Opinie o Oney Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oney Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Oney Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Warszawa

Praca w Oney jak każda praca z ludźmi jest trudna i wymagająca. Czasem dmucha w kark czas bo terminy gonią. Z perspektywy doświadczenia zawodowego powiem, że jest ok. Wkurza czasem jak wszystko (nawet słońce potrafi wnerwić :)) ale w ogólnym rachunku sumienia mogę polecić, ale ludziom którzy chcą pracować. :)

Stefan

@Bartek Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania, bowiem nie jestem pracownikiem w Oney Polska. Moim zdaniem jest aktywizowanie Cię do brania udziału w dyskusji. Nie odpowiedziałeś jeszcze na moje drugie, zadane wcześniej, pytanie odnośnie mobbingu w firmie. Zrobisz to teraz?

MARCIIN

Firmę omijać wielkim łukiem. Prace często kończysz w tygodniu i w sobotę o 22, niedziele pracowałem od 9 do 20, za pracę w weekendy nie dostajesz lepszych pieniędzy, lokalizacja placówek obrzeża miasta wiadomo duży czas dojazdu do miejsca pracy. Pensja odstraszająca, pracownik Oneya może pozazdrościć zarobkom kasjerom w sklepów dyskontowych. Klimat w pracy porażki, nie znasz dnia ani godzin kiedy zadzwonią po ciebie do pracy żebyś kogoś zastąpił. A jak potrzebujesz wolnego to formie wdzięczności robią ci problemy. Stosunek firmy do pracownika to prażaka na szkoleniach umieli wynająć pokój w hotelu na dwie osoby z jednym łóżkiem, trudno znaleźć takie skąpstwo by na szkoleniu dzielić z kimś łózko bo twój pracodawca wynajmuje pokój z jednym łóżkiem na dwie osoby . Gdyby firma była przyjazna dla pracowników to by non stop nie prowadzili rekrutacji . Nawet kierownicy regionalni odchodzą z tej firmy. Jak nie masz klientów na punkcie musisz roznosić ulotki po sklepie, wieszać ulotki przy kasach na rożnych działach sklepu, na wiatrołapach. W pracy nosisz identyfikator z napisem Doradca klienta lub Doradca Finansowy a na umowie masz inne stanowisko wpisane.

Xxx
@MARCIIN

Widzę, że i tu to samo przekopiowales. Żenada chłopie

MARCIIN
@Xxx

Żenada kobieto jest że krytykujesz moją opinie pomimo tego że prawdę napisałem .

Stefan

@Bartek Narzekasz na wysokość wynagrodzenia w Oney Polska - to już jest jednak kwestia uzależniona od aktualnych potrzeb danego pracownika. A długi masz tam staż pracy? Kolejna sprawa, to mobbing, o który oskarżasz pracodawcę. Mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Jeśli zatem tego doświadczyłeś, to należałoby to zgłosić odpowiednio postawionym ludziom - nie uważasz? @Mat Duża rotacja może również oznaczać rozwój firmy. A jakie masz główne zarzuty wobec Kierownictwa?

Bartek
@Stefan

Stefan mógłbyś konkretnie napisać jakie są wynagrodzenie firmie ? Jaką ma podstawę doświadczeni pracownicy ? Podałbyś jakie są średnie premnie w firmie? Rozwój w firmy przejawia się poprzez z wzrost pensji pracowników, powstawanie nowych stanowisk, a nie przez ucieczkę pracowników z firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Oney Polska S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Bartek

Nie polecam tej Firmy. Współpraca wiąże się z samymi minusami : z Pensja nisza nisz u kasjerki w dyskoncie, w tygodniu często kończysz o 22, weekendy np. w niedziele od 9 do 20, godziny w weekend płacone jak w tygodniu, premie to jakiś żart, nadgodzin nie masz bo rozliczenie jest kwartalne, każą rozdawać ulotki, wolne dni masz w tygodniu, dni wolne zakłóca ci spokój kierownik bo dzwoni do ciebie, kierownik robi ci problem z dniem wolnym, mobbing w pracy, za wysokie mniemanie mają o sobie przełożeni, szkolenia to jakiś żart. Odradzam całkowicie kontaktowanie się z tą firmą.

Mat

Nie polecam. Non stop zmieniają się ludzie, nic dziwnego, bo ciężko tam wytrzymać. Pieniądze też bardzo słabe jak na Warszawę, dużo stresu i kierownictwo też zostawia wiele do życzenia.

kolega 10

Ta praca to porażka dla absolwentów studiów wyższych lub studentów. Jakie doświadczenie może nabyć wyższym wykształceniem ? Może nabyć doświadczenie w roznoszeniu ulotek, które, są wymagane przez kierowników, niema klientów idziesz na sklep rozdajesz ulotki, wiatrołapach wejściu do galerii musisz zmieniać plakaty, przy każdej kasie Auchan musisz zmieniać plakaty. Przyjedzie mentor do twego punktu uczy cię roznosić ulotki. Przyjedzie dyrektorka do twego punktu sprawdza plakaty oney w Auchan. To czego można nauczyć się człowiek w firmie oney ? Firma nawet nie robi kursu Kasjer walutowo-złotowy. Pracowałem w tej firmie dłuży czas i nikt z poprzedników nie zrobił kariery w finansach. Nie okłamujmy się ta firma jest raczej mało znaną i popularną branży finansowej, raczej rozpoznawaną wśród klientów Auchan

korona 1906

Firma porażka odradzam współpracę z nią. Prace często kończysz w tygodniu i w sobotę o 22, niedziele pracowałem od 9 do 20, lokalizacja placówek obrzeża miasta. Pensja porażka, pracownik Oneya może pozazdrościć zarobkom kasjerom w sklepów dyskontowych. Premie, przed podpisaniem umowy z Oneyem niech kierownik regionalny najpierw pokaże jakie wyniki finansowe mieli pracownicy w ostatnim okresie. Klimat w pracy porażki, nie znasz dnia ani godzin kiedy zadzwonią po ciebie do pracy żebyś kogoś zastąpił. Stosunek firmy do pracownika to prażaka na szkoleniach umieli wynająć pokój w hotelu na dwie osoby z jednym łóżkiem, takie standardy jakość . W pracy nosisz identyfikator z napisem Doradca klienta lub Doradca Finansowy a na umowie masz inne stanowisko wpisane. Rozwiązanie z brakiem klienta to jest latanie z ulotkami po sklepie wymagane przez przełożonych. Perspektywy rozwoju awansu, takie że sami twoi przełożeni uciekają z tej firmy. Przez 6 miesięcy współpracy z tą firmą miałem czterech kierowników i piątego w drodze .

Nornalnyczlowiek

Część. Aktualnie firma na tle innych warszawskich korporacji warszawskich prezentuje się jak najbardziej na plus. Pracuje już kilka lat i nawet nie wpadłam jeszcze na pomysł aby pracę zmienić :) Owszem czasem trafiają się te cięższe chwilę również ale to jak wszędzie. Pensja składa się z podstawy i premi. Co prawda trzeba wyrobić swój cej żeby dostać premie ale nie jest on trudny do zrobienia. Dodatkowo firma zapewnia dodatki świąteczne oraz dodatek urlopowy. Rozwój też jest jak najbardziej możliwy. I ważne że nie jest to zwykła korporacja bo korpojezyka i wyścigów tam się nie zastanie. Bo prawda moja droga z oney na chwilę się zatrzymała ale to tylko i wyłącznie z powodów prywatne zdrowotnych, Ale złego słowa o pracy w tym miejscu powiedzieć nie mogę.

Henryk

Szkoda, że przestaliście pisać. Czy jest tak dobrze??

karola

czasami warto sie samemu przekonac a nie wierzyc w to co pisza inni

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Oney Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oney Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oney Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oney Polska S.A.