Opinie o Teknia w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Teknia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknia w Rzeszów

Firma zarabia miliony kosztem zarobków pracowników. Jak pani prezes powiedziała może ale nie da podwyżki bo ludzie nie tańczą jak im zagra i wymieni ich na Ukraińców którzy mają taką sytuację że muszą pracować. Taki typ człowieka elita która gardzi ludźmi !j(usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Teknia?

@Wanda

Firma wywiązuje się ze wszystkich świadczeń określonych w Układzie Zbiorowym. Wypłaca nagrody jubileuszowe i oraz w ostatnich latach nagrody dodatkowe związane z wynikami firmy. Zatrudnia bardzo dużą liczbę osób ze stażem powyżej 10 lat.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Teknia? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@Pachołek Rysia

A na jakim poziomie jest norma? Co w przypadku jak robota będzie poniżej tej wartości? Ci co są po znajomości mają lżejszą pracę czy po prostu łatwiej im dostać etat? Z tą klimatyzacją to trochę się uśmiałem, bo rozumiem, że chodzi o ciepłe dni w sezonie letnim :) Jaka temperatura wtedy jest podczas pracy?

Na pracuj.pl wisi ogłoszenie dla automatyka i poważnie rozważam aplikowanie. Jedną z rzeczy jaką oferują to atrakcyjne wynagrodzenie, tylko niech ktoś napisze jak to przekłada się na kwoty. Dodatkowym benefitem jest dofinansowanie wypoczynku, jest ono wtedy w kwocie pensji?

Pracownik nr 1

Jeśli interesujesz się automatyką, programowaniem, rysowaniem schematów to możesz aplikować. Tak naprawdę nie musisz zbyt wiele umieć bo większości nauczysz się na miejscu od kolegów w czasie pracy. Nie wiem jakie są stawki na początku ale po okresie próbnym kiedy widać, że rokujesz, na tą chwilę pewnie da się zarobić może i nawet 6tyś na rękę bez nadgodzin. Dofinansowanie wypoczynku jest osobno wypłacane.

Irek Nowy wpis
@Pracownik nr 1

O to fajne warunki. Chce wysłać CV na elektryka - automatyka. Te 6 tys to już z premią bo o niej wspominają w ogłoszeniu. Jeżeli chodzi o nadgodziny to powiedz coś o stawce. Można starać się o setki albo przynajmniej 50% więcej?

Pioter Nowy wpis

Nie rozumiem tych niepochlebnych opinii o kierowniku narzędziownii, które ostatnio się tu pojawiły. Porządny człowiek, specjalista, wieloletni pracownik. Pilnujący standardów pracy w automotive i może to przeszkadza osobom przyzwyczajonym to bylejakości.

Ten etat sprzed kilku miesięcy dla operatora cnc to został obsadzony? Tym bardziej, że szukano wiele kandydatów. Bo jeśli nie to ja wyślę dokumenty. Praca na dwie zmiany, ale podano jedną, czyli 7-15. A jak jest z drugą zmianą?

Bob Nowy wpis

2 zmiana jest od 15 do 23 .

Ogółem na produkcji i narzędziowni jest fajna atmosfera, zależne to tylko od zmiany gorzej z kierownikami najgorzej rozmawiać dogadać się z kierownikiem narzędziowni to po prostu dramat jest...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Teknia? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Jony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Ja z takim pytaniem czy w firmie Teknia jest przyjazna atmosfera , Jeśli chodzi o kontakt pracownik - szef ? Czy jest możliwość dorobienia np na weekendzie? I jak to finansowo wygląda jak coś.

Oleksandr

teknia to miejsce w którym kierownicy zamiast zająć się co zrobić żeby poprawić życie pracownikom wolą chodzić i patrzeć kilka razy w jedno miejsce... prawda jest taka że żaden kierownik, ani szefowa nie ma pojęcia o zarządzaniu a myślą że postradali wszystkie rozumy i wszystko potrafią najlepiej, nawet bardziej od doświadczonych pracowników. Typowe w stanowiskach po znajomości i rodzinie. Pieniądze zamiast dawać pracownikom to pewnie na lewo pod stołem sobie dają a nam odwalają ścieme że nie ma bo wydatki itp.... lizusy nawet (usunięte przez administratora) dostają bo i tak są niezauważalni a osoby które naprawdę się starają nie dostają nic....

Orbiter Szefa
@Oleksandr

Komentarz "kierownik [i] szefowa [...] myślą, że postradali wszystkie rozumy i wszystko potrafią najlepiej" pozostanie ze mną na długo. Dawno nikt mi tak nie poprawił humoru. Nie najlepiej świadczy o Tobie jak i o kierowniku, który Cię przyjmował. Pozdrawiam cieplutko.

@Oleksandr

Ciężko mi sobie uzmysłowić co mogą wymagać od doświadczonych pracowników, możesz napisać konkretnie? Ciężko tu dostać pracą jak nie ma się znajomości, jest to w ogóle możliwe? Daj znać czy dla takich ludzi bez kontaktów są wyższe wymagania.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Teknia?

Sami z czasem widzą co tam się wyprawia i dają nogę brak szacunku wyzysk a w upalne dziś potrafią nawet wyłączyć klimę by zaoszczędzić i robi sie 40+ masakra

Pola

Piszesz o wyzysku, możesz powiedzieć w takim razie ile pracownik dostaje na start? Jakie to stawki? Co do oszczędności to tylko w kwestii klimatyzacji czy jeszcze coś się znajdzie?

naprawdę

Pracownicy są zwalniani tylko w przypadku gdy ewidentnie "olewają" pracę: nie stosują się do obowiązujących zasad dotyczących dyscypliny pracy i wydajności. Zwykle zwolnienie poprzedza ustne upomnienie. Daje się pracownikowi szansę- dopiero gdy nie podejmuje jej to jest zwalniany.

@Pola

Nowy pracownik ma start dostaje 19.90 brutto za godzinę więc łatwo policzyć ile to jest za miesiąc

To tu się pracuje na umowę zlecenie lub jakąś inną? Z tego, co mi wiadomo dopuszczalna najniższa stawka godzinowa wynosi obecnie 23,5 zł brutto przy umowie o pracę. No i co z premiami, czy dodatkami, są jakieś?

Lila

Wszędzie lepiej taka prawda, tutaj nie ma przyszłości jak taki zarząd nienadający się do niczego i reszta kierownicy oraz mistrzowie tak samo, mało wyjątków jest

@Lila

Tu jest więcej osób zarządzających niż pracowników? Jestem ciekawa czy można tu awansować na stanowisko kierownicze czy biorą w takim przypadku kogoś z zewnątrz.

Pachołek Rysia

Wszystko jest załatwiane po znajomości lub z racji powiązań rodzinnych z wielmożną władzą. Ty masz robić norme i nie interesować się jakimś awansami, premiami, podwyżkami, wyłączoną klimą itd

@Pachołek Rysia

Jakie godziny pracy obowiązują w Teknia?

MATEK

Praca jest w systemie 3 zmianowym tj od 7-15 itd . No chyba że aplikujesz do biura to tam jest tylko system jednozmianowy od 7- 15 .

@MATEK

Tak fizyczni muszą być najlepiej przed rozpoczęciem pracy a szefostwo kierownictwo i pracownicy umysłowi jak przyjdą 7:10 to i tak dla nich to nie jest spóźnienie tylko normalka...

naprawdę

Od szefów wymaga się dostosowania godzin pracy do potrzeb klienta lub innych zaistniałych sytuacji w firmie. Przykładowo, jeśli konieczny jest udział w telekonferencjach w godzinach innych niż 7-15 to obecność jest obowiązkowa. Ta sama zasada obowiązuje w przypadku wizyt klientów. Każdego pracownika (szefów również) rozlicza się z godzin pracy za pomocą elektronicznego pomiaru czasu. Jeżeli ktoś nie przepracuje obowiązujących godzin, to odlicza mu się ten czas od przysługującego urlopu wypoczynkowego.

Mieciu
@naprawdę

A czy podobna skrupulatność dotyczy mierzenia ilości przepracowanych nadgodzin? Jak są one opłacane, jeśli się zdarzają?

Jakie są mocne strony pracodawcy Teknia?

Pracownik1

Nagrody roczne lub półroczne, karta Multisport, wolne weekendy

Obstawiam że pracodawca teknia nie posiada mocnych stron ale to może być moja subiektywna ocena.

Anonim.

Mocne strony pracodawcy to wypowiedzenia dla pracowników z dnia na dzień.

Luki

Nie ma żadnych

Olga
@Luki

nie? a co z tymi nagrodami, o których już kiedyś dość dawno pisał? do dziś pakiet pewnie się powiększył? co obecnie firma ma do zaoferowania w tym zakresie? za co wynagradzają?

Mocne strony to te negatywne, brak szacunku do pracowników którzy robią na tych co są wyżej i w (usunięte przez administratora) mają stan maszyn, brak pojęcia o jakiejkolwiek organizacji pracy a dodatkowo brak nagród finansowych za to że zarabiamy na nich

Wanda

Żadnych nagród zakład nie przyznaje? Jakieś jubileusze są pomijane? W ogóle to dużo tu jest pracowników z długim stażem pracy? Takim ponad 10lat?

@Wanda

Joanna

Jeżeli chodzi o dodatki pracownicze, wspominaliście kilka lat wstecz, że są nagrody dla pracowników, karta Multisport. Czy po takim czasie coś wpadło dodatkowego? Jak u was z premiami? Jest jakiś system ich wyrabiania? I ile aktualnie wynoszą te nagrody?

@Joanna

Premia tylko z wypłatą 15%... NAGRODY??? to przyznaje sobie szefostwo kierownictwo bo żyją dostatnie, jeżdżąc nowymi samochodami taka polityka w firmie a pieniędzy dla pracowników fizycznych jak nie było tak nie ma.

Pytajnik z Kalisza

U was też zwalniają pracowników w ramach oszczędności bez odprawy ? Należy się, czy nie ? Ma ktoś fachową wiedzę na ten temat ?

luki

pracowałem tam rok i praca prowadzi do destrukcji umysłu

Agata
@luki

Aż tak źle?! :o Mógłbyś podać przykłady, co dokładnie było nie tak? I czy mimo wszystko były jakieś plusy tej pracy, na przykład dobra kasa?

Nick123

Słabe wynagrodzenia, kierownicy po znajomości, nie doceniają pracowników - tyle w temacie.

Grzegorz
@Nick123

Jak piszesz że jest słabe wynagrodzenie to wiadomo że nie czujesz się doceniony. A jak z premiami? Bo może to dałoby ci większą motywację? Płacą czy nie?

Kołchozownik
@Grzegorz

tak prawie, ostatnio to zabrali "stałą" primę

Renata
@Kołchozownik

Szkoda :/ Mieli chociaż jakiś powód ku temu czy nie?

Annie23

15 miesięcy przepracowane, żadnej umowy tylko wypowiedzenie tygodniowe, szok i niedowierzenie. Firma rodzinna jeżeli nie masz znajomości to nie licz na co kolwiek. Zarobki między 2600zł-3000 na agencji (branża Automotive) Nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi.

Kari249

Praca w sobie może nie jest ciężka i poznałam kilka fajnych osób lecz system agencji tutaj to porażka. Praca jest bardzo nie pewna pracujesz i w każdej chwili możesz dostać wypowiedzenie. Nie polecam :)

Kuba.

Nie polecam. Czas oczekiwania na umowę 18 miesięcy. Po czym dowiadujesz się z dnia na dzień mając umowę do końca roku że pracujesz do końca września. Potem mydlenie oczu zleceniówka na 2 tygodnie. P Dąbrowskiemu chyba po 2 dawce sczepionki cos się odkleiło. Odradzam stanowczo.

Kamil

Nie polecam !!to jakaś kpina ze po 9 miesiącach wzorowej pracy pracodawcy zbiorowo zwalniają ludzi proponując śmieszne umowy zlecenie na okres 2 tygodni. Każdemu kto chcę nawiązać współpracę z Teknia Rzeszów radzę się dwa razy zastanowić. Zarobki 2.700-3K też są śmiesznę jak na pracę 3 zmianową w branży Automotive.

Czy w Teknia możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Xxx

Nie wypłata raz w miesiącu

Xxx

Wynagrodzenie raz w miesiącu

Zostaw merytoryczną opinię o Teknia - Rzeszów

• Jak się pracuje w Teknia?

Zobacz opinie na temat firmy Teknia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Teknia
1.5/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Przemysłowa 4
    35-105 Rzeszów