Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

brak słów

Parada miłości jest w Berlinie,a tu się pracuję,przychodzi się zarabiać pieniądze,żeby utrzymać rodziny i to nie są żadne śmichy hihy tylko obowiązki. Tęsknisz za wolną miłością wiedz że to mobbing. Rywalizacja którą nazywasz nienawiścią jest motywacją służąca rozwojowi,stwarzającą większe możliwości poszerzenia horyzontów. Głupota ludzka nie zna granic...

Maja

Bardzo proszę o zachowanie na wątku kultury wypowiedzi. Chętnie usłyszymy Wasze opinie na temat tego jakim pracodawcą jest ANL PLASTIC. Stwórzmy tu miejsce, które pomoże osobom szukającym rzetelnych informacji na temat pracy w firmie.

Wyrozumiała

Juz kiedyś pisałam ze ludzie to świnie i napisze to jeszcze raz zajmijcie się swojm życiem a nie oczernianiem innych ludzi wolny kraj każdy ma prawo robić to co chce i z kim chce każdy ma prawo układać swoje życie na swoje zasadach mam nadzieje ze wszyscy ci co piszą takie bzdury będą się smażyć w piekle a ja osobiście dopilnuje sprawdzenie każdego adresu IP który oczerniania tu ludzi będziecie się jeszcze śmiali ale z siebie

wyrozumiala

ha ha faktycznie ich kole w oczy bo co! bo im się nudzi niech się zajmią swoja robota a nie podpatrywaniem innych dobra dziecinada no cóz jak sie nie ma swojego życia to się zajmuje cudzym (usunięte przez administratora) hmmm za dużo chyba powiedziane napisz swoje imie i nazwisko a będziesz wiedziec co to (usunięte przez administratora) to oczernianie innych ludzi

do buraka

Nie obserwuj tyle bo ci gały wyskoczą

hhhhaaaa

jedz do obserwatorium poogladać gwiazdy

:D

Nie pozwolę żebyście się tutaj wzajemnie oczerniali, obrzucali mięsem. Po co te intrygi, nielojalność, zakłamanie. Po co? Co to ma znaczyć? Nie pozwalam. Marzę o Aenelu gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem.

klonowanie
@:D

"zapachniały zefiry...brzdęknęła tłuszcza-to zrób Se swój!

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Z okazji dnia kobiet wszystkim kobitom z anl najlepszego

Z

W każdej firmie są ludzie którzy załatwiają coś dla siebie za plecami innych. Ale poinformowanie o decyzjach osoby której dotyczą zmiany jest podstawą!! Jak widać nie w każdej firmie. Szkoda, bo anl ma potencjał.

@

Nie przejmuj się Dorota. Są tutaj ludzie, którzy dobrze Ci życzą.

To nie jest norma. To standardy ANL. Niestety :( trzymaj się DŚ !

to norma

Osobiscie lubie dorote i nic do niej nie mam niestety takie dzisiaj sa czasy w pracy nikomu sie nie ufa i nie wierzy dziewczyny mysla ze jak juz sa na jednej zmianie to sa super psiapsiulkami co jest totalna bzdura osobiscie bylam swiadkiem jak jedna drugiej noge podklada to sa niestety fakty szkoda ze tak sie dzieje ze fajni ludzie tak pisza ...kiedys to byly czasy stara ekipa po dwie osoby na brygadzie i nikt takich swinstw nie robil .

Dorota Ś

...... nie potrzebuję fałszywego klepania po ramieniu, nie potrzebuję fałszywego uśmiechu, udawania że wszystko jest ok ....... jeśli tak nie jest. Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Przedszkole mam już dawno za sobą a jednak sądzę że wciąż w nim tkwię. Czy ludzie wokół mnie wciąż bawią się w ciu ciu babkę ? Nie prościej jest powiedzieć ..... sory nie nadajesz się, poległaś są lepsi ? ............................... to tylko szczerość ... a jednak chyba Aż .... Naprawdę jest mi przykro Życie !!!! Szczerze Wszystkim Życzę jak najlepiej i powodzenia w dalszej pracy !!!!!!!!!!!!!!

?
@Dorota Ś

Dorcia trzymaj sie;) my życzymy ci jak najlepiej, co ma być to będzie a fałszywi ludzie są wszędzie, nic na to nie poradzimy.. Ja trzymam za Ciebie kciuki :) Głową do góry

@

I po chłopie... Najpierw wykastrowała, potem korkiem (usunięte przez administratora) zatkała, żryć nie dała i chłopak zdechł... Do tej pory pamiętam jak szczekał i prosił o pomoc... Łezka w oku ;(

?

byly pracownik

Kto bluzgiem wojuje ten w bluzgach ginie.

Natasza Urbańska

Taka tendencja. Wyznaczasz nowe trendy,kształtujesz opinie publiczną,a skutkiem jest zmiana postrzegania świata. To dość odpowiedzialne zajęcie. Życzę Ci powodzenia.

Krzysztof Domagala

Witam serdeczne jako były pracownik pozdrawiam Was Wszystkich nie pracuje w firmie od 04.2016 roku a jeśli ma "ktoś"COŚ do mnie to proszę się podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem a nie "chować" się pod jakimiś "anonimem,jeśli ktoś coś napisze niech ma odwagę się podpisać pozdrawiam Was Wszystkich Krzysztof

Krzysztof Domagala

Fanka

Drogi Podpierdalaczu nr 1, jestem pod wrażeniem Twojego dystansu do siebie. Nie dałabym tego "lajka", gdyby nie fakt , że bardzo kibicuję Ci w pobijaniu rekordu. Dlatego specjalnie dla Ciebie

Dr. Misio

Bo to wszystko przez tą babe od jakości. Bojąc się utraty stanowiska wyrobiła sobie pozycje kosztem biednego pakowacza. Stłamsiła ich narzucając im odpowiedzialność za swoje obowiązki.

Zniesmaczona

To żenujące skoro już musicie obrzucać się błotem na tym forum to przynajmnniej bez nazwisk a jeżeli jad zalewa was tak bardzo że musicie jechać po nazwiskach to miejcie na tyle odwagi cywilnej i sami też podpiszcie sie swoimi nazwiskami... obrażać anonimowo to każdy frajer potrafi... pokażcie ze macie "jaja"

spec

Dlaczego belgia nie inwestuje w Polsce w nowe maszyny? Dlatego że polacy nie potrafią obsługiwać nowych maszyn po za tym polacy zniszczyli by te maszyny. Inwestycja jest nie opłacalna. Lepiej dać im stare zużyte maszyny, które wyszły z obiegu w innych krajach, a na których nawet arcymistrz francuski Stefano, praojciec założyciel polskiego anlu nie daje rady i nie potrafi ich ustawić. Tak wiec polacy nie macie sobie równych. Prześcigliście wszystkie kraje wysokorozwinięte.

boss

Czym ty się przejmujesz prezes ma ta firmę głęboko w D. Gdyby się interesował to by machlojek nie było. Polski Anl spisany jest na upadek. Wyciągną z tych złomów ile się da i do kasacji. Przecież nikt w to nie inwestuje. Składowisko złomu i od rzutków.

@boss

Tego się nie opłaca złomować a co dopiero wywozić na Ukrainę. Z resztą po co wywozić jak Ukraińcy mogą tutaj na nich pracować hehe.

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC