Opinie o AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów w Mikołów

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 2 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Programista PLC. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Neutralny
@Inga

Temat pieniędzy jest taki, że dopiero po złożeniu wypowiedzenia cokolwiek można wynegocjować. Co do Warunków pracy i zarobków, to wszędzie są lepsze. Udany projekt to taki, który zakończył się sukcesem lub taki, po którym wyciągniesz dużo wniosków i zdobędziesz dużo doświadczenia, które pomogą Ci zmienić pracę na lepszą.

W internecie znalazłam ogłoszenie od nich na stanowisko automatyka programisty, ale nie ma żadnych ogłoszeń związanych ze sprzedażą. Czy to dlatego, ze dział handlowy czy sprzedaży jest pełen i nie ma wakatów, czy raczej rekrutacje są, ale wewnętrzne albo prowadzone poza internetem? Pytam jako osoba z doświadczeniem 4 lata w sprzedaży.

Neutralna

Firma jest dobra, jeżeli nie wiesz, który sterownik wybrać, projekty są różnorodne i mocno rozwijające (głównie dlatego, że na pracownika zrzucane są odpowiedzialności jego przełożonych). Zalecam popracować do pierwszego udanego projektu, a następnie znaleźć coś lepszego. Jeżeli, ktokolwiek będzie miał wątpliwości czy zostać czy nie. . . Nie martwcie się (jeżeli dalej pracuje) Adam z Triniteku pomoże wam skutecznie wydrukować wypowiedzenie.

Inga Nowy wpis
@Neutralna

A co z kasa przy tym wszystkim? Ktoś pisał, że warunki gdzieś indziej będą lepsze i nie wiem czy to do finansów się odnosiło czy do ogółu? Jest ktoś w stanie bardziej rozwinąć ten temat? wspominasz o udanym projekcie, o jakich przykładowych mowa? Może ktoś szerzej rozwinąć bieżący standard pracy?

Łagodna Nowy wpis
@Inga

Zarobki są przeciętne jeżeli chodzi o takie stanowisko, trzeba jednak liczyć się z tym, że podczas wypowiedzenia na konto wpłynie tylko minimalna krajowa, która jest podstawą wpisaną w umowę, a nie to co zostało wynegocjowane "na gębę", niezależnie od tego czy i jak dobrze będziecie pracować do samego końca. O wypłacaniu nadgodzin też należy zapomnieć, bo nawet jeżeli jakimś cudem się je wypłaci to tak samo - po minimalnej krajowej. Projekty za to są róznorodne i bardzo rozwijające, tylko odrobinę stresujące zważywszy na fakt kompletnego braku profesjonalego nimi zarządzania.

Neutralny Nowy wpis

Gabriela

na stronie jest info, że szukają programistów na trzy rodzaje specjalizacji. Ciekawa jestem, który rodzaj jest tu najbardziej oblegany a na którym najmniej osób pracuje? Do tego jeśli chodzi o stawki to są równe czy niekoniecznie?

Janusz
@Gabriela

Stawki chyba niskie, skoro rotacja pracowników jest duża. Inne firmy proponuja lepsze warunki.

Iza

@Tom Dziękuję za informację. Pozwoliłam sobie sprawdzić na stronie internetowej firmy AN-KOP i faktycznie firma poszukuje pracowników. Gdyby ktoś był zainteresowany zostawiam link - https://www.an-kop.pl/en/ W zakładce "WORK" znajdziecie aktualne oferty pracy. Skoro twierdzisz, że pieniądze za nadgodziny nie są wypłacane, to mam rozumieć, że można je odebrać w innym dniu, tak?

@Iza

Strona internetowa nie działa. Czy firma jeszcze w ogóle istnieje?

Bombel

Działa strona. Dzisiaj byłem na rozmowie rekrutacyjnej. W zasadzie nic nie umiem jeszcze z automatyki a rozmawiają ze mną :-) mam nadzieję że się czegoś nauczę podejmując pracę. Gość który ze mną gadał nawet spoko - zero spiny.

Ijak
@Bombel

Ostatecznie Cię przyjęli? Jaką stawkę zaproponowali?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Automatyk - Programista PLC / HMI?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ben

Radzę nie wierzyć trollom internetowym. Sianie plotek, a każdy może do firmy napisać, zadzwonić i sprawa jasna. Nie wierzcie temu co tu piszą, sprawdźcie sami.

zawodoweic
@Ben

Ben na swoje zachcianki pracuj sam ok ?!

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów?

Tom

Prawdopodobnie możliwość zatrudnienia istnieje ciągle, znając sytuacje na rynku. Bywają pewnie okresu poszukiwań pracowników i okresy gdzie poszukiwania nie są prowadzone, lecz pracy tam na pewno nie brakuje (jak wszędzie). Trzeba tylko patrzeć im na ręce, upominać się o zapłatę swoich należności- bo z "roztargnienia" zapominają. Co ważne, trzeba też mieć z tyłu głowy, że NIGDY nie zostaną wypłacone pieniądze za przepracowane godziny nadliczbowe!

Daniel

Słyszałem , że to dobry pracodawca i patrząc na forum i ciszę to chyba tak jest!!

Iza

@Tom masz rację. Najlepiej wyrobić sobie swoją opinię. Czy w takim razie polecasz zaaplikowanie do firmy AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów i sprawdzenie na własnym doświadczeniu czy praca w firmie nam odpowiada?

Tim
@Iza

Należy podjąć samemu decyzję.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Iza

Szkoda, że nie odpowiedzieliście na moje pytania, bo mogłyby się te informacje komuś przydać. Właśnie firma AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów poszukuje programistów, dlatego dobrze byłoby jeżeli ktoś może udzielić im wskazówek i rad oraz opowiedzieć o pracy.

Tom
@Iza

Firma programistów poszukuje, bo jest dużo projektów. To się w najbliższym czasie nie zmieni. Opinie na temat firmy są jakie są, nie wydaje mi się żeby osoba studiująca, bądź świeżo po nich miała możliwość zderzenia się z problemami bardziej doświadczonego programisty. Doświadczenie trzeba zebrać. Możliwość na ich zdobycie firma Ankop daje, ale daje je również wiele innych firm o znacznie poważniejszym podejściem do pracowników, projektów, jakiejkolwiek odpowiedzialności. Trudno oczekiwać że doświadczony pracownik uwierzył w "kity" których tam można się nasłuchać. Opinie będą różne i najlepiej wyrobić sobie swoją. Rynek aktualnie pozwala na zmianę decyzji.

Iza

@MK masz rację atmosfera jest bardzo ważnym czynnikiem w pracy. Gdy jest zła człowiek nie chce przychodzić do pracy, a w tym przypadku jest odwrotnie. Czy jeszcze jakieś plusy są pracy w AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów? Warto przedstawić te informacje osobom szukającym tam pracy.

MK

SUper, że atmosfera dopisuje @płotka, bo w końcu pozytywne relacje przyczyniają się odpowiednio do sukcesu w firmie. Ale wiesz może czy będzie prowadzona niedługo jakaś rekrutacja? Dzięki za odpowiedź.

Szatan

To wszystko jedno I to samo pracowałem tam jakoś czas i uciekalem bo to jakaś paranoja przecztajcie opinie o tevinox to tylko zmiana nazwy była ankop Trinitec I tevinox to to samo firma tworzona przez inna byle by chronić swoje tylki

Ciekawy

Czy ktoś może mi powiedzieć czym różni się firma An-kop od Revinox i od trinitec , bo każda z tych firm ma innego właściciela a ludzie na forum piszą że to to samo chociaż fakt jest że an-kop i trinitec mają taki sam adres ale Revinox już nie chociaż też niedaleko . Wie może ktoś jak jest z tymi firmami i jak się rzeczywiście w nich pracuje czy praca jest zawsze na wyjazdach czy też w biurze przez 8 godz. itd

Tralalala

Umowę o pacę oferują wszyscy w tej branży, podstawowym składnikiem wypłaty jest dieta więc to standard, atmosfera...bumcyk pisze ze jak wśród kosmitów.

apsik

@imadło tak jak pisze bumcyk, zgraną ekipę kosmitów. Typ pracy ciekawy, ale można trafić lepiej ;)

bumcyk

Firma specyficzna, zgadza się że szybko można zyskać doświadczenie jak w każdej firmie tego typu, skoro się pracuje zagranicą po 10-12h, 6-7 dni w tygodniu i moim zdaniem faktycznie to plus. Co do ludzi którzy tam pracują to można ich określić jako typ "fizyka teoretycznego-kosmity", mają swój specyficzny świat. Jak w większości takich firm żyje się z diety, podstawa jest śmieszna na początku i składa się także z premii którą łatwo można stracić. Praca dla bardzo wytrwałych chcących wystartować

patataj

@gandalf Byłem, pracowałem, więc myślę, że mam prawo się wypowiedzieć, aczkolwiek tylko w czasie przeszłym, bo nie wiem jak to wygląda obecnie. Firma powstała po Revinoxie. Ekipa programistów faktycznie zgrana, zawsze można było liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie nawet będąc po drugiej stronie globu. Zdarzały się sytuacje bardzo pozytywne jak i ekstremalnie negatywne - jak wszędzie. Czasem wynikały z niepokrytych obiecanek klienta, czasem z różnej interpretacji informacji, czasem z tego, że pewne informacje przekazywano w ostatniej chwili - bywa. Poza tym trzeba sobie uświadomić, że firma jest po to, żeby zarabiać, a Ty jako pracownik jesteś służącym do tego narzędziem, co nie zawsze będzie Ci się podobać. System pracy - jak często bywa w tej branży. Firma wykonywała duże projekty dla klientów na całym świecie. Jedziesz w delegację, masz określony czas na wykonanie pracy - miesiąc, dwa (co wiąże się też z pracą 9-10h dziennie + sobota i czasem niedziela), wracasz i odpoczywasz w domu odbierając nadgodziny. Jeśli chodzi o pieniądze - każdy chciałby zarabiać jak na zachodzie. Zasada jak wszędzie jest jedna - chcesz zarabiać więcej to idź, powiedz, że tak jest i udowodnij, że Ci się należy. Jak Ci się nie podoba, albo wiesz, że możesz za tą robotę dostać więcej to nie trzymaj się kurczowo pracodawcy, tylko szukaj nowego. Jak ktoś był pewien swego to założył własną działalność, byli tacy co podłapali kontakty podczas delegacji i poszli w swoją stronę, byli tacy co zostali. Ja odszedłem, bo potrzebowałem stabilizacji i pracy bez ciągłych podróży służbowych i życia w hotelach. Z perspektywy czasu widzę, że poza olbrzymim doświadczeniem zawodowym zdobytym w stosunkowo krótkim czasie zawdzięczam im cenne doświadczenie życiowe (zarówno w sytuacjach pozytywnych, jak i negatywnych - nie mogę powiedzieć, że zawsze było różowo) i sporo zdjęć z delegacyjnych wypadów. Pomijam fakt, że dostałem tam pracę zaraz po moich studiach, za co dodatkowo jestem wdzięczny. Podsumowując - zgrana ekipa, można nabyć dobre znajomości na całe życie, ciekawa robota, dużo doświadczeń, cały świat do zobaczenia i mnóstwo zagranicznych kontaktów do złapania. Tak było. Jak jest teraz - podkreślam - nie wiem.

ech

ale dowcip - jak widzę co tu ludzie smarują, to widzę, że LEM w wielu przypadkach miał rację co do osób w internecie. Niektóre mają wiarygodność na poziomie lądowania Koreańców na słońcu. Wiem czym jest An-kop i nadziwić się wielu wpisom nie mogę. Takiej zgranej ekipy jeszcze w żadnej wcześniejszej firmie nie spotkałem, projekty są naprawdę ciekawe, kłopotów z wynagrodzeniem nigdy nie miałem itp. Jak ktoś pisze, że jest niefajnie, to ja piszę - jest bardzo dobrze i mogę tylko takiego pracodawcy życzyć innym. Szukasz pracy - przekonaj się sam.

gosc

Nie uciekaja, bo trzyma ich dieta zagraniczna, a to sporo. Poza tym zgadzam sie z Boniek.

Zostaw merytoryczną opinię o AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów - Mikołów

AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów
2.2/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Grójecka 194 lok. 445
    02-390 Mikołów
  • NIP: 6891232547 KRS: 0000401913

AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów