A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

@Autor, jak Twoim zdaniem powstanie związków zawodowych w kayser automotiwe systems wpłynęło na organizację pracy w tej firmie? Mógłbyś rozwinąć swój komentarz? Jak działa ten związek? Inni użytkownicy forum, którzy wchodzą na to forum celem pozyskania aktualnych informacji dotyczących aktualnej sytuacji w firmie chętnie zapoznają się z Twoją wypowiedzią.

KAjtek19s
@Marta

FIRMA JEST BARDZO DOBRA LECĄ PREMIE CO MIECHA POLECAM !!!

@JEST SUPER, z Twojego komentarza wynika, że warto w kayser automotiwe systems starać się i zaangażowaniem wypełniać swoje obowiązki. Czy oprócz możliwości podniesienia kwalifikacji i awansu, o którym wspomniałeś, pracodawca ten jeszcze w jakiś sposób docenia swoich pracowników, np. przez jakieś benefity lub dofinansowania?

Lukasz

21 stycznia giełda pracy do Kayser (miejscowość Jaszkowa) - jak podaje Powiatowy Urzad Pracy w Kłodzku.

@JEST SUPER, kilkanaście lat przepracowanych przez Ciebie w kayser automotiwe systems to chyba znak, że ta firma spełnia Twoje wymagania. Masz bardzo duże doświadczenie z tym pracodawcą. Czy przez ten czas zmieniałeś stanowiska w obrębie struktur firmy, a może awansowałeś? Ze względu na Twoją wiedzę wynikającą ze stażu w kayser, prosiłabym Cię o wypowiedź na temat możliwości podnoszenia kwalifikacji przez pracowników i awansów. Jak to wygląda w tej firmie?

JEST SUPER
@Marta

Owszem jeśli pracownik się stara i widać że chce, jest możliwość w firmie podnosić swoje kwalifikacje i awansować. Nie jest lekko ale da się.

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Firma jest straszna - jest straszny wyzysk - nie wiem dlaczego firma jest tak ukierunkowana ... Ja bardzo chciałbym zarobić a firma to mi uniemożliwi , niby jest to międzynarowowa firma ktróa robi części dla wielu marek , z nimieckim kapitałem , ale wyzysk daje się we znaki . Kierowicy produkcji poruszają się ze stoperami i tylko patrzą gdzie uciąć czas . To jest naprawdę przykre ... Dlatego moja prośba do kierownictwa zakładu - otwórzcie oczy na ludzi którzy zarabjają na Wasze pensje ...

Mieczysław
@Tomek

Dyrektor na ograniczone myślenie plus centrala w de. Ryba psuje się od głowy.

Podły
@Mieczysław

W Kłodzku dopiero jest bajzel . Nie polecam serio

JEST SUPER

Praca w różnych firmach dała mi prawo ocenić pracę w firmie KAYSER w której pracuję lat kilkanaście, na porównanie co do warunków jakie tutaj panują: -pracownicy: no cóż wymagania duże, starania małe. - kadra zarządzająca: różnie to bywa, bywali tacy co mieli wszystko w "pompie" bo zahaczyli się tylko na krótko, ale stara kadra stara się aby pracownicy byli zadowoleni i firma prosperowała sprawnie. - zarobki: obliczane rzetelnie i wypłacane na czas, do tego nagrody za pomysły racjonalizatorskie, socjalne na wczasy pod gruszą, socjalne świąteczne, paczki na święta i różnego rodzaju premie. - dyrektor: człowiek tak często oczerniany a tak na prawdę w różnych ciężkich sytuacjach okazywał się człowiekiem wrażliwym i ludzkim służącym pomocą. Wystarczy tylko uczciwie porozmawiać. - ogólnie pracując lat tyle ile pracuję jestem w stanie powiedzieć że mam zamiar tutaj doczekać emerytury bo jest ogólnie fajnie, problemy jak w każdej firmie.

kayser automotiwe systems posiada filie na całym świecie, np. na Węgrzech, Niemczech i Hiszpanii. W związku z tym mam pytanie. Czy istnieje możliwość awansu do zagranicznego oddziału tej firmy? Jeżeli tak, to moglibyście opisać, bazując na swoim doświadczeniu w tej firmie, drogę do takiego międzynarodowego awansu?

Lukasz

Kayser non stop się ogłasza w lokalnej prasie i na stronie U. Pracy. Ludzie zmądrzeli olali te firmy w powiecie kłodzkim i uciekają do Czech.

Antonina

Chciałabym jeszcze spytać, jakich pieniędzy można się spodziewać jako Specjalista?

Antonina

Aplikuję na stanowisko Specjalista ds. zarządzania produkcją. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat ?

Montażysta
@Antonina

Zależy do jakiego działu. Słyszałem że w jednym jest głupi kierownik.

Sprawiedliwa

Na AKF normy nie do pokonania tak wysokie że nie da rady się ich wyrobić nawet jak się pracuje od deski do deski stoisz przy maszynach starasz się żeby zrobić normę aby więcej zarobić ale naprawdę się nie da nawet nie idąc na przerwę robiąc całe osiem godzin jest du..pa więc lepiej się nie przemęczać i nie starać się... A wypłata śmieszna wręcz tragiczna i nikt nic z tym nie robi nawet brygadzistki nie walczą o swoich pracowników... Gdyby wynagrodzenie było lepsze praca całkiem nie zła...

@Tomko piszesz, że odradzasz pracę w kayser automotiwe systems. Czy mógłbyś rozwinąć swój komentarz i przedstawić tę firmę ze swojej perspektywy? Dlaczego masz o niej takie a nie inne zdanie? Twoja opinia o kayser automotiwe systems będzie wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą firmą jako pracodawcą.

Tomko
@Marta

Zarządzenia na niskim poziomie, a firma jak (usunięte przez administratora). Nikogo nie interesuje człowiek tylko wydajność. Dyrektor ma dużo kompleksów, a szczególnie ten jeden - niższości, dlatego szuka poklasku wśród swoich ludzi. Kto tylko się wychyli jest stracony. Wręcza nagany i zwalnua. Istnet show.

Athlon

Planuje aplikować na utrzymanie (usunięte przez administratora). Może mi ktoś powiedzieć jakie zarobki, jaki system pracy?

Tomko
@Athlon

Odradzam. Unikaj tej firmy. Zobacz na ocenę i komentarze.

Odlot

No i dalej nie ma Kierownika Montazu. Tokutaro Suzuki bedzie aplikowal, jakby co...

różyczka

nie podoba mi się to że żona brygadzisty z piecy przesiaduje na piecach niby pracuje bo pracę którą ma na 8h kończy o wiele wcześniej a premie dostaje przecież ona pracuje na innym dziale ,no tak tylko tam niema premi,przecież na piecach też są pracownicy którą tę pracę co wykonuje ta pani też potrafią zrobić

Heh
@różyczka

Czyżby chodziło o Magdę S?

gizmo

czy wiecie może czy został już wyłoniony nowy kierownik na montażu?

gremlin
@gizmo

Nie ty jeden tam aplikowałeś ... firma nie jest konkretnai poszukuje już długo na te stanowisko ... co chwile są rekrutacje z Panem R i Panią M . Ta firma poszukuje chyba jakiegoś profesora z Lean Management ... dziwne ?!

gremlin

@gizmo

Co się stało z poprzednim kierownikiem ?

Jeremiasz

konkrety są takie że 2 tys. z lekką nadgodziną. Tyłka nie urywa .. Panie nie polecam , radę omijać szerokim kręgiem ... nie wiem nie długo będzie chleb sznurkiem chyba kroił ;-/

Alfa

Proszę o konkrety. System pracy, zarobki, dodatki, wymagania. No i atmosfera (choć z tego co czytam to raczej nie za fajnie). Zastanawiam się nad zmianą pracy na Kaysera właśnie tylko nie wiem czy warto.

.. podły

Narzekacie.na batorowowo ? Zapraszam do klodzka. Tam to.jest wielki syf nie maja szacunku do pracownikow . Muei byc taka norma i koniec albo wylatujesz a co my roboty jestesmy ??? Zamiast szybciej i wiecej do zrobienia to powinniscie.zrobic malo ale doskonale.zrobione a pozniej narzekacie.ze jest szkolenie ??????? Zle tamponowanie lub zgniecenie ? Dlaczego ? Wymyslacie gowniana norme zeby bylo.jak.najwiecej . A co do.ukraincow to.jak.oni maja ? Na montazu jak.jest audyt to.wolne a dlaczego.nam nie dadza.sie pytam ?! Brak szkolenia.maja w (usunięte przez administratora) szkokenia.bo.sami nie.potrafia . Taka jest prawda a sie.dziwia ze wypadek sie stal Po cholere to. Wszystko teraz jaies wieszaki wymyslili na worki z czesciami i co.to.dalo ??? Powiem tyle i prawde że ten.kayser to.wielkie dno bajzel i w dodatku syf nie polecam... dno

Rokefeller

Ukraina, ukraina i jeszcze raz Ukraina. Bardzo cieżka firma ....

Wro
@Rokefeller

Zgadza sie ja pracuje w jakosci(jeszcze)I znam to od drugiej strony

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.