Opinie o Teknia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Teknia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia w Rzeszów

wertop

witam mam 2 pytania kiedy Teknia przeprowadza sie do Gołuchowa i drugie jakie są tam zarobki na produkcji

mudzyn

bez znajomości ani rusz! praca sezonowa, dłużej niz pół roku nie opłaca sie pracowac badz do znalezienia lepszej pracy (wczesniej). Pieniadze sa smiesze w porownaniu z odpowiedzialnoscia pracownika. jak lubisz zapierdalac jak dziecial w upragnieniu czekajac na umowe przez teknie, a potem dostac niewiele wiecej niz miales przez agencje pracy (chyba ze masz znajomosci, podlizywales sie to lepsza stawka lub stanowisko) to poolecam. przy okazji przyzwyczaj sie do slow: malo, zle, malo, malo, zle, malo, malo.... co by sie nie dzialo to malo i zle!!!! NEPOTYZM PELNA PARA!! a w lecie jak fajnie... 37 stopni na hali

szczery

Głownie panstwo jest temu winne bo wprowadziło takie prawo , ale to nieusprawiedliwia faktu ze w tekni jest jak jest. niektorzy pracuja tam po znajomosci odrazu na umowe to smieszne, kierownictwo jest tam dziwne obiecuja a pozniej odwracaja kota ogonem , pracuje tutaj jeszcze i mecze sie w tej firmie z tego powodu.

majtek

teknia mnie troche denerwuje, miałem dostac umowe na zakład a jej nie dostałem , co za sciema. pracuje tu juz połtora roku i nic. Panie kierowniku zamorki i kierowniku mazurze co to ma ku..wa byc?? !!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Teknia? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
endrju

Miziu (usunięte przez administratora) z tym, jak oni tylko udają że płacą... "wielka" firma z wielkimi wymaganiami w zamian za ochłapy...

daniel

ja tam lubie teknie pszychodze nawet wczesniej do pracy o tak o

bosman
@daniel

danielu marszałku jestes nienormalny ze przychodzisz wczesniej do pracy , kto tak robi chyba tylko ty. pozdrawiam twoj kolega z wtryskarek ;)

hanys

c o wy tam produkujecie w tej Tekinie

bicz

w zaleznosci od znajomosci

Kondziu

Mam pytanie dla pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez teknie. Ile na umowie może dostać taki operator wtryskarek? Wiem, że przez agencję job na więcej niż na minimalną nie ma co liczyć. Czy tak samo jest w przypadku umów przez zakład?

pacman

od paru lat najważniejsza jest ilość anie jakość !!! jakim cudem ma być wszystko idealne skoro ludzie mają do obsługi po 2-3 wtryskarki??? do tego dochodzi opalanie, gratowanie, mycie wyprasek itp itd. dajcei nam po 5-6 na głowe !! zaoszczędzicie na tych psich wypłatach i sobie premie w biurowcu przyznacie !! do tego dochodzą kamery, do obserwacji pracowników pfff... jak by to więzienie było. w sumie idąc tam do pracy i tak będziesz czuł, ze robisz tu za kare!! ODRADZAM !!

byk

Wszystko się zgadza co czytam powyżej.(usunięte przez administratora)

bosman

pracuje w tekni juz troche, i jedno co mi sie niepodoba to te wysokie normy , w tej firmie robi sie na ilosc a nie na jakosc , moze gdy zmniejszy sie te kosmiczne normy to jakosc bedzie lepsza ;)

piter

tutaj liczą się nie umiejętności oraz kompetencje ale znajomości i od nich zalezy jaka umowe oraz stawke dostaniesz

Endrju18

A jak wygląda sytuacja z umowami? Dostaje się na początek zlecenie czy umowe o pracę? Jeśli to pierwsze to po jakim czasie można mieć szansę załapać się na umowę o pracę?

?

coś Ty!o premii możesz zapomnieć :D jeśli pracujesz przez MUSI to może jeszcze jakieś ochłapy dostaniesz,ale przez naszą "agencję" w życiu! :) no chyba ze masz jakiegoś wujka czy ciocie to po 3 miesiącach pracy dostajesz umowę od TEKNI i pracujesz już za "lepsze" pieniądze a nie za 1100 na ręke :D

are you

dzięki wielkie za odpowiedz:)

Kogut

Akcja Job na Osmeckiego.

are you

możecie mi powiedzieć gdzie można CV złożyc bądz podać e-maila na który można wysłać CV. Jaka agencja pracy obsługuje firmę???????

antykomor

1. Wszystkie lepsze stanowiska oraz większe stawki mają ludzie po znajomości (wnuk, wujek, syn, szwagier, ciotka, siostrzeniec itp) Nie ważne, że osoba nie zna się na powierzonej pracy. 2. Zatrudnili po znajomości nowego koordynatora produkcji, który NIC NIE ROBI, a co miesiąc 2000zł dostaje za swoje [usunięte przez moderatora] się. Nikt nie ma do tego człowieka szacunku, osoba kompletnie nienadająca się na takie stanowisko. Brak jakiegokolwiek pojęcia o pracy w takim zakładzie i zarządzaniu grupą podległych ludzi. Byle tylko ukuśtykać 8h i wio do domu. 3. Normy wymyślane za biurkiem, wyjęte z [usunięte przez moderatora] Możesz wylewać siódme poty, [usunięte przez moderatora] się po pachy, harować bez jakiejkolwiek wentylacji przy 36-40c stopniach. NORMA MA BYĆ, A JAK NIE TO SIĘ TŁUMACZ. Czego nikt z biur nie popracuje przez tydzień-dwa na hali zanim wymyśli sobie norme? 4. Jesteś traktowany jak wróg, nie liczysz się dla nikogo powyżej Twojego stanowiska. Masz [usunięte przez moderatora] i tyle. Jak wymiękniesz to znajdą nowego jelenia na Twoje stanowisko. 5. ZAPOMNIJ o jakiejkolwiek pochwale ze strony kierownictwa itd. Przez 15 lat pracy nie usłyszałem takie słowa z ich ust. Jedyne co jest pewne to ochrzan, nie raz po parę razy dziennie za totalne bzdury, ale i do tego idzie się przyzwyczaić, 6. Dużo by tego jeszcze pisać...ale i tak to nic nie zmieni. Ogólnie odradzamy wszystkim pracę w tym zakładzie. Kiedyś była to dobra firma, obecnie schodzi na psy, że rzygać się chce człowiekowi na samą myśl o pójściu do "pracy". Ale niestety kredyty, dzieci, rodzina zmusza ludzi do pracowania tam po paręnaście lat...

mzks

Tak zgadzam sie w 100% mało tego za kazdym razem co przychodze do pracy to cos nie pasuje bezprzerwy problem . Panie kierowniku [usunięte przez moderatora] itp...oczekujecie od ludzi wiele a sami nic nie dzialacie w celu dobrobytu dla pracownika chodzi o to by lepsze pieniadze byly dla nas dla pracownikow zatrudnieni przez agecje pracy co nie ktorzy maja kredyty i jest naprawde ciezko nie oczekujcie od nas bog wie co skoncza sie normy itp......rzeczy a robimy na was i na wasze pesyjki dobre nawet jak przyjda swieta to nawet grosza nie dacie a swoje wezmiecie i sie cieszycie a co chodzi o Pania brygadzistke niech nauczy sie szacunku dla drugiej osoby i niech planuje robote tak by kazdy byl zadoaolony .Zacznicie doceniac ludzi ,a co chodzi o hale przy warunkach ponad 36 c nie powinno sie pracowac zakupcie wentlatory.JESTESCIE FIRMA DOBRZE ROZWIJAJACA SIE I MIEJCIE TO NA UWADZE !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia - Rzeszów

• Jak się pracuje w Teknia?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia
1.5/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Przemysłowa 4
    35-105 Rzeszów