GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Czy ktoś zatrudniony w spółce Veritas ETA dostsljyz wypłatę za styczeń?

Marla

Hej, ja nie dostałam. Kontaktowałam się z firmą i ciągle im się przypominam. Dostałam info, że część przelewów nie wyszła z terminem z powodu problemu technicznych banku. Zapewnili że do 15.02,zgodnie z umową dojdzie. Czekam i zobaczymy

Jolanta84

Bardzo polecam firmę Veritas. Jest doskonale zorganizowana. Wspiera i rzetelnie współpracuje z pracownikiem. Są słowni i na wysokim poziomie. Dziękuję serdecznie za owocną Współpracę !

Opiekunka

Chcę życzyć wszystkim opiekunom na ten rozpoczynający się rok wszystkiego co najlepsze . Abyście były traktowane z należytym wam szacunkiem za wasze poświęcenie i bardzo ciężka pracę. Aby podopieczni byli na miarę waszych sil a rodziny doceniały to czego same nie chcą spróbować. Bądźcie dzielne , uprzejme i zawsze uśmiechnięte choćby przez łzy, bo czas i tak upłynie a każde cierpienie zawsze jest nagradzane . Wierzę w to mocno ,że każda z nas kiedyś zakończy ta szalona tułaczkę po obcych domach z obcymi nam ludźmi. Życzę wszystkim cierpliwości, oddania z sercem , a całe dobro które zostawiamy po domach napewno wróci. Wszystkiego najlepszego kochani opiekunowie .

Jolka

Nie polecam i przestrzegam wszystkich!!! Trafiłam na sztele gdzie nic sie nie zgadzało z tym co mi mowiono a w dodatku nie było nikogo chetnego zeby mi nawet pozniej pomoc... Teraz szukam innej agencji, do nich na pewno nie wrócę!!!

witam
@Jolka

i jak ta sprawa zostala zalatwiona przez firme? jak dlugo tam Pani byla, czy byl problem z powrotem?

Ula800
@Jolka

No to może spróbuję pani z promedica24. Super firma wszystko się zawsze zgadza. Tylko najgorzej z pieniędzmi oferują najniższe stawki na rynku poza tym super. Jeżeli chce pani na starcie pracować za 1000 € miesięcznie polecam. No właśnie mam zamiar przejść do veritas

Zbigniew
@Jolka

Niech Pani nie szuka innej agencji szkoda czasu… To wszystko jest jedna wielka agencja . Wiem to na 100% … firma X jest powiązana z innymi Z ,Y … itp .Zmienia ją się tylko nazwy firm a zlecenia zostają te same. A Szczególnie miny ! Pozdr

@Jolka

Medipe jest bardzo w porządku. I oczywiście niezastąpiona Pani Agnieszka z działu rekrutacji. Odbiera telefony nawet w dni wolne od pracy. Polecam bo to dobra firma.

@Ula800

1000 euro to i tak dużo. Frajerzy tacy jak m.in. ja pracowali 1300 za dwa miechy. Na szczęście spotkałam się w porę z rozumem i znalazlam inną firmę z której póki co jestem zadowolona. Ze zlecenia nie. Miał być raj a tymczasem gryzą pluskwy. Życie ????

@Ula800

Prawda. Promedica płaci totalne grosze .

@Ula800

Promedica to KOSZMAR. Pracowalam przez te agencje, prosze nie gadac glupot! Stawki jakie maja sa nielegalne! Prosze sie doksztalcic.

Klient

Banda i nic więcej te wszystkie firmy to są mafie. Chyba juz o ty m wielu z Was sie przekonało. absolutnie odradzam ich.

@Klient

Chce mi sie smiac z takich wpisow. Anonim, to po pierwsze. Po drugie - najpierw sie narozrabia, a pozniej obarcza sie wina firme, w ktorej sie pracuje. Powiedz mi czemu jak czlowiek nie ma sibie nic do zarzucenia podpisuje sie pelnym imieniem i nazwiskiem? I powiedz czemu pracuje 7 lat jako opiekunka i zlego slowa na nich nie powiem?

Barbara Malek
@Aleksandra Bielawska

Popieram Aleksandre Bielawska,wspolpracuje z firma Veritas juz pare lat i jestem bardzo zadowolona,Pozdrowienia dla mojego wspanialego koordynatora P.Bartka Bpruckiego.

@Barbara Malek

To mamy tego samego super koordynatora. Tez pozdrawiam

@Klient

A mozna cos wiecej nt temat?

Monia

Te pozytywne opinie o Veritas to sami piszą nie dajcie sie zwieżć. Firma beznadziejna jak wszystkie inne.

PLAKU
@Monia

Nikt nikogo nie będzie nigdzie zwozić. A moze--zwieść--? Przydałaby się powtórka z gramatyki.

Anka.
@Monia

To prawda. Opiekunki pisza na forach ze nie sa zadowolone :(.

gość
@Monia

Wiem i jeszcze namawiają na szczepienia za które firma nie ponosi odpowiedzialności jak coś Ci się stanie

@gość

Proszę nie pisać głupot , właśnie jestem na zleceniu bez szczepień na teście baaaa nawet rodzina jest anty więc wybaczy Pani nie dramatyzowania bo szczepienia są jedynie wymogiem rodzin a nie firmy . Pracuje 11 jest w De i to jedna z nielicznych firm która naprawdę od lat trza poziom , docenia pracownika , jego doświadczenie , język i wykształcenie medyczne .

Margola

Jestem nowa , trudno mi podjąć decyzje , proszę o radę . Mam 7 lat doświadczenia w opiece ale tylko w Polsce. Nie znam niemieckiego . Czy warto podjąć tu prace w mojej sytuacji . ?

Ziawo
@Margola

Radzę inną agencje opicasa jest lepsza bo veritas to same miny

@Margola

Witam. Jeśli nie znasz języka, może być ciężko, choć nie słowa, a to, co robisz jest ważne. Jeżdżę z Veritas już ponad 5 lat - dobra, uczciwą firma. Moja rada-złap w kilka miesięcy podstawy i jedź do Niemiec.

Danuta
@Ziawo

Opicasa to miny, koleżanka miała 3 miny pod rząd.

Margola

Dziękuje za odpowiedz .

@Danuta

Zależy co kto uważa za minę ;) kiedyś słyszałam że babka zjechała bo musiała jeść salami na śniadanie cały miesiąc, są ludzie którzy naprawdę mają problem nie mogą się dogadać bo rodzina konfliktowa albo bo muszą robić to czego nie było w umowie np dzwiganie, ale czasem te "miny " to zwykle wydziwianie ludzi bo luksusu za mało im

Jolce
@Plaku

Ja pojechalam z Veritas, mialo byc miasto, a przyjechalam na wies,, do miasta 6 km. A prosilam, zeby bylo jakies miasto i sklepy w poblizu, tu nie ma nic, trzeba czekac, zeby rodzina 1 raz w tygodniu, zabrala opiekunke na zakupy,, i nie ma dnia wolnego,, co bedzie z wyplata,?, to sie okaze, bo placa do 15,tego nastepnego miesiaca,,

Suzi
@Jolce

To chyba trafiłam w to samo miejsce

monika
@Plaku

Nieprawda. Ja znam język a dostałam minę i mi nie wypłacili kasy!!!

Jolce
@Jolce

jeszcze problrm ze zmienniczka,miala byc1dzien wczesniej ,zanim wyjade,potem agencja siezgodzila na to,,ja poklocilam sie znia iz agencja,to pani nagle sie rozchorowala i wogole nie przyjedzie,,tak zostalam sama ze cala robota,ijeszcze do tego rodzina nie chce mnie zawiezc do autobusu,20 km ,,a agencja na to,ze mam sobie sama radzic???To co to wogole jest ,agencja pracy,czy cyrk na kolkach,,tez sie rochorowalam z tego stresu,,,ale kogo to obchodzi powinni mi zaplacic ,za leczenie,,jak wroce do Polski,jakbym oddala sprawe do adwokata to by ich slono kosztowalo,ale teraz musze myslec,o zdrowiu i leczeniu,,a wiadomo,,,specjalista ,tylko prywatnie,, horror,,,

krystek
@Margola

Radzę najpierw pójść na kurs podstawowy a później podjąć pracę. Bez możliwości porozumienia się będzie pani bardzo ciężko i podopiecznej również.

witam
@Jolce

wyplata do 15-go?? strasznie pozno, to polowa kolejnego miesiaca przeciez!

Jak wysoki?

Ich
@Plaku

A co ma język do tego hahaha bzdura kompletna . Mina to mina . Ja mówię b.dobrze po Niemiecku i jestem pracowita. Synek chyba coś nie ogarniasz a tyle jeździsz z firma. Może ogólnie jesteś mało ogarnięty… wszystkie firmy tylko liczą na zysk a nie na człowieka. Zresztą widzę że się to jakoś dziwnie udzielasz jakbyś był z firmy…

@000

Mie zawsze można się właśnie dogadać zwłaszcza z rodziną. Dlatego oferty z rodzinką w pakiecie to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Opiekun/ opiekunka szybciej dogada się z seniorem jak nie ma w poblizu tego , co zawsze lepiej i wszystko poteafi zrobić tylko cudzymi rękami. A jak jeszcze poprzedniczka nie powie całej prawdy tylko to co chce powiedzieć i np. po kilka dni po przyjeździe uświadamiasz sobie że nie masz alergii na proszek do prania tylko gryzą Cię pluskwy, co potwierdza lekarz wpisując steryd to o czym my tu rozmawiajmy. Praca w niemczech to konieczność a nie przyjemność. Stamtąd nikt bogaczem nie wrócił chyba że bogatszy w doświadczenia i garba na plecacj.

Lena
@Margola

Bez znajomości języka mają oferty w innej firmie Konik

@witam

Zawsze mam 1go wypłatę Chyba że wypada święto Jeszcze nie zdarzyło się opóżnienie ,a pracuję rok

Ewa Kamrowska
@000

Bo to prawda, że zależy kto czego oczekuje. Niektóre osoby grubo przesadzają.

@Jolce

Co za głupoty opowiadasz... Nikt nie ma obowiązku nigdzie cie zawozić. Większość babek jeździ busikami, a jak jesteś hrabianką i koniecznie musisz dużym busem, to twój problem. A od chwilowego stresu jeszcze się nikt nie rozchorował. Każdy prawnik by cie wyśmiał, jakby usłyszał takie bzdury. A swoją drogą to Veritas faktycznie jest kiepską firmą.

Polka

Hejka, a serio mają stawki za 1750 k b 1800? Czy to taki wabik? A płacą za dzień świąteczny i jakie bonusy jeszcze mają? Szukamy z koleżankami nowej firmy. Może na próbę bym raz pojechała? Jak będzie super, to wszystkie się przeniesiemy.

ania030662@wp.pl
@Polka

Zapraszam do najlepszej firmy..dzwońcie.. skontaktuje was dziewczyny..Ania 534 329 926

Magda
@Polka

Witam serdecznie. Pracuję w Veriasie od lipca tego roku, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Oferty dotychczas zgodne z opisem, transport i wynagrodzenie wchodzi przed terminem, do tego premie uznaniowe i bonusy. Polecam agencję bez obaw.

opiekunka

Ta firma to dramat! Płacą co prawda na czas, ale mają pełno niesprawdzonych ofert (na 4 wyjazdy zaliczyłam 3 miny) i kompletnie nieogarniętych koordynatorów, którzy wogóle nie odbierają tel., a jak już odbiorą, to nie potrafią/nie chcą pomóc.

onaa
@opiekunka

dokladnie jak Pani napisała

on

Veritas bezprawnie wysyła smsy na telefony z zapytanie o szczepienia .....nie bedac pracodawca nawet .....nie ma takie prawa jeszcze w Polsce .....a poza tym zlecenie umowy nie jest stosunkiem pracy .

@on

To nie jest bezprawne, każdy człowiek i jazda firma może Ci wysłać SMS lub meika. Co do formy zapytania-pozostawiam bez komentarza. Może króciutki-pewnie wiąże się to z zapytaniem od rodzin pacjentów. Pozdrawiam

Magda

Czy ktoś pracował jako opiekun/a w Anglii?Czy może podzielić się opinią i doświadczeniami.

Radek

Dzień dobry kończę zlecenie w firmie z Veritas w ten piątek i wracam do Polski czy może wiecie czy w tym samym dniu otrzymam wypłatę czy dopiero koniec miesiąca lub następny miesiąc? Z góry dziękuję za informację Pozdrawiam

@Radek

Nie pytales przed wyjazdem? Wypłata jest zawsze 1-szego dnia roboczego nowego miesiąca, pomimo, że w umowie jest do 15-tego,chyba,ze wyjazd był krociotki i rozpoczął się w drugiej połowie miesiąca, to wtedy do 15-tego wypłata.

@Radek

Część,wypłatę się dostaje między 1-3 nowego miesiąca.

Radek
@Plaku

Dziękuję za odpowiedź nie pytałem firmy tak krótki wyjazd przyjechałem tu 27 października i jutro wracam do domu czyli w następnym miesiącu dopiero wypłata będzie? Pozdrawiam

Tak, myślę, że między 10 a 15- tym grudnia. Pozdrawiam

Ilona

Warto z nimi jechać? Słyszałam, że mają składki od 90 EUR, ale zastanawiam się czy tak niskie składki to są w ogóle legalne.

@Ilona

Maja skladki jak 99 procent firm wysylajacych Polki do pracy w charakterze opiekunki. Wszystko zupelnie legalne. Maja tez wyzsze skladki. Wystarczy to zaznaczyc przy podpisywaniu umowy. Tyle, ze co za tym idzie nizsze zarobki wtedy. Podkreslam, wszystko robia legalnie. Pracuje ponad 5 lat z nimi. Jestem mega zadowolona.

Izabela

Ja pracuje z firmą nie długo ale powiem szczerze i otwarcie że odkąd pracuje firma Ok nie ma problemów nie wiem zależy to chyba od biura ja mam bardzo super koordynatorów aż dwóch dzwonią pytaja się itp bardzo mili uprzejmi sympatyczni. Tak samo mam kontakt z niemiecka firma która ma spółkę z veritas i również pani z niemieckiej firmy dzwoni do mnie pyta się czy wszystko w pozadku itp wypłata przed czasem. Nic złego nie powie. Jak narazie

Bea

Jeszcze jedno chcę dodać.Nie dają do ręki umowy zlecenia z godzinami pracy.W innych firmach miałam wyrażnie napisanie 40 godz pracy tygodniowo , i dokładny opis stanu podopiecznego też jest wielką tajemnicą.Wszystko Pani koordynator mówi przez telefon nic nie ma na piśmie .Daty początku i końca zlecenia też na piśmie nie dostałam.

@Bea

A za to, to juz powinni pania ukarac, bo to zwyczajne klamstwo. Od paru lat przy kazdej umowie, ktora otrzymuje poczta, dostaje pelny komplet dokumentów. Opis podopiecznego zawsze mowi mi koordynator.

@Aleksandra Bielawska

Prawda w 100u procentach

Ruda

To jaka firma polecacie.bo jestem z veritas drugi raz ale babcia jest jedną nogę na innym świecie.musze ja przenosić.kapac na kiblu bo do wanny je wyjdzie bo jest cała w ramach.

Ruda

Ja pracuje od 6miesiecy .wszystko dobrze ale pani co ze mną rozmawiała.antypatyyczna

Jolka

Pracownicy totalnie bez sumienia i skrupułów wysyłają na miny wiedząc o tym do bardzo chorych ludzi często z zaawansowaną demencja agresją i schorzeniami prztklotymi do łóżek. Firma obiecuje niemieckim rodzina że my będziemy 24 godzinny przy babci najlepiej spać będziemy przy jej łóżku żeby natychmiast wynieść nocnik jak babcia zrobi kupę. Brak szacunku najgorsza firma.

@Jolka

I właśnie przez strach przed takimi zleceniami zrezygnowałam całkowicie z tego zawodu , to jest dla ludzi o mocnych nerwach i bardzo dobrym zdrowiu

Bea

Firma ma więcej opiekunek niż dobrych kontraktów.Nowe opiekunki wysyłają na miny gdzie nikt nie chce jeżdz\ić a stare trzymają się dobrych kontraktów i można dostac taki kontrakt tylko na zastępstwo stałej opiekunki.Po mojej odmowie przyjęcia kontraktu który mi nie pasował koordynatorka przestała do mnie dzwonć z jakąkolwiek ofertą.Ogólnie brak pracy u nich jest. W efekcie musiałam się zwolnić bo nie mieli żadnej oferty.

@Bea

Akurat jest dużo ciężkich kontraktów w każdej firmie, coraz więcej rodzin bierze do opieki staruszków którzy się już do heimu nadaja, to czy komuś będzies będzie podobać to też pojęcie względne, ja zadtepowalam opiekunke bo jej palenie babki nie odpowiadało dla mnie było ok , jedna ucieknie po 2 dniach druga będzie pół roku siedzieć Z resztą nie ma super kontraktow zaesze jest coś do czego się można przyczepić

Bea

Nie polecam.Firma ma mało zleceń .Odmowa wyjazdu na zlecenie które nie odpowiada mi kończy się tym ,że koordynatorka obrażona jak śmiałam odmówić,nie szuka kolejnych zleceń.Nowe opiekunki są tylko na chwilę na zapchanie dziury w razie by nikt nie chciał pojechać.Nie polecam .Brak zleceń .Dużo opiekunek a pracy nie mają.

@Bea

Bzdury Pani pisze. Totalne bzdury. Pracuje z nimi kilka lat. Nigdy nie bylo takich sytuacji. Jak jest pani solidnym pracownikiem nie spotka takie cos pani na pewno, no chyba ze pani nim nie jest... to wtedy raczej logiczne. Mam caly czas dobre zlecenia. Nigdy zaden pracownik mnie nie wysmial! Zawsze zastanawiam sie skad wynikają te gorzkie zale, te banialuki tu wypisywane...i czemu takie oszczerstwa sa pisane.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA VERITAS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 61 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.