasie będzie słychać o hałasie w dalekim zachodnim szałasie. ..(a dlateczego? A Dlatego smieszny kolego ze pracownik na linii nie jest lebiegą i do zarzadzajacego szałasu może dostarczyć tyle hałasu ze juz nie będzie wogóle czasu na żadne rozmowy ale to temat będzie przyszlosciowy sasiedzkie nowopomysłowe trwają rozmowy) powróćmy jednak do heretycznego opowiadania.... Wielka szkoda ze nie poznała do konca tutejsza trzoda metod mych....szczegolnie tych złotych tych po których realizacji lądują wielcy z zarządu zamiast na kolacji to na ubikacji bo jak policzą ile stracili to się za głowy w koncu chwycili bo portfele juz potracili i do ustronnych miejsc z rolkami pędzili. ..co to za człowiek i ten jego złoty srodek na przeczyszczenie po którym pozostaje błogie wspomnienie tych dni w których lepiej było i tobie i mi:) więc siostro bracie co sami na automacie normę za mała znów wyrabiacie sami o sobie teraz roztrzygacie....co będzie jak zabraknie sztuk? Ktos z góry zrobi szybkie stuk puk i się zapyta gdzie jest przyczyna ze wysyłki miały być a nima. . .a od wschodu idzie zima i to jest pewne jej już nikt nie powstrzyma. ...

minionków więcej ...znacznie więcej......

Źle się jednak nadal dzieje wokół sami czarodzieje będzie dobrze głosi taki co chce ciągle z ludźmi draki niby stanowisko ma ale nic nie robi tylko swoje tralala i robotę swoją spycha na roboli w końcu niech ich głowa boli za te szroty te odpady przecież to nie jego baśń tym gadaniem powoduje w ludziach tylko złość i waśń..gdy go spytac o stan rzeczy to zakrzyczy tak dla checy i nogami tylko swymi robi wiatr na hali to dla ściemy by go doceniali wyżej bo już niżej nie da się... upaść wśród załogi (znow popłacze w krawat ze mu wszyscy podkładają nogi?) Gdzie logika gdzie w tym sens by decyzjami tego człeka ludzie wpadli w taki stres. Hale, biura mają dość chłop dał ludziom nieźle w kość ile można już to znosić chodzić pytać i się prosić jego zacnej eminencji by ukrócił tej kadencji parę lat i tym samym uspokoił ten nasz zmobbiliz(ng)owany świat. Chcemy w końcu normalniej pracować i produkować ale nad strachem nie można panować gdy się pojawia ów jegomość. Dyrektorze - prosto z mostu mamy go serdecznie dość. Co się musi jeszcze stać? ...tak pyta coraz większa brać. Patrzeć w przyszłość i się bać ? Sprawy w swoje ręce brać? Kogo na te koszty stać? odpad wybrak doświadczenia brak oto jego nowy znak....nie możemy dłużej tak...czy ktoś usłyszy nas....czy znów dookoła szumieć będzie tylko las......czy znów baraki dla niepoznaki dadzą mu nowe instrukcje i znaki aby nie spowodował większej draki....by nie dostał rzadkiej.......s...ki... Twój Misio

Minio

Co jeszcze musi się wydarzyć ktoś komuś nie dal po twarzy? Ktos w końcu nie wytrzyma i wystrzeli jak sprężyna której nikt już nie zatrzyma bo po co się budzić by emocje ostudzić? Ilu można skłócić ludzi by w perzynę tyle pracy wnet obrócić? Jak on mówił?..wy i ja jako załoga ? A jak trwoga to do swego Boga tylko jak my wszyscy dobrze wiemy ci bogowie w innym już kościele dają na mszę za niedzielę. Tak to bywa moi mili coście tyle lat robili nadgodziny i soboty one nic nie znaczą...za to nas bogowie niczym nie odznaczą bo jak wiemy dobrze sami ...nadzy Ci u wladzy co się zwą bogami choć przyozdobieni krawatami jak na wesele przy audycie wyglądają pospolicie...jedno wszakże mamy życie i czy sobie pozwolicie czy też nie to normami stoperami licznikami pędzeni i tak będziecie. Ale można coś poprawić i za drzwi idiotę wystawić co jak wszyscy dobrze wiemy z wysokiej urwał się anteny i nadaje swoje fale w odbiorze przez nas bardzo niezrozumiale. Tak to pieknie nie wygląda gdy idiotę mamy za wielbłąda co się odznacza cechami kierującymi jednak decyzjami swymi w skutkach tragicznymi ...szczegółnie tymi finansowymi oraz personalnymi......uśmiech guma no i krzyk oto nowy jego szyk...wszyscy ślepi nikt nie widzi co się dzieje było lepiej będzie gorzej juz nikomu nie pomoże tylko wydusić z człeka prace a sam zbiera wyższą płacę - co on robi za te kwity on jest przecież niesamowity ...ale jest jeszcze lepszy czas....on nadejdzie gdy nie będzie zbyt wielu nas wówczas sie przydadzą jemu tabletki na rozwolnienie najlepiej w żelu:)

Lupo
@Minio 21.07.2017 14:02

Święte słowa firma sie personalnie _jest nie fajnie

fgbsdgbfgb

Narzekacie i narzekacie, a co drugi na zakładzie to jakiś szwagier, brat, syn, żona, kuzyn czy cokolwiek.

Opus
@fgbsdgbfgb 12.07.2017 15:19

I kumoterstwo jest jeden drugiemu premię zalatwia

Kloposław

Radzę unikać tej firmy jak ognia dla własnego i dla swojej rodziny zdrowia. Główny szef ma kuku na muniu i męczy ludzi.

oszukany pracownik

OTO JEDNA Z USUWANYCH CO CHWILA OPINII. ŚWIADCZY TYLKO O UCZCIWOŚCI FIRMY A RACZEJ O JEJ BRAKU: Pracę w firmie Kayser Automotive rozpocząłem w dniu 9 maja 2016. W trakcie rejestrowania pracownika należy wypełnić ankietę, w której pada m.in. pytanie o stan rodziny. Prowadzący szkolenie bhp pracownik zapewniał mnie i szkoloną razem ze mną Panią o niebotycznej wręcz uczciwości firmy Kayser. Ja jestem ojcem i bardzo zależało mi, aby zarobić pieniądze na utrzymanie mojej Rodziny. Dlatego z wielkim zaangażowaniem podszedłem do pracy. Od początku zbierałem pochwały i miłe porady od szefowej zespołu, pani Ilony. Pani przełożona wierzyła we mnie. Po dwóch dniach pracy, gdy tylko wszedłem do domu, zostałem poproszony drogą telefoniczną do pośrednika przez Panią konsultant. Pani konsultant, o której w firmie wypowiadano się z lekceważeniem, powiedziała na rozmowie, że osoba "X" będąca przełożonym pani Ilony, nie chce mnie widzieć w firmie, ponieważ gdyby nie ja zespół przeszedłby już dawno! (jak dawno? przecież w firmie byłem od dwóch dni :) na nową maszynę. 5-letnie dziecko wymyśliłoby mądrzejszą i mniej pokrętną wymówkę. Ta sama osoba z pewnością teraz "zmotywuje" panią Ilonę aby powiedziała, że wcale mnie nie chwaliła. Wielkie zaskoczenie dla osób, które szukały wymarzonej pracy. Mimo tego, że okres wypowiedzenia umowy wynosił trzy dni, pracę musiałem zakończyć natychmiast. Oczywiście, nie zamierzam sprawy tak zostawić i podaję firmę Kayser Automotive do Sądu. Sąd z pewnością odkryje kim jest tchórzliwie ukrywająca się osoba "X". Nie interesuje mnie zupełnie, że osoba ta jest do tego stopnia dziecinna i ma skandaliczny stosunek do ludzi. Być może sprawa sądowa pomoże osobie tej wkroczyć w dorosłe życie. Jeżeli ktoś z Państwa został podobnie potraktowany, proszę o kontakt. Chętnie pokieruję do odpowiedniego prawnika.

kornelianela

A mi się tam pracowało bardzo fajnie, pracowałam na recepcji :) Bardzo mili ludzie, super atmosfera, prezes naprawdę w porządku.. Nie mam się do czego przyczepić i szczerze mówiąc tęsknię za Kayserem :) Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pamiętają-Kornelia :)

Ciekawska

Czy wie ktoś coś o kierowniku na AKFie? DLACZEGO odszedł z poprzedniej pracy??

U kn0w who
@Ciekawska 30.03.2017 21:05

Odszedł i tyle, ale już żałują tego.

Marcin C.

Uwaga ! Firma kasuje negatywne opinie. Byla ich masa ! Cała ich polityka to jedno wielkie naginanie rzeczywistości oraz wyzysk.

Marcin B.

Pracowałem chwilkę w tym burdelu i cieszę się, że odszedłem. Niewolnicza praca, niskie zarobki zmotywowały mnie do odpuszczenia sobie pracy w tym syfie.

CZERWONE FUJARY

Wszyscy zgodnie jednym chorem......Powiedz stary coś zrobił ...że ci tak cisnom ....może zwiedzisz Rzym lub Krym choć ten jeden raz....powiedz chłopie jak pomóc . w tej niedoli złej ...powiedz....w końcu nam zechciej..... ..stara wiara znów wygarnie ci błędy twe ....lecz do góry głowa....uważaj!!!! Na gałęzie.....nanananannana i jechannnnnaaaa!!!!!!

Lili

Super robota - można chorować co miesiąc i spać na nockach.....

Actuator

Ustalcie priorytety i sie sfokusujcie, a bedzie dobrze. Na miescie mowia, ze nowy kierownik zatrudniony...

23e4

@iko może po prostu w=sytuacja na każdym stanoiwksu inaczej wyglada

Obserwator

A czy sa tam lub byli jacys szefowie o ktorych sie dobrze mowi? Jak wygladaja relacje kierownictwo pracownicy? Dalej sa chamskie docinki?

Trybik

Praca w Kayser wymaga dużo odporności psychicznej. Ojciec lider ma braki w zarządzaniu, przez co batem motywuje pracowników do dobrej pracy. Firma niby niemiecka, ale z porządkiem ma nie wiele wspólnego. Niezłe bagno. Nie polecam.

Olbrzym

Typowa firma krzak , tylko że w "garniturze koncernowym". Porażka...

bcsbcbd
@Olbrzym 05.06.2016 12:04

Tey gościu, chyba nie wiesz co to znaczy "firma-krzak" :D

Zostaw opinię o kayser automotiwe systems - Batorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kayser automotiwe systems