Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Nikt nigdy w życiu nie kochał mnie tak jak wy...

Dobry łotr

Nowy Rok, nowe szanse, nowe możliwości rozwoju i awansu, szacunku i uznania. Samorealizacja i doskonalenie się, bycie coraz lepszym , zadowolenie z tego ze robimy coś dobrego... to wszystko i o wiele więcej, gdzieś tam na nas czeka ale nie w ANL-u. Tego wam życzę.

Pewien ktoś

Są może przyjęcia do waszej firmy?

młotek
@Pewien ktoś

Nie ma przyjęć i nie będzie. Wszystkim bardzo dobrze się pracuje. Nikt się nie zwalnia. Staliśmy się społecznością hermetycznie zamkniętą wysterylizowaną.

Cos wiem ale sie boje

Proponuje abyscie wszyscy pracowali dalej tak jak pracujecie. Robimy naprawde dobra robote i mozecie mowic ze robimy na zlomach ktorych nikt nie chce w ue. Ale my jestesmy Polakami! Ze wszystkim damy sobie rade. Lepiej, gorzej ale zawsze dawalismy rade i z tymi zlomami tez damy. ale naprawde guzik kazdego obchodzi kto z kim spi i co robi po pracy a zwlaszcza kazdy z was kto hejtuje kazdego na forum. Pozdrawiam jestescie naprawde fajnymi ludzmi i tacy pozostancie.

@Cos wiem ale sie boje

Iza nie tedy droga

@Cos wiem ale sie boje

ANL to strata czasu. U mnie w pracy średnia wagowa to 100kg. Wyciągniesz tyle jako pakowacz? Nie sadzę. Wszysto podsunięte pod ryj. Praca jak u was na laserze lub dziurkowaniu,tylko że u was na te stanowiska wymagana jest grupa inwalidzka. Wysoko rozwinięty zakład,a jednak cofam się w rozwoju...

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Maja

@drzewo owocowe dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że obecne warunki pracy nie są łatwe. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Czy ulegają one poprawie wraz ze wzrostem czasu przepracowanego w firmie? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia można też liczyć na dodatkowe benefity lub pakiet socjalny?

Szary Szarik
@Maja

Poprzednia opinia nie do konca jest zgodna z prawda. Na hali rzeczywiście jest goraco i duszno ale nie ma możliwości zainstalowania klimatyzacji (maszyny przy nizszej temperaturze nie pracuja poprawnie). Praca jest fizyczna ale nie jest bardzo ciezka (pakowanie foliowych wytloczek z tasmy do kartonu...) na maszynach pracuja przeważnie kobiety wiekszosc jest z długim stazem! Co do pakietow socjalnych większość przemilcza ale sa premie na swieta Bożego Narodzenia, wczasy pod grusza i premie miesieczne wyplacane kwartalnie.Sa tez spotkania integracyjne. Ponadto firma regularnie doszkala pracowników organizujac kursy obecnie na wozki widlowe i suwnice. Zarobki zaleza od zajmowanego stanowiska

drzewo bananowe
@Szary Szarik

To wspaniałe!!!! powiedz gdzie i kiedy można się zgłosić?

deszcz
@Szary Szarik

.... praca nie jest ciężka ? ........ pakowanie plastikowych wytłoczek nie polega tylko na ich wkładaniu do kartonów. Dochodzi do tego mnóstwo innych czynności począwszy od obsługi komputera, wypisywaniu co godzinę karty jakości, odcinanie folii, robienie na bieżąco pudełek, wkładanie worków do kartonów, układanie w odpowiedni sposób na paletach. Panie które pracują już po kilka kilkanaście lat są wyrobione ale nowe osoby mają baaaardzo duże problemy by poradzić sobie z tym wszystkim. Jeszcze jedno jeśli chodzi o wypadki MASAKRA co roku jest ich kilka więc bhp leży bo ludzie robią rzeczy których robić nie powinni na danym stanowisku.

samozwaniec
@deszcz

Zapomniano jeszcze dodać,że panie z linii przewożą zapełnione palety do streczowania, odwożą zapełnione kosze z opadkami do młyna i często zdarza się że pakowaczki mielą same odpady. Ciekawe dlaczego o tym się nie wspomina? Bo to nie należy do ich obowiązków. Więc dlaczego to robią? Bo lider karze. A co w tym czasie robi lider? Siedzi na jadalini po za produkcją. A jak tego nie zrobisz to co się stanie? Zostaniesz zwolniony. Czysty mobbing.

Włodziu ale pamiętaj. One wszystkie robią to dla dzieci! Dla dzieci to robią!

Maja

@deszcz piszesz, że nowe osoby mają duże problemy z wykonywaniem pracy na początku. Ile trwa taki proces wdrażania się do pracy na nowym stanowisku? Czy są jakieś normy/plan do zrobienia? Co jeśli nie udaje się go zrealizować?

Maja

@Cos wiem ale sie bojerzeczywiście, życie osobiste pracowników firmy powinno pozostać prywatne. Rozumiem, że dobrze oceniasz pracę swoją oraz współpracowników. A jak oceniasz firmę ANL PLASTIC jako pracodawcę? Na jakie warunki pracy/zatrudnienia można obecnie liczyć? Co doradziłbyś osobom, które są zainteresowane dołączeniem do firmy? Dodatkowe merytoryczne informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie poszukują nowego miejsca pracy.

drzewo owocowe
@Maja

Nie polecam. Bardzo złe warunki pracy (strasznie duszno i gorąco na produkcji) a przy ciężkiej pracy fizycznej to bardzo ważny aspekt pracy z którym nikt nic nie robi a wiatraki - żenada. Problemy z przerwami, kto pierwszy ten lepszy jeśli ktoś Cię podmieni możesz zejść na śniadanie. Finansowo - jak wszędzie na początek najniższa krajowa ........... więc jak widać nic nie zachęca aby podjąć tutaj prace.

Maja

Przypominam, że komentarze nie mogą łamać zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Maja

@świeżak Czego w takim razie nie można dowiedzieć się od działu HR? Czy to co jest przedstawiane na rozmowie o pracę różni się od tego jak wygląda praca w ANL PLASTIC w rzeczywistości? Chętnie dowiem się więcej na ten temat. Mógłbyś powiedzieć, czego mogą spodziewać się nowe osoby dołączające do firmy?

pankracy

Jak tam wygląda praca osób niepełnosprawnych ? Chodzi o czas pracy, wynagrodzenie, zmianowość pracy. Czy trzeba dźwigać ciężkie rzeczy (czy od 15kg )

świeżak

HR prawdy Ci nie powie

Były
@świeżak

To prawda

Pozdrowienia dla "starej" ekipy

HR

Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje rzetelnych informacji, nie pisze na goworku!!! Od tego jest dział kadr.

Wózkowy

Witam, potrzebuję informacji odnośnie pracy jako operator wózka widłowego: - zarobki - atmosfera - ilość i stan techniczny wózków - procentowy podział na pracę fizyczną i obsługę sprzętu - pakiet socjalny - zakres obowiązków

Smuda

Ale że Dudka na mundial nie wzięli?

Cześ
@Smuda

Telemarketing był słaby,a na państwowym daleko nie pojedziesz. Ale teraz na 112 wszystko załatwisz.

Szopenchałer

Wszyscy umrzemy...

Zygmunt Frojd
@Szopenchałer

Brawo Ty

Zygmunt Frojd
@Szopenchałer

madra zmija

I co soba reprezentujesz takie slowa na forum wspolczuja ci wszyscy musisz byc bardzo biedny albo bardzo samotny .....

rekrutant

Czyli mam rozumieć,że ANL to (usunięte przez administratora) Dziękuję za konstruktywną opinię. Bardzo przydatna w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Amatorka

Czarownico - kocham Cię ❤

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC