Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

eee

Ja pierniczę, człowieku skończ już z tymi bzdurami bo to się już dawno nudne zrobiło!!!!

vvv
@eee

Jak ci sie nie podoba to napisz cos ciekawszego a nie tylko biernie czytasz i wymagasz.

A.N

Super firma. Trudno dzisiaj o dobrą pracę. A w ANL jest wszystko jak należy. Praca fajna. Pieniądze dobre. Tylko hektarów internetowych nie zadowolisz.

kat
@A.N

Jak to kolega powiedział"ciekawe czy tak samo mają w domu?"

Nowy rok

Idźmy w Nowy 2017 Rok z nową energią i pokażmy na co nas stać. Samych sukcesów w Nowym roku!

2017

Szczęśliwego nowego roku

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
bbb

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2017!

Pozytyw

Dołączam się do życzeń Qqqqqq. Udanego życia prywatnego wszystkim hejterom. Wtedy na pewno nie będą myśleć jak komus dokopać. Szczęścia w nowym roku:)))

Pozytyw

Qqqqqq

Szczęśliwego Nowego Roku forumowicze niech będzie to lepszy rok ,rok pisania prawdy o pracy i warynkach pracy rok prawdy o pracownikach a nie oblewanie się brudami ,powodzenia

Jest dobrze

Skąd w ludziach tyle nienawiści? I to w czasie tak wyjątkowym jak święta i koniec roku. Chcę wierzyć że po przerwie świątecznej wrócimy do pracy z nową energią i będziemy dążyli do tego samego celu. Najlepsze życzenia na nowy rok. Dla nas i dla naszego zakładu.

Do siego

Grunt to dobre zarządzanie planowanie i jakość, dlatego nasza firma ma przyszłość. Wreszcie się rozwijamy. Szczęśliwego nowego roku.

koparka
@Do siego

Zgadzam Się w 100%. Firmą zarządzają odpowiedni ludzie mam na myśli przede wszystkim ich kwalifikacje !! Do przodu !! Już widać efekty ich ciężkiej pracy !!

J
@koparka

100% profesjonalizmu + 100% jakości = sukces zakladu. Nawet jeśli hejterzy na tym forum uważają że jest inaczej.

Ninja

Jak w ANLu to tylko żulove

Aaaaaaa

Kabaret w TV to byłaby super zabawa w wykonaniu osób wskazanych przez MIKO sukces murowany bez dwóch zdań a w zakładzie oczyści się atmosfera od LENI I SCIEMNIACZY to jest dobry pomysł ten skład to tylko do kabaretu a nie do A N L

why

Arkana i stopień dan trudny do zdobycia.

morswin

Kapitanie jakby za takie coś mieli karać to ja się pytam jak ukarać trzeba tych co faktycznie robią krzywdę i bezpośrednio ranią innych. Trochę dystansu. Bo francuskie pieski się z was zabiły.

fefefffeeee

norma:)) zero zmian no ale skoro nowy "kiero" na to pozwala....to Ty masz 20 min przerwy a "ONI" po 3 godziny

syf
@fefefffeeee

Średniowiecze już dawno za nami teraz mamy XXI w. Na youtuba,albo do telewizji z nimi razem z kierownikiem. Niech świat się dowie co polacy za belgijskie pieniadze robią. Od razu wypier... nas z unii.

Bbbbbbb

Ludzie kto wam kiedy dowodził zawsze jest wam źle czy dobrze czy nie ale zawsze na nie poszukajcie jakiegoś dobrego aspektu tej pracy

Poplecznica

Jak nie pakujemy źle.....jak pakujemy też nie pasuje...

Gosc
@Poplecznica

Same wazelinki się odzywają pakować czy nie komu to przypasuje a komu nie z ktorej strony będzie korzyść n

Mario...

Polak musi mieć na co narzekać bo inaczej było by nudno.

Nie!

To wyjaśnia czemu nikt się wami nie interesuje

olo

Wycinanki! Papier nożyczki klej,a pięścią wytłoczymy ;)

:D

Byle jak to ten złom się zachowuje dlatego zaczniemy robić ręcznie.

Beczka śmiechu
@:D

To zmiencie pracę

Beczka smiechu

Ludzie zachowujcie sie byle jak ale sie zachowujcie kazdy ma to co lubi i co komu do tego

prince

Dokładnie to jest dodatkowa usługa a na produkcji tak jest

Kolega Jarząbka

Ludzie jesteście kowalami swojego losu. Nie odpowiada Wam zakład, atmosfera, zarobki, kierownictwo, etc. - jest wyjście - szukajcie innej pracy. Po co się męczyć, szkoda Waszego zdrowia. Nauczcie się szanować samych siebie, po co tkwić w czymś co nie przynosi Wam pieniędzy, radości, spełnienia i zadowolenia. Zamiast ujadać na forum - spróbujcie coś zmienić, coś co Was najbardziej irytuje. Pamiętajcie że macie wpływ na 80% sytuacji które Was otaczają.

olo
@Kolega Jarząbka

Jedno wyklucza drugie. Twoja wypowiedź jest sprzeczna i zabija harta.

olek
@Kolega Jarząbka

Prosto i na temat

halabala
@olek

Chłopie jak Małysz. Byle nie na ryj:d

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC