Opinie o Sollers Consulting w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sollers Consulting. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sollers Consulting o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sollers Consulting w Warszawa

Marta Daniluk

Wiktor, W sprawie dokładniejszych informacji dotyczących umów zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego. marta.daniluk@sollers.pl lub 22 542 44 26. Pozdrawiam, Marta Daniluk

Marta Daniluk

Wiktor, Standardem jest u nas umowa o pracę, po 6 miesiącach oferujemy umowę na czas nieokreślony. Stażystom, którzy nie ukończyli jeszcze studiów wyższych oferujemy umowę o dzieło. Możliwa jest również współpraca na zasadzie działalności gospodarczej dla specjalistów z działu doradztwa oraz IT. Marta Daniluk marta.daniluk@sollers.pl

Marta Daniluk

Anonim, Nasze stawki są powiązane z doświadczeniem i stażem pracy, a także typem stanowiska. Zasadniczo osobom z 15-letnim doświadczeniem zaproponujemy w procesie rekrutacji inne stanowisko niż osobie tuż po studiach, a w związku z tym inną, wyższą stawkę. Wyjątek stanowią sytuacje, gdy te x lat doświadczenia jest w innej branży niż doradztwo/IT/zarządzanie projektami (czyli mogą nie wnieść wartości do pracy na naszych projektach). Wtedy zastanawiamy się, ile z takiego doświadczenia możemy uznać, aby dana osoba trafiła w naszej ścieżce kariery na stanowisko właściwe dla swoich umiejętnosci i potencjału. Przy tej decyzji znaczenie ma także przebieg procesu rekrutacyjnego, czyli np. wyniki testów czy rozwiązania case’ów. Marta Daniluk marta.daniluk@sollers.pl 022 542 44 26

Marta Daniluk

Witam, w związku z poruszonymi na forum kwestiami dotyczących firmy Sollers chciałabym odpowiedzieć na Wasze komentarze. Naszym celem jest zbudowanie zespołu o najlepszych kwalifikacjach, aby zapewnić Klientom firmy najwyższą jakość obsługi. Chcąc lepiej poznać osobę aplikującą do pracy w naszej firmie, wprowadziliśmy kilkuetapowy proces rekrutacyjny, który jest zależny od doświadczenia i stanowiska o które się ubiega. W przypadku rekrutacji na stanowisko analityka w dziale doradztwa, w drugim etapie wymagamy rozwiązania zadania biznesowego. Pozwala ono zbadać motywację i umiejętności osoby starającej się o pracę. To, czy wykonała zadanie samodzielnie weryfikujemy podczas spotkania. Opis całego procesu rekrutacji dostępny jest dla wszystkich na stronie: http://www.sollers.pl/career/proces_rekrutacji. Naszym zdaniem taki tryb rekrutacji analityków jest optymalny. Z mojego doświadczenia wynika, że Sollers stara się stwarzać wiele możliwości rozwoju. Pracujemy projektowo, także u Klientów zagranicznych, nasi pracownicy są pod stałą opieką coacha oraz posiadają dostęp do wielu szkoleń. Poziom wynagrodzenia i zakres odpowiedzialności danej osoby zależą oczywiście od wyników jakie osiąga. Ścieżka kariery jest jasno wytyczona, a jej opis znajduje się na stronie: http://www.sollers.pl/career/career_paths. Chętnie odpowiemy również na inne merytoryczne pytania, bezpośredni kontakt to: Marta Daniluk marta.daniluk@sollers.pl

siema, jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko Junior Staffing/ PMO Specialist i na jakie stawki można liczyć?

możecie podać jakich pytań się spodziewać? czy są jakieś zadania do wykonania?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
prawomocny

co do tej firmy to: 1. jest zle zarzadzana, jeden z prezesow ledwo pokazuje sie w firmie ale na spotkaniach biznesowych to on spija smietanke za wszystkie 'osiagniecia', na spotkania biznesowe prawie nie chodzi, bo po co 2. firma bazuje na sztucznej wartosci, ktora jest windowana w gore wlasnie dzieki zatrudnianiu doswiadczonych pracownikow ALE nie na tyle doswiadczonych zeby byli madrzejsi od zarzadu (o co latwo). slowem 'zatrudnimy dobrych specjalistow bo podniesie to nam wartosc', w ten sposob firma podnosi swoja wartosc, a dzialan na rynku prawie zadnych, tylko ciagniecie kasy od innych firm 3. chca zatrudniac ale strasznie wybrzydzaja, jezeli nie umieja zarzadzac zespolem ludzi, to nie dziwne ze nie moga znalezc sobie nowych wyrobnikow 4. praca u nich jest niezorganizowana, bardziej jest to kolesiostwo niz faktyczne robienie czegokolwiek, wszyscy trzymaja sie stolkow albo chca awansowac, a kaska sie zarabia na fikcyjnej marce 5. stawki maja dziwne, dla kogos z ogromnym doswiadczeniem daje sie grosze a mlody koles bez doswiadczenia tuz po studiach potrafi dostac dwa razy tyle 6. musza dawac ogloszenia o prace bo to swiadczy o ich (fikcyjnym) rozwoju 7. rozwoju w tej firmie NIE MA

Degustator

Rzecz dotyczy rekrutacji na stanowisko w konsultingu. Przesyłają wybranym osobom plik Worda z kejsem na 5 stron i oczekują, że ktoś im skrobnie elaborat na 3-5 stron i wyśle na maila. Oni to ocenią i później może nawet zaproszą na rozmowę. Nie do zweryfikowania jest przecież to czy autorem rozwiązania kejsa jest kandydat ubiegajacy się o pracę czy jego kilku zdolnych kumpli. Mało poważne podejście do rekrutacji ma więc ta firma. Bardziej prawdopodobne jest chyba to, że liczą to, iż naiwny ktoś będzie wykonywał dla nich darmową robotę.

noway
@Degustator

testy on line czy inne testy kompetencji przed zaproszeniem na interview to standard w dobrych firmach trzeba do tego przywyknąć

Igrek, Witam, Od niedawna odpowiadam w Sollersie za rekrutację, będę wdzięczna za wskazanie, z którą z 19 ofert miałeś/miałaś problem? Staramy się zapewnić, by na wszystkich portalach i naszej stronie były tylko aktualne ogłoszenia, więc będziemy wdzięczni za dokładną informację. Co do poprzednich wpisów, zapraszam do kontaktu (marta.daniluk@sollers.pl; 022 542 44 26). Chętnie spotkam się i dowiem się więcej o przyczynach takich opinii. Zależy mi na utrzymaniu dobrej atmosfery w pracy.

igrek

(usunięte przez administratora) dodajcie sobie (usunięte przez administratora) fałszywą ofertę wiszącą od miesiąca na praca pl i macie gotową odpowiedź na pytanie - czy chcieli byście tam pracować :(

Zostaw merytoryczną opinię o Sollers Consulting - Warszawa

• Jak się pracuje w Sollers Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Sollers Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sollers Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sollers Consulting?

Kandydaci do pracy w Sollers Consulting napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sollers Consulting
2.5/5 Na podstawie 151 ocen.

Sollers Consulting