Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

tatuaż na tłustej i obleśnej stopie

jak nie na stopach to na czołach powinni tatuować co poniektórych pracowników ANL z napisem- UCZĘ SIE dziekuje to wszystko,pozdrawiam :)))))

OOO

Ludzie nie macie nic innego do roboty jak smarowanie innych...

Zniesmaczona

Dodaj polot, pomnóż metaforą, spotęguj wiedzą. Jesli Cię to boli-UWIERZ od dołu boli bardziej.

Zniesmaczona

Ciąg dalszy dedykacji dla hejteròw: Popatrz następny idiota Cyberhołota z wirtualnego błota Okno twe to LCD matryca Ciężko pokrzywdzone życia

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

Zniesmaczona

"Wpatrzony w ekran myśli kogo podeptać, kogo zgnoić a kogo połechtać, banda frustratòw po sieci latają, twardzi jak stal `bohaterowie` cyberświata..."

IT

Michale Twój życiorys jest interaktywny. We watching you!

AA

o i żeby jeszcze deputat był...a o stanowisko kontrolera jakości to by się zabijano, i nie dla pieniędzy, bo po co,jakby było za darmo. ślina pociekła...

anty AA
@AA

A po pół roku wszyscy do AA na terapię ,tylko czy była by uznana za chorobę zawodową.......

No to tylko żeby tamten tamtemu w ryj ta tej w ryj i te i tamci sie w końcu zamkną! Bo ch.. to kogo obchodzi.

ostro

Czyli mówisz że tamten w końcu rozszedł się z tamtą i uderza do tej po to żeby ta była ten tego a te wszystkie żeby w nią po to żeby tamten w końcu do tej. No ale ta to z tamtym. A tamten z tamtym a ta z ta po to żeby tamten znowu z tą? cdn.

gmol

Jakość to mnie nie dziwi...

astro

Atmosfera jest OK pomimo że są to opakowania z tworzyw sztucznych sądzisz że byłaby inna gdyby to był zakład produkujący alkohole????????????????????????????????????????????

wwww

Zapomniałem jeszcze o romsmsach...a można by było dużo powiedzieć oj dużo. ...

Tol

A jakie jest kierownictwo ,liderzy ?

Sencorp to zlom
@Tol

Liderzy? Jacy liderzy? Co to za lider co nie umie sie sprzeciwic swojemu szefowi? Postawic sprawe jasno ze jest hmmm slabo z ludzmi ze nie ma komu pracowac. Zamias tego sami stoja na maszynach i udaja ze jest ok. Nie walcza o nic dla kogokolwiek nie walcza bo ponoc nie ma sensu bo i tak nikt nie slucha. Ja wiem ze sie da ale trzeba troszke odwagi i ...

a kifel rzadzi
@Sencorp to zlom

Nie walczą bo mają kompleksy! Winią samych siebie nie wiadomo za co. Siedzą cicho,żeby Belgii nie urazić. A prawda jest taka,że Belgia w takich warunkach palcem nawet z mapą by nie trafiła... Siedźcie cicho,a zgnijecie razem z senkorpami!

qw
@Sencorp to zlom

Liderzy powinni pakować na maszynach. W ogóle wszyscy powinni pakować. Im więcej spakujecie tym szybciej się wyrobicie z zamówieniem. Nikt nie powinien siedzieć bezczynnie. Tak wiec drodzy panowie pakujemy i to jest normalne!

Abraham Lincoln

dlatego warto mieć ham w końcówce:)

Informator

Ale wiesz my wszyscy żyjemy w atmosferze przyjaźni i prze zto tak trudno podpierdo... kolegę. I nie ważne co robi ten kolega, koleżanka, bo my się przecież wszyscy lubimy. No i tak nie wypada. To bardzo nie ładne. Świadczy o złym wychowaniu. I w ten oto sposób kastruje się pracowników. Zwykłe cioty.

Barbi

Nie ma tu dwuskładnikowego wynagrodzenia. Zakład produkcyjny stał się gabinetem kosmetycznym. Plastik w każdym tego słowa znaczeniu. Czyli puste opakowanie.

Iza

tutaj ludzie magazynują detale,które pakowali jako dowód swej niewinności-że lider kazał to pakować w razie reklamacji....... tutaj ludzie panicznie boją się wisieć na tablicy, bo będą dyskryminowani za to że ją dostali......... tutaj jak jedna osoba dostanie reklamacje nikt nie dostanie premii, tylko że jak nie ma reklamacji to premii też nie ma.... Ten zakład rodzi choroby psychiczne.

jasiu

W normalnych firmach produkcyjnych dostaje się premie za produktywność-zależną od produkcji po to żeby chciało się produkować, a tu wystarczy chodzić do pracy i nie ważne co robisz, wiec co się dziwić, że wygląda to tak jak wygląda...

biuro

Jest to bardzo ciężka praca fizyczna nie mieszcząca sie w normach wytyczonych dla kobiet, dlatego przy produkcji pracują tylko i wyłącznie mężczyźni.

strzała

Jeżeli firma jest w rozwoju(a nie w regresie) należy wyznaczyć jej wektor. Od tego wszystko zależy.

finto

Milczenie oznacza przyzwolenie!

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC