opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marta

    09.01.2022 19:57

    Kandydat

    Hej. Jak tam teraz jest w tym ruigrok w sensie chodzi mi o osoby które wyjechaly teraz w sobotę badz tydzien temu. Planuje wyjechac, ale są pewne obawy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.01.2022 17:29

    Pracownik

    Warunki zakwaterowania są różne. Wszystko zależy od tego gdzie trafisz i jakich masz sąsiadów. Ja mieszkam w Alsmer. Lokacja jest dobra. Masz swój pokój z kuchnią i łazienką. Do dyspozycji pralkę i suszarkę w osobnym pomieszczeniu. Jeśli ktoś dbał o pokój przed, tobą to będzie w porządku jeśli nie, to będzie on brudny. Słyszałam o lokacjach w Liss czy tak zwanym Patolu gdzie warunki są straszne ale nie wiem jaka jest prawda. Wiem też, że jeśli Ci coś nie odpowiada z lokacją, to możesz ją zmienić ale ciszko jest się dodzwonić do biura.
    ReviewUserIcon
    adam

    26.01.2022 19:00

    Kandydat

    Mam pytanie do tej pracy potrzebne som jakieś papiery żeby się przyjąć
    ReviewUserIcon
    Adam

    31.12.2021 09:51

    Kandydat

    Mam pytanie czy w magazynach ruigroka zarabia się przeszło 14 euro brutto?
    ReviewUserIcon
    konnnnn

    20.01.2022 09:57

    Pracownik

    Nawet więcej ahhahahha ????????????
    ReviewUserIcon
    Ijan

    22.01.2022 09:56

    Kandydat

    Hej mam zamiar wyjechać ,możecie powiedzieć czy naprawdę jest aż tak źle
    ReviewUserIcon
    Xeon

    11.01.2022 10:37

    Kandydat

    Czy na order picker potrzebna jest znajomość języka angielskiego/holenderskiego?
    ReviewUserIcon
    TomSu

    20.01.2022 09:54

    Były pracownik

    Nie, ale warto coś umieć.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    11.01.2022 21:59

    Kandydat

    Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają koszty zakwaterowania ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    12.01.2022 18:07

    Kandydat

    Ja płacę 17 eura za dzień
    ReviewUserIcon
    Perła

    09.01.2022 21:51

    Kandydat

    Witam. Czy jeśli brakuje mi 3 miesięcy do 18 lat to przyjmą mój wniosek o pracę?
    ReviewUserIcon
    Gabi

    07.01.2022 07:54

    Kandydat

    Cześć jak wygląda pranie trzeba płacić za pralki czy darmowe są
    ReviewUserIcon
    Monika

    07.01.2022 20:22

    Pracownik

    Nie trzeba, płać. Robisz pranie, za darmo.
    ReviewUserIcon
    Faustyna

    05.01.2022 14:46

    Kandydat

    Dzień dobry Wybieramy się z koleżanką na kwiaty i może ktoś się orientuje jakie są warunki mieszkalne , czy są zamrażarki? I jak to wygląda ze szczepieniem ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    07.01.2022 17:55

    Pracownik

    Ja mieszkam przy firmie Bloominess i tu waruki są dobre. Masz osobny pokój z kuchnią i łazienkę. Jest lodówka, piekarnik z mikrofalówka, czajnik elektryczny i płyta grzewcza, pralka i suszarka. Mnie nie pytali o szczepienie ale jeśli planujesz wyjazd za granicę, to lepiej się zaszczepić.
    ReviewUserIcon
    Jaca

    07.01.2022 07:52

    Pracownik

    Witam czy firma gwarantuje 38,5h tygodniowo tak jak mówią przed wyjazdem i piszą na stronie???
    ReviewUserIcon
    Monika

    07.01.2022 17:51

    Pracownik

    Ja jestem na projekcie robienia bukietów przy bandzie w Bloominess i tu są godziny. Nie wiem jak na innych projektach.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2022 09:34

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ania

    05.01.2022 11:24

    Pracownik

    ja pracuje tam od ponad 3 lat i czy na początku mojej pracy tam czy dziś, jestem traktowana tak samo. Złego słowa nie mogę powiedzieć na firmę. Jeśli ktoś chce pracować , to pracuje i zarabia. Niestety pracuje tu sporo osób, które myślą, że im się wszystko należy i strasznie pyskują i robią afery, więc nie dziwię się, że takie osoby też traktuję się na tym samym poziomie... taka prawda, jak jesyes wporządkut o nic złego CIę tam nie spotka.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    06.01.2022 10:41

    Pracownik

    Ania A można zarobić dobre pieniądze? Jak często wracasz do Polski?
    ReviewUserIcon
    Buli17

    05.01.2022 15:43

    Pracownik

    Witam wyjeżdża ktoś 8.01 do pracy z górnego Śląska?
    ReviewUserIcon
    Ania

    03.01.2022 20:39

    Kandydat

    Ktoś się szykuje do wyjazdu w drugiej połowie stycznia ? Po raz pierwszy z okolic Katowic ??
    ReviewUserIcon
    Ania

    05.01.2022 10:49

    Kandydat

    Kamil No to zasiałeś ziarno niepewności …
    ReviewUserIcon
    Dominika

    05.01.2022 12:11

    Pracownik

    my z chłopakiem będziemy wracać z urlopu w połowie stycznia na kwiaty, polecam firmę pracyjemy tam od roku
    ReviewUserIcon
    Madzia

    04.01.2022 09:29

    Były pracownik

    Miałam motywację do pracy, zawsze byłam gotowa do pracy. Jestem bardzo ugodową i łagodną osobą jednak ta firma okropnie mnie zawiodła, zostałam tam strasznie potraktowana przez ludzi a biuro nie chciało nawet wysłuchać co z mojej strony się stało. Nie dają człowiekowi żyć po swojemu, (usunięte przez administratora) i ograniczają praktycznie wszystko i wszystkich nie dają ubrań do pracy, mieszka się praktycznie jeden na drugim. Manipulują i straszą ludzi tak aby bali się odezwać. Totalna klapa, nie ma sensu się pchać w problem bo oni robią okropne, problemy normalnym uczciwym ludziom.
    ReviewUserIcon
    martyna

    19.10.2021 08:15

    Pracownik

    dobra firma, wypłata zawsze na czas. polecam.
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.12.2021 22:30

    Kandydat

    Czy mogła byś mi napisać swoją opinię o zakwaterowaniu?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ZosiaK

    02.11.2021 19:46

    Pracownik

    pracowałam tam 2 lata, nie ma dramatu, ogólnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.12.2021 22:29

    Kandydat

    Witam, Chciałabym spytać o Twoja opinie o zakwaterowaniu? Dziękuję, za odpowiedź:) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mariola

    11.11.2021 15:22

    Pracownik

    Witam jade teraz na cebulki jak trzeba się ubrać do pracy proszę o informację pozdr
    Company logo
    RUIGROK

    15.11.2021 09:45

    Pracodawca

    Pani Mariolu, praca przy cebulkach to praca na hali, panuje tam temperatura ok 18 stopni, więc w okresie zimowym na pewno przyda się ciepła bluza :)
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.12.2021 22:27

    Kandydat

    Witam,Ja będę jechać w sobotę na cebuli. Czy mogła by mi Pani napisać swoją opinię o pracy i warunkach zatrudnienia? Będę bardzo wdzięczna, za odpowiedź:) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Buli

    03.12.2021 20:22

    Kandydat

    Witam mam zamiar wyjechać 11.12 do 23.12 na akcje przedświąteczna jak mi nie zdąży przyjść papier o niekaralności to będzie problem z pracą każą mi wracać do Polski ?
    ReviewUserIcon
    karol

    08.12.2021 09:38

    Pracownik

    nie beda kazali ci wracac, dostarczysz pozniej jak juz dojdzie zaswiadczenie, wiec spokojnie.
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.12.2021 22:25

    Kandydat

    Cześć, Chciałabym spytać o Twoja opnie o tej agencji? Jak wygląda zakwaterowanie? Będę wdzięczna, za odpowiedź:)
    ReviewUserIcon
    Xxxxxxd

    24.11.2021 22:58

    Pracownik

    Wyjeżdżam w sobotę z ruigrok co możecie powiedzieć o tej agencji czytałem opinie większość była dobra ale może ktoś nie dawno wyjechał i co może powiedzieć o nich.
    ReviewUserIcon
    Darek

    14.12.2021 12:15

    Pracownik

    Hej jesli moge zapytac kiedy wyjeżdżasz?
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.12.2021 22:23

    Kandydat

    Cześć, Chciałabym spytać jak Ci się pracuję przez, tą agencję? Ja mam w sobotę jechać na cebulki ale jak czytam komentarza, to mi się nie chcę. Czy mógłbyś mi napisać jak jest z pracą na cebulkach i jakie jest zakwaterowanie? Będę wdzięczna, za odpowiedź:)
    ReviewUserIcon
    Ola

    30.12.2021 21:48

    Kandydat

    Czy można zrezygnować z pracy dzień przed wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Monika

    30.12.2021 07:12

    Kandydat

    Cześć, Czy ktoś może napisać jakie są warunki zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.12.2021 17:29

    Kandydat

    Witam, Mam pytanie czy można otrzymać od agencji samochód służbowy?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Marta36

    17.12.2021 20:51

    Pracownik

    Mam pytanie: czy ktokolwiek dostał maila od firmy z prośbą o zapłacenie pozostałych kosztów za wypłacony tydzień?
    ReviewUserIcon
    XXX

    27.12.2021 10:38

    Kandydat

    Cześć nie zbytnio rozumiem Pytania ?
    ReviewUserIcon
    Monika

    15.12.2021 21:29

    Kandydat

    Witam, Chciałabym spytać czy ktoś wie ile godzin pracuje się przy kwiatkach i jakie są warunki zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Polecam

    08.12.2021 22:20

    Były pracownik

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Gosia

    08.12.2021 21:47

    Kandydat

    Witam Czy orientujecie się jak z tymi szczepnieniami, czy trzeba być zaczepionym czy tylko test potrzebny. Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Administrator

    26.11.2021 14:39

    Inne

    RUIGROK ma teraz aktualne oferty pracy w Hillegom. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    26.11.2021 19:52

    Kandydat

    Gdyby miał oferty to by dzwonił
    ReviewUserIcon
    Tomek

    22.11.2021 19:46

    Kandydat

    Dzień dobry szanowni państwo chciałbym się dowiedzieć czy Zaświadczenie o Niekaralności jest wymagany przetłumaczony na język Angielski ? Proszę o odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    karol

    23.11.2021 09:04

    Pracownik

    wystarczy po polsku

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Oliwka

    17.11.2021 20:25

    Kandydat

    Dzień dobry ja bym chciała dowiedzieć się czy tam jest płacone wiekówką czy normalnie każdy zarabia
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.11.2021 09:03

    Pracownik

    na niektórych ofertach są wiekówki.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.11.2021 17:43

    Były pracownik

    Jak teraz wygląda sytuacja w lisse na hotelu da się mieszkać w godnych warunkach czy dalej jest taka (usunięte przez administratora) ???
    ReviewUserIcon
    Jakub

    04.11.2021 10:22

    Pracownik

    Ktos wyjezdza w ta sobote do nich?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2021 11:57

    Kandydat

    I jak wrażenia?? Praca zakwaterowanie ?? Bo ja wyjeżdżam w ta sobotę i chciałam zapytać
    ReviewUserIcon
    Mariola

    11.11.2021 19:04

    Pracownik

    Ja wyjeżdżam teraz w sobotę z chłopakiem do cebulek.Jaka tam jest temperatura i ja trzeba się ubrać proszę dać znać
    ReviewUserIcon
    Guralka

    08.11.2021 20:12

    Były pracownik

    Jestem bardzo zadowolona z tej firmy pracowałam tej firmie zarobki super.Mile spominam hotel w którym mieszkałam było super
    ReviewUserIcon
    Mariola

    11.11.2021 15:20

    Pracownik

    Witam jade teraz na cebulki jak jest na hali jak trzeba się ubrać proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    AleksandraiTomasz

    22.10.2021 09:12

    Pracownik

    Pracowaliśmy w Ruigork przez ponad rok, nie możemy powiedzieć złego słowa. Godziny pracy były, koordynatorzy ok, mieszkanie my mieliśy całkiem w porządku - wiadomo, że to nie dom, ale było na prawdę OK - jesli dba się o swój pokój to nie ma powodów do narzekania, a było sporo osób które robiły chlew ze swoich mieszkań a miały pretensje do wszystkich, że brudno. Dodam, że pracowaliśmy na kwiatach w firmie flamingo.
    Company logo
    RUIGROK

    02.11.2021 19:51

    Pracodawca

    do 7 km każdy pracownik dostaje rower, powyżej 7 km pracodawca zapewnia transport ( oczywiście w pełni darmowy )
    ReviewUserIcon
    Tomek

    08.11.2021 12:48

    Kandydat

    Znam to typu mieszkania itp.od 2017 do 2021. 08.15 pracowałem w jednej Agencji i pracy. Niestety sprawy prywatne. Musiałem zakończyć współpracę i to w trybie natychmiastowym pilny zjazd z Holandi i walka . W 2020.09.16 wpadłem w pułapkę GLOBAL-MAKXIS, zabrali mi wszystko .Ponad rok ciężkiej walki z Bankami, Wyndykacja i Komornikem dopiero wczoraj skończyło się to PIEKŁO. Teraz zczaczynam wszystko od nowa chce po Nowym Roku wyjechać do Nowej Agencji i Pracy na Dłuższą współpracę:)) czy wszystko jest ok w tej Agencji np : Praca i wynagrodzenia miesięczne , kwatery itp. Za wszelkie informacje z góry dziękuję o ile jest taka możliwość o informację. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tomek

    08.11.2021 11:51

    Kandydat

    Hej mam pytanie ile wychodzi miesięcznie wynagrodzenie netto na danych projektach ( Praca ) ? Jeżeli nie jest to jakaś tajemnica .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    aneta

    02.11.2021 11:27

    Pracownik

    polecam tą firmę - solidna i uczciwa.
    ReviewUserIcon
    Nicolas

    09.09.2021 13:45

    Pracownik

    Polecam prace na stolarni. Fajna robota i fajna atmosfera. Pozdrawiam ekipe!
    ReviewUserIcon
    Rafał

    26.10.2021 12:56

    Kandydat

    Cześć mógłbyś napisać coś więcej na temat tej pracy i warunków priv?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    24.10.2021 08:59

    Kandydat

    Hej czy ktoś może wytłumaczyć jakie są zarobki na czysto? Mam zamiar jechać początek listopada, może jakaś dziewczyna też będzie wyjeżdżać do pracy,? Śmiało pisz Aga [email protected]
    ReviewUserIcon
    Guralka

    19.10.2021 11:12

    Były pracownik

    Pracowałam w tej firmie i bardzo dobrze spominam tą firmę
    ReviewUserIcon
    Hgji

    15.10.2021 06:50

    Kandydat

    Czy możliwe jest to, że agencja zmienia datę zjazdu danej osobie bez uzgadniania tego z nią?
    ReviewUserIcon
    kamilka

    17.09.2021 08:38

    Pracownik

    byłam z mamą już 2 razy na 3tygodniowych akcjach kwiatowych i polecam z całego serca! Dużo godzin więc po 3 tygodniach razem z mamą przywiozłyśmy fajne pieniądze do Polski. Czekamy na informację, kiedy teraz rusza akcja i oczywiście też jedziemy :)
    ReviewUserIcon
    magdalena

    17.09.2021 11:18

    Pracownik

    tez polecam akcje, wybieram się też w tym roku i znajomi mi coś wspomnieli że niby początek listopada będzie
    ReviewUserIcon
    Gosia

    05.10.2021 17:24

    Kandydat

    Hej Mogę prosić o szczegóły takiej akcji kwiatowej ?? Zastanawiam się .
    ReviewUserIcon
    Marze-na

    20.09.2021 05:54

    Pracownik

    Witam.Mam pytanie.Czy polecacie pracę przez biuro Ruigrok?
    ReviewUserIcon
    Marze-na

    21.09.2021 05:52

    Pracownik

    Dzięki za opinie.Staram się o wyjazd w listopadzie.
    Company logo
    RUIGROK

    29.09.2021 13:22

    Pracodawca

    każdy nasz pracownik ma zagwarantowane zakwaterowanie.
    ReviewUserIcon
    martyna

    22.09.2021 14:52

    Pracownik

    Wie ktoś, kiedy będzie jakaś akcja kwiatowa? :)
    ReviewUserIcon
    Pola

    24.09.2021 13:32

    Kandydat

    Jest możliwość wyjazdu własnym autem czy tylko Busem ?
    Company logo
    RUIGROK

    29.09.2021 13:21

    Pracodawca

    jest możliwość wyjazdu własnym autem :)

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.