Opinie o AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów w Mikołów

an

To co pisze Boniek jest prawdą pewnego dnia zwiną interes i zostawią ludzi na lodzie. Wcześniej firma nazywała się Revinox, poczytaj opinie.

Boniek

Nie polecam firmy, pracuje tam 15 osob, 80% jestes za granica. Nie chca wyplacac nadgodzin, praca kazda sobota i niedziela, dziennie po 10-14h, 2 tys na start.

gosc

Patrz - Revinox to ta sama firma.

janek

Witam, interesowałaby mnie praca w An-kop w Mikołowie jako specjalista automatyk. Może jest w stanie ktoś polecić to stanowisko? w ogóle jaka jest szansa, ze mnie przyjmą, bo rekrutacje na to stanowisko robili chyba ostatnio w maju, a aktualnych ogłoszeń od firmy nie potrafię niestety znaleźć. Pozdrawiam.

Keymuta
@janek

Dzwoń i już. A nóż się załapiesz.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Automatyk - Programista PLC / HMI?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
sajkol

Firma An-kop powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na doświadczonych specjalistów z branży automatyki i robotyki. Codzienne doświadczenie w realizacji projektów oraz rozpoznanie potrzeb klientów pozwoliło im na stworzenie elastycznej i konkurencyjnej oferty w zakresie usług programowania dzisiejszych systemów sterowania. Oprócz istotnego doświadczenia w zakresie programowania urządzeń, zespół tworzący firmę posiada szerokie doświadczenie w procesach technologicznych, uruchomieniach oraz realizacji prac serwisowych dla istniejących urządzeń.

karl

An-kop rekrutował ostatnio do oddziału w Mikołowie, może nie wiecie, czy nadal poszukuja osób? Atmosfera jest ok?

cer

Patrz - (usunięte przez administratora)

Giga

A tak w ogóle gdzie jest główna siedziba firmy? Bo na moje oko to generalnie jest jakaś zagraniczna firma, ale nie mam pewności...

Ja tam do tej firmy nic nie mam. Zawsze się dogadałem, pieniądze otrzymałem takie jak ustaliłem, a atmosfera była gites, nie żadna tam niezdrowa rywalizacja między pracownikami - przeciwnie. Projekty zaś bardzo ciekawe i wiele dane było mi się nauczyć. Pozdrawiam byłych kolegów z pracy!

Potwierdzi ktoś te posty powyżej? Jak się pracuje w AN-KOP? Atmosfera jest miła? Można pogadać sobie z ludźmi, czy wieje nudą? Ile dają nowemu na starcie i czy poradzę sobie bez doświadczenia? Jaką drogą najlepiej złożyć CV? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki lub brał udział w różnorodnych projektach?

Zostaw merytoryczną opinię o AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów - Mikołów

AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów
2.2/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Grójecka 194 lok. 445
    02-390 Mikołów
  • NIP: 6891232547 KRS: 0000401913

AN-KOP Sp. z o.o. Oddział Mikołów