GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Elżbieta Trynda

Witajcie. Chciałabym również dodać kilka słów od Siebie. Pracuję z firmą Veritas już od 1 lutego 2016 roku, czyli już troszkę, i nie zamierzam zmieniać DLA MNIE TO FIRMA NA MEDAL I TO ZŁOTY Tak naprawdę super. Być może powiecie że mam szczęście ale jak dotąd nie trafiłam na żadną sztelę minę. Mój poprzedni koordynator (Pozdrawiam serdecznie Panie Mateuszu. )jak i obecny Pan Bartek (którego również pozdrawiam.)to bardzo miłe i kompetentne osoby. Nie zdarzyło mi się aby któryś z nich wprowadził mnie celowo w błąd. Pozdrawiam również Panią Roksanę i całą tą wspaniałą ekipę. Kochani jesteście razem że mną zawsze kiedy Was potrzebuję. Pieniążki są na koncie przed czasem. Z całą odpowiedzialnośćia polecam wszystkim firmę VERITAS

@Elżbieta Trynda

dziękujemy ogromnie za tak piękną i bardzo pomocą opinie, zależy nam ogromnie na tym aby byli Państwo zadowoleni, pozdrawiamy

Barbara Małek
@Elżbieta Trynda

Elzbieto zgadzam sie z pania w 100%.

Gosc

Witam nie jestem zadowolona ze wspolpracy z firma veritas po pierwsze kreca z umowa to z wyplata olewaja cie w odziale i ignoruja i co chwile masz odrzucenie 15 razy bo kogos innego wybrali na oferte normalnie brak slow

@Gosc

To ciekawe... mi od początku nic z umowa nie kręcą, wyplata zawsze na czas i wszystko jest z nią w jak najlepszym porządku nie zlewają mnie, wręcz przeciwnie są bardzo mili i zawsze pomocni, kompetentni i nie miałam nigdy „odrzucenia” ze strony rodziny czy firmy... hmmm a może warto spojrzeć na siebie Drogi Anonimowy Gościu ?

Hans Kloss
@Gosc

Witam. Z mojego ponad sześcioletniego doświadczenia w pracy z różnymi agencjami wnioskuje, że najwięcej problemów stwarzają sami opiekunowie, którzy nieuważnie słuchają co mówią pracownicy agencji, oczekują złotych gór, sami z reguły niewiele dają z siebie w pracy(brak znajomości języka, lenistwo) to największe problemy na Stellach. (usunięte przez administratora).

@Hans Kloss

Witamy serdecznie, dziękujemy bardzo za odpowiedź na powyższą opinie, jeśli odrzucamy czyjąś kandydaturę to z pewnością istnieje ku temu jakiś powód lub rodzina wybiera kogoś innego, umowa jest podpisywana i konsultowana a wypłaty wpływają w regularnych odstępach czasu i terminy są ustalane, także za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy i zapraszamy do kontaktu z koordynatorem, będzie on w stanie zweryfikować poszczególne informacje, pozdrawiamy

Cyna
@Gosc

Niestety, ale i ja mam z tą firmą podobne doświadczenia.

Elżbieta Trynda
@Gosc

Do Gość. Jeśli masz jakieś uwagi co do firmy dlaczego piszesz anonimowo,. Wybacz ale dla mnie taki wpis jest niewiarygodny i nie wart uwagi.

Joanna

Pracuję w Veritas 4 lata.Polecam z czystym sumieniem. Firma rzetelna, pieniądze wypłacane na czas a nawet i wczesniej. Różnorodność ofert bardzo wysokie stawki.Jestem mega zadowolona.

Alicja

Z firmą wspólpracuje od dwoch lat ..i bardzo jestem zadowolona ze wspolpracy ..bardzo dobrzy koordynatorzy wyplata jak w zegarku super zlecenia no i stawki bardzo fajne polecam!!!!naprawde rzetelna firma!!!

@Alicja

Wspaniale, dziękujemy ogromnie, cieszymy się, że jest Pani zadowolona, w razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do rozmowy, pozdrawiamy

Aktualność
Poszukujesz pracy? Zapoznaj się z ofertami pracy dostosowanymi do twoich wymagań, aktualne ogłoszenia znajdziesz na stronie:

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszej firmy, dlatego chcemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Doskonale wiemy jak czasami ciężko jest wyjechać do pracy w innym kraju, wiemy też jak wiele pytań i wątpliwości pojawia się tuż przed wyjazdem, dlatego postanowiliśmy być obecni tu dla Państwa aby móc odpowiadać na pytania i pomóc wyjaśnić wątpliwości.

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Będziemy na bieżąco publikować aktualne oferty pracy, które znajdą Państwo również w tym miejscu: https://www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy-2/

Jesteśmy wdzięczni wszystkim którzy nam zaufali i wyjechali do pracy razem z Nami, chcemy aby poznali Państwo naszą firmę z innej strony, dlatego w aktualnościach, będziemy publikować informacje dotyczące naszej działalności.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski, mając na celu nieustanny rozwój.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy – za dotychczasowe i przyszłe. Wszelkie kwestie wymagające wyjaśnienia prosimy przesyłać na adres kontakt@veritas-opieka.pl

Pozdrawiamy,

Jak szefostwo w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Aleksandra Bielawska

Z szefami tam raczej kontaktu nie ma , bo i po co. Pracownikami - opiekunkami - zajmują się koordynatorzy/kierownicy/rekruterzy. Od kiedy pracuje nie miałam kontaktu z szefem i jakoś nie widzę potrzeby by go angażować. Wypłata na czas, z każdym pytaniem zwracam się do Bartek Borucki - mój koordynator i tyle. Myśle, ze skoro ogólnie firma szanuje i traktuje dobrze pracowników, to i szef jest super :)

Lena

Słyszałam że macie dobre oferty,. Na jakie stawki można liczyć?

Janina
@Lena

Jadę teraz na święta i powiedziano mi, że dostanę co najmniej 200 e za 4 do i 100 e za przejście do nich. Robiłam rozeznanie w internecie i to jak na agencję to dobre warunki. Nie mam w kraju nikogo to jadę na święta choć boję się co może mnie spotkać.

@Janina

Janino nie obawiaj sie,ja wspolpracuje z firma Veritas juz 3 latai jestem bardzo zadowolona.Firma godna zaufania.

@Lena

Sawki sa wysokie,ale to zalezy tez od znajomosci jezyka.Ja Jestem aktualnie w Wurzburgu i mam na miesiac 1835 euro przy 1 podopiecznej.

@Lena

Witamy serdecznie, niektóre oferty dotyczą zarobki nawet 8000 zł netto, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie: https://www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/

Ola

Rewelacja, nic do zarzutu

@Ola

Bardzo, dziękujemy za wyrażenie opinii, w razie jakichkolwiek zastrzeżeń, problemów zapraszamy do kontaktu z naszymi koordynatorami.

Punia

Przecież Państwo wiecie, że opiekunki mają za sobą szerokie doświadczenie w różnej branży, jak i ukończone studia wyższe z kilkoma fakultetami. Według mojej oceny, jest to dla agencji bardzo żenujące, aby występować tutaj , pod przybranym logo , zadawać kłam opiekunce, która trafiła na niekompetentbych, wręcz wstrętnych ludzi, a to się bardzo często zdarza. Rodziny żałują na jedzenie , a co dopiero zapłacić za zleconą pracę ... Proszę...więcej zaufania do Pań, które tak naprawdę pracują również na was.. Proszę, aby pracownicy biura agencji nie występowali tutaj w przebraniu...bo wszyscy wiemy, jak to się nazywa... Bardzo szybko można wyłapać , wystarczy zerknąć ...

A. Bielawska
@Punia

A co ma wspólnego ukończenie studiów z wyjazdami do pracy bądź wpisami tutaj? Ze co? Ze ktoś mądrzejszy, bo skończył studia? Żałosne myślenie... Skończyłam studia i co będę wiedzieć lepiej niż osoba, która nie skonczyla? Co do występowania pod przebraniem - Pani widzę myśli, ze każdy pozytywny wpis, to od razu pracownika w przebraniu. Buhaha :) Proszę sobie wyobrazić, ze pracuję u nich jako opiekunka, wypowiadam się pod swoimi prawdziwymi danymi i napiszę tylko pozytywy. Ba, będę bronić, gdy będą pisać o nich zle. A to, ze rodziny są skąpe to jak niby ma zweryfikować agencja? Ja rozumiem, ze mogą być niedopatrzenia ale tego akurat nie można sprawdzić wiec jaka to ma być niby mina?

Bogna
@Punia

Racja ale az smutek czlowieks ogarnia jak sie czyta ,obrazacie sie brak niktorym tutJ empati ..Przykre a nie powinnyscie sobie pomagac wymieniac sie doswiadczeniem,byc ze soba .

Zenek opiekun
@A. Bielawska

Generalnie rzecz ujmując, Puni chodziło o to, koleżanko A.Biel...., że status osób z wyższym wykształceniem zdobytym dawniej jest wyznacznikiem umiejętności czytania ze zrozumieniem, posiadania bogatej wiedzy ogólnej i zdolności logicznego analizowania faktów i co za tym idzie wyciągania stosownych wniosków. Jeśli te kwestie nie są dla Pani łączne to szczerze współczuję. Wkucie i zdanie to nie wszystko. Potrzebna umiejętność zrozumienia. Tego się nie da nauczyć to trzeba mieć - ot jak talent. Ale powtarzam: status wyższego wykształcenia zobowiązuje. Od nas można wymagać więcej. Ja się nie wstydzę, że studia ukończyłem darmowe. Po prostu trzeba było umieć i rozumieć. Te cechy są bardzo przydatne w pracy opiekunki - opiekuna i to nie tylko za Odrą. W razie problemów - proszę napisać wytłumaczę raz jeszcze. Pozdrawiam

Roman
@Zenek opiekun

Zenek o czym ty piszesz? Jedziesz do opieki i wyższe pielęgniarskie ma tu znaczenie, ci pacjenci to często zwykli wieśniacy, których od nas różni tylko to że urodzili się w kraj, który pomaga swoim obywatelom a opieka jest na wyższym poziomie. To żadna ich zasługa, z resztą z doświadczeniem wiem, że zaawansowana demencja to niestety często wiąże się z odkryciem najgorszych zachowań naszych podopiecznych i jedyne co wtedy pomaga to empatia, duże poczucie humoru i dystans do sytuacji w jakiej aktualnie będziemy. To czy ktoś ma wyższe czy nie nie ma tu znaczenia, każdy może być złym opiekunem, (usunięte przez administratora) czy pijakiem, najważniejsza kwestia jest to jakim człowiekiem naprawdę jesteśmy.

@Zenek opiekun

Wykłady to proszę robić u siebie w domu, a nie mi. I umiem czytać ze zrozumieniem, nie potrzebując Pańskich sarkastycznych tłumaczeń. Życzę sobie by nie używano skrótów w związku z moim nazwiskiem. Tak wykształcona osoba jak Pan powinna zwracać na to uwagę... I jeszcze raz powtórzę - to, ze ktoś skończył studia nie jest wyznacznikiem, ani w tej pracy ani nigdzie. A to, ze Pan skończył studia to akurat guzik mnie interesuje i wcale nie znaczy, ze jest Pan kimś lepszym, a pisze Pan jakby Pan był... I dla pańskiej wiadomości - skończyłam studia niepłatne na Uniwersytecie Wrocławskim, wiec skoro Pan nie zna faktów, to proszę nie uskuteczniać mądraliństwa tutaj. Pozdrawiam

Roman
@Aleksandra Bielawska

Brawo, czas skończyć z tym, że każdemu się należy czy się stoi czy się leży.

@Punia

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, odpowiedzi, komentarze, których udzielamy są z ramienia konta firmy, widnieje na nim nasze logo.

Mariolka

Z czystym sumieniem polecam firmę. Szybko działają. Zadzwoniłam do firmy i jeszcze tego samego dnia miałam ofertę i akceptację. Zlecenie zgadzało się z opisem, nawet dostałam numer do zmienniczki, która była akurat na miejscu. Wracam do rodziny na święta. Bonusy też fajne za wakacje, jak i za Boże Narodzenie. Wypłata zawsze na czas. Mili ludzie, pomocni. Będę was szczerze polecać.

Dominika
@Mariolka

Bardzo dobrze mi się pracuję z firmą Veritas, już od kilku lat, popieram zdanie Pani powyżej.

@Mariolka

Dziękujemy ogromnie za tak przychylną opinię, cieszy nas fakt, że możemy pomóc w każdej możliwej sytuacji.

Aleksandra Bielawska

A może Pani rozwinie swą jakże bogatą wypowiedź..? Może napisze Pani coś o sobie, a nie tylko osra firmę? Bo widzi Pani, uważam ze absolutnie nie są oszustami i ze absolutnie nie są okropni, a rekruterzy i koordynatorzy - życzę wszystkim takich, jak ja mam w Veritas. Pozdrawiam.

Pani Bożeno, bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, chcielibyśmy się do niej odnieść skrupulatnie i pomóc rozwiązać problem, aczkolwiek bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z osobą odpowiedzialną za obsługę Pani sprawy, jesteśmy pewni, że jeśli opisana sytuacja naprawdę miała miejsce to postaramy się to jakoś wyjaśnić.

Maria Biernoń

Witam koleżanki, co do firmy to nie mam zastrzeżeń, wszelkie problemy wynikają z kłamstw płynących z Niemiec. Jadę na ofertę do osoby chodzącej, a w drzwiach wita mnie córka bo podopieczna jest na wózku. Dzwonię do agencji a tu informacja że pacjentka chodząca. Co prawda przemiła babuleńka, ale jak rozmawiałam z jej córka to nie zgłosiła że babcia nie chodź bo bała się że nikt nie przyjedzie.Na moje szczęście udało się zorganizować przejazd. Tu nie ma często winy po stronie polskiej tylko niemieckiej a i tak w Veriasie to rzadkość że oferty są niesprawdzone. Przynajmniej w moim wypadku. Pozdrawiam wszystkich

@Maria Biernoń

Pani Mario, bardzo dziękujemy za tą opinie, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy z naszą firmą.

Lilo

Wszyscy tak chwalą, a na jakie premie za Wielkanoc można liczyć, płacone do reki? Szukam szteli do 1 osoby.

@Lilo

Witam Panią, mamy bardzo dużo ofert pracy, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rekrutacji, proszę zadzwonić pod numer 71 75 88 150 lub 537 979 589, można kontaktować się też przez maila: kontakt@veritas-opieka.pl. Wszelkich szczegółowych informacji udzielimy podczas rozmowy, nasz rekruter odpowie na wszystkie pytania, bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Pieniądze na czas i wysokie wypłaty. Nie mam z nimi problemów. Polecam dużo zlecen

Katarzyna Klimka
@Piotr

super mi się pracuje, zawsze wszystko wiem, jak mam problem to koordynator mi pomaga, naprawdę wszystko jest ok.

Aleksandra Bielawska

Pracuje w Veritas 2 lata. Nawet jednego złego słowa nie powiem. To jest naprawdę bardzo porządna firma. Każdy problem pomagali rozwiązać, wypłaty terminowe, są kompetentni i zawsze w pogotowiu, doradzą kiedy trzeba i co trzeba. Koordynatorzy - mój to Bartek - super, pozostali pracownicy także, kierownik, no po prostu wszyscy, bez zarzutu, zastrzeżeń, przemili. Na chwile obecna nawet przez myśl mi nie przejdzie by pracowac dla innej firmy. Jestem po prostu bardzo bardzo zadowolona i wiem, ze spokojnie mogę zaufać Veritasowi. Pozdrawiam

@Aleksandra Bielawska

Podzielam zdanie P.Aleksandry,tez wspolpracuje z firma Veritas ,a moim koordynatorem jest przewspanialy P.Bartek Borucki.

@Aleksandra Bielawska

Pani Aleksandro bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Dbamy o jakość naszych usług i staramy się dbać o osoby, które z nami współpracują. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z współpracy z nami. Dbamy o dopasowanie ofert pracy do wymogów osób zainteresowanych zatrudnieniem. Zależy nam na tym, aby osoby, które z nami pracują, czuły się za granicą jak u siebie w domu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy

@Barbara

Pani Barbaro, dziękujemy bardzo za Pani opinię, cieszymy się, że dobrze się Pani pracuje w naszej firmie.

Aleksandra Bielawska
@GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

Nie ma za co dziękować. Z mojej strony w pełni zasługujecie na dobre słowa. Jestem nie tylko zadowolona ale bardzo bardzo zadowolona. I oczywiście pozdrawiam wszystkich, w szczególności P. Bartka B. oraz P. Roksanę !

Mirosława

Firma naprawdę godna polecenia, jestem zadowolona, pracuje już 2 i pół roku, zawsze jak wyjeżdżam to Pani koordynator sprawdza czy wszystko dobrze. Zarobki dobre, opłacony ZUS. Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa.  Wypłaty zawsze na czas. Wiadomo, że dużo zależy tez od stelli ale zawsze można ją zmienić i koordynator w Niemczech pomaga. Jeszcze raz polecam

@Mirosława

Pani Mirosławo dziękujemy bardzo, miło nam, że dobrze się Pani z nami współpracuje, cieszymy się, że możemy pomóc.

Heilbronn

Uważajcie na Firmę Veritas. Świetnie przedstawiają swoje oferty w sytuacjach krytycznych zostawiają klienta na lodzie. Współpraca z niemiecką Agencja Pflegehelden .Agencja niemiecka opowiada swoją wersję polska swoją. Ja zostałam w sytuacji gdzie musiałam za swoje pieniądze zjechać do kraju . Nie polecam (usunięte przez administratora) kłamią nie mówią prawdy o sytuacjach domowych poopiecznych. Są to często rodziny psychicznie chore . Wiele rzeczy jest ukrytych. Uważajcie !!!!!!!! ja zamierzam podać ich do sądu i telewizji i udowodnic swoje racje żeby uchronić ludzi przed takimi sytuacjami. Pozdrawiam

A.Bielawska
@Heilbronn

No i co ze zapłaciła Pani ze swoich? Tez płaciłam kiedyś i zaraz firma mi zwróciła. Wielkie mi halo. A reszty nie skomentuje... dla mnie bzdury ktoś pisze.

pomocna
@Heilbronn

Ktoś tu ma parcie na szkło, że pcha się do TV :-) Podejrzewam że gdyby to była prawda i zapisy w umowie zostały złamane, to tak duża firma nie pozwoliłaby sobie za niewypłacenie 50€ na zjazd do PL w zamian za zamieszanie i sąd. A Pani wypowiedzi brzmią jak osoby obłąkanej co już z nie jedną agencją zrobiła sobie pod górkę

@pomocna

No teraz wiem, ze na pewno z Panią coś nie tak... rodziny w Niemczech chore psychicznie, ja obłąkana wg Pani jestem, nic dodać nic ująć - Pani zdrowie psychiczne widzę bez zarzutu ...

A.Bielawska

Wiem. Wybacz. Niestety nie da się usunąć. Masz w pełni racje. Pozdrawiam

Werka

Nie narzekam i polecam

Kazik 22

Veritas to firma naciągaczy i kombinatorów.Na dzień dobry wszystko w samych superlatywach,schody zaczynają się po podpisaniu umowy.Informacje na temat konkretnej szteli bardzo oględne i zazwyczaj kolorowe.Koordynatorki kłamią co do wysokości wynagrodzenia za pracę w dni świąteczne i nie informują o praktykach typu połowa stawki za dzień przyjazdu i zjazdu.Na czas nie przelewają pieniędzy i zwykle kwota wypłaty nie zgodna ze stanem faktycznym.Nie polecam współpracy z tą firmą.

Maja
@Kazik 22

Co do terminu wypłat to zawsze mam na czas. Koordynatorka trafiła mi się dobra, więc nie narzekam. W kwestii wypłat tu muszę się zgodzić, brakuje zawsze kilku euro. Jeśli chodzi o sztele bywa różnie , teraz trafiłam dobrze a z opisu jaki otrzymałam miało być gorzej. Myślę, że tutaj to kwestia opisu ze strony rodziny ma duże znaczenie. Zazwyczaj jest dużo niedomówień z ich strony. Żeby nie te różnice w otrzymywany wynagrodzeniu było by Ok

Ta co pisała kazikowi
@Maja

Mają kilka euro różnicy pochodzi z ppk, czyli emerytury na którą Ci się odkłada. Zapytaj koordynatorki, bo z automatu Jesteś tam zapisana.(usunięte przez administratora)

mry
@Ta co pisała kazikowi

Z ppk mozna zrezygnowac one nie sa obowiazkowe

Alicja
@Kazik 22

Bzdury opowiadasz, same kłamstwa. Mnie pracowało się z tą firmą bardzo dobrze. Wypłata na czas. Opis miejsca pracy i podopiecznych w realu był taki sam jak mi przedstawiono. Teraz nie jeżdżę, bo opiekuję się moją leżącą córką z mpdz. Bardzo miło wspominam współpracę zwłaszcza, że miałam przemiłą kordynatorkę AJ.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA VERITAS Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 62 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA VERITAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GRUPA VERITAS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.