Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech

Opinie o Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech

Filtruj opinie po kryteriach:

Siwa
 Opinia

Witam polecam ten hotel ???? bardzo czysty, miła atmosfera, świetne jedzenie, jak u mamy miła obsługa piękna okolica czysta cicha polecam Lubię atmosferę w Antyczny Dwór Hotel Restauracja za: Wszystko jest świetne

Danuta
@Siwa 27.11.2018 20:01

To bardzo dobrze świadczy o hotelu, jeśli jego goście są zadowoleni z pobytu. Za tego typu sytuację muszą być odpowiedzialni ludzie, którzy są w nim zatrudnieni. Czy wynikiem tego, iż dobrze spełniacie swoje obowiązki w pracy jest fakt, że lubicie pracę w Antycznym Dworze Hotel Restauracja? Jeśli tak, to za co konkretnie cenicie swojego pracodawcę?

Danuta
 Opinia

@Jack, każdy atmosferę panującą w miejscu pracy może odczuwać na swój sposób. Dlaczego twoim zdaniem atmosfera jest inna, niż interpretowana przez @Ewelina? @Ewelina, jak rozumiem polecasz pracę w tym miejscu? Czy są wśród nas inni pracownicy Antyczny Dwór Hotel Restauracja, którzy chcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Ewelina
 Opinia

super atmosfera, życzliwi ludzie i uśmiechnięci polecam ;)

Tak1Nie
Jack
@Ewelina 02.03.2018 11:08

Pewnie jesteś nowym pracownikiem i póki co jest wszystko ładnie pięknie. Poczekaj miesiąc, dwa to zobaczysz jaki cyrk tam jest.

Tak2Nie
Jack
 Opinia

nie polecam pracy w Antycznym Dworze. Wszechobecną zawiść czuć tam w powietrzu.

Tak3Nie
wes
 Opinia

Pracowałem w ubiegłym roku przy pielęgnacji trawników na obiekcie Antyczny Dwór.Wlaściciele co tu dużo mówić są bardzo solidni.Co raz mniej jest takich ludzi.

Tak5Nie

Tak6Nie
Katarzyna
 Opinia

Wspaniale miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Dobre jedzenie w niskiej cenie dania dnia oraz miła atmosfera.

Tak4Nie
Askuu
 Opinia

Pracuje tam już ponad rok i nigdy nie spotkałam się z tym żeby szef nie wypłacił mi pieniędzy wręcz przeciwnie zawsze wypłaca a dodatkowo daje premie, a ze strony szefostwa spotkałam się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze.

Tak5Nie
grindejka
 Opinia

Czy mogę prosić o więcej informacji odnośnie pracy w tym hotelu?

karol isuzu
 Opinia

Nocowałem w Antycznym Dworze w Rudnej z 8 na 9 maja 2014r i jestem mile zaskoczony gościnnością szefa,miłą obslugą dobrym jedzeniem ,czysością dobrym podejsciem do człowieka gdzie rano gratis podwieziono mnie do szpitala do Rudnej Małej do szpitala na operację.polecam ten hotel!!!!!!!!!!!!!

Tak8Nie

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech - Rudna Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech