EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Mały

Witam mam pytanie czy pracował ktoś może we Francji w miejscowosci DIJON jak tam to prosze o opinie ?

Kokon

Hej jaką trzeba mieć faktycznie znajomość języka niemieckiego żeby dostać tą robotę. Napiszcie jakie macie doświadczenie w tej kwestii

Kazek

Pit - 2013-02-14 16:04:56 Tak,prosili o przetłumaczenie na niemiecki kilka prostych zdańa mozesz napisac jakie to byłyy zdania? :)

Pit

Tak,prosili o przetłumaczenie na niemiecki kilka prostych zdań

Kazek

pit - 2013-02-13 14:23:23 Kazek - 2013-02-10 08:22:56 A czy wuzkowi tam w LOTTE duzo pracy maja?Do mnie dzwonili wczoraj 2 razy,aplikowałem na wózek widłowy w Lotte. Proponują 8,5euro na godz. i zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym. Jeśli ktoś ma jakieś bieżące informacje to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)a rrozmawiali stobą po niemiecku?

pit

Kazek

A czy wuzkowi tam w LOTTE duzo pracy maja?

opek

do mnie dzwonila i mowila ze potrzeba do lotte i poczdamu ale prosi o cv i cierpliwie czekac. nie wiem na co patrza bo tyle co wyslale i szczescia nie mam. a nie wierze ze wszyscy znaja jezyk i sa wyksztalceni.

max23

A wiecie te umowy to na ile oni dają tam do butelek dosyć daleko ale jak zakwaterowanie i może stawka godzinowa bo ukladanie butelek to akord no i dojazdy co dnia

krws

Dzisiaj się dodzwoniłem Pani z biura powiedziała ze przy pakowaniu butelek już nie ma miejsc a do sortowania coś będzie kontaktować się w przyszłym tygodniu spokojnie

ONAAA0

MA KTOS NAMIARY NA TA PRACE POD BERLINEM W MAGAZYNIE?????

iuoiu

w zeszlym tyg baba dzwonila i mowila ze beda przyjecia w lotte wiec?

kakkak

na jakiej pracy to nie sortowanie butelek tylko ukladanie butelek na palety wlasny dojazd od granicy 120km praca dojazdowa bez zakwaterowania aa sortowanie butelek nie aktualne juz od miesiaca

nieznajoma

dzwonie i dzownie i nie odbieraja. a w zeszlym tygodniu mowila mi Pani ze w przyszylym bedzie dzwonic czyli teraz i cisza... zalezy mi bardzo na tej pracy. pomozcie.

nowy24

Znasz niemiecki? i z wiesz może z jakim doświadczeniem szukają?

kojot24

do mnie dzwonili 2 dni temu i dostalem papiery do wypelnienia w czwartek umowa w pon do roboty jade nie wiem z kim ludzi tych nie znam z grupy

nowy24

Ktoś się zdołał skontaktować z Europajob? albo do kogoś się odzywali?

gosc

a moze ktos podac adres tej firmy w lotte?? 33

Nieznajoma

Witam. I jak z przyejciami na chwile obecna w sortowani butelek?:) ja poszukuje wraz z chlopakiem pracy i jest naprawde ciezko . dysponujemy wlasnym autem wiec zawsze mozna kogos zabrac:) a moze ktos z Was ma namiary na prace ? czekam na wiadomosci... (usunięte przez administratora)

Gość:jartom

ja jestem gotowy na wyjazd. koszty samochodu można pokryć. jak co to pisac (usunięte przez administratora), ciężko cokolwiek znaleśż ale trzeba szukać, jestem dyspozycyjny

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.