Opinie o Teknia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Teknia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia w Rzeszów

mm

odpowiem za wróbelka- bo w naszym biurze pracuje banda niedoszkolonych [usunięte przez moderatora] zatrudnionych po znajomośći którzy żeby coś zrobić muszą chodzić się pytać "szarego" pracownika jakie parametry na dany wtrysk trzeba ustawić bo technologia inaczej a maszyna inaczej.Weźcie się w końcu ogarnijcie!! I przede wszystkim dajcie [usunięte przez moderatora] coś na wstrzymanie bo to już jest przesada co ten gość wyrabia!nie wiem matka go w domu biła albo żona teraz bo do pracy nie przychodzi pracować tylko na ludziach się wyżywać.Weź panie kierownik popracuj za nas i za naszą pensje to zobaczymy czy będziesz taki "mądry" we wszystkim

Wróbelek

OMIJAĆ TEN (usunięte przez administratora) SZEROKIM ŁUKIEM !!! JUŻ LEPIEJ NA FARME PRACY POJECHAĆ DO WŁOCH !!

x

Firma do (usunięte przez administratora) w 100% , wyjątkowe chamstwo, atmosfera fatalna, masa [usunięte przez moderatora] która dorwała się do jakiegoś pseudo stanowiska chce zmienić firmę w [usunięte przez moderatora] Nawet żebyś wyrobił normę zawsze będzie za mało. Odradzam !!!!!!!!

wyzyskiwany

[usunięte przez moderatora] na potęgę, zapierniczasz od poniedziałku do niedzieli za gówniane pieniądze!! Ile byś nie zrobił w ciągu zmiany to i tak będzie źle i mało!! Nie liczy się nic tylko wyrobienie normy!! Człowieka mają tam za śmiecia, nic nie warty plebs!! Nie ważne że nie ma tworzywa, dosyp mąkę!! Większośc białych kołnierzyków nawet się nie przywita ze zwykłym pracownikiem bo go duma unosi!! Masz znajomośći-masz stanowisko i dobrą stawkę!! Na hali w lecie po 40 stopni (a nawet i więcej-parę razy ludzie już mdleli, ale dziwnym trafem sprawy szybciutko ucihcały!!) a ty [usunięte przez moderatora] od wtryskarki do wtryskarki bądź stój przy maszynie przez 8h, a jak pójdziesz się napić, albo na chwile odpocząć to źle, bo pijesz wode, a następnie sikasz i produktyność spada(a co za tym idzie premie dla kierowników i wyżej!!) Omijajcie z daleka ten [usunięte przez moderatora]!! Mydlą oczy na rozmowie, żebyś sie starał i będziesz dużo zarabiał-gówno zarobiśz jak nie masz wujka, albo kogoś z rodziny w biurach!! Przydał by się jakiś pracownik panstwowej inspekcji pracy, ale tak inkognito...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Teknia? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
vvi

nie polecam. pracy strasznie dużo pieniądze żadne porównując do innych firm. masa niedouczonych ludzi na wysokich stanowiskach, [usunięte przez moderatora] jak nie wiem co. człowieka mają za nic, najgorszy jest pewien kierownik z wąsami

cxc

Szkoda casu i nerwó praca nie warta zachodu. wszystko przez agencję pracy tymczasowej ani pieniędzy ani nic

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia - Rzeszów

• Jak się pracuje w Teknia?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia
1.5/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Przemysłowa 4
    35-105 Rzeszów