Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Gosc

Czy jest ktoś zadowolony e tej firmie z pracy i kasy

zzz

Narzekacie na liderów a sami nie jesteście lepsi , przychodzimy do pracy aby zrobić to za co nam płacą (mało ale płacą ) Jak każdy zajmie się tym po co przychodzi do pracy będzie nam lepiej ,a nie podglądać co robią inni, patrzcie na siebie . Nie jestem liderem i nie chciała bym mieć ich obowiązków.

Gosc

U R czuje się winne skoro tak ostro i szybko się broni do pracy panowie do pracy a nie pociskac pierdoly w stołki pakować pakować detale

Einsteller

ok to skoro kazdy powinien pakowac produkt to ja jak najbardziej sie na to pisze i przyznaje ci 100 % racje tylko niech nie przylaza co chwile panie lub panowie do ustawiacza ze cos sie zepsulo czy cos trzeba poprawic. Bo pamietajmy o tym ze ustawiacz (jaki by nie byl) ma tylko dwie rece ktore aktualnie pakuja produkt.

hurtownia
@Einsteller

Pamiętaj że złośliwość twoja kierowana nie jest do współpracowników ale do klienta! Bo wszystko odbija się na kliencie i wszystko co robisz-robisz dla niego,a on ci za to płaci. Należy spełniać oczekiwania klienta w miarę waszych możliwości.

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

Leszno
:D

Utrzymanie ruchu nie ma nic wspólnego z powyższymi postami. To jest jawna prowokacja i ktoś próbuje wywołać niepotrzebną burzę. UR szanuje pracę ustawiaczy i zdaje sobie sprawę z tego gdzie leży przyczyna złego stanu maszyn.

@:D

Utrzymanie ruchu tez powinno pakować tak jak i forma. Wy tam pracujecie ponieważ ktoś wam te wytłoczki zlecił. Szanujcie klienta. On tylko chce wasze wytłoczki. Nic więcej.

Mmmmmm

Hej szanowni pracownicy nie bądźcie tacy wulgarni wobec siebie wiadomo ze maszyny to złom ale niektórzy ustawianie to totalni partacze którzy NIC nie potrafią zrobić ale mniemanie o sobie mają wysokie i tu jest problem z utrzymaniem pracy maszyn

smiech na hali

Czym wy sie przejmujecie... Kapitalizm znalazł rozwiązanie na (usunięte przez administratora) maszyny-jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) Ukraińcy zajmą wasze miejsce. A wy żyjcie dalej w swej uniżoności. Polaczki (usunięte przez administratora) Nawet we własnym kraju zero szacunku do siebie.

Xxxxx

W zakładzie nastąpiła stagnacja żadnych nowinek????,?,,

Pis

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania!

@pos

Lllllll
@666

Dostojewski wchodzi na forum

Wera

Chcę tam pracować brakuje mi opini o samej pracy i zarobkach .

robol
@Wera

praca ciężka, zarobki marne, atmosfera toksyczna

Ggģygg
@robol

Praca średnio ciężka zarobki w miarę a toksyczne tylko jednostki

Trela morela

Niestety nie zły zakład Ale ludzie w nim beznadziejni może pora poszukać nowej pracy i dac szansę innym którzy nie będą tak ciągle narzekać pamiętajmy wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

ddd

świat faktycznie byłby dużo lepszy gdyby ludzie umieli ze sobą rozmawiać a nie wylewać żale na forum ...

wszystko jedno

same świnie na tym forum

bbbbbb
@wszystko jedno

tzn.....

Wwww

Co taki zastój. ....

mołotow

Mówili żeby nie wyjeżdżać za margines...

winniczek

Uważaj,bo władza w końcu się dowie jaki arsenał trzymasz w piwnicy!

Irena

Jesteś w błędzie daleko zajade na tym wózku ale nikogo nie pod......m i nigdy nie pod.......m a tak na marglnesie to miej odwagę i zadzwon do mnie to pogadamy sobie ...... Irena

eh
@Irena

eh... z "nią" pogadać to jakby do epoki kamienia łupanego się wrócić..

@eh

Hemen tak,ale Flinstonowie to nie,bo to prostackie.

Mmmmmmk
@eh

Stali bywalcy zamilkli, zrobiło się nudno. ..

XTY

jedna wielka żenada....

@*pompa
@XTY

Do roboty lenie a nie na forum się oczerniac

wena

..dobry skład...ale do zwolnienia :))))

"ż"

niewyżytym pisze się "ż" do podstawówki :)))))))))))))))))))))))))

kubek
@"ż"

typowy Shrek

the ring

"Ja nie powiedziałem tego co wam powiedziałem, to nie moje słowa to nie o tym była mowa. Widzę to co widzę, swojej gęby się nie brzydzę..."

Sssss
@the ring

Jesteś chory psychicenie człowieku zal mi cie

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC