Hotel NARVIL Conference & Spa

Opinie o Hotel NARVIL Conference & Spa

Bady

Czyżby ktoś bał się prawdy o której wszyscy wiedzą i zlecał usuwanie wpisów ze strony portalu. Przecież i tak dodamy swój wątek. Zróbcie coś aby nam się lepiej u Was pracowało a nie Droga Dyrekcjo dbasz tylko o swój fotel. Zobacz na jakich pensjach pracujemy my szary personel bez możliwości awansu wewnętrznego i na głodowych pensjach, za prestiż w tym miejscu jesteśmy już dwa lata teraz chcemy tego co nam obiecano przy zatrudnieniu "złote góry" adekwatnie do pracy. Po co te nagrody skoro i tak nic z Tego nie mamy.

Astro

Kadra kierownicza to misz masz ludzi przypadkowe zwolnienia, nie ma płatności za nad godziny, kadra zapieprza na umowach reszta śmieciówki różnego rodzaju firmy pośredniczące ty dostajesz 7 zł firma bierze za ciebie 14zł hotel płaci, robisz do zajebania, czy robisz w święta czy w niedziele nic nie dopłacają, zero jakich kolwiek podwyżek bądź awansów chyba że masz znajomośći to może hotel bez przyszłości ciągła rotacja ludzi na niższych stanowiskach jak tu stworzyć dobty team niewiem

front office

Poziom kultury niektórej Kadry kierowniczej jest zaskakująco niski, pomimo że to branża hotelarska, gdzie wysoka kultura osobista ma znaczenie. Słoma z butów wystaje niestety.Osoba młoda do tego kobieta winna legitymować się pewnym poziomem kultury osobistej, prawda ? Szkoda, że Pani Dyrektor tego nie widzi, gdyż psuje to wizerunek hotelu. Poza tym bez rewelacji. Sami zakosztujcie pracy. Jednak jak macie bliżej do Warszawy to lepiej tam się rozejrzeć za pracą. Więcej możliwości.

man

Po co pracować w hotelarstwie są inne branże w których lepiej płacą. W hotelarstwie dobrze płacą Polakom za granicą.

Recepcjonistka

bardzo mila i rzeczowa rozmowa ,troche pytan zadanych po angielsku ,umowa na zastepstwo 2300brutto 3miesiace probne,praca stojaca 12. i8h zmiany,program fidelio i odpowiedzialnosc materialna, zapewniony posilek ,uniform na umowie probnej niezapewniony

-dyspozycyjnosc niestety zmiany niepozwalajace na dojazd autobusami,ktorych jest okolo x2 na godzine bilet kosztuje 4zl (niektore zmiany koncza sie miedzy 22 a 5rano)glowne II zmiany 7-19,19-7 -

pracuję w Warszawie

Tak żeby osoba pracująca w Warszawie realnie zarobiła te same ( nie większe te same ) pieniądze dojeżdżając w sumiedziennie ok. 80 km do pracy to musi dostać większą pensję o minimum 1000 a nieraz 1200 zł. I cały czas wychodzi realnie na to samo co ma w Warszawie. Mało kto sobie to uświadamia.

znam was
@pracuję w Warszawie

z ożarowa ?? no tak cała śmietanka z Mazurkasa hahahha powodxzenia

Agniech

Zdziwił byś się przedmówco u nas pracują nie tylko z Warszawy, a nawet ludzie z Ożarowa Mazowieckiego i okolic, a to już dojazd do pracy przez całą Warszawę dzinnnie ponad 100 km i jeszcze większe koszty paliwa. Dziwię im się że tak żyją. W Warszawie jest dużo pracy w hotelarstwie. Tak poświęcać życie na dojazd. Tragedia. Za komuny było narmalnie tu gdzie mieszkasz pracujesz. Do tego trzeba dążyć dla własnego dobra. Ludzie przecież tak żyjąc nie macie nic poza pracą żadnego życia prywatnego, bo nie macie normalnie czaaaaasu. Nie dociągniecie do emerytury tak postępując

Dyrektor Hotelu

Można dojeżdżać do pracy z okolic Serocka do stolicy ("ze wsi do miasta do pracy to naturalne, bo na wsi pracy nie ma"), ale żeby dojeżdżać z tak wielkiego miasta jakim jest Warszawa i w którym jest mnóstwo hoteli, do tego marnować kupę czasu i pieniędzy na dojazd to tego już nie rozumiem. Uzasadnienie o słoikach jest słabiuteńkie, jakoś wszyscy nie jeżdżą do pracy poza Warszawę. Przyznajcie się po prostu - Was w Warszawie nie chcą i dlatego musicie być skazani na jeżdżenie z miasta na wieś - codziennie 85-100 km, ogromną stratę czasu i pieniędzy na dojazd (ok. 500 zł). Ogarnijcie się Warszawa daje Wam nieograniczone możliwości wyboru pracy w Hotelarstwie bez czasu dojazdu i kosztów ponoszonych na ten dojazd. Codzienne dojeżdżanie minimum 2,5 godz. dziennie (Warszawa-Serock tam i powrót) daje 52,5 godziny straconego czasu co miesiąc.Rocznie to 630 straconych godzin....To dodatkowe prawie 4 miesiące pracy w ramach 1 etatu rocznie spędzone w samochodzie. To jest tak jak byście pracowali nie na 1 etat tylko na 1 etat i 1/3 etatu. Policzcie sobie jak super Wam się to opłaca (czas + paliwo). Rocznie pracujecie nie 12 miesięcy tylko 12 miesięcy (za pensje) i prawie 4 mce za darmo!!! Dojazd pochłania 500zł x 12 = 6000 pln. Nadal twierdzicie, że to dobra oferta bo pensja ciut wyższa ? :)

mb

Współczuję osobom które pracują z pewnym przypadkiem żeńskim który przybył do Was z "kórnika". Trzeba tępić w zalążku bo się rozpanoszy, naprawdę trudno z ni ą wytrzymać brr... Sfrustrowana, zakompleksiona, samotna osóbka. Lepiej trzymać się z daleka.

zigi128

Pelikan to plociuch. Pracownicy wiedzą o kim mowa.

news

Czy na gorze szykuja sie jakies zmiany. Wywiad bylych z mazurka zaczal zle dzialac. Moze koncza sie pomysly jak innych wygryzc ze sloikow.

?

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta ! W Warszawie jest za wiele zdesperowanych słoików . Pracują w Warszawie za minimalne stawki , nie płacąc w tym mieście podatków !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Natomiast prawdziwi Warszawiacy , wynoszą się nad zalew . Narazie słoiki górą . Za komuny , był bardzo popularny tekst - Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie OFICERA ! To jest cała prawda o tym procederze !!!!!!!!!!!!!!!!!!.

?

Widać że ktoś sobie na tym forum nie radzi z emocjami i musiał odejść. Szanuj się człowieku bo wiadomo kim jesteś.

anonimus

Umowa jest od zaraz w dniu pracy albo przed rozpoczęciem, zależy jak się dogadasz. Zarobki na poziomie zależy co komu pasuje. ja zadowolony a wy szukajcie dalej, możecie też dołączyć do nas.

anonimus

Mi w tym hotelu pracuje sie bardzo dobrze.juz dawno nie mialem takiej pracy do ktorej chcialo mi sie isc. Myślę iz w taki sposob osoby ktore sie wypowiadaja sa zdesperowane i nie umieja sobie radzic z emocjami. Jak mam jakiś problem znajduje tam ludzi którzy niosa pomoc w rozwjazaniu go a nie w stwarzaniu. Ludzie zastanowcie sie co tu piszecie bo inni chca pracować w dobrej marce a nie sracie do wlasnego gniazda. Jak komuś sie nie podoba nie musi tu pracować konkurencja na nich czeka. Czemu tam nie pójdą. Bo z stamtąd uciekaja do nas bo maja umowy i nic pod stolem. Jak wam tak zle to świat na was czeka. Powodzenia i dakcie ludziom spokojnie pracować.

ogrodnik-pomorze.pl

Bylem w Hotelu jako gość na konferencji w dniu 06.06.2013r i powiem tak: Hotel ma ogromny potencjał, cały majsterSztyk w prawidłowym zarządzaniu, cały personel bardzo się stara, jednak potrzebuje twardej ręki i inteligentnego zarzadzania,. Trzymam jednak za nich kciuki :) Gdyby potrzeba bylo w Hotelu obsługi ogrodniczej z doświadczeniem, kompetentnej i odpowiedzialnej zapraszam do kontaktu z nasza firma w Konstancinie pod Warszawa. Krzysztof

War

Szanowni Państwo prawdopodobnie rownież na tym portalu zawitał były pracownik Hotelu w Jachrance przepraszamy za ingerencję w nie nasze sprawy , niestety nie mamy na to wpływu.

jack

O byłych pracownikach, którzy zasłynęli swoimi czynami w Hotelu Sobieski i Warszawiance możecie sobie poczytać na stronie

news

Czy to prawda, że podobno ma być zmiana Dyrektora Generalnego zarządzającego tym Hotelem? Pewne osoby z okolicy już się szykują do ataku na ten atrakcyjny stołek.

Robol z Narvila

Hotel obniża stawki pracownikom, nie zarabiają tyle ile chcą. Są cięcia na wszystkim, niektórym obniżyli o 2 zł za godzinę. Obiecują rzeczy których nie potrafią spełnić.

stado

Pracuje całe stado w Dziale Marketingu - aż 18 osób ! Niedowiary. No chyba, że wraz ze wzrostem zatrudnienia w tym dziale i dużą ilością osób w Marketingu/sprzedaży wrastają znacznie zyski hotelu.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel NARVIL Conference & Spa - Serock

• Jak się pracuje w Hotel NARVIL Conference & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel NARVIL Conference & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel NARVIL Conference & Spa?

Kandydaci do pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel NARVIL Conference & Spa