Opinie o Sonima Sp. z o.o. w Rudna Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sonima Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sonima Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonima Sp. z o.o. w Rudna Wielka

tak jak miesiące wcześniej tu pisano dalej poszukiwane są nowe osoby, ja tu przychodzę z oferta na wózek, jest tu może ktoś kto w tym roku jeździ i mógłby opisać warunki? jaki stan maszyn i ilość pracy teraz wychodzi? i oczywiście jak się przy tym zarabia? nie podano wprost widełek

Beybe

Liderka z jednych bez uczuć, zje cię cichym głosikiem,nie umie tłumaczyć zazdrosna o chlopow, gardzi biedniejszymi damcia a wyglądu nie ma

Kasia Nowy wpis
@Beybe

Kłamiesz. Liderzy sa bardzo pomocni. Jak nie ogarniasz pracy w Sonimie to jedyny ratunek to praca w sklepie z płazem w nazwie

Rafał Nowy wpis

no ludzi ciągle tam zmieniają z umów zleceń, strata czasu

Watad

Nie znajduję ofert w dziale kariera, innej, jak tylko do siedziby firmy Niemcy. Oznacza, że nie ma obecnie żadnej rekurutacji do części firmy w Polsce. Może jest prowadzona, za kulisami, na zasadzie znajomości z zarządem działu firmy w Polsce lub firmę typu HR pośrednictwo pracy. Istnieją teraz jeszczen firmy kasty zamknięte. Mają swoich ludzi z rodziny lub znajomch i tylko, tyle w zatrudnieniu pracuje, co wypełnia pełny stan załogi. Jakbym wiedział, że jest rekrutacja to bym napisał.

@Watad

No ale jak rekrutacja jest w PL a praca w Niemczech to jak wygląda kwestia umowy? To jest polska umowa o prace czy jakaś niemiecka wersja takiej umowy? I w jakim języku? A jak polska UoP to ona jest honorowana w DE??

Czy w trakcie rekrutacji firma Sonima Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Głogów Małopolski?

Firma Sonima Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Baśka

No a może ktoś zna aktualne zarobki? Bo też szukam pracy na produkcji, a w necie nic a nic nie ma na ten temat, więc nawet nie wiem czy warto. I czy coś się warunki poprawiły od czasu tego komentarza niżej? A tak w ogóle to o co chodzi z tym dofinansowaniem do urlopu, o którym piszą w ofercie dla operatora linii montażowej?

Izabela

Pracował ktoś u nich niedawno na produkcji? Bo ciekawa jestem atmosfery i ogólnie jak wygląda tutaj system zmianowy? Zatrudniają w ogóle kobiety?

@Izabela

Atmosfera leży, 3 zmiany, kobiety są zatrudniane do prac którą powinni wykonywać mężczyżni. Aktualnie coraz więcej ludzi odchodzi, firma jest zarządzana przez kierowników którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu. Ważne jest dla nich tylko to aby mieć pełne brzuchy (co widać po ich posturach). W okolicy jest dużo firm w których zarobisz uczciwiej, w stosunku do pracy która wykonasz. Znalazłem pracę w innej branży z odpowiednim wynagrodzeniem i tego nie żałuję.ALe jak ktoś lubi być dymany i codziennie dźwigać tony ciężarów, to oczywiscie Sonima jest bardzo dobrym miejscem do tego.

@Izabela

Jakie zarobi oferują na produkcji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sonima Sp. z o.o. - Rudna Wielka

• Jak się pracuje w Sonima Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sonima Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sonima Sp. z o.o.
  • 42B