Opinie o Altar w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Altar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Altar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altar w Kielce

nono

Prawda leży - jak zwykle - po środku.

?

Do Miś Miodek: Bredzisz i szkalujesz dobre imię firmy. Po co? Co ci to da?

żenada

HEHE Ja znam kilku takich, bo to dosyć popularne szpanerskie słowo w tej firmie, ale typy w tym przypadku mam dwa;) Poczekajmy co Pan AA jeszcze napisze i będzie wiadomo.

Krasnal Poziomka

"Eskaluje" i wszystko jasne. A czyje to ulubione słowo? Przecież wszyscy wiedzą.

Programista Java

Najdziwniejsza rozmowa, na której byłem. Zapytano mnie na samym początku, czy mógłbym pracować w jednym zespole z ... nekrofilem. Co to w ogóle ma wspólnego z programowaniem? No ja pierd...!

Czy mógłbyś pracować w jednym zespole z nekrofilem?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
AA

Tak właśnie - trzeba być KIMŚ. Ty masz ewidentnie jakiś problem ze sobą - znawco marketingu internetowego, który eskaluje co post. Może to po prostu kłopot ze znalezieniem pożytecznego zajęcia dla siebie. Ci którzy mają się czym zająć, nie tracą czasu na wypisywanie takich pierdół i bajek...

Krasnal Poziomka

A tak właściwie, to po co firma informatyczna pisze "Nasi specjaliści to absolwenci polskich uczelni technicznych"? To tak jakby szpital napisał, że zatrudnia lekarzy absolwentów polskich uczelni medycznych. Jeżeli to jest firma informatyczna, to chyba wiadomo, że jej pracownicy "techniczni" to absolwenci uczelni technicznych, a nie rolniczych czy pedagogoicznych, nie? A jeżeli firma mieści się w Polsce i w dodatku w takiej pipidówie, to wiadomo, że uczelni "polskich", a nie "amerykańskich" czy "szwajcarskich". No, chyba że istniało podejrzenie, że to absolwenci uczelni mongolskich, wtedy rozumiem. W każdym razie z marketingu internetowego znowu dwója! A może to po prostu jakieś kompleksy, że jak się ZATRUDNIA abolwentów POLSKICH UCZELNI TECHNICZNYCH to jest się KIMŚ, bo ZATRUDNIANIE w tym kraju nobilituje, tak jak nobilituje zatrudnianie sprzedawczyni w budzie na bazarach? Ale ZATRUDNIAĆ to nie wszystko, trzeba jeszcze być kimś.

żenada

HAHAHAHAHAHA Do niedawna na stronie Altaru widniało: "Są to absolwenci Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Warszawskiej oraz Politechniki Świętokrzyskiej." A teraz czytamy: "Nasi specjaliści to absolwenci polskich uczelni technicznych." Czyżby już AGH albo PW nie dawały takiego prestiżu jak dawniej? A może autor tej strony czyta to forum? ROTFL

p

A na przykład co mówią?

Gdzie są moje kalesony?

Powiem szczerze, że dopiero niedawno usłyszałem o tej firmie a pracuję w Kielcach już od 10 lat i to w IT. Ale to co usłyszałem to były niezbyt pochlebne opinie na temat tej firmy i postanowiłem sprawdzić co piszą w necie. Jednak to prawda co mówią, ale nie będę przytaczał zasłyszanych opnii(usunięte przez administratora)W końcu my w branży musimy trzymać się razem.

prykam PL

Jutro prykam w Poznaniu. Trzymajcie kciuki.

OLAF

Unia się odezwała. Super! No to działamy. Kto jeszcze jest chętny i się nie boi?

p

Pewnie byłeś misiu pysiu kiepskim tym handlowcem jak cię wywalili na zbity pysk. Trzeba było pracować, a nie zbijać bąki. Tu się pracuje, a deale to możesz robić z kolegami spod budki z piwem.

@p

A kiedy ciebie wywalą?

Słyszeliście coś o zwolnieniach od kwietnia?

Krasnal Poziomka

Patrząc na profil naszej firmy na FB można by sądzić, że to innowacyjna, kreatywna i nowoczesna firma, pełna spełnionych i szczęśliwych pracowników. Tyle tam kolorowych zdjęc, informacji, nowinek - normalnie codziennie coś się tu dzieje, ktoś by mógł pomyśleć. A gdyby odsiać śmieci, to może by zostało kilka wartościowym informacji. Tylko patrzeć jak będzie informacja, że znudzony programista puścił (usunięte przez administratora) obok jego zdjęcie. Na marketingu internetowym to się trzeba znać, jak zresztą na wszystkim, co się robi!

Pipek

Czyli nie pozostało mi nic innego jak to zgłosić.

endżajn

Firma jest spoko. A nawet koko spoko.

słodkogorzki

Widzę, że nic się nie zmieniło w tej firmie. Trochę mnie to dziwi, ale z drugiej strony - wcale. Zajrzę tu za rok, jeżeli jeszcze będzie gdzie. Bye

Gonzo

Praca w tej firmie to była PIRAMIDALNA bzdura. Tyle powiem.

yuppie

Kto to jest "Hejt"? To szef?

someone

@yuppie Z pewnością z anonimowych opinii w necie prawdy się nie dowiesz. Spróbuj sam jeśli chcesz. Masz coś do stracenia? Tutaj rządzi "hejt".

Zostaw merytoryczną opinię o Altar - Kielce

• Jak się pracuje w Altar?

Zobacz opinie na temat firmy Altar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altar?

Kandydaci do pracy w Altar napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altar
1.8/5 Na podstawie 301 ocen.

Altar