EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

lucy

pracowałam w Lotte trzy miesiące, żeby sobie dorobić jakiś czas temu, nie bylo źle. Potem musiałam wrócic do PL, ale może jeszcze kiedyś tam pojadę, żeby parę groszy zarobić

tom

w Lotte zależy raz 900 raz 1100. Zależy jaki sort, ile palet itd

@tom

a to jest na czysto po od ciagnieciu za wszystko a pracujecie tez w sobote

tom
@barca73

soboty były pracujące ja był sezon, teraz rzadko.

danny

Potwierdzam w Lotte ciężko ale da się zarobić

@danny

a po ile godzin robicie 60 palet jest na 8 godzin

@danny

ile wychodzicie miesiecznie z kasa na reke

tss

Praca w Lotte ciężka, ale jak ktoś uczciwie pracuje to wyjdzie na swoje. Bez większych zastrzeżeń. W sezonie najlepiej bo dużo roboty.

ona

Pracowalam jako opiekunka 3 miesiace w Niemczech, nie moge narzekac,jestem zadowolona.Otrzymalam takie wynagrodzenie jakie zostalo ustalone,zawsze wszystko dokladnie wytlumaczone (usunięte przez administratora).Jako opiekunka bez obaw mozna wyjechac.POLECAM.

?

Czesław - 2013-07-10 21:29:40 Dostałem ofertę pracy spawacza we Francji morze mi ktoś powiedzieć jakie warunki płacowe i czy mogę liczyć na służbowy samochód. Bo po rozmowie z firmą wspominali coś o samochodzie ale brak konkretów. Proszę o odpowiedz.Zgadzam sie,pieniadze na czas i caly czas kontakt z firma.

prawda

moj mąż ma wyjechać do francjii za tydzien napiszcie coś wiecej o tej firmie

Zyjo

Pracował ktoś w ostatnim czasie za pośrednictwem europa job na magazynie pakowanie wód na palety? Jak to wygląda z zarobkami bo stawka jest akordowa, średnio ile zostaje po odiągnieciu kosztów mieszkania? jeżeli ktoś pracował tam to byłbym wdzięczny za odp. pozdrawiam :)

zilloo

k44 - 2013-08-15 10:48:24 myśmy byli na wakacje przez miesiac, ale dużo ludzi ztamtąd pracuje na stałeMożesz podać jakieś namiary ? Pozdrawiam :)

sebastian

e-jo - 2013-08-16 16:24:41 te 7 eur to na rękę? czy brutto?ideal Work Sp. z o.o. z krakowa ktoś słyszał coś o tej firmie bo dostałem od nich oferte pracy

e-jo

te 7 eur to na rękę? czy brutto?

k44

myśmy byli na wakacje przez miesiac, ale dużo ludzi ztamtąd pracuje na stałe

e-jo

WARIATY - 2012-11-28 21:25:38 Witam wszystkich jesteśmy pracownikami w tej firmie pracujemy tutaj od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni odkąd zwolnili te osiem osób atmosfera w pracy teraz jest spoko wózkowi są zadowoleni normy nie są wcale tak trudne do wyrobienia ponieważ wszyscy wykonują swoją pracę sumiennie i rzetelnie.Witam, a czy jest możliwość pracować w Lotte na stałę i tylko zjeżdżać do PL co parę tygodni czy coś?

W niedzielę rano ( 4.08.2013) wyjeżdżam z Rzeszowa w stronę osnabruck a dokładnie do Lotte, do pracy z EuropaJob i szukam chętnych do auta, ponieważ mam dwa wolne miejsca. Jadę z dziewczyną. (usunięte przez administratora)

Czesław

Opiekunka Bożena

Halina R. - 2013-07-05 11:26:47 A czy jakaś Pani wyjeżdżała może z tą agencją jako opiekunka? Dostałam ofertę i byłabym wdzięczna za każdą informacjęJa wyjechałam z tą agencją jako opiekunka. Też obawiałam się wyjazdu z tą firmą, bo niewiele opinii można znaleźć w internecie na ich temat. Co prawda wyjazd trochę się opóźnił, bo pobyt babci w szpitalu się przedłużył, ale ogólnie nie mogę narzekać. Pieniądze na czas i kontakt z firmą też cały czas.

Halina R.

roberto64

Witam, pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć, że praca na starych zasadach do czasu przejęcia i kontroli przez firmę KLICK z Berlina była dobra i ciekawa. Zakwaterowaniwe za tą kwotę jest trochę za wysokie, myśmy płacili po 180 euro, ale pokoje są małe, ja mieszkałem w Halen. Jeżeli chcecie pracować w tej firmie to dowiedzcie się na jakich warunkach jest ten akord (ile płacą za paletę, ile trzeba zrobić ich na godzinę). Firma Klick podniosła nam ilość na akordzie do bardzo wysokich norm(z 42 do początkowo 48, a potem więcej). Jest to dużo i nie wiele osób czy grup będzie w stanie to wykonać.

młody

z tego co mi tam kobieta mowila to oni dopiero zaczynajom z tym, i ma byc praca dopiero jak sie poprawi pogoda a szukaja robotnikow lesnych z doswiadczeniem i papierami na to

Roberto

Jest oferta pracy w lesie.Czy ktoś jechał z tej firmy jako drwal lub pilarz? Czy warto jechać,jakie są warunki pracy,czy zarobki są płatne w terminie,a jak z dietami? Proszę napiszcie.

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.