Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Tak. Jest żenujące i takie powinno być. Ponieważ to forum służy do obnażania firmy.

Spartacus
@44

"A imie jego bedzie czterdzieści i cztery". Brawo ty bo tu racja jest w tym ze to forum nie jest po to by pisac ze jest to "firma produkujaca opakowania z tworzyw sztuczny formowanych termicznie bla bla...", "Tylko bo to azeby dowiedziec sie mozna z kim mamy do czynienia nie ufac nikomu wygrzebac te ich uklady i ukladziki wywlec na swiatlo dziennie zeby wszyscy wiedzieli kto ich robi ba szaro basta!!!

.....
@Spartacus

Czyli mowisz o sobie

.....
@Spartacus

Czyli mowisz o sobie

........

wy naprawdę nie macie co robić ciągle jakieś żale pretensje ... do roboty sie weźcie bo to forum już zaczyna sie robic naprawdę żenujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
@........

babka amatorko....sp,,,

ktoś

Tak. Trzeba ich wyrzucić, bo zdegradowani mieszają jeszcze bardziej. Przecież nic tak nie boli jak urażona duma. A wysoki mniemanie o sobie tak naprawdę o niczym nie świadczy tylko psuje atmosferę pracy.

zzzz...

Przy produkcji i pakowaniu wytłoczek występuje wiele praw fizyki. Moze to ich tak pasjonuje.

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
feeeeeeee

Jedyną najpewniejszą premie jaką dostaniesz to półroczna za brak L4. dlatego ludzie przychodzą chorzy do pracy i szerzą epidemie. Najczęstsza przypadłość wśród pracowników to przewlekłe biegunka. Powiadają że od wody...

Bogumiła

Jak widzisz zbieram dowody. Moja praca to rodzaj misji. Agent przeciwko mobbingowi. Żeby ludziom żyło się lepiej. Jak chcesz mozesz się dołączyć. Robak wie najlepiej i robak was pokona. Bo po stronie robaka jest prawo. A prawo was zniszczy.

Bogumiła

Tworząc stanowiska tworzy się hierarchę. Ktoś kto serwisuje maszyny odpowiada za ich stan. Ktoś kto odpowiada za jakość niech najpierw nauczy lidera. A jeśli ma się szkolenia to nich one prowadzą do awansu a nie do 5 zł dodatkowych. A żeby ustawić maszynę to trzeba mieć części a nie taśmę klejącą. I można tak wyliczać w nieskończoność...

...

No to wam przypomnę. Wszystko co podpisujecie jest dokumentem,który ma moc prawną i pociąga was do odpowiedzialności.

Albatros

Przychodząc do pracy podpisuje się po za umową dodatkowy dokument o równym traktowaniu pracowników. Nikt o tym nie pamięta. niestety... A dokument ten jest środkiem prawnym.

Koczkodan pitu pitu

Polecam prace w zoo :D Tam jest dużo małp , fajna atmosfera i pewnie można się dogadać :D Pozdrawiam Pitu pitu

:D

Zmień zakład jak widzisz małpy ... albo okularki :D

Atmosfera jest Super Pozdrowionka...

alba

Na poziomie przedszkola, bo przecież podstaw im brakuje, a gdzie tam do gimnazjum. Po co komu (usunięte przez administratora) jak jaj nie ma? Najwyraźniej jaja są ważniejsze...

Andi

Wypowiedź na poziomie gimnazjum :)

Dyzma

I tak oto doszliśmy do bajki o trzech świnkach...

No 3 króli

By było najs :D

xyz

Gruby co ty tu robisz?

xdxf

Łokieć pięta fajnie jest, przemiał już na albie jest :D

sławków
@xdxf

łokieć pieta fajnie jest przemiał już w Sławkowie jest

No i tak całe życie z wariatami

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC