Opinie o Enersys Bielsko w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Enersys Bielsko. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Enersys Bielsko o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys Bielsko w Bielsko-Biała

Pzb

Witam, na wydziale montowni pracuje taki jeden stary coach z przerostem ambicji "śpiewak z łorkiestry" zamiast pomagać pracownikom zwłaszcza młodym to jeszcze komplikuje i utrudnia im pracę udowadniając swoją wyższość i pozycję. Nie pomaga w rozwiązywaniu problemów takich jak np: ustawienie zgrzewarki ( co w sumie potrafi) śmieje się za to w twarz i mówi jaki to dany człowiek jest beznadziejny i się nie nadaje, nie załatwi brakującego lub zepsutego naczynia ( pracownik musi przerwać pracę iść do chłopaków z magazynu i prosić, z resztą i tak jak coś potrzeba to coach znika żeby się nie przepracować. Natomiast sytuacja zmienia się całkowicie jak kupi się od pana śpiewaka jego wyroby rzeźnicze bo jak wiadomo kaszanki i inne wyroby sprzedaje. Bardziej skupia się nad listą prywatnych klientów niż na reszcie załogi. Jakiś czas temu były plotki o fałszowaniu przez w.w. pana raportów ( zaniżanie) , a kto przychodzi po jego zmianie? Przypuszczam , że to czego zabrakło w jego brygadzie odnajdywało się w brygadzie śpiewaka juniora. Tak mamy tu rodzinny biznes ;).

Irena
@Pzb

To niedobrze, jeśli jest tutaj taka osoba, która nie pomaga, tylko utrudnia pracę, a czy takich osób jest więcej? Czy atmosfera między innymi pracownikami jest w porządku :)

Pzb
@Irena

Pracownicy sobie z reguły pomagają ( jeśli nie mają " swoich problemów"). natomiast śmiem twierdzić, że ów pan "śpiewak" posuwa się do sabotażu ( zgrzewarek stacjonarnych bo tylko na nich się zna) tylko po to żeby móc je naprawić i udowodnić swoją " kompetencje" . Jest kierownik są liderzy wszyscy oni są na poziomie, tylko nie wiedzieć czemu trzymają takie "zgniłe jajo" , które jak wiadomo miało kilka poważnych potknięć, które nawet otarły się o sąd ( sprawa "kłopotka" o mobbing) a może jest to celowe działanie kierownictwa . Wiem tyle, że został przeniesiony do innej brygady bo ojciec nie może ( nie chce) rządzić synem, ok to nawet zrozumiale, tylko że teraz ojciec robi robotę pod syna nie licząc się z nikim i niczym wyrabia swoją brygadą to co najgorsze i utrudniające wykonanie ( nie ważne są daty czy "logiczne przezbrojenia" ) ma być zrobione a jak nie dasz rady cyt:"twój problem może byś tak pomyślał o zmianie pracy skoro i tak się nie nadajesz" . Może ktoś tu się w końcu zainteresuje

Tayhy
@Pzb

Dzień w który golec dostanie wy… z zakładu będzie najszczęśliwszym dniem wielu pracowników, trzymajmy kciuki!!!

PZS
@Pzb

Jeśli twoim zdaniem reszta kierownictwa jest wporzadku to albo krótko pracujesz albo jeszcze nie miałeś styczności z w.w osobami.Meksyk się dopiero zacznie tylko kierownik się niedługo zmieni.

Jaka stawka na początek operator wózka widłowego ?

Nostradamus

Witam wszystkich forumowiczów. Na jakie stawki można liczyć na początek?? Czy zatrudnienie jest pod firmę?? Jak je liczony dodatek do czterobrygadowki?? Procentowo czy jest stały?? Jakie są benefity?? Z góry dzięki za odpowiedź.

Jolanta
@Nostradamus

O stawkach to chyba stanowisko decyduje. A na jakie chcesz przyjsć?

Nostradamus
@Jolanta

Na produkcję na montera, operatora

Hj

Ten zakład bierze wszystkich jak leci,BOMBARD,auto znika.

Wwe
@Hj

A ty co ormowcu pi. Erdolony, zazdrość cie zżera? On ma pokera nie musi robić jak ty.

Irena
@Hj

Czyli nie trzeba mieć jakiegoś konkretnego doświadczenia czy tam wykształcenia?

Księgowa

Odpowiedziałam na ogłoszenie w którym oferowano umowę o pracę na czas nieokreślony,na rozmowie okazało się że zatrudniają na umowy zlecenia lub umowy na zastępstwo, rozmowa raczej na niezadawalającym poziomie pod kontem przygotowania do niej rekrutujących,pytania o słabe i mocne strony, to już trochę przeżytek.Nie polecam osobom które chcą związać się z firmą na dłużej, rotacja pracowników spora,ciekawe jaki jest powód?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Isa

Ta firma jeszcze istnieje? Jako byly pracownik SSC moge powiedziec smialo ze ta firma to (usunięte przez administratora) totalne jest. Sa zwyczajnymi (usunięte przez administratora)poniewaz od poczatku wiadomo ze przyjmuja tylko na zastepstwo. Wiekszosc pracownikow ktorzy maja umowe na stale non stop siedzi na L4 badz na macierzynskim wiec potrzebuja murzynow do pracy. Nawet jak sie starasz i tyrasz nadgodziny i tak nie przedluzaja umowy tlumaczac sie ze nie maja wolnych etatow. Na szczescie juz tam nie pracuje wrej pseudo korporacji gdzie nie masz wcale wsparcia. Sa powazne firmy ktore staraja sie zeby pracownikom bylo jak najlepiej i wynagrodzenie jest bardzo dobre. Trzeba dobrze szukac i polecam zawsze czytac opinie na gowork bo wszystko sie sprawdza!

Lola
@Isa

Tak zgadza sie 100%. Tez tam pracowalam i potwierdzam. Szukaja frajerow tylko na zastepstwo. Mozesz sie starac i tak nic z tego nie bedzie. Nie szanuja kompletnie pracownikow. Najgorsza firma w Ślaskim! Nikomu nie polecam

Jolanta

Zastanawia mnie jedna rzecz. Twierdzicie że dużo osób jest na l4 itp. Skoro cały czas z tego korzystają to firma serio im na to pozwala? Czy może trochę koloryzujecie temat? Bo jakby mój pracownik cały czas siedziałby na l4 to nie wiem czy bym chciała go w firmie trzymać.

Prostownik

Którzy to?

Wędzony kurczak

Wujek ze krześniakiem konfitury owocowe gotują na słuchawce. Punkty lecą.

Wg

Co z negocjacjami płacowymi? Czy ZZ podpisały podwyżki

Kinkong
@Wg

Poniiżej 4 zł to będzie żart.

Buła
@Wg

4 złote to minimum,za co bulwa dojeżdżać??

Wg
@Buła

Podaj zakład w Bielsku lub w okolicy gdzie więcej zarobisz ?

Tadi

LIDL?

Wiarus
@Tadi

Grunt to dobrze palić huya!5 lat i dość

Vv
@Wg

Nom związki w Fiacie się popisał, zobaczymy co u nas...

Plyciarnia

Wiem o kogo chodzi,ty się nawet nie patrz w jego stronę. Poważnie mówię.

Tudory

Proponuje wziasc się za zasad związków jednak wielka klika nierobów

Terminator
@Plyciarnia

Czy to ten nowy z montowni?

Bla bla
@Tudory

Naucz się pisać. Kliką to można nazwać tych nierobów którzy robią jako wyjaśniacze wszystkiego i niczego. Jakby nie związki to byśmy już robili jak w kołchozie

Tadii
@Bla bla

Wysłać jednego na próbę chociażby do polmotorsu na 2 dni i by przez siatkę do enersysa skakał.

Bla bla

Dramat. Coraz większy syf. Ciągły brak ludzi. O urlopie można zapomnieć chyba że się dobrze smaruje. Odwieczny problem każdego zakładu to układy i układziki. Na brygadach po trzech szwagrów, ojciec z synem albo robota po znajomości. Szary z ulicy ma się najlepiej nie odzywać, ma przyjść nie pytać i robić. A jak przyjdzie co do czego ma opuścić głowę i bić się w pierś. Podejście żadne. Zero rezultatów zgłaszanych problemów, wszystko zamiatane pod dywan. Rozmowy na poziomie robienia z człowieka k*etyna. Wieczne fuki ze strony prowadzących. Dzwoniąc po wolne słyszysz w słuchawce "nie ma nie da się, weź se żądło albo idź na L4" z takim podejściem ten zakład szybko się skończy. Nie wspominjac o wielce zmęczonych ludziach z magazynu. Jak idą po montowni to tacy zmęczeni. Jakby mieli zaraz paść.

Dlaczego dobrze prosperujaca firma jest rozwalana biurokracją i nic niewnoszacymi pomysłami nowego narybku biurowca...21 wiek a my niszczymy lasy dokładając całą masę kartek do wypełniania..gdy świat walczy o poprawę środowiska....dramat.. cóż...tak jest jak dają namiastkę władzy ludzia coto widzieli tyle co...

biurowy

Biurowi też wypełniają coraz to nowe raporty, tabelki, wykresy i wierz mi, że nie z własnej inicjatywy. Korporacja pozatrudniała dziesiatki dyrektorów od wszystkiego, każdy musi udowodnić swoje istnienie tworząc kolejne procedury i polityki, które na końcu fabryka musi wdrożyć. Największą zaletą Enersys kiedyś było to, że była korporacją w wersji light. Teraz to już hard corpo.

Złoty Bażant

Marzy mi sie eurowizja ale na razie pracuje w piaście..

Wujek

Dzień dobry. Szukają do pracy na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Szybkie pytanie - jest szansa osiągnąć około 3500 zł netto? Proszę o poważne odpowiedzi.

Hmmm
@Wujek

Tak, jeśli nie będzie lepszego i tańszego kandydata. Tylko na rozmowie podaj trochę wyższe oczekiwania ????

Zuzanna

Również PRZESTRZEGAM. Pracowała tam znajoma i po powrocie z zagranicy i gdyby podobne sytuacje miały miejsce w innym kraju to przełożony już dawno wyleciałby takim łukiem. Okropne

wwewe
@Zuzanna

Ta jasne dlatego płacą imigranta mniej i kaza pracowac po 12 h nawet ta wyleciał by wszedzie (usunięte przez administratora) i wyzysk.

Beata

Polecam pracę w Enersys

Rzubr

Gdzie zaginął szef wszystkich szefów, najwazniejsza i pierwszoplanowa postać, człowiek sukcesu i renesansu, szanowany i doceniany oraz przez wielu uwielbiany przodek jaruzelskiego dyrektor cieci Mgr. Sikora?

Ralf

PRZESTRZEGAM PRZED PRZYJĘCIEM SIĘ DO PRACY POPREZ AGENCJĘ TREKWALDER! WYSOKIE WYNAGRODZENIE JUŻ NA START TO TYLKO PODPUCHA! Enersys przyjmuję ludzi do pracy, daje 2 tygodnie okresu próbnego, a następnie co?! NIE PRZEDŁUŻAJĄ UMOWY! W DNIU DZISIEJSZYM POLECIAŁY WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE BYŁY NA OKRESIE PRÓBNYM, MIELIŚMY ZDANE EGZAMINY, OBIECYWALI PRZEDŁUŻENIE UMOWY. (usunięte przez administratora)OPINIA LECI DALEKO W ŚWIAT!

Blood
@Ralf

Tak jest wszedzie w tych covidowych czasach, w pierwszej kolejnosci leca ludzie z agencji...

PzQ172
@Ralf

Gdzie i kiedy niby kogoś zwolnili kapiszonie?

Ks

coache dalej wala z dupska na kogo popadnie zeby tylko (usunięte przez administratora) podlizac czy ktos uspokoil ta zgraje niedorajd zyciowych????

Pętelka na szyi powoli się zaciska! Nie ma już chętnych, nie znajdziecie głupiego Xawerego, nie znajdziecie Zdziska. Poprzednie lata pracowników żeście zwalniali, dziś, a może jutro sami będziecie zasuwali. Możecie dać nawet złotych 40, niestety pył, soboty, niedziele, maska, upał nikomu już w głowach się nie mieści. Radzę wam moi byli szefowie, odpuście (usunięte przez administratora) bo gotujecie upadek samym sobie ????

Seba

Czy to prawda, że firma przyjmuje tylko na zastępstwa? W kadrach nikt się nie przyznał, ale kilka osób z hali mnie ostrzegło, że nie popracuje dłużej niż 3 miesięce, bo zbliżają się urlopy, a po urlopie nie przedłużają nikomu z próbnych umowy, jak jest w rzeczywistości?

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys Bielsko - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys Bielsko?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys Bielsko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys Bielsko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enersys Bielsko?

Kandydaci do pracy w Enersys Bielsko napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enersys Bielsko