Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Jaś

A taki ustawiacz to jest bardziej mechanik, czy taki operator czy jak?

Ważniak
@Jaś

Trudno to rozgraniczyć.

Jak cos jest do wszystkiego...
@Jaś

Każdy dobrze o tym wie tylko racji nikt nie przyzna, ze to jest taki 3 w 1, a kto wie lepiej i zaznal tego może nawet doliczylby sie więcej w 1.

Karol Strasburger

Opisz ANL w trzech słowach.

Ważniak
@Karol Strasburger

Papier nożyce kamień

Nikt nie chce zostać liderem, że szukają ludzi z zewnątrz nie znających produktu i zasad panujących w tej firmie? I kto będzie tego lidera uczył? Operatorzy za darmo? Pewnie szukają lidera który będzie siedział na (usunięte przez administratora) i dyrygował jako kolejny (usunięte przez administratora) pani kadrowej!

Zofia

Jakby za naukę kogoś płacili to niektórzy ustawiacze do bankomatu chodziliby z ochroniarzem.

Maja

Widzę, że wiesz nieco o sytuacji w firmie ANL PLASTIC. Wspominasz, że poszukiwana jest osoba z zewnątrz - może pracodawca potrzebuje jakichś konkretnych umiejętności, a osoby zatrudnione w firmie nie mają wymaganych kompetencji? Czasami nowi pracownicy też dużo wnoszą do firmy, w tym np. nowe pomysły - dzięki czemu firma się rozwija. A na jakim stanowisku Ty pracujesz? Jakie plusy i minusy zatrudnienia w ANL PLASTIC widzisz?

Abc
@Maja

Plusy: w zimie cieplo. Minusy: w lecie za ciepło.

Wkurzona

Gdzie jest podwyżka noworoczna? Czy trzeba zrobić strajk żeby Szef otworzył oczy?

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

Orange

Normalnie jak w Play'u, najlepiej rozwiązać umowę i przyjść jako nowy klient. To jest Czomolungma szczytów! Brawo Wy!!

Mateusz

Heh po 1 wszystko co osiągnąłem w swoim życiu zawdzięczam swoim rękom, rozumowi i uporze w dążeniu do tego co teraz mam. żadnemu losowi czy przeznaczeniu. Po 2 Proponuję najpierw spojrzeć w lustro i zastanowić się kim ty jesteś nazywając kogokolwiek ladacznicą a dopiero później pisać bzdury w necie. I tu mógłbym zakończyć mój monolog jednak pójdę krok dalej, i powiem, że przykro mi, że nie masz odwagi powiedzieć mi tego prosto w twarz tylko wypisujesz owe brednie na takim portalu. Reasumując cała moja wypowiedź chciałbym, żebyś wiedział drogi użytkowniku tego portalu, że generalnie mam w tyle to co ty myślisz i kim jesteś Ale dzięki takim osobą jak ty utwierdzasz mnie w przekonaniu, że niestety przyszło mi pracować z większą lub mniejszą bandą kretynów. Nie pozdrawiam Mateusz

@Mateusz

Nie przejmuj się Mateusz. Wśród tylu guzików na pewno znajdziesz ten właściwy. Pozdrawiam.

Ktos
@anonymous

Naprawdę macie coś nie tak pod deklami

Lafirynda

Wszyscy dobrze wiemy, że wokół nas żyją ludzie głupi, bezduszni, agresywni. Zastanawiam się tylko jak bardzo pozbawionym empatii trzeba być człowiekiem aby w taki sposób odreagowywac swoje prywatne porażki. Internet w którym jesteśmy anonimowi jest świetnym do tego miejscem, prawda? A zatem użytkowniku tego forum, uważasz się za kogoś lepszego? Fakt jesteś najlepszym skrajnym hipokrytą, skoro masz zaniżone poczucie własnej wartości, problemy z którymi nie potrafisz sobie poradzić to zamiast wypisywać obraźliwe uwagi i komentarze, wchodzić z kumulacją swoich negatywnych i śmierdzących emocji w czyjeś życie zacznij się leczyć. Bo agresja, nienawiść i obraźliwa bezczelność to choroba.

@Lafirynda

Jak sami widzicie to na-pewno jest lafirynda,która woli być miła, uprzejma i życzliwa,by podstępnie wyssać z was życie i jak zwykle wtrąca się tam gdzie nie potrzeba siejąc zamęt i ukazując siebie w najlepszym świetle.

@anonymous

Tak sobie to tlumacz tuku niedorobiony.

Koc

A do czego doszłeś?

Koc
@Lafirynda

Ty za to wylewasz to całe (usunięte przez administratora) na pracowników w realnym życiu wiec chyba tez powinnaś się leczyć

@Koc

Na depresje polecam śliwki marynowane w spirytusie polane czekoladą. Skuteczne i pyszne ;P

@mata

Wyglądają całkiem jak karaluchy, a jedzenie robaków jest teraz w modzie...

@mata

W dodatku są mięsiste i twardzutkie. Można się oszukać...

@Mateusz

Tak, naprawdę to masz się czym pochwalić ..... gratuluję osiągnąłeś szczyt swoich możliwości ...... Ty to na pewno masz ambicje haha

@Lafirynda

Jesteś (usunięte przez administratora) w swej beznadziejności

Przecież ANL to kraina ludzi bez ambicji, kraina dziadostwem i partyzantka płynąca.

don kichot

@Mateusz Za spier**laj to w morde walą i radzę Ci dobrze uważaj sobie razem z swoją lafiryndą bo może się tak stać że was nie będzie na ziemiach polskich.

Mateusz bo niby kto heh
@don kichot

No jeszcze nikt mnie nie walnął Ale możesz być pierwszy przynajmniej będzie wiadomo z kim mam do czynienia, swoja drogą za lafirynde sam otrzaskałbym Ci ryj ale nie mam zwyczaju zniżać do poziomu dzieciaka emo, który wielką mordę i dużo do powiedzenia ma tylko w necie. Naprawdę nie wiem co takiego zrobiłem tobie albo komu innemu że jestem od pewnego czasu bohaterem na goworku narazie mnie to bawi Ale zaraz pewnie się zdeczka wkurze i zrobię z tym porządek więc po raz ostatni ładnie proszę przestań pisać bzdury w internecie. Istnieje cos takiego jak kodeks karny, cała masa prokuratorów, sądy, policja, więc uważaj co i o kim piszesz. Co do mojego spier..laj to myślę,że wypowiadane słowa nie są obraźliwe dla kogokolwiek bo są wypowiadane jak zapewne wiesz w śmiesznych sytuacjach. Po raz kolejny nie pozdrawiam i jak się domyślasz spier.... :)

@Mateusz bo niby kto heh

Nie jednemu psu na imię Burek...

tedi

No jak opracujesz na imach to zrozumiesz dlaczego nie chcą później iść na kifla lub senkorpa...

Jest zapotrzebowanie na pakowaczy, ustawiaczy oraz mechanikow ur. Zarobki sa rozne pakowacze ok 2500 ustawiacze 3300 ur nie wiem ale cos kolo tego dodatek 4 brygadowy to 300 zl o wiecej info pytaj w kadrach pozdro

@tedi

IMY pracują ???? Ściema

Snake
@anonymous

Brutto czy netto ;)? Od 2 lat szkole się na kieflach po likwidacji mojego działu gdzie bylem ustawiaczem maszyn w jednej z firm w której pracuję 10lat . Ale czas zmienić coś w zyciu ..tu miał bym blisko . Mam dużo uprawnień. Na wózki ,hakowego,p.poż. do kierowania pracownikami etc nagroda pracownika roku od dyrektora.czesto też pełniłem obowiązki lidera zmiany. I zastanawiam się czy właśnie nie udać się do ANL z cv. I zaproponować swoją osobę..

Employee of the month
@Snake

Zapraszamy! Masz ta robote! Skrzydel tu nie rozwiniesz, nagrody nie dostaniesz ale bedziesz mial blizej...

Maja

@nieznany żołnierz, Przypominam, że ujawnianie danych osobowych na forum jest zabronione. Posty powinny być jak najbardziej merytoryczne i obiektywne, ale nie naruszające w żaden sposób niczyich dóbr osobistych. Polecam ponowne zapoznanie się z regulaminem forum. Posty niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane.

Pan przynajmniej do mnie salutował.

Trudno jest się z tym wszystkim pogodzić co się dzieje na hali, ale wystarczy, że pójdziesz na skargę do kadrowej, opowiesz jej o zaistniałej sytuacji, a ona odpowie Ci,że w ANLu tak jest, tutaj tak właśnie wygląda praca, takie zasady tutaj panują. Dla niej to jest normalne. Zatem idziesz do kierownika. Kierownik nie jest lepszy. W obecności kadrowej i liderki nie chce wysłuchać zwykłego pracownika, ponieważ nie chce podważać autorytetu i nie poniży się do zrozumienia zwykłego robola. Hierarchia zachowana w sposób totalitarny.

Są przyjęcia na UR (ślusarz)?

Rambo
@:)

są tylko kto ten złom ustawi, najpierw niech wymienią złom, a ustawiacze sami się znajdą, bo nikt nie będzie narażał swojego życia za te marne pieniądze...

Zamienię płaską 22-kę na 19-stkę lub mniejszą.

@0700

Zamienie skrzynke narzedziowa na 4pak zubra ;)

Wiktor

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

@Wiktor

Jest zapotrzebowanie na pakowaczy, ustawiaczy oraz mechanikow ur. Zarobki sa rozne pakowacze ok 2500 ustawiacze 3300 ur nie wiem ale cos kolo tego o wiecej info pytaj w kadrach pozdro

Maja

Czy ANL PLASTIC prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska potrzebuje kandydatów? Jak przebiega proces kwalifikacyjny? Czy obowiązują dni próbne poprzez które pracodawca podejmie decyzję o zatrudnieniu? Jaki typ umowy jest oferowany nowemu pracownikowi?

Rekrutacja
@Maja

Umowa o pracę pełny etat 4-ry brygady. Zapotrzebowanie: operator i ustawiacz. Konieczna książeczka sanepidowska. W ANL obowiązuje BRC. Kontakt z kadrami.

Typ
@Maja

Pierwsza umowa 3 miesiące okresu próbnego. Potem umowa na 1 rok. Następnie na czas nieokreślony. Stanowiska pakowacz/operator.

xxx

Jaka agencja tam przyjmuje ??

@xxx

Towarzyska :)

miła chwila

Pracujące tam osoby z Ząbkowic mogły by się trochę ogarnąć nie wypada na stołówce dłubać w uszach pałeczkami .

Aparatowy

Było dobrze jak nie było tych wszystkich kierowniczkow robote pilnowal brygadzista A tu bach prezes sam sobie w kolano strzelił .pozdrowienia :)

tak jest
@Aparatowy

Dzieki temu pracuje sie łatwiej i lżej. Nie przejmujesz sie tak wszystkim i nie masz takiej odpowiedzialności. Ale wiadomo niektorzy pomimo to zadaja ucisku-sadomaso

Bluzg. Tak powinno nazywać się to forum. Frustraci, degeneraci i podli ludzie.

degenerat
@były pracownik

Gdzie ci podli ludzie się podziali? Frustracja czyniła to forum ciekawym. Złamani jesteście. Potulne barany.

co ma piernik do wiatraka

A po świętach zapowiadali 20 stopni

Hyrty

Ani grosza nie dali

Hytry
@Hyrty

Na swieta

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC