Antyczny Dwór Hotel Restauracja

Rudna Mała

Opinie o Antyczny Dwór Hotel Restauracja

wes

Pracowałem w ubiegłym roku przy pielęgnacji trawników na obiekcie Antyczny Dwór.Wlaściciele co tu dużo mówić są bardzo solidni.Co raz mniej jest takich ludzi.

Askuu

Pracuje tam już ponad rok i nigdy nie spotkałam się z tym żeby szef nie wypłacił mi pieniędzy wręcz przeciwnie zawsze wypłaca a dodatkowo daje premie, a ze strony szefostwa spotkałam się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze.

grindejka

Czy mogę prosić o więcej informacji odnośnie pracy w tym hotelu?

karol isuzu

Nocowałem w Antycznym Dworze w Rudnej z 8 na 9 maja 2014r i jestem mile zaskoczony gościnnością szefa,miłą obslugą dobrym jedzeniem ,czysością dobrym podejsciem do człowieka gdzie rano gratis podwieziono mnie do szpitala do Rudnej Małej do szpitala na operację.polecam ten hotel!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Antyczny Dwór Hotel Restauracja - Rudna Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antyczny Dwór Hotel Restauracja