Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

pet

Do czasu. On tam już nie jedną wyruchał. Chyba że lubisz perwersyjną jazdę po majtach to powodzenia.

"Jeśli chcesz uniknąć krytyki... nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim." (Arystoteles)

wwww

Czytając wasze wypowiedzi zamieszczone na tym forum stwierdzić można ze jest to zakład dla ludzi bardzo upośledzonych intelektualnie. ...Oprócz obelg innych osób nic sobą nie reprezentujecie. Zazdrość przez was przemawia że inni cos osiągnęli zawodowo a wy stoicie w miejscu. Tacy madrzy jesteście bo anonimowo piszecie miejcie tyle odwagi w sobie i powiedzcie otwarcie face to face a nie obrzucajcie błotem innych. Szkoda mi was !!!

@
@wwww

To że postrzegamy świat zupełnie inaczej nie czyni nas ludźmi upośledzonymi intelektualnie.

wwww
@@

czytaj ze zrozumieniem a dopiero później komentuj

pion

Jak można utworzyć tyle stanowisk i ich wszystkich umieścić na rannej zmianie nie zatrudniając nikogo nowego. (usunięte przez administratora)

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

odpowiedź na poziomie

miśka

debil jak debil ale w porównaniu do was nie ukończyła eksternistycznie żłobka

Beczka śmiechu

O kim mowa O tym z białymi zamkami

cake&cafe

I w rodzinnej atmosferze

Fake factory

Super firma, atmosfera, zarobki wporzadku, praca latwa lekka i przyjemna, mozliwosci rozwoju i doskonalenia umiejetnosci. Wszystko to i o wiele wiecej znajdziecie tutaj.

Nick't
@Fake factory

I do tego "Praca w miedzynarodowym towarzystwie"

maszynista

Jeśli jesteś nauczony pracować według zasad bezpieczeństwa to się na ustawiacza nie pchaj!!! Bo tu jak nie wiesz jak (usunięte przez administratora) to maszyna nie pójdzie!!!

cbx

W anl ludzie są beznadziejni. Zero zgrania. Praca chaotyczna. Nikt nie wie co ma robić. Jednego dnia pakujemy drugiego okazuje się że złe pakowaliśmy a trzeciego każą jeszcze gorsze pakować mówiąc że jest dobre. A co najgorsze za wszystko odpowiada pakowacz,bo pakowacz zawsze wszystkiemu jest winien. Beznadzieja. Nie polecam.

J

Zawsze szkoli doświadczona operatorka . To nie jest zadanie lidera. Wszyscy tak zaczynają. Ale różnie kończą.

@J

Ktoś głupi musiał to pisać. Na tablicy masz wywieszone obowiązki na poszczególnych stanowiskach. Naucz się lepiej czytać. To nie jest duży zakład na którym lider może się panoszyć. Tu lider to zwykły robol, tylko się do tego paniusie nie stosują!

gość

A liderka to kto jak nie dziewczyna?!

@

Nowi pracownicy sa szkoleni przez operatorów. Tak było jest i będzie.

absurd
@@

Komu ty kity pociskasz. Siedzisz wygodnie na (usunięte przez administratora) zejdź na dół i zobacz.

nowa

To wszystko to prawda. Jak przyszłam do pracy to dziewczyny mnie wszystkiego nauczyły, bo liderka w ogóle się mną nie interesowała! Nie wiem po co taka liderka skoro trzeba wychodzić z hali żeby ją szukać.

@nowa

Chyba stara kadra bo z tych nowych nieliczne wyjątki mają pojęcie produkcji i jakości ale tak na marginesie lubię czytać wasze komentarze i pyskowki na temat współpracowników widac jak bardzo jesteście wobec siebie zaklamani i brak wam szczerości w codziennych kontaktach

maj
@578

W przyrodzie nic nie ginie:D

Pozytyw

Głupoty! Można zgłaszać pomysły zbierać punkty i jeszcze dostać za to premię!!! Na każdym stanowisku!!

Podziwiam te dziewczyny, ale zakres obowiązków jest nie adekwatny do wynagrodzenia, po za tym zauważyłam że obowiązki są przerzucane na innych pracowników i w konsekwencji najwięcej robi osoba przy linii. Dodatkowo nie docenia się pomysłowości pracowników co do usprawnienia procesu produkcyjnego. Wszystko należy zgłaszać liderką tylko po to żeby one na tym skorzystały i poszerzyły swoją wiedzę, bo liderki same się nie orientują. Nie polecam tej pracy.

Pakowaczka

Dziewczyny na linii są bardzo fajne. Przyjaźnie nastawione do siebie. Bardzo chętnie pomagają sobie nawzajem. Zawsze służą dobrą radą przy sprawdzaniu jakości. Podmieniają na krótkie przerwy. Przekazują wszystkie ważne informacje przy przejściach zmianowych. Tylko dzięki nim ten zakład prosperuje, bo im wyższe stanowisko tym większa obłuda i mąci woda niewywiązująca się ze swych obowiązków. Należy szanować te dziewczyny. Wykonują bardzo dobrą robotę!

Gosc

Ludzie ogarnojcie się widać ze bez oczerniania nie potraficie pracować bardzo to o was źle świadczy

Pozytyw

Czeka nas dobry rok i dużo pracy:)

mechanior
@Pozytyw

chyba w UP

paradox

wyczyszczając opinie na forum oczyszczasz atmosferę pracy;)

tatu

nas ne dogoniat

Zzzzzzzssss

Ludzie kilka dni temu były życzenia noworoczne a teraz co wracanie do oblewania się błotem miała być prawda a są nazwiska i pomyje WSTYD WSTYD. ......... ..

paździoch
@Zzzzzzzssss

Hańba na zdrowym ciele narodu! degeneraci.

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC