Opinie o Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech w Rudna Mała

Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech?

Siwa Nowy wpis

Witam polecam ten hotel ???? bardzo czysty, miła atmosfera, świetne jedzenie, jak u mamy miła obsługa piękna okolica czysta cicha polecam Lubię atmosferę w Antyczny Dwór Hotel Restauracja za: Wszystko jest świetne

Danuta Nowy wpis

@Jack, każdy atmosferę panującą w miejscu pracy może odczuwać na swój sposób. Dlaczego twoim zdaniem atmosfera jest inna, niż interpretowana przez @Ewelina? @Ewelina, jak rozumiem polecasz pracę w tym miejscu? Czy są wśród nas inni pracownicy Antyczny Dwór Hotel Restauracja, którzy chcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Ewelina

super atmosfera, życzliwi ludzie i uśmiechnięci polecam ;)

Tak1Nie

Jack Nowy wpis
@Ewelina

Pewnie jesteś nowym pracownikiem i póki co jest wszystko ładnie pięknie. Poczekaj miesiąc, dwa to zobaczysz jaki cyrk tam jest.

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jack

nie polecam pracy w Antycznym Dworze. Wszechobecną zawiść czuć tam w powietrzu.

Tak4Nie
wes

Pracowałem w ubiegłym roku przy pielęgnacji trawników na obiekcie Antyczny Dwór.Wlaściciele co tu dużo mówić są bardzo solidni.Co raz mniej jest takich ludzi.

Tak5Nie

Tak6Nie

Katarzyna

Wspaniale miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Dobre jedzenie w niskiej cenie dania dnia oraz miła atmosfera.

Tak4Nie
Askuu

Pracuje tam już ponad rok i nigdy nie spotkałam się z tym żeby szef nie wypłacił mi pieniędzy wręcz przeciwnie zawsze wypłaca a dodatkowo daje premie, a ze strony szefostwa spotkałam się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze.

Tak5Nie
grindejka

Czy mogę prosić o więcej informacji odnośnie pracy w tym hotelu?

karol isuzu

Nocowałem w Antycznym Dworze w Rudnej z 8 na 9 maja 2014r i jestem mile zaskoczony gościnnością szefa,miłą obslugą dobrym jedzeniem ,czysością dobrym podejsciem do człowieka gdzie rano gratis podwieziono mnie do szpitala do Rudnej Małej do szpitala na operację.polecam ten hotel!!!!!!!!!!!!!

Tak8Nie

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech - Rudna Mała

Chcę opublikować:

Firma Produkcyjno Usługowa Handlowa Wojtmar Burz Wojciech