EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Oferty Pracy

REKRUTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (Kraków) 2014-05-07

monk
@Oferty Pracy

ktos cos wie gdzie jakas prace zalatwic w niemczech??

robi77

Nie wiem jak w Niemczech, bo byłem we Francji, ale tam wszystko było w przadki. Pieniądze takie jak obiecali i na czas, kontakt z biurem ok, mieszkanie tez w porządku, bez szału ale czysto i wszystko wyposazone. CHętnie pojechałby jeszcze raz gdyby się taki projekt trafił

Maciuś z klanu

Zgadzam się z Rysiem bo jest (usunięte przez administratora) D dawno nie byłem tak wypoczęty i nie miałem tak długich weekendów jak tutaj, praca kosa, prosta i lekka może nawet lżejsza od spaceru, warunki mieszkalne po prostu bajka :D

worker

Gienek z mojej grupy zostały dwie osoby. Reszta juz wrociła. Jak nie masz co ze soba zrobic to jedz. Ale nie licz na odłozenie jakiejs kasy. 1600 euro ? to fikcja i jakas bzdura. realne zarobki to 500-800 euro na rękę. 800 euro tylko wtedy kiedy praca jest codziennie. Kiedy ja pracowałem w Lotte nie było takiego tygodnia. Jedno co jest na ogromny plus to swietne warunki zamieszkania ( pralka, prysznic, fajna kuchnia, salon z tv. Praca w fatalnych warunkach (usunięte przez administratora). Zaden Niemiec tej pracy nie wziąłby nawet za duzo większe pieniądze

Gienek
@worker

To faktycznie szału nie ma a Ty długo tam byłeś? Napisz jak wygląda taki dzień pracy co i jak krok po kroku co się robi. Bo miałem zamiar tam się do nich zgłosić , ale teraz to już nie wiem.

Gienek

Jedni chwalą drudzy narzekają to cholera wie gdzie leży prawda jeżeli jest tak jak WORKER pisze to faktycznie duża lipa!Do tych co tam obecnie są piszcie jak tam jest naprawdę!!!!

1audi

Czy ktoś wybiera się do Trapenkamp, pracował tam już ktoś jak tam jest?

Rysiu z klanu:)

Jest zajebiscie . Mozna zarobic nawet do 1600 netto.Za mieszkanie placisz 180 ale naprawde warto tutaj przyjechac. Polecam chociaz jestem zgarbiony od butelek.

@Rysiu z klanu:)

Chciałbym żeby było tak jak piszesz a jak z językiem? i ile od zgłoszenia czeka się mnie więcej na taki wyjazd?

Rysiu z klanu
@Adi22

Jezyk nie jest konieczny pracujesz w Polskiej grupie....Sluchaj zaley kiedy zlozysz zgloszenie i cala aplikacje...Polecam.

@Rysiu z klanu

Ok. A Ty długo czekałeś od zgłoszenia na wyjazd? Czyli jak sam jestem to oni mi sami przydzielą 3 ludzi i razem w grupie robimy? A Ty długo już tam jesteś?

@Adi22

I ile dziennie minimum trzeba przesortować i czy dużo godz. jest?

Fafik
@Rysiu z klanu:)

Rysiu z Klanu 1600 Netto Miesięcznie to Waluta Pl ? Euro ?

Adi22

Witam chciałem się dowiedzieć jak konkretnie wygląda przebieg pracy w Lotte przy sortowaniu butelek ile godz. dziennie no i jak wygląda praca.Proszę o odpowiedz z góry dziękuje. Czy trzeba znać język no i ogólnie tak ile tera da się tam tak zarobić na miesiąc i po zgłoszeniu ile czeka się tak na odp. od nich w sprawie wyjazdu,acha i czy jak ktoś ma daleko do nich to czy umowę przysyłają do chaty? czy jak to wygląda?

kirn
@Adi22

Jak nie ma roboty to nie pracujesz i nie zarabiasz. Tyle w temacie

liszka

jak jest mało pracy to i pewnie zarobiki nizsze a nie opłaca sie to zalerzy jak dla kogo jak ja bym chciała 600 euro zarabiac a nie jak tu miec 1300 złoty za tyranie po 12 gdzin

worker

Praca w sortowni w Lotte organizowana przez EuropaJob jest nieoplacalna. zarobki rzędu 500-600 euro. Pracy jest malo nawet po dwa dni w tygodniu.

worker

Miałem okazje pracowac w sortowni w Lotte. Moje wnioski : 1., Swietny kontakt z opiekunem projektu :) 2., Warunki zamieszkania rewelacyjne ale koszt potrącany przy wypłacie kazdego miesiąca w wysokości 180 euro troche za wysoki. 3., Praca podła, której nie pojąlby sie Niemiec. (usunięte przez administratora)ć

mama

Uropajob Kraków bardzo świetna firma przynajmiej jedna jedyna uczciwa odzyskuje alimenty za pośrednictwem firmy jeszcze raz dziękuje

DON

Interim Europe to jeden z oddziałów Euro Kontaktu z Wrocławia

LENA

WITAM KTOS MIAL KONTAKT Z FIRMA SHN EUROPA ;CHCE WYJECHAC JAKO OPIEKUNKA;DO NIEMIEC Z TA FIRMA CZY SA GODNI ZAUFANIA;PROSZE O OPINIE;POZDRAWIAM

Ona

Panie z firmy bardzo zyczliwe,pomocne.Bylam raz jedyny za posrednictwem tej firmy i szcerze polecam ile mialam obiecane tyle otrzymalam wynagrodzenia.Napewno jesli zajdzie potrzeba skorzystam ponownie.P.S.Wszystkie agencje pracy za posrednictwem ktorych pracowalismy trzeba dokladnie sprawdzic w (usunięte przez administratora),bo na slowo zadnej agencji lepiej nie wierzyc!!!.

facet22

Wszystko fajnie wyglada na poczatku...szkoda slow

ostry

Witam-mam maly problem,szukam info o agencji pracy Interim Europe sp z o o tez z Krakowa i nic nie moge wyszukac.Moze Panstwo cos slyszeli -juz jedna agencja mnie oszukala na 15 tys zl LM EUROPE tez z Krakowa Bede wdzieczny za informacje,mam jechac z tej Interim Europe i juz mi sie lampka zapala w glowie

ANONIM

nigdy nie jedzcie z europa job!!! ostrzegam!!!

ooppoo
@ANONIM

A dlaczego nie napiszesz, co było nie tak? Czemu ostrzegasz?

patryk
@ANONIM

no własnie, czego ostrzegasz? my jak żesmy byi w zeszłym roku to wszytsko było w pożądku zastanawiamy sie czy nie wrocić

Kadafi
@ANONIM

(usunięte przez administratora) jedz i sie przekonaj

@ANONIM

Czemu nigdy nie jezdzcie???Uzasadnij to.

pl

w Lehnin było ok. Szkoda, że się praca skończyła....

desperat

A jak jest na sortowni butelek w LEHNIN? Ciężko? ile zarobię w pierwszym miesiącu?

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.